Ср, 07.12.2016, 16:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Письма от СБУ учебным заведениям и гос сайтам
Письма от СБУ учебным заведениям и гос сайтам
Jokerz Дата: Пт, 08.04.2016, 08:22 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Лично я не видел эти письма, но пользователи хостинга (именно сайты гос и школ и других учебных заведений) говорят о том что к ним приходят письма от СБУ с "просьбой" сменить хостинг и разместить сайт в украинских хостеров, мол ваш сайт расположен за пределами Украины (Наши сервера в Германии).

Хотел бы узнать у пользователей форума за данную ситуацию, что именно просят в этом письме.
Я думал над тем что бы взять в аренду маленький сервер в Украине.... но прочитав как у нас СБУ сервера изымает без бумаг и решения суда... и потом месяцами не возвращает, кроме того сервиса как такового у нас нет. И выходит что я пытаюсь наладить качество, а в результате скочусь ниже.

Если что кто располагает какой либо информацией на этот счет, я буду благодарен услышать что либо.
Спасибо

Відредаговано: Jokerz - Пт, 08.04.2016, 08:23
Bandalak Дата: Пт, 08.04.2016, 08:35 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
В нашому районі такого не чули! У більшості сайти на Юкозі.
Ktara Дата: Пт, 08.04.2016, 08:43 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 29
Рейтинг: 212
У нас писем тоже нет :)
Шестопалов Дата: Пт, 08.04.2016, 09:05 | Повідомлення № 4
Видавець посібників
Нагороди: 9
Рейтинг: 142
МОН пропонує (мабуть Наталія Морзе) розвантажену програму з інформатики для 10-11 класів, стандарт.
Прикріплення: 5-informatika-s.rar(35Kb)
skif Дата: Пт, 08.04.2016, 09:18 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 21
Цитата Шестопалов ()
МОН пропонує (мабуть Наталія Морзе) розвантажену програму з інформатики для 10-11 класів, стандарт.
вже і так розвантажену програму з інформатики ще хочуть розвантажити. Курс інформатики - це тепер курс оператора ПК, який вміє набирати текст, робити презентації і користуватись ел. поштою...
volodschool2 Дата: Пт, 08.04.2016, 09:33 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 206
Цитата Jokerz ()
говорят о том что к ним приходят письма от СБУ с "просьбой" сменить хостинг и разместить сайт в украинских хостеров, мол ваш сайт расположен за пределами Украины
Там не йдеться про зміну хостера, мова йде про використання поштових серверів. Хочуть, щоб поштові скриньки держустанов мають "фактично розміщуватись на серверах, які перебувають у доменній зоні mydomen.gov.ua". Тобто, офіційна адреса поштової скриньки матиме вигляд user@mydomen.gov.ua . Ніяких проблем в цьому я не бачу, wishhost  надає послугу використання пошти, я  створив поштові скриньки на "своїх" сайтах, нехай користуються.
ALEKS Дата: Пт, 08.04.2016, 12:07 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Рейтинг: 31
Листів не надходило, але поштові скриньки з рамблєра у нас перенесли на укрнет.
mul44 Дата: Пт, 08.04.2016, 20:13 | Повідомлення № 8
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Цитата Шестопалов ()
я стесняюсь спросить а почему убирают раздел где пишут какое ПО рекомендовано использовать? а что добавят?
mudrak Дата: Нд, 10.04.2016, 10:02 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Рейтинг: 22
СБУ до нас не "снизсходило", а стосовно скриньок - то певне, рекомендації в район були, нам настійно радили заводити скриньки на ukr.net або i.ua.
Загорулько Дата: Ср, 01.06.2016, 13:35 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Основні:
1) Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 851 "Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету"
2) Розпорядження КМУ від 5 листопада 2014 р. № 1135-р "Про затвердження плану заходів щодо захисту державних інформаційних ресурсів"
3) ЗУ від 5 липня 1994 року № 80/94-ВР "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах"
4) Постанова КМУ від 16 листопада 2002 р. № 1772 "Про затвердження Порядку взаємодії органів виконавчої влади з питань захисту державних інформаційних ресурсів в інформаційних та телекомунікаційних системах"

Допоміжні:
1) Наказ Держспецзв'язку від 25 травня 2007 р. № 45 "Про затвердження Порядку оновлення антивірусних програмних засобів, які мають позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи в сфері технічного захисту інформації"
2) Лист Держспецзв'язку від 21 вересня 2015 р. № 08/02/01-2115 "Про надання інформації щодо програмного забезпечення, розробленого у РФ, які використовуються в АС"

І це ще не весь перелік ... Якщо буде дана команда "фас" на навчальні заклади, то доведеться спригнути зі всіх *.ru і перейти на тих провайдерів в Україні, що мають сертифікацію по КЗІ та ТЗІ у Держспецзв'язку.
Jokerz Дата: Ср, 01.06.2016, 13:42 | Повідомлення № 11
Хостер
Ясно, спасибо. Лично мое мнение это все не для защиты а для контроля, располагаясь в пределах Украины власти имеют полный котроль и рычаги управления.

По поводу качества - сомнительно. И еще один момент - "що мають сертифікацію по КЗІ та ТЗІ у Держспецзв'язку."  - отличный повод отмыть деньги, предоставив сертификат буду сажать на таких хостеров и сразу же по спец ценам
Загорулько Дата: Ср, 01.06.2016, 16:28 | Повідомлення № 12
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Це ще квіточки. Ягідки - ПК, на якому обробляються персональні дані (а це на мій погляд ПК, на яких відбувається доступ до ДІСО, ІСУО), підпадає під дію обов'язкової сертифікацію по КСЗІ (ТЗІ). Вартість ~15.000 грн.

Відредаговано: Загорулько - Ср, 01.06.2016, 16:38
Jokerz Дата: Чт, 02.06.2016, 07:33 | Повідомлення № 13
Хостер
Цитата Загорулько ()
Це ще квіточки. Ягідки - ПК, на якому обробляються персональні дані (а це на мій погляд ПК, на яких відбувається доступ до ДІСО, ІСУО), підпадає під дію обов'язкової сертифікацію по КСЗІ (ТЗІ). Вартість ~15.000 грн
Ну наверно и с хостингом так же будет, возьмут хостера василия, который настроит базовый LAMP и поставит туда какую то панель. Затем на этот 1 бедный сервер который купят БУ из-за бугра, поставят все школы страны, при этом каждой выстяват приличный счет в 100 раз выше рыночной цены, и государство оплатит... мол мы же сертифицированы мы мего хостер... срубят прилично.
bgd Дата: Чт, 02.06.2016, 16:08 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 50
Цитата Jokerz ()
По поводу качества - сомнительно. И еще один момент - "що мають сертифікацію по КЗІ та ТЗІ у Держспецзв'язку." - отличный повод отмыть деньги, предоставив сертификат буду сажать на таких хостеров и сразу же по спец ценам

Цитата Jokerz ()
Ну наверно и с хостингом так же будет, возьмут хостера василия, который настроит базовый LAMP и поставит туда какую то панель. Затем на этот 1 бедный сервер который купят БУ из-за бугра, поставят все школы страны, при этом каждой выстяват приличный счет в 100 раз выше рыночной цены, и государство оплатит... мол мы же сертифицированы мы мего хостер... срубят прилично.

Повністю згоден - це привід відмити гроші, подібний до перейменовування вулиць і міст і багато інших.
А на рахунок хостера Василия, тоще не факт що він буде в Україні (сервер), цілком можливо, що буде в тій же Росії, нам простим смертним - ніхто ж правди не скаже!
Jokerz Дата: Пт, 03.06.2016, 08:12 | Повідомлення № 15
Хостер
Цитата bgd ()
А на рахунок хостера Василия, тоще не факт що він буде в Україні (сервер), цілком можливо, що буде в тій же Росії, нам простим смертним - ніхто ж правди не скаже!
Он будет в Украине, это точно потому что проверить просто. И могут поднять бунт все, если всех будут пересаживать типа в Украину, а в результате будет не так.
А вот все остальное: качество, обслуживание, стоимость тут будет совершенно другое. может пару месяцев и будет нормально или лучше чем у всех, что бы привлечь, а дальше будет проект на самотеке. такие штуки уже были не раз, запускали образовательные проекты для людей и жили они не долго, финансирование как правило волной, прошло и все.... а дальше либо скидывайтесь либо закрывайтесь...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Письма от СБУ учебным заведениям и гос сайтам
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.