Чт, 09.04.2020, 17:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » NZ.ua - портал "Нові знання" (Електронні щоденники та журнали)
NZ.ua - портал "Нові знання"
draker Дата: Пн, 27.01.2020, 14:53 | Повідомлення № 1
IT school admin
Повідомлень: 229
Нагороди: 3
Рейтинг: 129

  

Чому  NZ.UA? 
1. Прив'язка та взаємодія з "Курс-Школа". Кожен навчальний рік ми заносимо вчителів, учнів за класами у "Курс-Школа", тому немає необхідності вносити їх до системи ІСУО двічі.
2. Безкоштовно. Є багато сервісів, які починали діяльність як безкоштовні (Щоденник.ua, MySchool.ua), але потім вимагали оплату.
3. Розробник співпрацює з МОНУ (понад 10 років), є доручення Президента, наказ МОНУ про затвердження результатів експерименту з порталом "Мої знання" (пілотна назва порталу "Нові знання").
4.  Дійсно просто і зрозуміло стосовно інтерфейсу та порядку користування.
5.  Дозволяє відокремити особисте життя (Мордокнига Фейсбук, ВКонтакті, Лінкедін, Інстаграм, Бидлокласники і т.д.) та службову діяльність. "Нові знання" - повноцінна соціальна мережа з акцентом на специфіку діяльності вчителя, з можливістю ведення розкладу, журналів, виставлення оцінок, доведення домашнього завдання, спілкування вчителя у різних групах (з колегами, учнями, батьками).

Ложка дьогтю:
1. Дублювання паперових аналогів. Звичайні журнали, щоденники ніхто найближчим часом не відмінить. 
2. Поки що немає керівних (директивних) документів про введення порталу "Нові знання" до повсякденної діяльності у ході навчального процесу. Але райвідділ освіти листа (див. спойлер) продублював з побажаннями не затягувати з впровадженням; сервіс "Курс-Школа" працює вже 9 років (це один і той же розробник), тобто це серйозно і назавжди надовго.
3. Реєстрація учасників. Такі да, надавати доступ (логін і пароль) потрібно ручками. Для вчителів - адміністратор школи, для учнів та батьків - класний керівник.
4. Необхідно витратити 1,5 години часу на перегляд вебінару https://youtu.be/B1EeXn0MhZU, але 126% питань відразу відпадають.

З власного досвіду.
Обговорив з директором, підготував доповідь на педагогічній раді, після затвердження рішення вже зареєстрував 20 % вчителів. Процес пішов, журнали створюються, оцінки - поки що у тестовому режимі. 

Відповім на технічні питання. ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВЕБІНАР. 

https://youtu.be/B1EeXn0MhZU
mul44 Дата: Нд, 02.02.2020, 21:29 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1124
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Цитата draker ()
Дозволяє відокремити особисте життя (Мордокнига Фейсбук, ВКонтакті, Лінкедін, Інстаграм, Бидлокласники і т.д.) та службову діяльність. "Нові знання" - повноцінна соціальна мережа з акцентом на специфіку діяльності вчителя, з можливістю ведення розкладу, журналів, виставлення оцінок, доведення домашнього завдання, спілкування вчителя у різних групах (з колегами, учнями, батьками).
ну вот примут нормативные документы: "вести журналы..." кто оплатит работу учителей по этому поводу?) или как обычно? "нагнут"?
Ktara Дата: Пн, 03.02.2020, 06:30 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4186
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Цитата mul44 ()
ну вот примут нормативные документы: "вести журналы..." кто оплатит работу учителей по этому поводу?) или как обычно? "нагнут"?
Переход на исключительно электронный журнал произойдет не так скоро (архивная служба против). Поэтому да, двойная работа. Но мы ведем такой журнал, Наше дело сообщить про оценки родителям. А вот если они не смотрят, то мы тут ни при чем, что не ознакомили
Jokerz Дата: Пн, 03.02.2020, 20:26 | Повідомлення № 4
Хостер
Повідомлень: 1303
Нагороди: 8
Рейтинг: 153
Цитата Ktara ()
Переход на исключительно электронный журнал произойдет не так скоро (архивная служба против). Поэтому да, двойная работа. Но мы ведем такой журнал, Наше дело сообщить про оценки родителям. А вот если они не смотрят, то мы тут ни при чем, что не ознакомили

Согласен. Так как очень много вопросов и много сложностей. Начиная банально не каждая школа технически имеет возможность что бы у каждого преподавателя была такая возможность.

Как я вижу это, есть неких сервер в школе, где ведется вся база данных и есть веб интерфейс. У учителей есть или ноутбуки или планшеты, где они ведут эти журналы. На базе этого уже можно и статистику навернуть и прочее. Но в нашей стране привыкли к бумажкам, это пережитки прошлых лет. Но мы еще не вошли в ту эру где государство может не потерять какие то данные вдруг.

Кроме того очень большое кол-во все же преподавателей которые не сильно хотят новшеств. Но и уже если так говорить с такими зарплатами оно им не нужно....
draker Дата: Чт, 06.02.2020, 14:27 | Повідомлення № 5
IT school admin
Повідомлень: 229
Нагороди: 3
Рейтинг: 129
Цитата Jokerz ()
Начиная банально не каждая школа технически имеет возможность что бы у каждого преподавателя была такая возможность.Как я вижу это, есть неких сервер в школе, где ведется вся база данных и есть веб интерфейс. У учителей есть или ноутбуки или планшеты, где они ведут эти журналы.

Ні.
Непотрібно ніякого сервера у школі. Все йде через сайт nz.ua, тобто через Інтернет (дротовий, вайфай, мобільний).

Працювати можливо будь-де (у класі, учительській, їдальні, у метро, вдома etc) та з будь-чого, що має доступ до мережі і клавіатуру (ПК, лептоп, планшет, смартфон, кавоварка, холодильник...).

Покажіть мені вчителя, який не має планшета чи смартфона. Хіба що він народився до смерті Сталіна.
Це стосується і учнів, і батьків.
Головна перевага - відхід від паперових журналів та щоденників, адже щорічні витрати на переробку деревини, виготовлення паперу, поліграфічні послуги космічні. Підрахуйте за один клас, школу, район і т.д. А карпатські ліси закінчуються. Оперативність, прозорість оцінювання є також не малоцінними.


Зареєстрував вже 40 % вчителів. 9 класних керівників та вчителів-предметників повністю використовують nz.ua (зареєстрували  і учнів, і батьків, виставляють оцінки), інші тестують.


У РФ місцевий цар  президент доручив здійснити перехід на "електронну школу" у 2021.


Відредаговано: draker - Чт, 06.02.2020, 14:35
Bandalak Дата: Чт, 06.02.2020, 15:03 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Повідомлень: 6294
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Цитата draker ()
Покажіть мені вчителя, який не має планшета чи смартфона.

Я не маю! І народився після смерті Сталіна. Просто воно мені не потрібно. Я 99% всього часу знаходжуся або вдома, або у школі за стаціонарним комп'ютером. Кудись їду вкрай рідко і не на довго.
iwp_work Дата: Пн, 06.04.2020, 11:53 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Вітаю, шановне освітнє товариство.
Хочу повідомити Вам, що на порталі NZ.UA додали можливість експортувати журнал у версію для друку (таку, як паперовий журнал).
Переглянути друк журналу можна, якщо увійти у журнал класу та натиснути Додатково - Версія журналу для друку.
На ваш комп'ютер буде завантажено pdf-файл, який потім можна роздрукувати.
Nicola Дата: Пн, 06.04.2020, 20:51 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата draker ()
Ложка дьогтю:
Головна ложка це те що подвійна документація - зайве завантаження вчителя. І найближчим часом наші совкові діячі не перейдуть на електронний документообіг. Бо без бумажки ти букашка. Головне бумаги ми вміємо створювати на РАЗ!
У минулому році зробили експеримент:
Е журнал, вводяться оцінки вчителем-предметником навіть з телефону, без зайвих записів теми і тд. В той же день о 16-20 автоматично відсилаються отримані батькам на мобільний. Батьки тих учнів що цікавляться навчанням підтримали. Крім цього через web інтерфейс батьки могли переглянути оцінки свого чада. Вся ця штука безкоштовна і розміщена на субдомені сайту.
 От тільки вчителі не підтримали подвійну роботу, хоча були й такі що не проти. В цьому році тиша.

Додано (06.04.2020, 20:55)
---------------------------------------------

Цитата Jokerz ()
Кроме того очень большое кол-во все же преподавателей которые не сильно хотят новшеств.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » NZ.ua - портал "Нові знання" (Електронні щоденники та журнали)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2020.