Пт, 28.04.2017, 09:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 10 з 12«1289101112»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Хмарні технології
Хмарні технології
W-w-W Дата: Вт, 05.01.2016, 22:58 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 192

Пропоную в даній темі ділитись цікавими ресурсами, які можна використовувати як хмарні технології.

Dropbox — безкоштовний програма, що дозволяє зберігати свої дані на віддалених серверах, а також надавати іншим користувачам доступ до них. Dropbox може використовуватися для зберігання та обміну даними, синхронізації даних, як хостинг для мінісайтів і буде корисний як помічник IT розробнику і простому користувачеві.

Dropbox працює за принципом синхронізації даних — під час інсталяції на комп’ютері створюється папка «My Dropbox», яка синхронізується з онлайн-сховищем. При зміні будь-якого вмісту локальної папки зміни відбудуться і на сервері Dropbox. Доступ до онлайн-сховища може надаватися з будь-якого комп’ютера, що робить цю програму дуже зручною для обміну файлами і створення резервних копій важливих даних.

Основні можливості Dropbox:

Завантажити

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
volodschool2 Дата: Пн, 03.04.2017, 19:27 | Повідомлення № 136
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 242
У мене пише "Термін дії випробувальної версії закінчується через таку кількість днів: 2". І що буде через 2 дні? Реєструватись по-новому?

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 03.04.2017, 19:28
repose Дата: Пн, 03.04.2017, 19:44 | Повідомлення № 137
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Цитата Apice ()
І не тільки. Мене особисто зацікавила можливість керувати поштовим сервером - масово сворювати поштові скриньки
Дякую. Розібрався. Вантажу папки. Вже писав що пролітав. Злетів вінчестер і огого як боляче було.
Тепер все в хмару місця на MEGA достатньо.

Відредаговано: repose - Пн, 03.04.2017, 20:06
novichok Дата: Вт, 04.04.2017, 08:36 | Повідомлення № 138
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 81
Цитата volodschool2 ()
У мене пише "Термін дії випробувальної версії закінчується через таку кількість днів: 2". І що буде через 2 дні? Реєструватись по-новому?
Мене цей їх "допит" від Nika почав вже діставати...скан довідки відправив...червоним на ньому обвів тип послуг, назву, написав адресу офсайту...тепер давай, що ви неприбуткова організація, не релігійна і т.п. Таке враження, вони побачили нашу активність і тепер гальмують...
Apice Дата: Вт, 04.04.2017, 10:56 | Повідомлення № 139
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 15
Цитата volodschool2 ()
Точно сказати не можу, бо мене все ж таки зареєстрували. Проте, мені видається. що заново реєструватися не потрібно, слід продовжити листування із контактером, можливо із офіційної скриньки закладу. Google закриває запит підтримки лише після його вирішення і в кінці пропонує оцінити роботу спеціаліста чи сервісу. Бажаю вдалого завершення реєстрації!

Додано (04.04.2017, 10:56)
---------------------------------------------

Цитата novichok ()
Мене цей їх "допит" від Nika почав вже діставати...
Мене також ця пані "допитувала". Перший раз, коли я відіслав довідку, я написав, що маю установчі документи лише українською, бо вона просила англійською. У відповідь Nika пише: "Ок!, шліть українською". Відповідаю: усе, що мав, надіслав раніше, ну і про всяк випадок прикріпив скани ще раз. Лише після цього "здалася".
novichok Дата: Вт, 04.04.2017, 11:01 | Повідомлення № 140
Прописаний назавжди
Тепер вимагають

Однак ми як і раніше потрібні ці документи нам приступити до розгляду;
- офіційний документ акредитації навчального закладу із зазначенням освітнього статусу - відсканована копія;
- Офіційний документ, що підтверджує статус нон прибутку - відсканована копія;
Apice Дата: Вт, 04.04.2017, 11:12 | Повідомлення № 141
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 15
Цитата novichok ()
- офіційний документ акредитації навчального закладу із зазначенням освітнього статусу - відсканована копія;
Ну, це у Довідці ЄДР
Цитата novichok ()
- Офіційний документ, що підтверджує статус нон прибутку - відсканована копія;
Можливо у Вас є Ліцензія на освітню діяльність. У нас також була, але термін дії цієї Ліцензії сплив і тому я її не надсилав. Можливо, згодилося те, що на офіційному сайті школи ще при його створенні я написав, що ми є неприбутковою організацією і статутна діяльність закладу - надання освітніх послуг.
novichok Дата: Вт, 04.04.2017, 11:48 | Повідомлення № 142
Прописаний назавжди
Цитата Apice ()
Можливо у Вас є Ліцензія на освітню діяльність. У нас також була, але термін дії цієї Ліцензії сплив
 У нас теж термін сплив у 2004 році...мабуть треба розчохлити фотошоп...
Bandalak Дата: Вт, 04.04.2017, 11:55 | Повідомлення № 143
Лідер форуму
Нагороди: 33
Рейтинг: 231
Я вже відіслав скани на всеможливі адреси, ніхто більше не телефонує і нічого не пише!
Мабуть кіна з цього не буде!
novichok Дата: Вт, 04.04.2017, 12:10 | Повідомлення № 144
Прописаний назавжди
Цитата Bandalak ()
Я вже відіслав скани на всеможливі адреси, ніхто більше не телефонує і нічого не пише!Мабуть кіна з цього не буде!
Буде Толя!!!Я щойно отримав безкоштовну підписку через 8 днів переписки...
Напиши зі скриньки, яку вказав на сторінці налаштуваь укозівскького свого сайту таке:
Nika, I send you the scanned documents ( Institution's official accreditation document stating educational status and Official document stating non profit status) are available at our school, no other than that they are only in Ukrainian.
прикріпи (візьми у директора Ліцензію та Виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб)

Якщо щось не зрозумів, напиши в ЛС номер телефону я передзвоню...
Bandalak Дата: Вт, 04.04.2017, 12:16 | Повідомлення № 145
Лідер форуму
На яку адресу відправляти?
З пошти, що раніше була на сайті школи зареєстрована, чи з пошти у новому прикріпленому домені?
А хіба у державних шкіл є ліцензія?
novichok Дата: Вт, 04.04.2017, 12:23 | Повідомлення № 146
Прописаний назавжди
Цитата Bandalak ()
З пошти, що раніше була на сайті школи зареєстрована, чи з пошти у новому прикріпленому домені?А хіба у державних шкіл є ліцензія?
на сайті школи 
ліцензія є у всіх (кольорова з голограмою, але у всіх вони прострочені)
Bandalak Дата: Вт, 04.04.2017, 12:59 | Повідомлення № 147
Лідер форуму
Відправив. Навряд, чи буде толк!
volodschool2 Дата: Вт, 04.04.2017, 15:40 | Повідомлення № 148
Досвідчений учасник
Я ще не відправляв ніяких документів, бо не було запиту. Годину тому прийшло повідомлення від Ніки, в ньому є таке:

Я так розумію, що вони хочуть отримати підтвердження з офіційної адреси школи, але ж я її і вказував при реєстрації і на неї ж прийшло це повідомлення. Відповів їй, що домен дійсно буде використовуватись для школи. Бум чекати.
Заглянув ще в свіжостворену пошту на GMAIL, там лежить таке ж повідомлення, як і на шкільній пошті. Відповів і тут.

Відредаговано: volodschool2 - Вт, 04.04.2017, 15:43
volodschool2 Дата: Вт, 04.04.2017, 15:55 | Повідомлення № 149
Досвідчений учасник
Практично відразу отримав відповідь, тепер буду збирати документи.
.
Bandalak Дата: Вт, 04.04.2017, 17:18 | Повідомлення № 150
Лідер форуму
А мені відповідь так і не прийшла!

До цих пір висить:
G Suite for Education Термін дії випробувальної версії закінчується через таку кількість днів: 3

Втрачаю надію!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Хмарні технології
Сторінка 10 з 12«1289101112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.