Пт, 02.12.2022, 11:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Впровадження електронних щоденників
Nicola Дата: Пн, 29.06.2020, 06:10 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата Itanium ()
из MOH должны выбрать одну
вони виберуть, що й не раді будемо. Тепер плагіатус і відмінятус буде в моді. Нехай краще кілька, а вже вибір залишиться за школою.(це про журнал, щоденник)
Про платформу для навчання - тут взагалі в кожного свої можливості. Хіба щось серйозне орендують. А так це дуже складно в технічному плані. Синхронні онлайн уроки це не відосик з ютуба подивитися.

Відредаговано: Nicola - Пн, 29.06.2020, 06:14
patriot67 Дата: Нд, 12.07.2020, 22:07 | Повідомлення № 62
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата Ktara ()
Но в телефонном режиме было сказано, что пока в тестовый период пользование бесплатное. когда сервис станет платным и сколько это будет стоит - пока сказать не могут
кожна інтелектуальна праця є і повинна бути платною, це дуже добре знаємо ми інформатики..коли нас грузять в школі роботою по звітах..налаштуванню компів..ремонту і тд.. в україні є дві платформи що мають гриф міністерства "рекомендовано"..моя школа пропонує батькам за всіх їх дітей 12 грн...інша платформа просить 250 грн з 1 дитини, 250 грн.з 2 дитини .3 дитина безкоштовно (одна сім'я). всі інші латформи пропонується як додаток до паперового журналу для кращого зв'язку ШКОЛА-ДИТИНА_БАТЬКИ...скільки платформи запросять з відділів освіти це їх проблеми..не заплатять хай не вимагають покращення навчання , таі якісного дистанційного навчання..для вчителів, дітей ел.журнал БЕЗКОШТОВНИЙ по досвіду прибалтів впровадження ел.журналу на 20 відсотків покращило якість навчання, ми інформатики обома руками повинні бути за ел.журнал...не люблю писанини...

Додано (12.07.2020, 22:24)
---------------------------------------------

Цитата Yura_Shrol ()
Хто, що скаже про https://atoms.com.ua/ Виглядає симпатично
тут гриф "Схвалено"..докопайтесь про оплату...

Додано (12.07.2020, 22:26)

Цитата Ktara ()
e-schools.info
ця патформа ліцензована, сертифікована?

Відредаговано: patriot67 - Нд, 12.07.2020, 22:11
Ktara Дата: Пн, 13.07.2020, 14:11 | Повідомлення № 63
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Цитата patriot67 ()
тут гриф "Схвалено"..докопайтесь про оплату...
Бесплатно. Оплаты не будет :) Разработчик - госорганизация
Цитата patriot67 ()
ця патформа ліцензована, сертифікована?
Все есть на сайте :) 
Как Вы сказали выше - мы же информатики. Значить искать умеем

ИМХО - такие платформы должны быть инициированы государством (как в Прибалтике. к примеру). Или оплачиваться государством. Не нам считать деньги других людей. И да. для кого-то и 12 гривен в месяц (а заплатить нужно за год или по семестрам - тоже деньги) ну или хотя оплачиваться государством :) Т.е. школа выбирает платформу - а оплачивает пользование  ОТГ или из бюджета города :) Иначе - это опять решение проблем за счет родителей. А так быть не должно. Если принцип "деньги ходят за ребенком" - то и такие платформы должны оплачиваться за тот же счет.
patriot67 Дата: Пн, 13.07.2020, 14:59 | Повідомлення № 64
Я тут недавно...
Цитата Ktara ()
ИМХО - такие платформы должны быть инициированы государством (как в Прибалтике. к примеру). Или оплачиваться государством. Не нам считать деньги других людей. И да. для кого-то и 12 гривен в месяц (а заплатить нужно за год или по семестрам - тоже деньги) ну или хотя оплачиваться государством Т.е. школа выбирает платформу - а оплачивает пользование  ОТГ или из бюджета города Иначе - это опять решение проблем за счет родителей. А так быть не должно. Если принцип "деньги ходят за ребенком" - то и такие платформы должны оплачиваться за тот же счет.
ІМХО..чужих грошей на рахую..але гроші що "йдуть за дитиною" це також гроші батьків, це гроші платників податків.. правильно буде так..ми вибирае платформу(вибір не великий)..а відділи освіти хай проплачують..до речі паперові журнали теж не безкоштовні,  якщо ми в ОТГ то давайте подивимось які зарплати у керівників відділів освіти..це також батьківські гроші,  ( наша школа в ОТГ буде тільки з жовтня 2020 року)..а от в сусідній отг зарплата керівника освіти 14000 грн..керує 5 школами.. хто не хоче платити 12 грн..(хоча на репетиторство є 150грн.на годину) в додатку буде бачити тільки загальну інформацію..а коли захоче може глянути в додаток на тел.дитини..це все одно що дай подивлюсь щоденник...
Ktara Дата: Пн, 13.07.2020, 15:44 | Повідомлення № 65
Перспективна вчителька
ну я давно работаю на различных бесплатных платформах по поводу электронных дневников. И пока родители за эту платформу не платят - можно сказать, что они просто обязаны следить за результатами учебы своего ребенка. если платформа платная - тут родителям есть что ответить :) А так, с любого устройства (комп. телефон, планшет) - зайти, глянуть оценки - можно, а не в конце семестра спросить меня почему я не сообщила о куче двоек :) Поэтому мне проще, когда есть электронный дневник :) Но это мое личное мнение и предпочтение, а не истина в последней инстанции :)
patriot67 Дата: Пн, 13.07.2020, 17:32 | Повідомлення № 66
Я тут недавно...
згоден... тільки не всі платформи мають можливість архівувути і зберігати гарантовано ваш журнал 5-10 років,  а про корисність ел.журналу писав вище
до речі я один з цілого району, включаючи школи ОТГ ..з агітував адміністрацію школи і вчителів на перехід ел.журналу..

Відредаговано: patriot67 - Пн, 13.07.2020, 17:33
Ktara Дата: Пн, 13.07.2020, 17:37 | Повідомлення № 67
Перспективна вчителька
Цитата patriot67 ()
згоден... тільки не всі платформи мають можливість архівувути і зберігати гарантовано ваш журнал 5-10 років,  а про корисність ел.журналу писав вищедо речі я один з цілого району, включаючи школи ОТГ ..з агітував адміністрацію школи і вчителів на перехід ел.журналу..
ну если говорить о замене бумажного на электронный, тогда срок 75 лет (я про хранение данных). Пока в этом году Киев убирает бумажные журналы только в 1-4 классах. Посмотрим что предложат :) Что-то конкретное будет известно только ближе к сентябрю. Предложат свою платформу. Или на выбор. Или....... Пока сыпятся предложение :) Выжидаю :) :)
patriot67 Дата: Пн, 13.07.2020, 20:33 | Повідомлення № 68
Я тут недавно...
Цитата Ktara ()
ну если говорить о замене бумажного на электронный, тогда срок 75 лет (я про хранение данных).
75 років зберігається КНИГА ВИДАЧІ СВІДОЦТВ ЗА ПОВНУ ТА БАЗОВУ ОСВІТУ,   а журнали 5 і 10 років...
читайте ТУТ
це погано що ви обираєте платформу ближче до вересня...її треба обрати максимум до серпня, для її наповнення і проведення тренінгів з вчителями,
до речі а які пропозиції якщо не секрет..в Україні можна вмкористати 3 платформи що реально можуть замінити  журнал...2 з них рекомендовані..одна схвалена...інші так для забавки

Відредаговано: patriot67 - Пн, 13.07.2020, 20:37
Nicola Дата: Вт, 14.07.2020, 06:31 | Повідомлення № 69
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата patriot67 ()
тільки не всі платформи мають можливість архівувути і зберігати гарантовано ваш журнал 5-10 років
Ніхто реально такої гарантії вам не дасть, особливо якщо договір на 1 рік. Єдиний варіант це можливість збереження наприклад pdf версії журналу на google диску.
swetikccc Дата: Вт, 14.07.2020, 07:07 | Повідомлення № 70
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
1. Дайте якесь посилання на документик,
про 100% заміну паперового журналу.
2. Нав'язувати іншим, додаткову роботу ведення подвійних журналів. Ну і ну.
patriot67 Дата: Вт, 14.07.2020, 09:38 | Повідомлення № 71
Я тут недавно...
Цитата swetikccc ()
1. Дайте якесь посилання на документик,про 100% заміну паперового журналу.
2. Нав'язувати іншим, додаткову роботу ведення подвійних журналів. Ну і ну.
1.Ви інформатик вмієте шукати..
2. Про яку додаткову роботу ви пишите?
шукайте ТУТ

Додано (14.07.2020, 10:04)
Цитата Nicola ()
Ніхто реально такої гарантії вам не дасть, особливо якщо договір на 1 рік.
в договорі прописано що журнали за цей 1 рік будуть зберігатися 5 і 10 років

Відредаговано: patriot67 - Вт, 14.07.2020, 10:06
Ktara Дата: Вт, 14.07.2020, 10:27 | Повідомлення № 72
Перспективна вчителька
Цитата patriot67 ()
е погано що ви обираєте платформу ближче до вересня...її треба обрати максимум до серпня, для її наповнення і проведення тренінгів з вчителями,до речі а які пропозиції якщо не секрет..в Україні можна вмкористати 3 платформи що реально можуть замінити  журнал...2 з них рекомендовані..одна схвалена...інші так для забавки
Сейчас все платформы обновляются. Поэтому и жду :) То. что предлагают сейчас - сырой вариант. А зачем он мне :) К тому же - у нас может быть четкие указания для начальной школы. Поэтому вести 2 плафтормы - вообще не интересно. Вот и получается. что нужно ждать :)
patriot67 Дата: Вт, 14.07.2020, 10:41 | Повідомлення № 73
Я тут недавно...
Цитата Ktara ()
Сейчас все платформы обновляются. Поэтому и жду То. что предлагают сейчас - сырой вариант. А зачем он мне К тому же - у нас может быть четкие указания для начальной школы. Поэтому вести 2 плафтормы - вообще не интересно. Вот и получается. что нужно ждать
напишіть про "сирі"вваріанти
Ktara Дата: Вт, 14.07.2020, 14:34 | Повідомлення № 74
Перспективна вчителька
Цитата patriot67 ()
напишіть про "сирі"вваріанти
Атомс
HUMAN
Это если бесплатные

Условно-бесплатный - e-schools. Бесплатного варианта достаточно. Но сейчас платформа тоже на обновлении. Что будет - посмотрим
Itanium Дата: Вт, 14.07.2020, 20:08 | Повідомлення № 75
Я тут недавно...
У меня тут закрались смутные сомнения(по поводу платформ), что мы останемся вообще без ничего. Осталось полтора месяца, а внятного ничего нет. Или будет как обычно, через одно место, наспех чего то сунут перед 1 сентября, а вы раздупляйтесь.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.