Вт, 02.06.2020, 13:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Дистанційне навчання в умовах карантину
Дистанційне навчання в умовах карантину
kom_adm Дата: Нд, 15.03.2020, 16:21 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
[admin]Проханння в цій темі ділитись думками та досвідом організації дистанційного навчання в вашому навчальному закладі під час карантину.
Залишати посилання та платформи та ресурси дистанційного навчання[/admin]
gry Дата: Ср, 15.04.2020, 11:07 | Повідомлення № 91
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 133
Якось так - ...."Згідно прав дитини та міжнародних норм заборонено
використовувати для навчання дітей (з порушенням приватності) соціальні мережі,
сервіси та інші інструменти, котрі дозволяють безконтрольно зібрати про дитину будь-які приватні дані.,
фото... Здебільшого, саме українські вчителі і публікують записи таких занять у себе на сторінках,
а велика кількість відео дітей вдома вже потрапила на ютуб та ін.
У європейських країнах за такі дії вчитель міг би отримати рельний срок у в'язниці,
не говорячи вже про звільнення і заборону подальшої роботи у сфері освіти...".  Це не я говорю - так тлумачить Закон...

Відредаговано: gry - Ср, 15.04.2020, 11:12
draker Дата: Чт, 16.04.2020, 08:47 | Повідомлення № 92
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 129
Основатель Zoоm вошел в рейтинг миллиардеров Forbes

Додаток Webex від Cisco (дочірня компанія IBM) тепер безкоштовний для навчальних закладів.
Альтернатива  Zoom. Відеоконференції, обмін файлами і т.д. Гарантована безпека інформації.

Мій прогноз:

Відредаговано: draker - Чт, 16.04.2020, 09:33
Jokerz Дата: Чт, 16.04.2020, 09:38 | Повідомлення № 93
Хостер
Нагороди: 8
Рейтинг: 150
Выскажу и я свое мнение. Я не против реализации в онлайне, обучения и оценок в журналах. Но работая в сфере it больше 10 лет я вижу что в Украине образованность в плане безопасности и it наших людей очень сильно хромает, кроме того специфика организации всего этого дела в условиях не частной фирмы а именно государства, с коррупционной составляющей... очень сильно подрывает доверие к данной платформе.
У нас очень много школьников очень смышленных, и они свои знания и навыки используют совсем не там где это нужно. DDoS атаки .... причем если раньше это были просто скачанные программы с интернета, то сейчас "малыши" пишут свои ботнеты. Пусть там 200-500 ботов, но это уже уровень, жаль что они не знают что за ddos официального сайта школы, можно получить не только подзатыльник но разговаривать уже с следователем. Взломы, причем какая то такая мулька, выливать все в открытый доступ, дабы просто похвастаться.

Я о том что в нашей стране от идеи и задумки до ее реализации и готово продукта настолько большая пропасть что ее часто не перешагнуть.
Я всегда за образование в it детей и всячески пытаюсь этому способствовать в меру своих сил. Но часто есть желание преподавателя но нету желания ученика, или возможности провести обучение.
gry Дата: Чт, 16.04.2020, 20:49 | Повідомлення № 94
Досвідчений учасник
Рейтинг: 133
Сподіваюся, що карантин буде, як format C для освіти. Час розставить всі крапки над "і"  - для чого надбудова (МОН, ОІППО, АПН, районні методисти) . В той час, коли переважна більшість вчителів (наших, зокрема) по 10-12 год. не "вилазять" із за компа, намагаючись "...сіяти розумне, добре, вічне..." , нашим "керівникам" - "бамажку" подавай. Де, скільки охоплено, чому не охоплено... То плани самоосвіти, то скріншоти Класрума... Вони ,  ж , без звіту не можуть, "ломка"  почалась...

Відредаговано: gry - Пт, 17.04.2020, 17:20
Nicola Дата: Пт, 17.04.2020, 22:01 | Повідомлення № 95
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата gry ()
Час розставить всі крапки над "і"  - для чого надбудова (МОН, ОІППО, АПН, районні методисти)
Не беріть дурного в голову. Нічого не зміниться. Тим більш вітер повертає до тайги.

Додано (17.04.2020, 22:05)
---------------------------------------------
У зв'язку з технічними рекомендаціями розробників LMS видалив демо-версію та переніс вхід до онлайн уроків з lms.wishhost.tk на http://onlainurok.pp.ua Дані для входу не змінились.

Nicola Дата: Пт, 24.04.2020, 22:08 | Повідомлення № 96
Прописаний назавжди
Статистика по https://onlainurok.pp.ua за 24.04.20
Прикріплення: 1973734.jpg(3.7 Kb)

Відредаговано: Nicola - Пт, 24.04.2020, 22:13
Nicola Дата: Пт, 24.04.2020, 22:09 | Повідомлення № 97
Прописаний назавжди
І ще

Додано (25.05.2020, 17:02)
Ось і доходить до завершення 2019/20 навчальний рік. А з ним і незвичний для школи карантин. І карантин не канікули, а робота.
Дякуючи wishhost в особі Jokerz, що не тільки надав хостинг а й по суті встановив платформу для ДО у вигляді онлайн-уроків, станом на 25.05 2020 на onlainurok.pp.ua проведено кілька сотень уроків вчителями кількох областей, засідання методичних об'єднань, кілька нарад.
Дані по сайту 3 02.04.2020: 
Всего хостов2 804Всего хитов18 019Всего посетителей 4 808Всего сессий7 382

Прикріплення: 7486699.jpg(2.8 Kb)

Відредаговано: Nicola - Пт, 24.04.2020, 22:12
beregok Дата: Нд, 31.05.2020, 22:25 | Повідомлення № 98
Прописаний назавжди
Нагороди: 10
Рейтинг: 52
Питання щодо  щодо GSuite for Education для навчальних закладів який нам надали, зараз тестую
Досвіду роботи з панеллю GSuite немаю, поділіться досвідом
Ви вносите учнів в організацію? Подумав що це зайве, тому надав доступ в додатках до класрум для будь-кого
Стосовно Meet. Якщо дозволити записувати відео, чи розбухне диск, місця вистачить, і скільки там дають місця?
Коли тестував Meet, він на англійській мові, думаю в учнів виникнуть питання з встановленням та входом у відеозустріч,
Куратори, налаштував все по інструкції( в самому додатку та курсі), але в в гугл клас рум в опції - люди, нез'явилося можливість додати куратора. Які нюанси?
volodschool2 Дата: Нд, 31.05.2020, 23:24 | Повідомлення № 99
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 377
Цитата beregok ()
Ви вносите учнів в організацію?
Не обов’язково, достатньо учням надати код доступу до класу
Цитата beregok ()
чи розбухне диск, місця вистачить, і скільки там дають місця?
Не обмежується
Цитата beregok ()
Коли тестував Meet, він на англійській мові
Дивно, у мене говорить українською. Організовував відеоконференцію з учителями, ніхто не жалівся, якби говорило англійською, то було б купа запитань
beregok Дата: Нд, 31.05.2020, 23:47 | Повідомлення № 100
Прописаний назавжди
Цитата beregok ()
Куратори, налаштував все по інструкції( в самому додатку та курсі), але в в гугл клас рум в опції - люди, нез'явилося можливість додати куратора. Які нюанси?
Коли учня внести в організацію тільки тоді з'являється можливість запросити куратора
Цитата volodschool2 ()
у мене говорить українською
Якщо українською тоді все добре. Можливо різні телефони та версії андроїда

Додано (31.05.2020, 23:54)
Стосовно політик безпеки. тестував класрум, додав додав ще один обліковий запис учня на тому самому телефоні
Поки не налаштував  на телефоні дитини  блокування екрана, в класрум не пустило. Просило звернутися до адміністратора домену
Якось можна заборонити використовувати один пристрій для декількох учнів
Щоб вони не змогли з одного телефону відправляти завдання?

volodschool2 Дата: Пн, Вчора, 09:18 | Повідомлення № 101
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 377
Перегляньте ось це: https://www.youtube.com/watch?v....KqfNhkw про Meet
А тут все про Google Classroom від А до Я (Гугл клас від О.Стечкевич)

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 01.06.2020, 09:23
beregok Дата: Пн, Вчора, 12:43 | Повідомлення № 102
Прописаний назавжди
Дякую!
Інформативно!
fox11 Дата: Пн, Вчора, 18:46 | Повідомлення № 103
Прописаний назавжди
Рейтинг: 86
Получили письмо от G Suite for Education с инструкциями, лицензией, приглашениями обучаться и регистрацией в 365-м. Встал вопрос: кто этим будет заниматься. Все понимают, что это приличный хамут.
swetikccc Дата: Пн, Вчора, 20:54 | Повідомлення № 104
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата volodschool2 ()
Цитата beregok ()Ви вносите учнів в організацію?
Не обов’язково, достатньо учням надати код доступу до класу
Які права має тоді адміністратор на цей ак?
Ktara Дата: Пн, Вчора, 21:01 | Повідомлення № 105
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Цитата fox11 ()
Получили письмо от G Suite for Education с инструкциями, лицензией, приглашениями обучаться и регистрацией в 365-м. Встал вопрос: кто этим будет заниматься. Все понимают, что это приличный хамут.
Я недавно через партнеров подключала офис 365. Частично делала я (так как эта информация только в учебном заведении) . Ребята все остальное делали сами еще с недельку и передали нам полностью готовое - все лицензии. пароли. настроенный Тимс с группами. И плюс провели обучающий вебинар для сотрудников и подключили в группу. где разместили записи других вебинаров и другую информацию. В мою задачу входит выдать и отобрать лиценции ) Все. Все остальное - группы и каналы будут создавать учителя :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Дистанційне навчання в умовах карантину
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.