Нд, 22.10.2017, 13:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » новый портал информатиков с элементами социальной сети
новый портал информатиков с элементами социальной сети
Jokerz Дата: Чт, 01.03.2012, 19:22 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Уважаемые посетители!

Вместе с администратором этого сайта, мы хотели бы реализовать новый проект, аналогов которого в Украине нет. Попытаюсь объяснить вкратце. Мы хотим реализовать что-то вроде социальной сети информатиков, но в виде портала. Что это значит? Создать портал, на котором тот же преподаватель сможет создать маленький свой мирок, с фотоальбомами и блогами, своим маленьким файловым архивом.То есть порталом с элементами соц. сети, где каждый пользователь может внести вклад в развитие портала, добавить материалы в любую точку сайта, публиковать свои материалы, собрать группу людей и общаться вместе с ними и много чего другого. Скажем так: сделать больше, чем может pedsovet.su , что бы каждый мог делиться своими работами или другими материалами, общаться и вносить вклад в развитие сайта.
В общем, может я не очень описал, но буду делать и по ходу работ буду сюда показывать ссылки. Что бы понимали, о чем речь.
Но аналога такого сайта на сегодня нет.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:30
mul44 Дата: Чт, 01.03.2012, 21:54 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
И когда вы реализуете свой проект? Надо туда виртуальную флешку как дропбокс/еdisk.ukr.net и клиент под линукс.
TetyanaT Дата: Чт, 01.03.2012, 21:54 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 12
Достаточно интересно. Получится, не получится, но пробовать можно. ))
Jokerz Дата: Чт, 01.03.2012, 22:34 | Повідомлення № 4
Хостер
Рейтинг: 97
Quote (mul44)
И когда вы реализуете свой проект? Надо туда виртуальную флешку как дропбокс/еdisk.ukr.net и клиент под линукс.

не все сразу. Ибо для этого нужно много дискового пространства. Если на проекте будет 100 человек и выделять каждому по 1 гагабайту то это не выгодно в начале развития проекта.
Так что не все сразу. Проект пока на стадии задумки. И потому хочу узнать мнение других
mul44 Дата: Чт, 01.03.2012, 22:51 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Quote (Jokerz)
гагабайту

Гагабайт конечно много можно для начала по сто метров выделить...
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 01.03.2012, 23:25 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Чим не влаштовують наявні соціальні мережі? Наприклад, від Майкрософт з їхнім SkyDrive (якщо не помиляюсь, дають по 25 ГіБ на брата + соц.мережа)

Додано (01.03.2012, 21:25)
---------------------------------------------
Щойно перевірив: лежать там мої два файлики. Вільно 25 ГіБ. Використовував лише тоді, коли ознайомлювався на тренінгу.

mouse Дата: Пт, 02.03.2012, 00:21 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Перечитав двічі ТОП. Дійсно,
Quote (Пилипчук_О_П)
Чим не влаштовують наявні соціальні мережі?
Адже там можна робити дуже багато-багато. Та й місце валом. В чому ідея "свого лісапеда"?
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 02.03.2012, 01:55 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Ідею, напевно, треба було формулювати так: "Хочу спробувати створити з нуля власну соціальну мережу для вчителів. Чи не допоможете, шановні колеги, з тестуванням, ідеями, моральною підтримкою, матеріальними вливаннями і т.п.".
Тоді реакція була б іншою :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » новый портал информатиков с элементами социальной сети
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.