Сб, 18.11.2017, 12:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 13 з 14«1211121314»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Хмарні технології
Хмарні технології
W-w-W Дата: Вт, 05.01.2016, 21:58 | Повідомлення № 1

Пропоную в даній темі ділитись цікавими ресурсами, які можна використовувати як хмарні технології.

Dropbox — безкоштовний програма, що дозволяє зберігати свої дані на віддалених серверах, а також надавати іншим користувачам доступ до них. Dropbox може використовуватися для зберігання та обміну даними, синхронізації даних, як хостинг для мінісайтів і буде корисний як помічник IT розробнику і простому користувачеві.

Dropbox працює за принципом синхронізації даних — під час інсталяції на комп’ютері створюється папка «My Dropbox», яка синхронізується з онлайн-сховищем. При зміні будь-якого вмісту локальної папки зміни відбудуться і на сервері Dropbox. Доступ до онлайн-сховища може надаватися з будь-якого комп’ютера, що робить цю програму дуже зручною для обміну файлами і створення резервних копій важливих даних.

Основні можливості Dropbox:

Завантажити

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
zivert Дата: Чт, 31.08.2017, 11:45 | Повідомлення № 181
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 34
А скільки часу має пройти, щоб запрацювала пошта з новими MX записами?
Я десь читав що має пройти 48-72 години.

Відредаговано: zivert - Чт, 31.08.2017, 12:03
volodschool2 Дата: Чт, 31.08.2017, 13:08 | Повідомлення № 182
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Цитата zivert ()
А скільки часу має пройти, щоб запрацювала пошта з новими MX записами?
Під час реєстрації, якщо все прописано правильно, гугл зразу все побачить і скаже про це.
Цитата zivert ()
Такий час зазвичай потрібен для того, щоб DNS "побачили" новий домен, а MX-запис стосується тільки пошти.
zivert Дата: Чт, 31.08.2017, 20:55 | Повідомлення № 183
Тут живе...
Дякую за підтрику. Проблему вирішив. Видалив NS-сервери zzz.com.ua і поставив сервери nic.ua. 
І все запрацювало.

Відредаговано: zivert - Пт, 01.09.2017, 11:36
volodschool2 Дата: Пт, 01.09.2017, 10:33 | Повідомлення № 184
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Якщо Ви впевнені, що все зробили правильно (а ми не бачили скрінів налаштувань), то єдиний вихід - переїхати із zzz на інший хостинг, тим більше тут на форумі Jokerz пропонував для школи безкоштовно.
zivert Дата: Пт, 01.09.2017, 11:42 | Повідомлення № 185
Тут живе...
Пошта працює, сайт школи поки відображається.
Jokerz Дата: Пт, 01.09.2017, 12:34 | Повідомлення № 186
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Цитата volodschool2 ()

За такое время обновление DNS по всему миру происходит. А если к примеру внесли NS записи и эти DNS серверы лежат географичеки не в США, то  обновление будет менее суток. 
Если не менять NS а сменить просто DNS запись , обновление до 10-15 минут. (исключение только в кеширующих DNS провайдеров).
Цитата volodschool2 ()
то єдиний вихід - переїхати із zzz на інший хостинг,

Я бы все же, попробовал бы разобраться на текущем, если он дает возможность менять DNS записи в домене.
Так же можно проверять DNS внеслись изменения или нет, запрашивая данные у DNS используя утилиту dig  в Linux или онлайн сервис наподобие:
http://secondary.net.ua/check/
Bandalak Дата: Чт, 21.09.2017, 09:35 | Повідомлення № 187
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Якісь проблеми виникли у мене з створення нових користувачів у Google G Suite.
Вони створюються, але відразу зі статусом "Заблоковані". Раніше такого не було. Потім можу розблокувати з танцями з бубном!
Що не так? Хто знає?
Yura_Shrol Дата: Чт, 21.09.2017, 16:45 | Повідомлення № 188
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Вчора також з таким стикнувся. Це мабуть якийсь глюк. Потрібно обирати "Користувачів з призупиненими обліковими записами" і вручну їх розблоковувати, причому отримуємо повідомлення, що ми цього робити не можемо, а користувач переходить в активні.

І ще таке питання. Як можна швидко виковиряти і роздрукувати логіни і паролі всіх користувачів, щоб розрізати і роздати?

Додано (21.09.2017, 17:45)
---------------------------------------------
Ще щось не так роблю з запрошенням студентів? Вводити логін кожного марудно. Підключати їх хіба що по коду класу.

Відредаговано: Yura_Shrol - Чт, 21.09.2017, 16:32
zivert Дата: Чт, 21.09.2017, 21:33 | Повідомлення № 189
Тут живе...
Цитата Bandalak ()
проблеми виникли у мене з створення нових користувачів у Google G Suite.
Сьогодні, нарешті, вирішена ця проблема із заблокованими записами. А до цього теж вручну розблокував 150 користувачів
Спілкуватися треба із службою техпідтримки. Вони там, щось "пошаманили" і все працює. 
Киньте їм скріни, як проходить процес авторизації для заблокованого користувача. Просять встановити мову інтерфейсу англійську.
novichok Дата: Чт, 21.09.2017, 22:31 | Повідомлення № 190
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 116
Цитата Bandalak ()
Що не так? Хто знає?
У мене таке виникло ще два тижні тому, зараз не пробував...
Yura_Shrol Дата: Пт, 06.10.2017, 20:55 | Повідомлення № 191
Зайшов під особистим акаунтом в Classroom і виявилось, що можу створити клас, тільки треба погодитись з наступним:

Користуєтеся додатком Клас зі студентами в навчальному закладі?

Щоб користуватися Класом, ваш навчальний заклад має спершу створити безкоштовний обліковий запис G Suite for EducationДокладнішеG Suite for Education дає навчальним закладам змогу визначати, до яких служб Google їх студенти матимуть доступ, а також забезпечує високий рівень конфіденційності й захисту, що дуже важливо в освітній сфері. Студенти не можуть користуватися додатком Google Клас у навчальному закладі за допомогою приватних облікових записів.

Я прочитав(-ла) примітку вище та не користуюся додатком Клас зі студентами в навчальному закладі 

Мені здається, що раніше клас створювати не дозволяло.

Відредаговано: Yura_Shrol - Пт, 06.10.2017, 20:55
Ktara Дата: Пт, 06.10.2017, 22:02 | Повідомлення № 192
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата Yura_Shrol ()
Мені здається, що раніше клас створювати не дозволяло.
Некотрое время назад Classroom открыли для всех :) (может пол-года, может год - не помню  точно)
Apice Дата: Пн, 09.10.2017, 11:21 | Повідомлення № 193
Тут живе...
Рейтинг: 39
Цитата Ktara ()
Classroom открыли для всех
Але таких переваг, як при використанні G Suite for Education у загальному використанні не буде - і керування звітами про успішність, і скидання забутих паролів без телефону, і створення підрозділів (класів за паралеллю) доступне лише за наявності домену.
Yura_Shrol Дата: Чт, 12.10.2017, 10:20 | Повідомлення № 194
В налаштуваннях відключив керування мобільними пристроями. Але все рівно в деяких випадках при додаванні акаунта Classroom вимагає встановлення Google Apps Device Policy. Як це побороти. Мені контроль над пристроями учнів не потрібен, а їм приходиться встановлювати графічні ключі або паролі. І дехто це робити не хоче.
Apice Дата: Чт, 12.10.2017, 10:55 | Повідомлення № 195
Тут живе...
Рейтинг: 39
Цитата Yura_Shrol ()
в деяких випадках
у мене (у мого учня) був лише один такий випадок. З чим це пов'язано і як боротися - не з'ясував, бо учень вибув зі школи...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Хмарні технології
Сторінка 13 з 14«1211121314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.