Пт, 28.07.2017, 05:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Майнінг та криптовалюти (Обговорення технологій майнінгу, блокчейн, криптобірж)
Майнінг та криптовалюти
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.07.2017, 00:41 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Хто не в курсі про майнінг, можете прочитати в Вікіпедії, а також дуже багато матеріалів можна знайти в Ютуб.
Коротко: майнінг - "добування" криптовалюти за допомогою апаратних засобів та програмного забезпечення.
Про криптовалюту також у Вікіпедії.
На даний момент головними є: bitcoin, ethereum, z-cash, altcoin. Взагалі, криптовалют є понад 800 і їх число зростає. Але переважна більшість з них є токенами або форками вищеназваних.

Майнити криптовалюту можна на двох видах пристроях: "асіках" (пристрій виготовляється в спеціальному корпусі і призначений для майнінга біткоїна) та "фермах" (gpu-сервер, ріг) - "саморобних" пристроях, основним обчислювальним компонентом якого є відеокарти.

Коли в кінці квітня ціна за 1 біткоїн зросла з 1400 до 2700 доларів, і відповідно, зросла інша криптовалюта, в Україні та Росії почався справжній бум на майнінг. Окрім того, самі ютуб-блогери дуже активно піарили тему майнінга. Все це призвело до зростання цін на відеокарти в 2-2,5 рази та виникнення їх дифіциту. Одна ферма - це 4-6 відеокарт в середньому. Дохід від майнінгу травні-червні 2017 року був дуже високий. Одна ферма на 6 відеокартах gtx1060 "виробляла" до $20 на добу. А якщо мати 3-4 таких ферми, то можна було вже ніде не працювати.
Однак, така позитивна ситуація тривала не довго і вже на початку липня вартість криптовалют відносно біткоїна зменшилась в 2-3 рази, просів не слабо і сам біткоїн і заробіток відповідно також вправ в 2-3 рази. Експерти говорять, що така ситуація може протриматись до осені, а далі знову почнеться ріст і під кінець року біткоїну пророчать 3000-3500 доларів за 1 біткоїн.

Особисто я цією темою зацікавився в квітні 2017 року, купив обладнання на парочку ферм і зараз маю потужність 310 мегахеш по ефіру або 4300 к/солл по z-cash.
Від падіння курсу в паніку не впадаю - "копаю" ефір і думаю продавати не раніше осені, коли його ціна буде не нижче 280 доларів (в червні 1 ефір коштував 380 доларів, а зараз - 190).

Якщо потрібна буде консультація щодо майнінгу, підбору та покупки обладнання для ферми, його налаштування - звертайтесь, пишіть на пошту informatics@ukr.net (пошту перевіряю кілька раз на день). При потребі надам номер мобільного, скайп і т.д. Всі консультації для групи "Друзі форуму" та адміністрації будуть безкоштовними.

Стосовно окупаємості купленого обладнання: при ціні на криптовалюту в травні-червні, окупаємість була 5-6 місяців, зараз при падінні криптовалюти і підвищенні цін на комплектуючі - окупаємість зросла до 10-12 місяців, але навіть зараз займатись майнінгом є вигідно. Я продав все фото-відео обладнання і вложив солідну суму в покупку ферм, але це заняття хоч і нервове, проте - цікаве і близьке інформатикам, адже ферма - це той же комп’ютер з 4-6 сучасними відеокартами.

Типовий варіант обладнання для ферми:
№ п/п   Назва комплектуючого
1  Відеокарта Evga gtx1070 gaming  - 6 шт.
2  Блок живлення FM2 85+ gold 750w - 2 шт.
3  Материнська плата ASUS prime z-270 plus
4  DDR4 4gb
5  Процесор Celeron g3940
6  SSD 64 Гб
7  Каркас
8  Синхронізатор БЖ
beregok Дата: Сб, 15.07.2017, 02:37 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 6
Рейтинг: 33
Мені подобаютьсяі фрази:
Під час золотої лихоманки не наймайтесь на копальні, а продавайте кирки та лопати
Купляй плітки - продавай факти
swetikccc Дата: Сб, 15.07.2017, 09:39 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Майнити найдешевше в Індії.
В Київі в гаражах ставлять під 380v (син писав прогу для контролю, тому це не плітка)
kind Дата: Сб, 15.07.2017, 10:19 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: -8
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Коротко: майнінг - "добування" криптовалюти за допомогою апаратних засобів та програмного забезпечення.
Дурня
draker Дата: Сб, 15.07.2017, 12:12 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 27
А тим часом у Китаї:

http://fishki.net/2337445-zhizny-na-kitajskoj-majning-ferme.html

Для звичайного юзверя нерентабельно.
Організувати ферму у шкільному підвалі - вирахують відразу за витратами електроенергії (+ трафік).

Мертвонароджена тема.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.07.2017, 13:00 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Цитата kind ()
Дурня
Аргументовано

Цитата draker ()
Організувати ферму у шкільному підвалі - вирахують відразу за витратами електроенергії (+ трафік).
Який трафік? Там достатньо швидкості 128 кбіт/с для відправки даних.
Щодо витрат електроенергій. Ферма на 6 відеокарт gtx1060 споживає 720 ват/годину (міряв ваттметром)

Зараз курси падають, то це стає менш вигідно, але все-одно для села дуже перспективна річ, та і для міста також. Все повинно стабілізуватись на осінь...
mul44 Дата: Сб, 15.07.2017, 13:30 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
Скільки намайнить така ферма за годину? 0.001?
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.07.2017, 15:07 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Цитата mul44 ()
Скільки намайнить така ферма за годину? 0.001?
Чого намайнить? Якої криптовалюти?
Краще говорити в проміжку 24 години, тому що 1 година - це дуже мало.
Мої дві ферми майнять 1 монету ефіру за 10 діб, а на піку зросту (памп) в червні, за тиждень майнив 0,1 BTC.
Bandalak Дата: Сб, 15.07.2017, 16:00 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 245
Я вже від березня не можу купити ніяку відеокарту для відеомонтажу по причині їх повної відсутності в абсолютно всіх магазинах України та Польщі. Якщо одиничні екземпляри з'являються - то не встигнеш клікнути по кнопці "Купити", як кпує хтось інший.
Мучуся на старенькій NV GT9600.

Nfr oj yf vfqythsd z pkbq!
mul44 Дата: Сб, 15.07.2017, 16:42 | Повідомлення № 10
Наполегливий учасник
за тиждень майнив 0,1 BTC.
Скільки тоді був курс?
mul44 Дата: Сб, 15.07.2017, 16:48 | Повідомлення № 11
Наполегливий учасник
Мої дві ферми майнять 1 монету ефіру за 10 діб
Виводили гроші? Були якісь проблеми з виводом?
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.07.2017, 18:14 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
Я вже від березня не можу купити ніяку відеокарту для відеомонтажу
В березні-квітні вони ще були, а в травні-червні - дифіцит, та і ціни злетіли так, що краще не купувати. Буквально на минулому тижні докупив дві gtx1060 6 гігові по 9000 грн.
Цитата mul44 ()
Скільки тоді був курс?
Тоді був курс біткоіна порядка 2600$ за 1 монету. І ефір з zcash по 360$. Зараз біткоін - 2000, ефір - 180.

Біткоін упав тому, що 1 серпня буде його сегвіт (розширення структури блоку) і всі бояться, що може щось піти не так.
Окрім того, найближчим часом сильні зміни відбудуться і з Ефіріумом - другою криптовалютою після біткоіна.
http://miningclub.info/threads....v.13341

Прогнози більшості експертів-трейдерів втішні. До кінця 2017 року курс біткоіна може перевалити за 3000 доларів, а ефіріума - піднятися до 400.
Найкращим варіантом є на даний момент майнити і не виводити криптовалюту з бірж чи онлайн-кошельків.

Цитата mul44 ()
Виводили гроші? Були якісь проблеми з виводом?
Виводив пару раз з poloniex.com, використовуючи сервіс https://www.bestchange.ru/ одразу на карту Привата. Проблем не було. Але poloniex - біржа неоднозначна, там глючить як не одне, то інше. Наприклад, адрес ефіра не генерується. Тому зареєструвався на exmo.com, а також створив кошильок на https://myetherwallet.com/ чисто для зберігання ефіру.
mul44 Дата: Сб, 15.07.2017, 19:34 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
У меня все же вопрос: вот посмотрел на китайские фермы, окупаемость вашей минифермы - 6 мес? 12? (если не секрет), и вопрос по электричеству - ферма дома? в квартире? Там счет за эл-во 2-3 тыс? Семья не против?
Bandalak Дата: Сб, 15.07.2017, 19:53 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 245
уквально на минулому тижні докупив дві gtx1060 6 гігові по 9000 грн.

Де вони ще є? Все перерив. З Інтернет магазинами ситуація дивна, дивишся на сайті все шоколадно, ніби все є. А коли телефонуєш - виявляється що нема нічого! Питаю, чому на сайті відображається, що є? А вони посилають мене на 3 літери, мов це не ваша справа! І така ситуація майже у всіх Інтернет магазинах. Чесно пишуть, що немає у наявності здається тільки у Розетці.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 16.07.2017, 15:32 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
В мене є одна ще не розпакована карта  Gigabyte GTX1060 6Гб серії gaming. Це не прості карти, а з крутою системою охолодження і підсвіткою. Якщо є бажання, можу продати. Оплатиш на карту, я тобі відправлю новою поштою. Правда ціна 9900 грн., трохи дорожче ніж звичайна (не геймінг), але воно того варте. Я зібрав вже собі 3-тю ферму і одна лишня.
Ось посилання на моє оголошення https://www.olx.ua/uk....KQ.html

В розетці така на порядок дорожче.
https://hard.rozetka.com.ua/gigabyte_gv_n1060g1_gaming_6gd/p10658533/
Щоправда гарантійку я не видам, але у випадку проблем, відправимо на Польшу. Як показує практика, проблем з такими картами не виникає, там все надійно.

Цитата mul44 ()
У меня все же вопрос: вот посмотрел на китайские фермы, окупаемость вашей минифермы - 6 мес? 12?
На даний момент не можу відповісти, 10% вкладень я відбив, коли курс був високий, зараз все погано з курсом, але я коплю монети і буду продавати їх не раніше осені, коли курси підуть в гору. Розраховую, що відіб’ю вкладення не пізніше 10 місяців.
Електрика 2,5 тисяч гривень. В мене є окреме приміщення, щоб нікому не мішало, не гуділо і т.д.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Майнінг та криптовалюти (Обговорення технологій майнінгу, блокчейн, криптобірж)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.