Пт, 15.12.2017, 08:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Домени (Все про них)
Домени
anatoly805 Дата: Чт, 29.05.2008, 21:52 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Хто знає - де можливо безпечно придбати домен другого рівня за доступною ціною? Чи хтось замовляв домен у http://hvosting.ua/ - там якісь дивно занижені ціни - порівнюючи з більш відомим imena.ua. Не дуже схоже на лохотрон, тому, що в тих зареєстрована торгова марка ...

Додано (29.05.2008, 21:52)
---------------------------------------------
Зараз із українських доменів безкоштовно можна зареєструвати домен org.ua. Для тих хто не знає як - трохи нижче напишу інструкцію:
1)Для початку заходимо за цією та перевіряємо чи домен вільний.
2)Далі реєструємо UANIK по цій адресі.
3)Далі пишемо електронного листа на адресу auto-query@org.ua без форматування у режимі "Звичайний текст" зі змістом:
domain: ім'я домену.org.ua
remark: опис домену
admin-c: нік який ви зареєстрували у пункті 2-UANIC
tech-c: нік який ви зареєстрували у пункті 2-UANIC
nserver: NS1 сервер
nserver: NS2 сервер
changed: ваша@електронна адреса дата без крапок у форматі РРРРММДД - наприклад 20080529
source: UANIC
4)Через деякий час ви отримаєте листа з повідомленням темі якого вказано "[.UAMail] OK: ADD domen.org.ua processing approval request (#ХХХХХ)" це означає що виконано вірно, якщо ж на початку теми вказано ERROR - це означає що ви допустили помилку.
5)Далі вам прийде лист з текстом "Обробку заявки номер 964527 було відкладено за наступних причин:
Не надано підтвердження admin-c ..."
6)Далі прийде лист підтвердження реєстрації з текстом
"У вхідну чергу адміністратора публічного домену org.ua надійшла Заявка на переделегування (зміну адміністративного контакту домену) supernatural-best.org.ua.
Копію заявки дивіться нижче.
Для виконання операції "Заявка на переделегування (зміну адміністративного контакту домену)" домену потрібно підтвердження від діючого адміністративного контакту (ПІ).
!!! Не видаляйте наступні рядки !!!
application: ХХХХХХ
checksum: YYYYY
Дайте відповідь, будь ласка, на цей лист, видаливши один рядок з цих двох:
approve: Y
(Не заперечую проти Переделегування)
...."

Видаліть з нього весь текст - залиште лише:
application: ХХХХХХ
checksum: YYYYY
approve: Y

і переправте цей лист за адресою domain-master@com.ua
7)Далі якщо все виконане вірно вам прийде лист що домен зареєстровано, він буде працювати одразу після оновлення Name серверів - приблизно на наступну добу. Сама реєстрація займає близько 5-10 хвилин.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:29
volodschool2 Дата: Нд, 05.04.2009, 22:21 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 287
Знайшов цікавий сервіс. Спробував - працює.

Домен верхнего уровня на халяву.
Заходим по адресу http://www.dot.tk/ru/pageA00.html. В этом сервисе можно получить бесплатное имя в зоне .tk. Придумываем себе красивое имя, проверяем его на занятость. Если имя свободно, то нажимаем кнопку далее и проходим регистрацию. Отмечаем позицию Free domain и снова жмем next. В поле Your website URL пишем свой URL. Все готово. Вы получили так называемый алиас. Теперь у вас есть сайт, на который можно зайти по адресу www.название.tk

"Старе" доменне ім’я не втрачене. Шкода, що тут тільки одна зона .tk , але ж цей сир безкоштовний.

Відредаговано: volodschool2 - Нд, 05.04.2009, 22:49
Olga_2008 Дата: Пн, 06.04.2009, 16:37 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Quote (volodschool2)
але ж цей сир безкоштовний.

Я новачок у цьому ділі, і в мене логічно виникає питання: якщо безкоштовно, то на сайті з’являється реклама? якщо так, то якого характеру і як її можна обмежити?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 06.04.2009, 18:52 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Olga_2008)
Я новачок у цьому ділі, і в мене логічно виникає питання: якщо безкоштовно, то на сайті з’являється реклама? якщо так, то якого характеру і як її можна обмежити?

Домен - це не хостінг (організація, що за гроші виділяє дисковий простір для сайту). Тому ніякої реклами не повинно бути. Просто ваш сайт буде мати домен верхнього рівня. Наприклад www.vasia.tk. А що це взагалі за домен такий? Не зовсім він красиво звучить. Тай не відомо як він буде індексуватися пошуковими системами. Наприклад, стандартні домени від Ucoz індексуються значно гірше за платні типу .org, com, edu, info, ua і т.д.
volodschool2 Дата: Пн, 06.04.2009, 20:39 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не зовсім він красиво звучить

Якщо vasia.org.ua звучить краще і не хочеться платити гроші :* , то можна скористатись порадами ТУТ. Наприклад, мій шкільний сайт знаходиться на uCoz, але має доменне ім’я volodschool2.org.ua

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 06.04.2009, 20:44
Jokerz Дата: Пн, 06.04.2009, 21:42 | Повідомлення № 20
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
вообщем смотрю многие тут ищут бесплатного, по поводу реги доменов за спасибо, скажу домен так же являеться не полностью вашим, если что то случиться то домен не востановишь. Я за то что за бесплатно нету гарантий никаких. Если сайт раскручен и поднят на таком домене в топе то могу домен втихяря отобрать :) либо заблокировать мотивируя абузой или еще чем то. Это будет довольно не приятно владельцу.

У меня в практике были такие случаи.
Очень часто домены воруют и блокируют. Вот те же домены верхнего уровня, как ту выразились, официальным регистратором их являються далеко не русские люди, потому если что то случиться будет очень напряжно связаться с регистатором, и это будет однозначно долго. так же были случаи.

Потому я бы не реккомендовл искать бесплатностей. допустим домены org.ua net.ua еще можна довериться регистратору потому что он наш, и если что можно быстро связаться, да и статус у него довольно надежный.

sv0 Дата: Чт, 13.08.2009, 12:15 | Повідомлення № 21
Новий користувач
Quote (Jokerz)
по поводу km.ua это вы где нашли беспалатно? У меня связи с веб мастером доменной зоны он бесплатно не дает их просто так это большая редкость. Только за деньги.

йдемо сюди http://hostmaster.net.ua/2ld/?2ld=km
у рядку "оплата:" бачимо слово "нi"
тобто, домен у зоні km.ua можна зареєструвати безкоштовно.
Jokerz Дата: Пт, 14.08.2009, 17:20 | Повідомлення № 22
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Изначально он free
Но : ограничения: Лимит на количество заявок от одного регистранта в количестве 3-х заявок типа ADD в день

А это значит что заявки на регистрацию обрабатываются только от регистратора, корый в свою очередь может ставить какую угодно цену, и очень редко кто даст за просто так.:) вот это я и оговаривал

Відредаговано: Jokerz - Пт, 14.08.2009, 17:21
sv0 Дата: Чт, 02.09.2010, 08:31 | Повідомлення № 23
Новий користувач
Quote (Jokerz)
Лимит на количество заявок от одного регистранта в количестве 3-х заявок типа ADD в день А это значит что заявки на регистрацию обрабатываются только от регистратора, корый в свою очередь может ставить какую угодно цену, и очень редко кто даст за просто так.:) вот это я и оговаривал

Не бачу логіки у вашому повідомленні. Так, кількість заявок ADD на реєстрацію домену обмежена 3-ма заявками в день. Але це не означає, "что заявки на регистрацию обрабатываются только от регистратора". А означає, що з одного e-mail'a можна надіслати тільки 3 заявки на створення домену у день. Цього більше ніж достатньо. А звичайній людині вистачить і однієї-двох заявок на рік.

volodschool2 Дата: Ср, 22.08.2012, 11:54 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Знайшов цікаву фішку, може комусь потрібно. Під час створення сайту на юкозі (і не тільки) можна скористатись кодуванням Punycode і отримати в якості імені домена національний алфавит. Тобто, реєструєм xn--80ad0c0c.at.ua і отримуємо Вася.at.ua
Сервіс знаходиться ТУТ
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Домени (Все про них)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.