Нд, 25.02.2018, 19:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 111231011»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Доступ до інтернету за технологією GPRS.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.01.2008, 00:40 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Для села досить не поганий варіант отримати доступ до всесвітньої мережі - виходити в інтернет через мобільний. Як налаштувати з’єднання, я коротко описав. Завантажуйте архів та ознайомлюйтесь.

Також прошу ділитись враженнями або проблемами використання традиційного GPRS-інтернету.

http://school-viytivka.pp.net.ua/informatic/GPRS.rar (335 кб)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

KulAlex Дата: Ср, 09.01.2008, 08:16 | Повідомлення № 2
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Із всіх мабільних операторів лайф є найдешевший:
20 грн - 100 МБт
35 грн - 350 МБт
60 грн - 1 Гбт
це все на 30 днів, після яких все що залишилось зникає і потрібно знову заказувати і на протязі цих днів не можна нічого змінити. Швидкість залежить від пори доби і не перевищує 80-90 Кбіт/с, хоча пише 115,2 Кбіт/с.
Я в дома використовую лайф і 350 МБт на місяць вистачає.

Ще декілька слів про налаштування для лайф
Номер дозвону *99#
Властивості модему у вклаці додаткові параметри звязку треба вказати AT+CGDCONT=1,"IP","INTERNET" і помоєму для київстару теж потрібно вказати щось схоже.

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.01.2008, 19:52 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Quote (KulAlex)
Властивості модему у вклаці додаткові параметри звязку треба вказати AT+CGDCONT=1,"IP","INTERNET" і помоєму для київстару теж потрібно вказати щось схоже.

Так, для київстару також вказується стрічка ініціалізації модему, я про це описав в архіві.
Щодо лайфу, то він дійсно найдешевший, але проблема в тому, що лайф ловить далеко не у всіх регіонах України, Київстар має значно більшу мережу покриття. В нас в райцентрі не все місто охоплює вишка, а до нашого села, що за 7 км. не достає. Тариф 60 грн. - 1 гб - це дуже дешево, але мабуть там роблять так, що пакет на 1 гб важко використати, так як швидкість мала і не стабільна. За київстар і Діджус скажу, що їхня нова послуга Інтернет-ХL дуже погана. Наприклад, коли завантажуєш файл, то більше 20 Мб. не дозволяє завантажувати, існують дні, коли ти платиш 5.3 грн. за з’єднання і за пів дня лише до 20 Мб завантажуєш, бо швидкість практично нулева, інколи досить швидко все завантажується. Загалом послуга годиться лише у випадку, коли переміщуватися по веб-стрінках і майже не завантажувати файли.
Bandalak Дата: Вт, 15.01.2008, 11:15 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 41
Рейтинг: 265
Я не згоден з тезою: "За київстар і Діджус скажу, що їхня нова послуга Інтернет-ХL дуже погана".
У нас, в Чернівецькій області, Київстар підтримує ЕЙДЖ і швидкість закачки майже завжди стабільна 20-30 Кбайт за сек.. Ми скачували фільм 700 Мбайт за 7 годин. А Лайф для села не годиться. Покриття немає майже ніде! biggrin

Добавлено (15.01.2008, 11:15)
---------------------------------------------
Також не погані результати ми отримали через Гіпернет від МТС (UMC). Закачка 6-9 кбайт за сек. biggrin

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 15.01.2008, 17:06 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Я не згоден з тезою: "За київстар і Діджус скажу, що їхня нова послуга Інтернет-ХL дуже погана".

А якже це:
Quote (Ковальчук_Олександр)
Наприклад, коли завантажуєш файл, то більше 20 Мб. не дозволяє завантажувати

Quote (Ковальчук_Олександр)
існують дні, коли ти платиш 5.3 грн. за з’єднання і за пів дня лише до 20 Мб завантажуєш, бо швидкість практично нулева

Чесно кажучи, не уявляю як ви завантажували фільм 700 Мб, якщо через кожних 20 Мб ідуть обриви.
Це що в вашій області є EDGE, звичайно радує. Бо в мене швидкість в момент закачки дуже варіюється і залежить від сервера, з якого йде завантаження. Наприклад, з rapidshare.com 10-20 Кбайт/с, з деяких файл-обмінників та серверів 4-6 кбайт/сек. З mail.ru - взагалі 3 Кбайт/сек.
Bandalak Дата: Ср, 16.01.2008, 15:28 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Так дійсно швидкість закачки завжди залежить від первинного сервера, але мова йдеться про швидкісні тестові сайти, на яких можна виміряти реальну швидкість. Я не розумію чому у Вас швидкість падає і чому ідуть обриви, адже я користуюся Інтернетом через Київстар вже понад 9 місяців і жодного обриву у мене не було. Для тестування я використовую, наприклад сайт samsung.ru (пробую скачати звідти будь-який драйвер). Сьогодні пробував - іде приблизно 1 Мбайт за хвилину. Також сьогодні я перевірив МТС на швидкість, закачавши той самий файл. Це було приблизно 1 Мбайт за 2хв 30 сек.. Лайф і Білайн у нас, нажаль, не має покриття. Але я був у друзів в Чернівцях, десь тиждень тому і ми перевіряли швидкість через цих операторів чотири рази на добу (6, 12, 18, 23 год.). Виявилося у Лайфі 1 Мб можна скачати у Чернівцях десь хвилин за 20, а в Білайні - за 5. Телефон Nokia N72? підключення через кабель. biggrin
vitert Дата: Чт, 17.01.2008, 01:11 | Повідомлення № 7
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Раніше я використовував Djuice, але інет був просто препоганий, довге підключення, постійні від'єдання, та ще й у половині випадків при розриві приходилось перезавантажувати комп чи мобільник. Вже більше року використовую jeans, як на мене ідеальна якість GPRS-інету: швидке підключення за 10-15 с дуже рідкі розриви зв'язку по 4 год нормально працює, та і при розриві швидко підключаєшся. Швидкість не така актульна оскільки в мене вхідний трафік через Sirius, її повністю вистачає. Декілька разів користувався послугою HyperNet (аналог Інтернет-ХL в Djuice, що з'явилася набагато раніше), ще коли не було супутника, але було зрузуміло що платиш 5 грн за добу але скачати нічого не можеш, якість на порядок нижча від звичайного GPRS. Звичайно одна проблема - ціна, якби хоч цілодобово було 84 коп/мб то було б непогано, а так приходиться лише вночі користуватись інетом.
Bandalak Дата: Пт, 18.01.2008, 16:37 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Гіпернет і Інтернет XL дійсно нормально працюють лише в сільській місцевості - де завантаження ліній мінімальна. Але у містах і так вистачає різних інтернет провайдерів з гарною швидкістю! Ось для села - це дійсно прекрасне рішення, особливо там де Київстар, або МТС підтримують EDGE.
Quote (vitert)
Швидкість не така актульна оскільки в мене вхідний трафік через Sirius, її повністю вистачає.

Хотілося би більше взнати про Сіріус. Кому потрібно платити за вхідний трафік? Яке треба придбати обладнання?

Добавлено (18.01.2008, 16:37)
---------------------------------------------
Я залив на пошту <informatics@ukr.net> матеріали по GPRS. Це скачана інформація із оф-сайтів та власний досвід по цій темі.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 18.01.2008, 18:10 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Bandalak, багато чого корисного про провайдери і обладнання для супутникового інтернету описано в цьому повідомленні: http://informatics.at.ua/forum/12-34-230-16-1189848044
vitert Дата: Сб, 19.01.2008, 02:28 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Quote (Bandalak)
Хотілося би більше взнати про Сіріус. Кому потрібно платити за вхідний трафік? Яке треба придбати обладнання?

На Сіріусі працює кілька провайдерів. Я користуюся послугами російського провайдера Satgate . Раніше використовували 2 супутника Сіріус-2 та Сіріус-3. З 10 січня перейшли на Сіріус-4. Замовлення послуги та оплата проводиться через офіційного дилера в Україні Курсив.
Обладнання: антена з конвертером настроєним на Сіріус, DVB карта (в мене SkyStar 3 TT 1401, що вставляється в PCI слот - купляв за 60$) та і в принципі все, ну хіба що ще канал для вихідного трафіка.

Відредаговано: Ковальчук_Олександр - Сб, 19.01.2008, 03:13
Bandalak Дата: Сб, 19.01.2008, 15:45 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Quote (vitert)
Обладнання: антена з конвертером настроєним на Сіріус, DVB карта (в мене SkyStar 3 TT 1401, що вставляється в PCI слот - купляв за 60$) та і в принципі все, ну хіба що ще канал для вихідного трафіка.

А як розділити трафіки (вхідний і вихідний), чи карта DVB це сама робить?
Quote (Bandalak)
Я залив на пошту <informatics@ukr.net> матеріали по GPRS. Це скачана інформація із оф-сайтів та власний досвід по цій темі.

Чи згодилася ця інформація?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.01.2008, 01:16 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Чи згодилася ця інформація?

Дуже корисна і цікава інформація. Дякую. Наберете 20 повідомлень і отримаєте доступ назавжди у приват. Якщо в вас є ще якісь цікаві наробки, дуже прошу, завантажуйте їх мені на мило, цим самим ви підтримаєте розвиток привату.
Кілька зауважень щодо вашої презентації:
1. Ви написали, що серед мобільних телефонів найнижчу швидкість отримання/передачі даних показують телефони від Самсунг. Це не правильні дані! Мій попередній телефон Соні Еріксон К700 показував мінімум вдвічі нижчу швидкість передачі даних, ніж нинішній - Самсунд D820. І це лише один приклад.
2. Також ви стверджували, що суттєвої відмінності у швидкості передачі даних та стабільності з'єднання між різними моделями телефонів не виявлено! Скажу вам з впевненістю, що модель телефона відіграє важливу роль у швидкості передачі/отримання даних.
3. Не врахована нова послуга Інтернет-ХL від Київстар в презентації. Тобто вона є окремо, лише треба створити ще один слайд для короткого опису цієї новинки.
Тому з вашого дозволу я трішечки відкорегую вашу презентацію із збереженням авторства і залию у приват.
У всьому іншому ваше дослідження мені дуже сподобалось.

Ще цікаво, бо не пробував. Чи потягне мобільний телефон весь комп’ютерний клас, тобто чи не впаде швидкість до нуля?

Bandalak Дата: Вт, 22.01.2008, 13:48 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Цю презентацію я створив ще коли не було Інтернет-ХL від Київстар.
На сайті провайдера пише, що ця послуга лише до 31 січня. Тому я вважав що не потрібно її афішуати, поки це не буде на постійній основі.
Що-до Самсугів. Я описав моделі, що є в моїх учнів і які мені вдалося попробувати. Самсунд D820 я нажаль не мав у руках. А всі інші показали себе з поганої сторони особливо у стійкості зв`язку. На рахунок швидкості передачі даний, то є відчутна різниця лише між телефонами з підтримкою EDGE та без нього.
Мою презентацію можете доповнювати і переробляти, я дозволяю. Щоб від цього лише була користь!
vitert Дата: Вт, 22.01.2008, 15:30 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Quote (Bandalak)
А як розділити трафіки (вхідний і вихідний), чи карта DVB це сама робить?

Це робиться на програмному рівні, з сайта курсива скачати програмку Slonax (якщо це Satgate, якщо ні то у кожного провайдера якусь аналогічну прогу) через яку все працює, спочатку підключення по GPRS чи Dialap а потім запустити програмку для прийому даних зі спутника (в комплекті з картою, в кожної своя) де треба задати транподер каналу даних (дані присилає провайдер) потім запускається слонах і з'єднується зі спутником використовуючи наявне з'єднання з інетом. Там лише в фалі конфігурації трохи налаштувати прописавши ip адреси та швидкості, і в браузері включити проксі сервер прописавши його ір.
Детальніша інформація на вказаним мною ресурсах, якщо будуть проблеми можна написати детальніше.
Bandalak Дата: Ср, 23.01.2008, 20:40 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
На сайті МТС недавно зявилася нова послуга: Інтернет-Конект, яка працює поки-що у Києві і Харкові по технології СДМА. Але обіцяють до літа, що буде працювати скрізь де є покриття. Модем коштує біля 800 гривень, можна в кредит. Швидкість до 5 Мбіт/сек. Оплата помісячна - 135 гривень за безліміт.

Хто що чув по цій темі? Діліться враженнями.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Сторінка 1 з 111231011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.