Пт, 22.09.2017, 05:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Завантаження картинок на сайт (Обговорення хостингів завантаження картинок)
Завантаження картинок на сайт
volevikt Дата: Сб, 03.08.2013, 09:46 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Багато хто з форумчан є адмінами шкільних та власних сайтів. Досить часто постає потреба у завантаженні картинки, зображення чи фотографії на веб-сторінку. Донедавна найпопулярнішим був хостинг radikal.ru. Але переобтяження даного сайту рекламою та тимчасові неполадки ставлять під сумнів зручність його використання.
В даній темі пропоную обмінюватися посиланнями на хостинги завантаження картинок, обговорювати переваги та недоліки їх використання.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:08
gu2in Дата: Ср, 14.01.2015, 20:13 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Раніше користувався Радикалом. Було деяке гальмування на Форумі, з часом зникали малюнки.
Зараз користуюся фотохостінгом fastpic.ru:
- не потребує реєстрації;
- швидке завантаження та показ малюнків.
Раніше у них не було обмежень на тривалість зберігання зображень, зараз вказано 1 рік, якщо до зображення не було запиту.
volevikt Дата: Ср, 14.01.2015, 21:57 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Просто в шоці!
На деяких сторінках шкільного форуму зникли зображення (розміщувала на radikal.ru). Найбільше постраждала тема GIMP. Перезалити повністю не вдасться, так як не всі зображення зберігала на своєму комп'ютері. Скріни робила в процесі роботи.
Навіть не знаю, як вчинити, щоб в подальшому зображення не зникали.
Всі зображення завантажувати через Файловий менеджер свого сайту? Чи є інша альтернатива?
Що порадите, колеги?
bgd Дата: Ср, 14.01.2015, 22:09 | Повідомлення № 18
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата volevikt ()
Чи є інша альтернатива?

В принципі всі картинки можна завантажувати на Google або Яндекс диск. І посилання вставляти на сайт.
volevikt Дата: Ср, 14.01.2015, 22:15 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Але ж тоді для перегляду малюнку потрібно буде переходити за посиланням. Сам малюнок не відображуватиметься на сторінці.
Чи я чогось не знаю?
bgd Дата: Ср, 14.01.2015, 22:26 | Повідомлення № 20
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата volevikt ()
Але ж тоді для перегляду малюнку потрібно буде переходити за посиланням. Сам малюнок не відображуватиметься на сторінці. Чи я чогось не знаю?

Так, не буде видно, трішки неправильно вам сказав.
Можна додавати фотки на Google-фотографії, тоді посилання вставляти на свій сайт і все буде працювати. Для прикладу на нашому сайті коледжу: http://vvpc.com.ua/
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Завантаження картинок на сайт (Обговорення хостингів завантаження картинок)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.