Ср, 19.12.2018, 03:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Хмарні технології
Хмарні технології
W-w-W Дата: Вт, 05.01.2016, 21:58 | Повідомлення № 1

Пропоную в даній темі ділитись цікавими ресурсами, які можна використовувати як хмарні технології.

Dropbox — безкоштовний програма, що дозволяє зберігати свої дані на віддалених серверах, а також надавати іншим користувачам доступ до них. Dropbox може використовуватися для зберігання та обміну даними, синхронізації даних, як хостинг для мінісайтів і буде корисний як помічник IT розробнику і простому користувачеві.

Dropbox працює за принципом синхронізації даних — під час інсталяції на комп’ютері створюється папка «My Dropbox», яка синхронізується з онлайн-сховищем. При зміні будь-якого вмісту локальної папки зміни відбудуться і на сервері Dropbox. Доступ до онлайн-сховища може надаватися з будь-якого комп’ютера, що робить цю програму дуже зручною для обміну файлами і створення резервних копій важливих даних.

Основні можливості Dropbox:

Завантажити

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
volodschool2 Дата: Ср, 21.03.2018, 15:28 | Повідомлення № 211
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
Цитата Bandalak ()
Не хоче зараза реєструвати мене.
Цікаво, а як минулого разу вдалося зареєструвати домен? Без Telegram?
mul44 Дата: Ср, 21.03.2018, 18:17 | Повідомлення № 212
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Цитата Bandalak ()
Не розумію, навіщо NIC.UA придумали такий гімор для активації?
В мене за 5 хвилин через телеграм все зробилося, я навпаки задоволений.
TYP Дата: Ср, 21.03.2018, 19:43 | Повідомлення № 213
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Цитата Bandalak ()
Де його скачати? Не можу найти версію для віндовс.
Можна веб-версією скористатись
Bandalak Дата: Ср, 21.03.2018, 20:03 | Повідомлення № 214
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Цитата volodschool2 ()
Цікаво, а як минулого разу вдалося зареєструвати домен? Без Telegram?

Я вже згадав, минулого разу я користувався веб-версією.
А цього разу вона чомусь не хотіла авторизуватися, а кнопки "реєстрація" там нема.

Цього разу активував через Телеграм для робочого столу!
Причому, прийшлося заново реєструватися у Телеграм, минулу реєстрацію воно забуло!
Apice Дата: Пт, 11.05.2018, 16:31 | Повідомлення № 215
Прописаний назавжди
Рейтинг: 55
Цитата nero36950 ()
Хтось в листопаді реєструвався в g suite for education з доменом pp.ua . Мене весь час при реєстрації Гугл зупиняє і пише що я спамер. З різних комп'ютерів ip і браузерів пробував на три різних домена. Хоч рік назад зареєструвався без проблем. Може pp.ua в бан поставили?
Дійсно, поставили в бан. Та і взагалі при спробі створити замовлення на Google Suite for Education (чим користувався раніше) повідомляє про спам, не відповідність IP країні тощо. Тобто як раніше вже не можна.
Але можна звернутися до партнера Google для отримання освітньої сюїти. На жаль, з 24 квітня функцію пошуку партнерів вимкнено, тому пропоную звернутися до пана Богдана Кубенка (https://www.facebook.com/bohdan.kubenko?fref=gc&dti=839821169443389) він, здається, працює у одній із фірм-партнерів Google

Відредаговано: Apice - Пт, 11.05.2018, 16:34
Bandalak Дата: Вт, 15.05.2018, 21:12 | Повідомлення № 216
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Гугле Диск зазнає змін
Apice Дата: Ср, 16.05.2018, 08:16 | Повідомлення № 217
Прописаний назавжди
Рейтинг: 55
Цитата Bandalak ()
Гугле Диск зазнає змін
Насправді, це не зовсім так. Як мені пояснили, Google просто вводить новий план (мабуть, тарифний) керування хмарним сховищем. У Google Drive зміниться лише інтерфейс і для некорпоративних клієнтів з'явиться можливість додавати до сховища до 4 членів родини як його адміністраторів (ну, щось таке). До нас зміни доберуться не скоро. Через кілька місяців зміни почнуть впроваджувати у Сполучених Штатах, а вже потім у інших регіонах.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Хмарні технології
  • Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.