Пт, 04.12.2020, 20:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Дистанційне навчання в умовах карантину
Дистанційне навчання в умовах карантину
kom_adm Дата: Нд, 15.03.2020, 16:21 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
[admin]Проханння в цій темі ділитись думками та досвідом організації дистанційного навчання в вашому навчальному закладі під час карантину.
Залишати посилання та платформи та ресурси дистанційного навчання[/admin]
ALEKS Дата: Нд, 16.08.2020, 10:51 | Повідомлення № 121
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 84
Цитата Jokerz ()
Кто то уже знает как пройдет 1 сентября в школах ? будет снова удаленное обучение?
В кожній школі по-своєму.
В нас І дзвоник лише для 1 та 11 класів - невеличкий урочистий захід.
А далі дивлячись в яку зону попадемо.
Itanium Дата: Нд, 16.08.2020, 15:04 | Повідомлення № 122
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
1 может и пройдет, а как будет остальное сентября))) по май - это вопрос
nolk-v Дата: Чт, 20.08.2020, 12:17 | Повідомлення № 123
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
Доки буде всесвітня істерія по корововірусу за навчання можна забути. Дистанційне навчання - профанація. Лише незначний відсоток готовий до даної форми роботи - все інше від лукавого...
Ollleksandr Дата: Чт, 20.08.2020, 20:17 | Повідомлення № 124
Я тут недавно...
Цитата nolk-v ()
Дистанційне навчання - профанація
Підтримую
Nicola Дата: Вт, 25.08.2020, 07:16 | Повідомлення № 125
Прописаний назавжди
Рейтинг: 23
Цитата nolk-v ()
Дистанційне навчання - профанація.
99% людей - критикани. І тільки 1% щось пропонують.
mudrak Дата: Вт, 25.08.2020, 16:19 | Повідомлення № 126
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Дистанційне навчання показало, як мало, власне, навчання у школі. Основна робота вчителя - вихователь, контролер, пастух по простому. Виховна роль має місце в молодших класах, своєрідне продовження дитсадка, контроль полягає в утриманні учнівської "соціалізації" в рамках суспільної моралі (ніхто нікого не вбив-покалічив, нікого зайвого на шкільному підвіконні не зачали - "дебет-кредит" зійшовся). Ну, а старша ланка - суцільне "пасіння". Всі вже знають, що буде далі: той вчить польську, той працює в батьків на "фірмі", той вже має набір репетиторів і на школу забив...Згадуються слова генерала Талаєва з ДМБ: "Солдаты, вы знаете, что я могу вам сказать, и я знаю, что вы можете мне ответить.."
В школі більше двохсот учнів, на дистанційному "світилась" половина, а тих, які реально щось вчили добре як десять, решта тупо вибивала оцінки, махлювала, списувала.
З самого початку школу націлюють на новий карантин десь через місяць-два. Плануємо "загнати" всіх в Edmodo, бо "На урок" дуже уже підвисало,

Відредаговано: mudrak - Вт, 25.08.2020, 16:20
Itanium Дата: Вт, 25.08.2020, 16:39 | Повідомлення № 127
Я тут недавно...
Не понимаю!!! В чем проблема? Дистанция, не дистанция. Чем хуже дистанционка, от классического обучения? Ведь все ищут себе какие то проблемы, не видя (не понимая) простых вещей.
   Проблема не в виде обучения (дистанция или классика), а проблема в самом УЧЕНИКЕ!!! Если человек захочет учится, он будет учится даже сам(современный мир позволяет), а если нет то НЕТ.
mul44 Дата: Вт, 25.08.2020, 19:59 | Повідомлення № 128
Досвідчений учасник
Рейтинг: 48
В этом и проблема, очень мало детей (людей взрослых) верит в ШКОЛУ, как институт обучения. ОНИ не верят что это ступенька в мир. А ведь если признать, то так и есть... реально многие! (не все) учителя отбывают урок, много кто из администрации "не на своем месте", начиная от школы - заканчивая министерством. Люди ведь не дураки, они это видят. Школа не готовит к жизни, так зачем верить в такую школу?!
Ollleksandr Дата: Вт, 25.08.2020, 20:55 | Повідомлення № 129
Я тут недавно...
Цитата Nicola ()
99% людей - критикани. І тільки 1% щось пропонують.
Дехто намагається розповісти про реальний стан справ.
Та мені дуже приємно, що у вас з дистанційним навчанням все прекрасно і немає жодних проблем
mudrak Дата: Ср, 26.08.2020, 05:59 | Повідомлення № 130
Наполегливий учасник
Рейтинг: 73
Цитата Itanium ()
Чем хуже дистанционка, от классического обучения?
Нічим. Вона - краще! Але лише для тих, хто навчається. І лише для навчання, виховання, в його класичному вигляді, пролітає. А саме такого "виховання" від вчителя чекає і держава і батьки. Бо так дешевше! Повна аналогія з сільською чередою: я не можу цілими днями пасти своїх телят, є інша робота, вигідніше заплатити пастухові! .... А так вже дістала ця класно-урочна система!!! Але щось нічого не придумали іншого, навіть в тих країнах, які економічно, ніби. могли б собі це дозволити... Та ще й ранні пенсії вчителям відмінили...
swetikccc Дата: Ср, 26.08.2020, 06:15 | Повідомлення № 131
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата mudrak ()
Але щось нічого не придумали іншого, навіть в тих країнах, які економічно, ніби. могли б собі це дозволити...
Чому непридумано? Відбір після молодшої в різні типи закладів. Основа навчання, це канал спілкування між двома об'єктами. В очній він на порядок кращий.
volodschool2 Дата: Ср, 26.08.2020, 13:46 | Повідомлення № 132
Досвідчений учасник
Нагороди: 16
Рейтинг: 377
Підкажіть, чим відрізняється Zoom від Zoom for GSuite?

Відредаговано: volodschool2 - Ср, 26.08.2020, 19:08
Nicola Дата: Чт, 27.08.2020, 19:50 | Повідомлення № 133
Прописаний назавжди
Рейтинг: 23
Цитата Ollleksandr ()
все прекрасно і немає жодних проблем
Проблем велика кількість. І розв'язати всі не реально. Але споконвічне наше стогнання і бажання верхів зробити за рахунок низів я не підтримую. ДН показало дуже багато як позитивного так і негативного. Повторюватись не буду. Успіхів! І головне підтримки. А ще - орієнтація на учнів, що хочуть навчатись.
Ollleksandr Дата: Чт, 27.08.2020, 20:18 | Повідомлення № 134
Я тут недавно...
Цитата Nicola ()
Успіхів! І головне підтримки
Дякую)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Дистанційне навчання в умовах карантину
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.