Пн, 26.10.2020, 21:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Впровадження електронних щоденників
Ktara Дата: Пн, 12.10.2020, 15:02 | Повідомлення № 106
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Цитата patriot67 ()
пропустив назву платформи..повторіть будь ласка
 Єдина школа
patriot67 Дата: Ср, 14.10.2020, 18:35 | Повідомлення № 107
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата Ktara ()
Єдина школа
дивитись https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/42761739/
ViktoriaK Дата: Вт, 20.10.2020, 11:19 | Повідомлення № 108
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка вирішити проблему. Хочемо спробувати працювати на порталі "Нові знання". В одного з наших вчителів виставлена роль "NZ portal Адміністратор школи", її нвхто з адміністраторів не виставлялв. Підкажіть, будь ласка, як прибрати цю роль? Шукала і в курсі Школа, але не знайшла жодних зайвих галочок. Дуже дякую за допомогу
gu2in Дата: Вт, 20.10.2020, 20:41 | Повідомлення № 109
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 313
"Нові знання" беруть дані з прграми Курс-школа. Гляньте в Курс-школа у розділі адміністрування ролей та доступу. Завтра гляну та точніше скажу.
LVV Дата: Ср, 21.10.2020, 06:32 | Повідомлення № 110
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Цікаво, що роблять прогресивні школи з тими учнями та/чи батьками, які не мають комп'ютерів, інтернету, потрібних гаджетів тощо. У нас, наприклад, таких близько 3%. Я маю на увазі не лише електронний облік знань, а скоріше дистанційну форму навчання.
Ktara Дата: Ср, 21.10.2020, 07:22 | Повідомлення № 111
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Цитата LVV ()
Цікаво, що роблять прогресивні школи з тими учнями та/чи батьками, які не мають комп'ютерів, інтернету, потрібних гаджетів тощо. У нас, наприклад, таких близько 3%. Я маю на увазі не лише електронний облік знань, а скоріше дистанційну форму навчання.
Є школи, які надають таким родинам ноутбуки :) Але таких мало.
gu2in Дата: Ср, 21.10.2020, 11:13 | Повідомлення № 112
Досвідчений учасник
Цитата ViktoriaK ()
Допоможіть, будь ласка вирішити проблему.

Історія з адміністратором школи на порталі "Нові знання" така:
1) На сторінці підтримки https://nz.ua/page/support написано таке:
Щоб почати користуватись порталом "Нові знання" в повному обсязі, відповідальній особі в закладі освіти потрібно виконати наступні прості кроки:
1. Потрібно увійти на портал nz.ua з логіном і паролем користувача, який для вашої школи має права "Куратор ЗЗСО", або запустити програму КУРС:Школа, і в ній натиснути кнопку "КУРС:Онлайн", що знаходиться в верхній частині вікна програми поряд з іншими кнопками. Тоді авторизація з потрібними правами пройде автоматично.
Отже, адміністратор - це особа, яка вказана як "Куратор ЗЗСО". Такої ролі у програмі "Курс-Школа" немає, її призначає особа, яка відповідає за ваш відділ освіти міста/району та має доступ до акаунту ІСУО.

Варіант 2.
За інструкцією для адміністраторів на порталі: https://drive.google.com/file/d/1hGwDcCp07Ej8A6IHLRBEkwPMDedMif02/view
можна самостійно зареєструвати школу та отримати пароль на шкільну пошту.
Висновок:
ваш учитель, який має адмінправа на порталі або отримав доступ після реєєстрації на шкільну пошту, або його дані внесені в базу ІСУО як куратор школи. Точніше сказати не можу, написав листа у техпідтримку - поки що мовчать.
patriot67 Дата: Ср, 21.10.2020, 21:24 | Повідомлення № 113
Я тут недавно...
Цитата gu2in ()
Історія з адміністратором школи на порталі "Нові знання" така:

все вірно...
ViktoriaK Дата: Сб, 24.10.2020, 12:26 | Повідомлення № 114
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Цитата gu2in ()
адміністратор - це особа, яка вказана як "Куратор ЗЗСО" я
 я і є адміністратор, школу реєструвала теж я. тому і не розумію, як інший вчитель отримав ці права. Написала в техпідтримку, чекаю відповідь
gu2in Дата: Сб, 24.10.2020, 18:24 | Повідомлення № 115
Досвідчений учасник
Ось учора мені відповіли, скрін:
Прикріплення: 3842010.jpg(84.0 Kb)
VCh Дата: Пн, Сьогодні, 15:24 | Повідомлення № 116
Новий користувач
Цитата gu2in ()
Ось учора мені відповіли, скрін:

З'ясуйте, хто у Вашому відділі освіти відповідальний за ІСУО, попросіть щоб зайшов до свого облікового запису ІСУО у Панель адміністратора, розділ Користувачі та видалить вчителя з адмінправами (є можливість або змінити його роль або видалити)...

Відредаговано: VCh - Пн, 26.10.2020, 15:25
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.