Ср, 21.08.2019, 01:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Дослідження швидкості передачі даних через GPRS (Опишіть яким моб. опер. ви користуєтеся для GPRS Інтернету)
Дослідження швидкості передачі даних через GPRS
Через якого мобільного оператора найшвидше працює GPRS-Інтернет у вашому регіоні?
1.МТС[ 5 ][45.45%]
2.Київстар[ 3 ][27.27%]
3.Лайф[ 3 ][27.27%]
4.Білайн[ 0 ][0.00%]
5.Інше[ 1 ][9.09%]
Усього відповідей: 11
Bandalak Дата: Нд, 17.02.2008, 00:55 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Я проживаю в Сокирянському районі Чернівецької області.
У нас є покриття лише Київстар та МТС. Обидва оператори вже підключили EDGE.
Швидкість краща від МТС зранку від 5:00 до 11:00 і сягає 35 кбайт/сек.
Київстар працює краще уночі від 1:00 до 6:00 і швидкість сягає 25 кбайт/сек.
У денні та вечірні часи у обох операторів швидкість не більше 12 кбайт/сек, хоча Київстар буває після 19:00 завмирає зовсім.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 22:46
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 17.02.2008, 02:23 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Bandalak)
хоча Київстар буває після 19:00 завмирає зовсім.

Аналогічно. Буває таке, що сторінку не можливо завантажити, по кілька хвилин чекати доводиться. Робота при такій швидкості, звичайно, не радує і нервує. Вночі Київстар працює інколи досить швидко, але EDGE у Вінницькій області не працює, тому швидкість в ночі в момент закачки варіюється в межах 5-15 Кбіт/сек (скільки це буде в кілобайтах/сек не знаю)
Після 19 год. швидкість часто падає до 1-4 кбіт/сек (той самий dial-up від укр.телекому працює інколи швидше).
Хочеться, щоб підключили EDGE, але коли це буде, невідомо.
І ще проблема із завантаженням вхідного трафіку більше 20 Мб в мене існує до цих пір. Тобто, якщо об’єм вхідного трафіку досягає межі 20 Мб, то сторінки чи файли перестають завантажуватись. Потрібно від’єднуватись і під’єднуватись знову. Звонив оператору, так він каже, що нажаль така проблема прослідковуєтсья в більшості регіонів України і спеціалісти працюють над її вирішенням. Але я особисто думаю, що в Київстарі спеціально поставили обмеження на завантаження файлів, щоб "не увлікались" і не завантажували великі масиви інформації за один сеанс.
Spirit Дата: Нд, 17.02.2008, 11:43 | Повідомлення № 3
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Я постоянно пользуюсь ICQ на мобильном телефоне (клиент называется Jimm) и если год назад на life:) скорость была около 0,5 КБ\сек, и Jimm соединялся с ошибками, раз через 2 раза, теперь ситуация значительно лучше, скорость оценить не могу, но Jimm соединяется очень быстро и без ошибок, с первой попытки в любой точке города.
В городе покрытие EDGE.
Yura_Shrol Дата: Нд, 17.02.2008, 22:05 | Повідомлення № 4
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
А я от сиджу на лайфі, хай би йому (більшу швидкість). Тільки один раз була замічена непогана робота (при закачці опера показувала стабільно 3-5кб/с). А так завантажити якусь сторіночку. ще з горем пополам, а от щось відправити - проблема. Наприклад в приват уже довгий час не можу завантажити деякі цікаві матеріали (майже відразу видає помилку з'єднання).
Інші оператори є, але дорогувато.
Bandalak Дата: Вт, 19.02.2008, 01:31 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
І ще проблема із завантаженням вхідного трафіку більше 20 Мб

Користуйтеся менеджерами закачок, котрі підтримують докачку фалів, наприклад FlashGet
Yura_Shrol Дата: Вт, 19.02.2008, 01:40 | Повідомлення № 6
Невеличке дослідження. Пробував і не раз закачати в приват корисну інфу через лайф - постійно збої.
Сьогодні попробував через київстар - за першим разом і досить швидко. Швидкість не міряв через відсутність мірила. smile
Bandalak Дата: Чт, 21.02.2008, 18:29 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Quote (Yura_Shrol)
Швидкість не міряв через відсутність мірила

Берете скачуєте будь яку інформацію, наприклад з сайту Samsung.ru і дивитеся на швидкість!

Yura_Shrol Дата: Чт, 21.02.2008, 23:41 | Повідомлення № 8
Quote (Bandalak)
Берете скачуєте будь яку інформацію, наприклад з сайту Samsung.ru і дивитеся на швидкість!

Так я закачував у приват, а не з привату. Швидкість завантаження хіба показується? Я так відчуваю, що між швикісю передачі і швидкістю прийому є різниця.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 23.02.2008, 00:10 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Школа на карантині, то ж я майже цілий вчорашній день провів в інеті.
Швидкість на GPRS-київстар в межах від 8-18 - як на дайл-апі (2-3 Кбіт/сек). Від 18 до 24 - завмирає потихеньку, в період від 22 до 24 сторінку завантажити важко, не говорячи вже про завантаження файлів. З 12 до 3-ї ночі - прекрасна швидкість 8-12 кбіт/сек.
Прикро, що швидкість така не стабільна. За такий паршивий сервіс приходиться платити по 5,3 абонплату та ще й по 5 коп. за мегабайт доплачувати.
Мені здається, що тенденції на покращення швидкості не буде спостерігатись, скоріше, навпаки, швидкість буде постійно помаленьку знижатись.
Yura_Shrol Дата: Нд, 24.02.2008, 01:24 | Повідомлення № 10
А чи не чув ніхто про те, що планується робити з доступом до Інтернету до Євро2012. Адже багатьом зарубіжним гостям потрібний буде мобілний доступ до мережі. Такою швидкістю як зараз є вони мабудь будуть не задоволені.
Заціквлений цим через те, що село знаходиться на трасі Київ-Чоп, через неї буде іти великий потік вболівальників.
Bandalak Дата: Вт, 26.02.2008, 12:54 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
як на дайл-апі (2-3 Кбіт/сек).

Може кбайт/сек???
Quote (Yura_Shrol)
А чи не чув ніхто про те, що планується робити з доступом до Інтернету до Євро2012.

Буде CDMA на МТС і UTEL.
Nicola Дата: Ср, 05.03.2008, 11:48 | Повідомлення № 12
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Зараз працюю через Джинс гіпернет. Швидкість на закачку від 7 до 9,7. Хочемо попробувати з товаришем Лайф але покриття слабеньке. Хочемо поставити зовнішню направлену антену. Такий досвід вже є, правда на інших частотах та в інших видах радіозв'язку. Можливо ще хтось пробував зовнішню антену. Цікаво б було знати результати. dry

Відредаговано: Nicola - Ср, 05.03.2008, 11:52
Bandalak Дата: Ср, 05.03.2008, 17:00 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
На Лайфі швидкість у 10 разів менша чим у МТС, даремно не мучтеся з антеною!

Додано (05.03.2008, 17:00)
---------------------------------------------
Проголосуйте!

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.03.2008, 19:59 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Quote (Nicola)
Можливо ще хтось пробував зовнішню антену. Цікаво б було знати результати.

Пробував, результат на лайфі був дуже слабенький. У мене у дворі Лайф з трудом 1 поділку показує. В будинку - немає покриття. З антеною зовнішньою практично змін не було. Взагалі вишки лайфа якісь короткометражні.
Quote (Nicola)
Зараз працюю через Джинс гіпернет. Швидкість на закачку від 7 до 9,7.

У мене на київстарі щодня по-різному.
Від 12 ночі до 7 ранку: 6-20 Кб/сек (щодня по-різному)
7-12: 5-10 кб/сек.
18-24 3-5 Кб/сек.
Якщо закачую файл менеджером закачки FlashGet, то інколи в ночі піднімається до 25 Кб/сек. Тобто менеджер значно збільшує швидкість завдяки своєму алгоритму завантаження.
Найбільше в мобільному інтернеті мені не подобається не стабільність швидкості. Хоча АДСЛ це також властиво, але не так сильно відчувається.
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Реальну швидкість міряємо тут!
http://mts.com.ua/ukr/speedtest.php
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Дослідження швидкості передачі даних через GPRS (Опишіть яким моб. опер. ви користуєтеся для GPRS Інтернету)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.