Вт, 02.06.2020, 12:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Електронні журнали та щоденники (ділимося досвідом)
Електронні журнали та щоденники
Ktara Дата: Пн, 20.04.2020, 13:19 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Вирішила створити окрему тему. Сюди перенесу повідомлення із іншої теми
Чому окрема?
Тому що таки хочуть створити можливість надати навчальним закладам працювати АБО з паперовим журналом АБО з електронним (або і з ти і  зтим)
Є умови - сертифікат про надійсть серверу. на якому будуть зберігатися дані. Та ще деякі умови
Ktara Дата: Пн, 20.04.2020, 13:19 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Цитата mul44 ()
ну вот примут нормативные документы: "вести журналы..." кто оплатит работу учителей по этому поводу?) или как обычно? "нагнут"?
Переход на исключительно электронный журнал произойдет не так скоро (архивная служба против). Поэтому да, двойная работа. Но мы ведем такой журнал, Наше дело сообщить про оценки родителям. А вот если они не смотрят, то мы тут ни при чем, что не ознакомили
Jokerz Дата: Пн, 20.04.2020, 13:19 | Повідомлення № 3
Хостер
Нагороди: 8
Рейтинг: 150
Цитата Ktara ()
Переход на исключительно электронный журнал произойдет не так скоро (архивная служба против). Поэтому да, двойная работа. Но мы ведем такой журнал, Наше дело сообщить про оценки родителям. А вот если они не смотрят, то мы тут ни при чем, что не ознакомили

Согласен. Так как очень много вопросов и много сложностей. Начиная банально не каждая школа технически имеет возможность что бы у каждого преподавателя была такая возможность.

Как я вижу это, есть неких сервер в школе, где ведется вся база данных и есть веб интерфейс. У учителей есть или ноутбуки или планшеты, где они ведут эти журналы. На базе этого уже можно и статистику навернуть и прочее. Но в нашей стране привыкли к бумажкам, это пережитки прошлых лет. Но мы еще не вошли в ту эру где государство может не потерять какие то данные вдруг.

Кроме того очень большое кол-во все же преподавателей которые не сильно хотят новшеств. Но и уже если так говорить с такими зарплатами оно им не нужно....
nolk-v Дата: Пн, 20.04.2020, 13:20 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
Як би там не було електронний журнал на сьогодні в умовах карантину досить непогана штука. З нової чверті всі перейшли на нього. Сам особисто з нового року буду вести на своїх предметах 100%. Сподобалося: 1. Автоматично можна створювати дати для календаризації. 2 Вирішується проблема з індивідуальним підходом у оголошенні оцінки учню (для мене ще той геморой). 3. Є доступ для батьків, які зможуть побачити оцінки і таке явище як "забув щоденник" стає просто неактуальним. 4. Доступ у режимі 24/7. Іноді після курсів, лікарняних, семінарів проблемно пригадати, що давав у тому чи іншому класі (календаризація у школі). На день щоб ввести 5-6 уроків, оцінки часу - максимум півгодини... 
Все - "кидайтеся тапками"
Ktara Дата: Пн, 20.04.2020, 13:20 | Повідомлення № 5
Перспективна вчителька
Цитата Nicola ()
Головна ложка це те що подвійна документація - зайве завантаження вчителя. І найближчим часом наші совкові діячі не перейдуть на електронний документообіг. Бо без бумажки ти букашка. Головне бумаги ми вміємо створювати на РАЗ!
Останні декілька років робоча група намагалася запровадити виключно електронні журнали. Рокии написання документів, Положень і тд. І все це розбилось при зіткненні з Архівною службою, яка наполягає на збереженні паперового журналу N-ну кількість років. 
Пройшов ще один рік. Знову документи, тепер уже про сертифікацію серверів де будуть зберігатися дані, про електронний цифровий підпис або КЕП (діють і той і той), про Закон про електронний документообіг, (перілк можу продовжувати) але (тьху, тьху, тьху....щоб не зурочити) є світло в кінці тонеля. 
Зараз цей карантин дав поштовх що можна протягнути Положення про застосування в роботі освітніх закладів (тільки школи) електронних журналів без ведення паперових. Так. поки все ще триває боротьба з архівною службою, але вони здають позиції..... потроху але здають 
Але не всі платформи (які на цей час є) з електронними журналами буде можливо використовувати :) будуть певні умови. Чекаємо чим закінчиться боротьба
nolk-v Дата: Пн, 20.04.2020, 13:20 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Хай навіть у паперовому, Бог з ним, але не рукописному. На НЗ є можливість роздрукувати журнали(зберігши їх у форматі PDF). На скільки це краще було б... Я б взагалі забив би календаризацію на рік, а потім вся робота звелася б до редагування (у випадку, якщо урок випав) та виставлення оцінок...
Ktara Дата: Пн, 20.04.2020, 13:20 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Цитата nolk-v ()
Хай навіть у паперовому, Бог з ним, але не рукописному. На НЗ є можливість роздрукувати журнали(зберігши їх у форматі PDF). На скільки це краще було б... Я б взагалі забив би календаризацію на рік, а потім вся робота звелася б до редагування (у випадку, якщо урок випав) та виставлення оцінок...
Побачимо
Якщо завтра буду знати детальніше - розкажу :)
Ktara Дата: Ср, 22.04.2020, 20:33 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
ну что ж, с 1-го сентября ждем в школах электронные журналы и дневники :) права ли я - посмотрим. Может не по всей Украине - может опционально :)
nolk-v Дата: Пт, 24.04.2020, 07:07 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Добрий день, колеги. Ніхто не в курсі -  впав ІСУО чи тех роботи, ні ІСУО, ні журнали не відкриваються. Якщо тех роботи то на який період... Дякую.
Admin Дата: Пт, 24.04.2020, 21:06 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Рейтинг: 25
Цитата nolk-v ()
Добрий день, колеги. Ніхто не в курсі -  впав ІСУО чи тех роботи, ні ІСУО, ні журнали не відкриваються. Якщо тех роботи то на який період... Дякую.
вітаю, працює все нормально, ніяких проблем не було
Admin Дата: Чт, 30.04.2020, 22:09 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Рейтинг: 25
Цитата Ktara ()
ну что ж, с 1-го сентября ждем в школах электронные журналы и дневники права ли я - посмотрим. Может не по всей Украине - может опционально
Танюша нас вже підводять до цього точно і з 1 вересня буде буде жах
Ktara Дата: Пт, 01.05.2020, 09:09 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Цитата Admin ()
Танюша нас вже підводять до цього точно і з 1 вересня буде буде жах
Та я вже багато років працюю з електронними щоденниками. Мені не звикати. Поки Київ точно з 1 вересня переходить повністю на електронний щоденник та електронний журнал. В планах без паперової версії журналу. Як воно буде - побачимо
swetikccc Дата: Сб, 02.05.2020, 10:03 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата Ktara ()
Та я вже багато років працюю з електронними щоденниками. Мені не звикати. Поки Київ точно з 1 вересня переходить повністю на електронний щоденник та електронний журнал. В планах без паперової версії журналу. Як воно буде - побачимо
Працює вся школа, чи тільки Ви особисто?
Це різні речі.
Програмне, адміністрування, права, доступ і інше.
Ktara Дата: Сб, 02.05.2020, 19:41 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Цитата swetikccc ()
Працює вся школа, чи тільки Ви особисто?Це різні речі.
Програмне, адміністрування, права, доступ і інше.
Вся школа :) На мені адміністрування: ввести розклад та скидання забутих паролей
swetikccc Дата: Сб, 02.05.2020, 23:07 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата Ktara ()
Вся школа  На мені адміністрування: ввести розклад та скидання забутих паролей
Дитина, якось отримала логін пароль, відповідно понаставляла всього і вся усім.
Як відслідкувати? По часу,поставе під час уроку.  Варіантщо вчитель побаче і виправе, натикається на інше питання.
Захотів поставив оцінку, захотів знищив.
По ІР також, якщо база в неті і все через шкільну мережу?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Електронні журнали та щоденники (ділимося досвідом)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.