Пн, 16.09.2019, 00:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Електронні платіжні системи. (Говоримо про web-money, yandex-деньги, интернет-деньги та ін)
Електронні платіжні системи.
Чи користуєтесь ви електронними платіжними системами?
1.Так, web-money.[ 13 ][39.39%]
2.Так, Интернет.Деньги.[ 0 ][0.00%]
3.Так, іншими системами.[ 2 ][6.06%]
4.Ні, це не зручно.[ 0 ][0.00%]
5.Не довіряю подібним системам.[ 1 ][3.03%]
6.Не знаю, що це таке.[ 1 ][3.03%]
7.Чув про дані системи платежу, але ще не користувався ні разу.[ 16 ][48.48%]
Усього відповідей: 33
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.09.2007, 18:55 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги, будь-ласка, проголосуйте!

Якщо хтось щось знає про електронні платіжні системи, просимо писати про це в повідомленнях та залишити посилання на сайти, в яких про це говориться. Можливо, в когось є досвід використання електронних платіжних систем, розкажіть про те, що і яким чином ви купували в інтернеті.
А також, хто знає, прошу дати відповідь: як мені купити через інтернет, наприклад, відеокамеру? Мені її перешлють поштою чи як? Я особисто мало знаю про такий спосіб покупки.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 22:43
filnick Дата: Нд, 19.10.2008, 21:58 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Цікаво чи вплине фінансова криза на користувачів електронних гаманців?
smolynvas Дата: Пт, 27.02.2009, 06:51 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Можливо я старомодні погляди маю, але недовіряю цим системам
НІКОЛЯ Дата: Пт, 27.02.2009, 09:08 | Повідомлення № 18
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Для поповнення рахунку мобільного телефону з кредитної або зарплатної карти наберіть на телефоні 999
ДАЛІ СЛІДУЙТЕ ПІДКАЗЦІ ОПЕРАТОРА ДЛЯ КИЇВСТАР ДІДЖУС ТА КАЖЕТСЯ ЛАЙФА ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНІ

.............................. ДАНА ПОСЛУГА НАДАЄТСЯ ПРИВАТБАНКОМ.....................................

:?

mudrak Дата: Нд, 22.11.2009, 10:33 | Повідомлення № 19
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Хотів було завести щось електронно-платіжне, але трапилася якось неприємність з жінчиною зарплатною карткою. Лежали там гроші і раптом їх нестало, хоч свій пін-код вона берегла. В банку пояснили, що її картка випадково прив'язалась до іншої, додаткової, чи щось таке. Гроші повернули, але враження залишились. Здається, що надійність електронних грошей не набагато більша готівки (поки що).
P.S. Це був Приватбанк, в той день по всьому місту його банкомати глючили.
Jokerz Дата: Нд, 22.11.2009, 12:46 | Повідомлення № 20
Хостер
Рейтинг: 146
Использую WebMoney, Приват24
Bandalak Дата: Нд, 22.11.2009, 19:12 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (НІКОЛЯ)
ТА КАЖЕТСЯ ЛАЙФА

Не лайфа, Микола, а МТС.

Quote (Jokerz)
Использую WebMoney, Приват24

Точно так само і я. Паролі поставив серйозні з великих та малих літер і цифр, максимально можливу кількість знаків!
Написав пароль на листочку паперу, вивчив його на пам'ять, а потім листочок з'їв! ;)
Серйозних глюків мною не помічено, тільки у животі бурчить!
filnick Дата: Нд, 22.11.2009, 19:40 | Повідомлення № 22
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Серйозних глюків мною не помічено, тільки у животі бурчить!

Глюки інколи виникають в Приват24, якщо заходити через Оперу. Ця система конкретно розрахована на ІЕ.
Quote (Bandalak)
Паролі поставив серйозні з великих та малих літер і цифр, максимально можливу кількість знаків!

Вхід в систему все рівно підтверджується через смс-повідомлення на ваш мобільний, як і будь-яка операція з переведення чи поповнення рахунку.
Bandalak Дата: Нд, 22.11.2009, 21:56 | Повідомлення № 23
Лідер форуму
Quote (filnick)
Вхід в систему все рівно підтверджується через смс-повідомлення на ваш мобільний, як і будь-яка операція з переведення чи поповнення рахунку.

Так, це дуже серйозний захист. Зловмиснику мало вкрасти пароль, потрібно красти ще й мобілку. А троянів, які крадуть мобілки ще не придумали! ;)
Тому обов'язково при втраті мобілки з SIM-карткою, підключеною в Приват 24 необхідно терміново зв'язатися з банком по телефону 0 800 500 003, або через сайт http://www.privatbank.ua/ і тимчасово заблокувати свої карточки!

У системі WebMoney теж є послуга підтвердження платежів через СМС, але там ця послуга платна і її необхідно додаткого активувати через меню налаштування безпеки. Якщо через WebMoney гаманці проходять значні суми, то цю послугу просто край увімкнути!!!

Nicola Дата: Пт, 27.11.2009, 22:08 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Цікаво почути думку про СМС біллінг. Яким оператором в Україні краще користуватись.
Bandalak Дата: Пт, 27.11.2009, 22:44 | Повідомлення № 25
Лідер форуму
Quote (Nicola)
Яким оператором в Україні краще користуватись.

Користуватися потрібно МТС, або Київстар. Тому-що інші оператори в Україні мають майже нульове покриття. Користуватися можна тільки у великих містах і то лише біля базару! :)
Але якщо Ви проживаєте у зоні покиття Лайфу, чи Білайну і ніколи нікуди не їздите, то Вам можуть підійти і ці оператори!

По ступіню захисту інформації усі оператори однаково надійні.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Електронні платіжні системи. (Говоримо про web-money, yandex-деньги, интернет-деньги та ін)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.