Вт, 06.12.2022, 23:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Впровадження електронних щоденників
patriot67 Дата: Чт, 16.07.2020, 21:25 | Повідомлення № 91
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата Ktara ()
так народ. не скатываемся в офтоп Хотите. обсудить что-то отличное от электронных журналом? Милости просим - создаете тему, обсуждаете
тут все повязане

Додано (16.07.2020, 21:26)
---------------------------------------------

Цитата Itanium ()
та в Гугле полно всякой инфы, вот пример https://hyser.com.ua/communi....bnosti. Ну то такое, правда иль нет, не берусь утверждать. Просто все приложухи по заказу державы либо кривые(приходилось сталкиваться), либо не на благо. Вот поэтому и не пользуюсь всякой ....
сторінка не знайдена 404

Додано (16.07.2020, 21:28)

Цитата Ktara ()
ну я не предоставляла интересы главы державы
я не про посаду , а про стиль
Yura_Shrol Дата: Чт, 10.09.2020, 18:04 | Повідомлення № 92
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Які новини в світі е-журналів? Хто впровадив і які платформи обрав?
Ktara Дата: Чт, 10.09.2020, 18:48 | Повідомлення № 93
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Цитата Yura_Shrol ()
Я :) 
Елктронний журнал (без паперового) поки що в цьому році 1-8 клас :)
Yura_Shrol Дата: Чт, 10.09.2020, 21:39 | Повідомлення № 94
Якщо не помиляюсь, то використовуєте e-schools?
Як у них з адаптивним дизайном? На смартфонах нормально працює?
З технічними вимогами до збереження інформації все гаразд?
Ktara Дата: Пт, 11.09.2020, 05:08 | Повідомлення № 95
Перспективна вчителька
Цитата Yura_Shrol ()
Якщо не помиляюсь, то використовуєте e-schools?Як у них з адаптивним дизайном? На смартфонах нормально працює?
З технічними вимогами до збереження інформації все гаразд?
Увы. Наша старая платформа не подходит, так как там нельзя распечатать журнал. Поэтому платформу пришлось сменить на платную. Но родители ничего не оплачивают (школа тем более)
mudrak Дата: Пт, 11.09.2020, 17:51 | Повідомлення № 96
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 90
В нас в районі лише зараз почався рух в напрямку вибору платформи, поки що школа спробує Edmodo, яке я юзав у "фоновому режимі" два роки, потім буде видно. Всі схильні "не бігти перед паровозом", а дочекатися прямої вказівки зверху - куди іти і як. А зверху ніякої конкретики, от і мусять школи імпровізувати.
swetikccc Дата: Пт, 11.09.2020, 19:38 | Повідомлення № 97
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата mudrak ()
В нас в районі лише зараз почався рух в напрямку вибору платформи, поки що школа спробує Edmodo, яке я юзав у "фоновому режимі" два роки, потім буде видно. Всі схильні "не бігти перед паровозом", а дочекатися прямої вказівки зверху - куди іти і як. А зверху ніякої конкретики, от і мусять школи імпровізувати

Була проблема з тестами на мобільних. Як зараз йде на мобільних? G Suite повірте краще, на безплатному продукті схилявся до Едмодо, а зараз розумію що G Suite краще, краще роздачею інд. завдань кожному, тести стали захищені від сторонього входу, дошка, а якщо до неї підключать meet і зроблять функцію підняття руки, то..... Статистика по оцінках краще в Едмодо, повідомлення і спілкування через повідомлення також.
Itanium Дата: Сб, 12.09.2020, 11:12 | Повідомлення № 98
Я тут недавно...
Цитата mudrak ()
дочекатися прямої вказівки зверху - куди іти і як.

Скорее второго пришествия дождетесь, чем АДЕКВАТНОГО указания "сверху". Выбирайте сами и побыстрее, а то скоро опять на карантин
Ktara Дата: Сб, 12.09.2020, 16:17 | Повідомлення № 99
Перспективна вчителька
Цитата Itanium ()
Скорее второго пришествия дождетесь, чем АДЕКВАТНОГО указания "сверху". Выбирайте сами и побыстрее, а то скоро опять на карантин
у нас РУО решило на какой платформе по журналам будем :)  А город решил - баста, работаем 1-4 классы все без журналов, далее можно было в эксперименте еще и 5-8
gu2in Дата: Пн, 05.10.2020, 18:12 | Повідомлення № 100
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: МОН РОЗПОЧАЛО ПІЛОТУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ ШКІЛЬНИХ Е-ЖУРНАЛІВ ТА Е-ЩОДЕННИКІВ
VCh Дата: Вт, 06.10.2020, 10:29 | Повідомлення № 101
Я тут недавно...
Цитата Yura_Shrol ()
Ми з 1 вересня працюємо у NZ. Але в кінці І семестру та року - будемо роздруковувати, якщо нічого не зміниться...
Yura_Shrol Дата: Вт, 06.10.2020, 17:01 | Повідомлення № 102
nz.ua немає адаптивного дизайну. Це погано, незручно. Добре, що всі дані учнів та вчителів підтягуються з БД ісуо. Вишенька на торті - реклама. :(
Ktara Дата: Вт, 06.10.2020, 20:00 | Повідомлення № 103
Перспективна вчителька
Цитата Yura_Shrol ()
nz.ua немає адаптивного дизайну. Це погано, незручно. Добре, що всі дані учнів та вчителів підтягуються з БД ісуо. Вишенька на торті - реклама. :(
уже месяц работаю на новой платформе.
Отсутствует любая реклама
Дети могут смотреть домашку. оценки, общаться с учителем либо через сайт, либо через мобильное приложение
Родители - только мобильное приложени
Учителя - либо мобильное )вводить тему не удобно) либо сайт
Администрация - сайт 
Платная (вот МОН обещает свою бесплатную платформу - поживем. видим), но траты взял на себя город, поэтому родители не несут финансовых затрат
своих детей подключить к электронному дневнику могут только родители
VCh Дата: Ср, 07.10.2020, 17:25 | Повідомлення № 104
Я тут недавно...
Цитата Yura_Shrol ()
nz.ua немає адаптивного дизайну. Це погано, незручно. Добре, що всі дані учнів та вчителів підтягуються з БД ісуо. Вишенька на торті - реклама.
Для виставлення оцінок і відмітки відсутніх - зі смартфону цілком терпимо, основна робота через ПК(заповнення уроків, ДЗ і т.д.). Розробники до кінця року обіцяють мобільний додаток. Реклами не бачив (перевірив - внизу на смартфоні дійсно є, але до сих пір не помічав бо не заважала). У браузері, можливо, ад блок блокує - немає взагалі... Рік попрацюємо - буде видно... Весь карантин використовували + Classroom. У наших умовах поки що оптимально. До речі, безкоштовно...

Додано (07.10.2020, 17:30)

Цитата Ktara ()
МОН обещает свою бесплатную платформу - поживем. видим
Також хотілося б подивитися, на FB була реклама, але все закінчилося перепискою в мессенджері - до системи не добрався..

Відредаговано: VCh - Ср, 07.10.2020, 17:26
patriot67 Дата: Нд, 11.10.2020, 21:27 | Повідомлення № 105
Я тут недавно...
Вже місяць користуємось ел.журналом Моя Школа.. в дітей мобільні додатки..в батьків теж..в журнал вбудовано модуль для дистанційного навчання на основі офіс365...в кінці семестру роздрукуєм 9 та 11 класи про всяк випадок.. тех підтримка платформи гарно реагує на зауваження та пропозиції..
 в Львівській обл. проводиться експеримент про ел.атестацію на базі ІСУО..гарна штука

Додано (11.10.2020, 21:29)

Цитата Ktara ()
уже месяц работаю на новой платформе.
пропустив назву платформи..повторіть будь ласка
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.