Вт, 06.12.2022, 21:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Впровадження електронних щоденників
Itanium Дата: Пн, 08.06.2020, 06:48 | Повідомлення № 46
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
МОН должно было давно уже выбрать единую платформу, как для обучения, так и для е-журналов. Но у нас как всегда, все через пятую точку
Nicola Дата: Пн, 08.06.2020, 11:43 | Повідомлення № 47
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата Itanium ()
МОН должно было давно уже выбрать единую платформу
Вони міністра ніяк не виберуть. Грошей немає, але ви працюйте.(десь колись таке чув)
А ще треба ліцензійну платформу. І почнуться торги свій-чужий, хто більше дасть.

Відредаговано: Nicola - Пн, 08.06.2020, 11:45
VCh Дата: Ср, 10.06.2020, 14:38 | Повідомлення № 48
Я тут недавно...
Цитата Ktara ()
з вересня пропонують проект - без паперового журналу
Говорив з начальником ВО з цього приводу, дають "добро" для нашої школи. Запропонував колегам, поки що думають... До серпневої педради. Якщо приймемо рішення, внесемо зміни до інструкції з ведення ділової документації і наступний рік апробуємо електронні журнали з "Нові знання" без дублювання паперових... (хоча для страховки журнали випускних роздрукую в кінці І семестру та року). Звичайно, якщо МОН не придумає якусь іншу Всеукраїнську платформу. Для мене особисто під час карантину сподобалася...Єдине побажання - адаптивність для роботи з мобільних пристроїв. Всі звіти автоматично генеруються (результати навчальних досягнень, якість знань по предметам, вчителям, тощо...)
patriot67 Дата: Пн, 22.06.2020, 00:14 | Повідомлення № 49
Я тут недавно...
Цитата Nicola ()
Головна ложка це те що подвійна документація - зайве завантаження вчителя. І найближчим часом наші совкові діячі не перейдуть на електронний документообіг. Бо без бумажки ти букашка. Головне бумаги ми вміємо створювати на РАЗ!
не зовсім вірно..
наша школа переходить на електронний журнал , без дубляжу паперового, вибрали електронний журнал " ******", рекомендований МОН.
цей електроний журнал обкатано в Прибалтиці з 2004 року, є мобільний додаток для учнів і батьків..болюче питання про оплату..для вчителів і школи безкощтовно..для батьків оплата 12 грн. в місяць неважливо скільки дітей у школі одно чи троє за всіх 12грн..за тих же 12 грн. додаток може поставити..тато, мама, дідо, баба і тд. поцікавтесь..не пошкодуєте. НАЗВУ ЖУРНАЛУ НЕ НАПИСАВ ЩОБ НЕ ДУМАЛИ, ЩО РЕКЛАМУЮ..ГУГЛ ВАМ ВСЕ РОЗКАЖЕ..ДЯКУЮ

Відредаговано: patriot67 - Пн, 22.06.2020, 00:18
Ktara Дата: Пн, 22.06.2020, 11:19 | Повідомлення № 50
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Цитата patriot67 ()
не зовсім вірно..наша школа переходить на електронний журнал , без дубляжу паперового, вибрали електронний журнал " ******", рекомендований МОН.
цей електроний журнал обкатано в Прибалтиці з 2004 року, є мобільний додаток для учнів і батьків..болюче питання про оплату..для вчителів і школи безкощтовно..для батьків оплата 12 грн. в місяць неважливо скільки дітей у школі одно чи троє за всіх 12грн..за тих же 12 грн. додаток може поставити..тато, мама, дідо, баба і тд. поцікавтесь..не пошкодуєте. НАЗВУ ЖУРНАЛУ НЕ НАПИСАВ ЩОБ НЕ ДУМАЛИ, ЩО РЕКЛАМУЮ..ГУГЛ ВАМ ВСЕ РОЗКАЖЕ..ДЯКУЮ

За 1 ребенка в месяц 12 грн? а как они говорили. что все будет бесплатно :) И именно поэтому к ним нужно подключаться
gu2in Дата: Пн, 22.06.2020, 11:56 | Повідомлення № 51
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
Цитата patriot67 ()
НАЗВУ ЖУРНАЛУ НЕ НАПИСАВ

Чому? Адже учителям цікаво, що то за сервіс.
Донецький облІППО розіслав на школи листа, де прохав прийняти участь у вебінарі сервісу "Моя школа".
Посилання:

Я так розумію, мова йшла про цей сервіс. До вересня ця платформа безкоштовна для тестування, ну а потім - не визначено, 10-15 грн. з учня. Читайте чат вебінару - там більше інформації ніж у відео))).
Ktara Дата: Пн, 22.06.2020, 13:51 | Повідомлення № 52
Перспективна вчителька
Цитата gu2in ()
Чому? Адже учителям цікаво, що то за сервіс.Донецький облІППО розіслав на школи листа, де прохав прийняти участь у вебінарі сервісу "Моя школа".
Посилання:

https://www.youtube.com/watch?v=h75PazAuR9g

Я так розумію, мова йшла про цей сервіс. До вересня ця платформа безкоштовна для тестування, ну а потім - не визначено, 10-15 грн. з учня. Читайте чат вебінару - там більше інформації ніж у відео))).
Про них. про них.
У них при входе на рынок была агрессивная политика (что запрещено в принципе)
Я общалась в представителем, у них был ценник 38 грн с ученика в месяц. И прям вот надо было срочно назначить встречу с учителями что они научат и т.д.
Потому стукнул карантин и для того чтобы получить гриф Рекомендовано от МОн им нужно было подключить много людей. Они объявили о том, что сервис бесплатный
Я опять с ними связалась и сказала. что это сообщение противоречит договору, который висит у них на сайте. Договор с ценой убрали :)
Но в телефонном режиме было сказано, что пока в тестовый период пользование бесплатное. когда сервис станет платным и сколько это будет стоит - пока сказать не могут :)
ну и каждое их видео из разряда "какие мы классные и как у нас классно" :) Только они молчат о том. что в Прибалтике эта система бесплатная во всех школах и там есть специальная должность 1 человек для работы с этой системой :) И вообще частная компания. частные сервера на которых хранятся все данных. Договор у них на 1 год :)
draker Дата: Пн, 22.06.2020, 14:19 | Повідомлення № 53
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 180
Як топікстартер я радий, що в Україні така велика кількість сервісів е-журналів.

Але хотілося б нагадати про nz.ua. Адже:

1. Прив'язка та взаємодія з "Курс-Школа". Кожен навчальний рік ми заносимо вчителів, учнів за класами у "Курс-Школа", тому немає необхідності вносити їх до системи е-журналу повторно. Нагадаю, з  "Курс-Школа" усі ЗНЗ працюють понад 8 років. "Курс-Школа" створено цим же розробником nz.ua.

2. Безкоштовно для для вчителів та батьків (оплата місцевою владою).

3. Розробник співпрацює з МОНУ понад 10 років, є доручення Президента про проведення експерименту, наказ МОНУ про затвердження результатів експерименту з порталом "Мої знання" (пілотна назва порталу nz.ua "Нові знання").

4.  Дійсно просто і зрозуміло стосовно інтерфейсу та порядку користування.

І, ймовірніше за все, цей розробник буде впроваджувати вітчизняну систему дистанційного навчання.

Відредаговано: draker - Пн, 22.06.2020, 14:25
Ktara Дата: Пн, 22.06.2020, 15:05 | Повідомлення № 54
Перспективна вчителька
Цитата draker ()
1. Прив'язка та взаємодія з "Курс-Школа". Кожен навчальний рік ми заносимо вчителів, учнів за класами у "Курс-Школа", тому немає необхідності вносити їх до системи е-журналу повторно. Нагадаю, з  "Курс-Школа" усі ЗНЗ працюють понад 8 років. "Курс-Школа" створено цим же розробником nz.ua.
Поправка. Не все каботают с Курс "Школа" :) 

Я объединила темы про электронные дневники в одну тему. Так как у всех будет выбор чем именно пользоваться :) И поэтому все обсуждения теперь в одной ветке :)
VCh Дата: Пн, 22.06.2020, 17:11 | Повідомлення № 55
Я тут недавно...
Цитата Ktara ()
Не все работают с Курс "Школа"
Кілька років тому зустрічав програму схожу  на КУРС школа - безкоштовну, але коли ввів назву навчального закладу - вискочило повідомлення, що наша область працює з КУРС школа і тому треба працювати в ній, так як там більш розширений функціонал... А статзвіти, замовлення , розподіл та облік підручників у якійсь іншій програмі робите? Десь зустрічав інфу, що Київ та область якусь іншу програму використовують...
Ktara Дата: Пн, 22.06.2020, 18:28 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Цитата VCh ()
Кілька років тому зустрічав програму схожу  на КУРС школа - безкоштовну, але коли ввів назву навчального закладу - вискочило повідомлення, що наша область працює з КУРС школа і тому треба працювати в ній, так як там більш розширений функціонал... А статзвіти, замовлення , розподіл та облік підручників у якійсь іншій програмі робите? Десь зустрічав інфу, що Київ та область якусь іншу програму використовують...
да, у нас нет Курса "Школа" :) Что именно не скажу - я этим не занимаюсь
Я занимаюсь реестром детей, электронными ученическими :) Отчеты - не моя парафия
gry Дата: Вт, 23.06.2020, 18:53 | Повідомлення № 57
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
Цитата draker ()
Але хотілося б нагадати про nz.ua. Адже:
Подобається. Пробував. Молодці!
Все ,як повинно бути, але...
Якби на рівні, ну хоча б області, визначилися з ЄДИНОЮ платформою - без проблем. А так, на моєму досвіді - вже "штук" - 20 пропозицій, реклам. Ні на жодну не приставав. Маю "гіркий"  ;) досвід. 7 місяців попрацювали, потім - "здохло". /Не буду вказувати хто, де, коли .../
Ktara Дата: Вт, 23.06.2020, 21:47 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
Цитата gry ()
Якби на рівні, ну хоча б області, визначилися з ЄДИНОЮ платформою - без проблем. А так, на моєму досвіді - вже "штук" - 20 пропозицій, реклам. Ні на жодну не приставав. Маю "гіркий"   досвід. 7 місяців попрацювали, потім - "здохло". /Не буду вказувати хто, де, коли .../
Если я сейчас почту промониторю, то тоже куча предложений отыщется:
- полностью платных
- платных по сути. но временно бесплатных
- бесплатных (создатель - госструктура)
- бесплатных (создатель ФОП) 
- бесплатная в базовом варианте (вполне достаточно для работы)  с 1 расширенным функционалом
- бесплатная в базовом варианте (вообще ни о чем) + 3 расширенных пакета
- бесплатная но непонятная :) 
Вроде все категории
Самая большая категория - полностью платные :)
Ktara Дата: Вт, 23.06.2020, 21:49 | Повідомлення № 59
Перспективна вчителька
есть надежда что к 01.09 получим список не более 3-х платформ для работы. и так чтобы весь город к примеру, работал на 1 платформе. Конечно утопия, ну а вдруг.......
Itanium Дата: Сб, 27.06.2020, 16:34 | Повідомлення № 60
Я тут недавно...
Цитата Ktara ()
есть надежда что к 01.09 получим список не более 3-х платформ для работы. и так чтобы весь город к примеру, работал на 1 платформе. Конечно утопия, ну а вдруг...платформ
платформ может быть хоть 300 шт., но по уму..., эти тупоголовые из MOH должны выбрать одну, максимум по функционалу и удобству и сделать ее как стандарт для всей страны.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.