Сб, 10.04.2021, 17:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Впровадження електронних щоденників
Ktara Дата: Пт, 01.05.2020, 09:09 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Цитата Admin ()
Танюша нас вже підводять до цього точно і з 1 вересня буде буде жах
Та я вже багато років працюю з електронними щоденниками. Мені не звикати. Поки Київ точно з 1 вересня переходить повністю на електронний щоденник та електронний журнал. В планах без паперової версії журналу. Як воно буде - побачимо
swetikccc Дата: Сб, 02.05.2020, 10:03 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата Ktara ()
Та я вже багато років працюю з електронними щоденниками. Мені не звикати. Поки Київ точно з 1 вересня переходить повністю на електронний щоденник та електронний журнал. В планах без паперової версії журналу. Як воно буде - побачимо
Працює вся школа, чи тільки Ви особисто?
Це різні речі.
Програмне, адміністрування, права, доступ і інше.
Ktara Дата: Сб, 02.05.2020, 19:41 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Цитата swetikccc ()
Працює вся школа, чи тільки Ви особисто?Це різні речі.
Програмне, адміністрування, права, доступ і інше.
Вся школа :) На мені адміністрування: ввести розклад та скидання забутих паролей
swetikccc Дата: Сб, 02.05.2020, 23:07 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Цитата Ktara ()
Вся школа  На мені адміністрування: ввести розклад та скидання забутих паролей
Дитина, якось отримала логін пароль, відповідно понаставляла всього і вся усім.
Як відслідкувати? По часу,поставе під час уроку.  Варіантщо вчитель побаче і виправе, натикається на інше питання.
Захотів поставив оцінку, захотів знищив.
По ІР також, якщо база в неті і все через шкільну мережу?
Ktara Дата: Нд, 03.05.2020, 09:35 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Цитата swetikccc ()
Дитина, якось отримала логін пароль, відповідно понаставляла всього і вся усім.Як відслідкувати? По часу,поставе під час уроку.  Варіантщо вчитель побаче і виправе, натикається на інше питання.
По ІР також, якщо база в неті і все через шкільну мережу?
У дитини выдсутні права доступу ставити оцінки. Вона їх тільки може бачити. як і батьки (у батьків і дитини оремий вхід) 
Від мене залежить чи я обмежу за часов виправлення оцінок чи ні. В мене є можливість заборонити ставити заднім числом. Наприклад. я можу вказати що можна поставити оцінку протягом 14 днів. Хто не поставив, той звертається до директора у письмовому вигляді, чому невчасно були виставлені оцінки і кому :) Ще таких заяв не було :) 
Чесно поки не знаю повного функціоналу нового щоденника. Поки на зв'язку з розробниками - обговорюємо тут чи іншу функцію.
Поки для класного керівника планується  роздруковувати всі звіти. Зранку класний керівник ставить на загальній сторінці свого класу Н та ХВ, учитель . відкривши свою предметну сторінку - бачить ці позначки. Якщо хтось із учнів не дійшов - ставить свої Н. Класному керівнику видно хто із вчителів поставив Н
Все інше -так само -окремо реєстрація учителів, окремо батьків, окремо учнів (хоча багато батьків заходиь через облікові записи дітей зараз)
swetikccc Дата: Нд, 03.05.2020, 11:28 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Яка реакція на Н-ки які появляються протягом дня?
Ось ця можливість контролювати в реальному часі порядок в школі, найбільший плюс щоденника. 
Не оцінки, а контроль і вчителів і учнів в реальному часі.
nolk-v Дата: Нд, 03.05.2020, 15:46 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
Цитата swetikccc ()
Дитина, якось отримала логін пароль, відповідно понаставляла всього і вся усім.
Питання як? Якщо хтось прошляпе з учителів, то це доступ лише до журналів цього вчителя. Адміну, я думаю, вистачить розуму не розкидатися паролями...
Цитата swetikccc ()
Це дійсно питання до об'єктивності...
Цю чверть адмініструю, поки що навіть подобається...
Ktara Дата: Нд, 03.05.2020, 15:55 | Повідомлення № 23
Перспективна вчителька
Цитата swetikccc ()
Яка реакція на Н-ки які появляються протягом дня?Ось ця можливість контролювати в реальному часі порядок в школі, найбільший плюс щоденника. 
Не оцінки, а контроль і вчителів і учнів в реальному часі.
у поки в тій версії, де ми зараз працюємо відсутній функційонал. що основну к-сть Н  іХВ ставить класний керівник. Тут кожен предметник виставляє на свої сторінки. В новій редакції обіцяють інакше - подивимося
Цитата nolk-v ()
Питання як? Якщо хтось прошляпе з учителів, то це доступ лише до журналів цього вчителя. Адміну, я думаю, вистачить розуму не розкидатися паролями...
У нас було одного разу коли зайшли від імені вчителі і наставили що хотіли, бо вчитель на своєму компі в кабінеті приклеєв аркуша с логіном і паролем на монітор :) А так - дійсно якщо не дати свого пароля, то дитині і не поставить оцінку. До того ж тільки я маю доступ до всіх абсолютно журналів. Предметники - тільки до дурналів тих класів. в яких викладають. Класні керівники - жо дурналів тих предметів, які викладаються в їх класах

Саме тут і будемо формути електронні табелі при закінченні року.
Nicola Дата: Нд, 03.05.2020, 19:40 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Рейтинг: 23
Цитата Ktara ()
Предметники - тільки до дурналів тих класів. в яких викладають.
1. Предметники повинні мати доступ тільки до сторінок своїх предметів.
2. Предметники не можуть редагувати поставлені оцінки, бо це вже підтасовка фактів
3. Класні керівники не можуть виставляти (редагувати) оцінки взагалі.
Приблизно так працював у нас е-журнал у минулому році.
Ніяких прибамбасів для доступу з мобільного не повинно бути. Обмін із сервером - це десятки кілобайт. Тому доступ можливий через будь-який інтернет.

Відредаговано: Nicola - Нд, 03.05.2020, 19:58
Ktara Дата: Нд, 03.05.2020, 19:59 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
Цитата Nicola ()
Предметники повинні мати доступ тільки до сторінок своїх предметів.
ну видать я не так написал а- они таки имеют доступ только к своим страницам :) 
Классные руководители не могут редактировать оценки - они могут просматривать оценки по всем предметам в том классе, где есть классным руководителем 
Ставили оценки с телефонов и планшетов через сайт  - не в каждом классе есть комп
swetikccc Дата: Нд, 03.05.2020, 21:34 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Туфта, одним словом.
Навіть Н-ки для галочки, а була б така можливість привчити до порядку.
Ktara Дата: Нд, 03.05.2020, 21:51 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Цитата swetikccc ()
Туфта, одним словом.Навіть Н-ки для галочки, а була б така можливість привчити до порядку.
ну вот я прошу разработчиков о том функционале. что писала. Пока со мной согласны (хоть и не сразу). Посмотрим что пучим на выходе :)
Nicola Дата: Пн, 04.05.2020, 04:46 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Цитата Ktara ()
Ставили оценки с телефонов и планшетов через сайт  - не в каждом классе есть комп
У нас у сільській місцевості у 99% вчителів смартфони. Тому комп у кожному класі є необовязковим. З мобіли ставляться оцінки на раз.
gu2in Дата: Пн, 04.05.2020, 07:31 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 329
Цитата Nicola ()
1. Предметники повинні мати доступ тільки до сторінок своїх предметів.
Не бачу принципіальної необхідності, чому предметники повинні мати доступ тільки до сторінок своїх предметів. В реалі, коли у мене класний журнал, я можу подивитися усе, що схочу. По окремому учню глянути його успішність з інших предметів, щоб зрозуміти його можливості. Наприклад: я учитель хімії, як правило мої оцінки за семестр та рік корелюються з такими предметами як математика та фізика. Таку ж кореляцію спостерігаю і між математикою та інформатикою. Якщо учень тягне математику, а по інформатиці (особливо програмування) у ньго просадки - значить я не знайшов до нього підхід.
Предметники повинні мати доступ до усіх журналів, але лише в режимі читання, а редагувати можуть лише свої предмети.

Цитата Nicola ()
У нас у сільській місцевості у 99% вчителів смартфони.
Останні років 4 спостерігаю тенденцію, яку підтверджують і різні джерела: 
Тенденція перша була: люди масово з стаціонарних компів переходили на ноутбуки та нетбуки.
Тенденція друга: потім був бум планшетів - зараз він поступово спадає.
Тенденція третя: зараз масово усі переходять на смартфони. Поясню: у родині вдома є ноут, нетбук. телевізор з смартТВ, а основний час користуються телефонами. І ця тенденція буде розвиватись і надалі. Тому розробники ПЗ повинні це враховувати, що переважна більшість користувачів будуть працювати з смартфонів.
Nicola Дата: Пн, 04.05.2020, 10:48 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Цитата gu2in ()
По окремому учню глянути його успішність
Чи таку я оцінку ставлю? Чи мендаль не заріжу.... Безліч прикладів. не повинно бути ніякої залежності.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Впровадження електронних щоденників (Електронні щоденники та журнали)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.