Чт, 14.12.2017, 12:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Moodle (Модульне динамічне об’єктноорієнтоване середовище для навчан)
Moodle
voshkaniridze Дата: Пт, 05.06.2009, 15:45 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Як це часто буває, гуляючи в Інтернеті натрапив на сайт http://moodle.ukma.kiev.ua/ , де працюють з moodle.
Зацікавило що це таке, а потім чи можна це використати в школі. В принципі можна її приліпити до сайту школи, з часом розмістити курси і т.д. Та ось питання чи буде це корисно тим для кого це робиться, а саме учням.

Хто працював з подібними системами, або хотів щось таке запровадити висловіть свою думку

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:28
beregok Дата: Нд, 07.02.2016, 21:52 | Повідомлення № 46
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 33
Створив сайт для учнів нашої школи, і для всіх бажаючих.
Тільки-но закінчив. Курсів небагато, сайт в стадії наповнення. Важкувато залучати вчителів...

http://center-kids.pp.ua/

Дякую WishHost за можливість творити!

Може хто підскаже, про стандарт moodle xml для імпорту питань, а на оф.сайті, немає шаблону, тільки шматки коду
З Aiken все дуже просто, наприклад:

Стосовно .htaccees, хтось прописував
robots.txt є

А як бути з sitemap.xml ?

Відредаговано: beregok - Нд, 07.02.2016, 22:11
Jokerz Дата: Пн, 08.02.2016, 09:28 | Повідомлення № 47
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Цитата beregok ()
Стосовно .htaccees
А что вы отите сюда прописать? Насколько я знаю он для moodle не нужен. Кроме того можете обратиться в тех. поддержку Вам включат nginx+fpm php режим запуска php, (работа без apache) сайт на moodle будет работать быстрее, и потреблять меньше ресурсов. (Уже протестировали у некоторых клиентов, и при ddos атаке так же.)

Цитата beregok ()
robots.txt
Необходимо указать разрыв по времени для поисковых ботов, что бы они не сканировали по несколько страниц каждую секунду, а к примеру 2-3 сек делали между своими запросами, снижает нагрузку.
beregok Дата: Пн, 08.02.2016, 14:29 | Повідомлення № 48
Прописаний назавжди
Дякую! А то я думаю ну чого він так довго грузиться!
Я уже і міміфікацію увімкнув, малюнки зжав. Навіть cloudflare спробував, кешування, асинхронне завантаження - результат не відчутний
Jokerz Дата: Пн, 08.02.2016, 15:43 | Повідомлення № 49
Хостер
Очень шустро и не получиться. У Вас по тарифу 50% от 1 ядра ЦПУ. Те. Ваш сайт работает на половине 1 ядра процессора. moodle сам по себе не легкий
beregok Дата: Пн, 08.02.2016, 16:04 | Повідомлення № 50
Прописаний назавжди
Да. Все ясно надо обратиться в техподдержку
Прописал robots.txt
Crawl-delay: 3
Request-rate: 1/5
Visit-time: 0600-0845
Jokerz Дата: Пн, 08.02.2016, 16:13 | Повідомлення № 51
Хостер
Честно говоря я бы не сказал что сайт медленно работает.
beregok Дата: Пн, 08.02.2016, 18:11 | Повідомлення № 52
Прописаний назавжди
То я в батька такий, експерементатор, все намагаюсь оптимізувати, щоб було-як найкраще
А він у мене механік

Відредаговано: beregok - Пн, 08.02.2016, 18:13
nolk-v Дата: Пн, 08.02.2016, 19:58 | Повідомлення № 53
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
Цитата beregok ()
Створив сайт для учнів нашої школи
Сайт - клас!!! Скільки часу зайняв процес створення? Хотілося б і собі спробувати створити щось подібне, а то дизайн мого сайту вже застарів... (який тариф на хостінгу? на безкоштовному місця малувато...)
Jokerz Дата: Пн, 08.02.2016, 20:53 | Повідомлення № 54
Хостер
Цитата nolk-v ()
(який тариф на хостінгу? на безкоштовному місця малувато...)
Тариф Мастер:
  • 7GB Места на SSD диске
  • php можно выбрать 5.2-5.6-7.0
  • Сайтов на аккаунте 35
  • Безлимитно Почта, ftp, MySQL
  • Лимит процессора — 2200 Mhz
  • Лимит оперативной памяти — 768Mb
beregok Дата: Пн, 08.02.2016, 22:17 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Сайт почав створювати 29 січня, (30 у мене був Д/Н) на 1 лютого все було готово. Тема стандартна яка є на оф сайті, тільки добавив плюшки. Один з недолік мудл - бутстрап 2.3 версії 
Дякуючи ISP-менеджеру - встановлення базової версії зайняло 15хв (віддалено закачав архів мудл, розпакував і запустив). Навіть не було траблів з папкою moodledata, підхватило все автоматом, клас адмінам WishHost!
Почав наповнювати потихеньку і тестувати та курив документацію. Довгенько налаштовував плагін для соц.авторизації, особливо mail.ru(api - по чудному працює).

Тариф - майстер, дійсно відповідає своїй назві, дозволяє відчути себе майстром
Хоча і місця багато, і ресурсів багато завжди намагаюся бути економним та оптимізовувати сайт якомога найкраще в міру своїх знань та можливостей, використовую сторінні сервіси для зберігання контенту, наприклад шкільні фотки на google (розмір >3GB ) - через спеціальний плагін відображаються на шкільному сайті, ну не вміє педагог-організатор, чи не хоче відібрати найкраще, кинула пачку на G+, відобразилися на сайті 

Сайт для школи потрібен як і хмарні сервіси, це стає нормою життя. Я думаю все-таки держава, повинна врегулювати це питання:витрати на хостинг та домен віднести до законних обов’язкових витрат та надати можливість вибору послуг. Я б вибрав WishHost!
Харчування та ремонт лягає на батьків, все інше на плечі вчителів, а для чого держава, навіщо ми платимо податки і для кого? Країна чудес...
volevikt Дата: Пн, 08.02.2016, 22:23 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 222
Цитата beregok ()
шкільні фотки на google (розмір >3GB ) - через спеціальний плагін відображаються на шкільному сайті
Можна побачити Ваш шкільний сайт? 
Було б цікаво подивитися, як ці фото відображаються.

Цитата beregok ()
http://center-kids.pp.ua/
Гостьовий доступ для Ваших курсів не передбачено?
Jokerz Дата: Пн, 08.02.2016, 22:23 | Повідомлення № 57
Хостер
Цитата beregok ()
Сайт для школи потрібен як і хмарні сервіси, це стає нормою життя. Я думаю все-таки держава, повинна врегулювати це питання:витрати на хостинг та домен віднести до законних обов’язкових витрат та надати можливість вибору послуг. Я б вибрав WishHost!
За такие слова спасибо. Но жизнь такова, и правила будут диктовать другие. Школа это гос учереждение, и что либо закупать и предлагать могут фирмы только после тендера. А тендер в нашей стране это возможность отмыть хорошенько деньги. Так что выбор будет как всегда не тот который лучше, а тот который выгоднее правительству и тому кто нагреет денег. Мир таков.
У нас много клиентов школ и других учебных заведений, так вот они решали проблему оплаты с родителями, скидывались и оплачивали.
Потому как так все равно выгоднее чем через бухгалтерию. Мы можем и через бухгалтерию и документы дать, но снова возиться за 200 грн в год с документами не всем охотно.

Мы видим все не так как видит правительство нашей страны.
beregok Дата: Пн, 08.02.2016, 22:32 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
І один приклад. Мій  учень (випускник, навчається на ІТ) зробив сайт-візитку для нашого АСП "Козацька"(3 сторінки), погналися за модою: подивилися, похвалили, заплатили гроші (400грн), коли мова зайшла про публікацію в інтернеті, учень пропонував WishHost, заглохло. Побоялися світитися в інеті, зерно продається що ще потрібно..

Додано (08.02.2016, 22:30)
---------------------------------------------
Тендер до 100 тис не оголошується, така дирка в законі. От закупки проводять кожен місяць до 100 тис, по свої кумах

Додано (08.02.2016, 22:32)
---------------------------------------------
kozaks.pp.ua

Jokerz Дата: Пн, 08.02.2016, 22:34 | Повідомлення № 59
Хостер
Цитата beregok ()
Тендер до 100 тис не оголошується, така дирка в законі. От закупки проводять кожен місяць до 100 тис, по свої кумах
Ну так "оголосять" хостинг за 100 тис для школ. Деньги сгребут, а вам дадут сервер с SATA винтами где то в дЦ Воля в Киеве и все, 100500 школ разместят на сервере аренда которого в год составить тис 20 грн и все, остальные просто в карманчик.
beregok Дата: Пн, 08.02.2016, 22:43 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Уміють відмивати. Безсовісні. Який вихід? Яка альтернатива?
Напевно можливість локально на рівні школи розпоряджатися коштами, адже держава орієнтується на ціну при закупці забувши про якість?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Moodle (Модульне динамічне об’єктноорієнтоване середовище для навчан)
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.