Пн, 11.12.2017, 17:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Оплата за Інтернет у школі (Хто і як оплачує шкільний інтернет)
Оплата за Інтернет у школі
Хто у Вас фінансує шкільний Інтернет?
1.Держава[ 2 ][6.06%]
2.Відділ освіти[ 15 ][45.45%]
3.Спонсори[ 3 ][9.09%]
4.Директор[ 2 ][6.06%]
5.Вчитель інформатики[ 4 ][12.12%]
6.Складаються вчителі, котрим потрібен Інтернет[ 0 ][0.00%]
7.Складаються учні, котрим потрібен Інтернет[ 0 ][0.00%]
8.Частково вчитель інформатики, частково учні[ 3 ][9.09%]
9.Свій варіант (вказати у повідомленні)[ 0 ][0.00%]
10.Ніхто, так як школа не підключена до Інтернету[ 4 ][12.12%]
Усього відповідей: 33
Bandalak Дата: Пн, 21.02.2011, 15:58 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Велике прохання при коментуванні вказувати адресу школи.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 22:23
Bandalak Дата: Пн, 21.02.2011, 16:03 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
с. Вашківці
Сокирянський р-н
Чернівецька обл.

У школі є два мобільних GPRS модеми (подарував сільський голова після виборів). Але за Інтернет ніхто не хоче платити. При дуже великій необхідності можливо хтось із вчителів кине 10 грн. на рахунок, але таке буває раз на місяць.
Колись я витрачав на Інтернет власні кошти та частково збирав у дітей. Тепер цього не роблю принципово!!!

tipo4ek Дата: Пн, 21.02.2011, 17:03 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
с.Стольне
Менського району,
Чернігівської області.

Інтернету як не було, так немає і досі......

gu2in Дата: Пн, 21.02.2011, 18:09 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 252
2 роки оплачую інтернет сам.
У школі інтернет тільки на папері. Офіційно провели 2 роки тому від Укртелеком по телефонним лініям. Приїджав їх представник налаштовувати, так ми з ним 4 години не могли дозвонитися до їхньої контори, доки він сам погодився, що до міста 4 проміжні АТС, які розсинхронізують сигнал. Сказав треба міняти всю апаратуру і поїхав. А галочка, що інтернет є поставилась)).
Купив собі модем МТС, бо на телефоні трохи не зручно із-за акумулятора мобілки.
Спочатку скидувалися зі старшекласниками для вивчення тем по інформатиці, а потім також відмовився від цього (виникло купа проблем, описувати не буду). Тепер все сам. Іноді деякі вчителі, яким треба негайно щось відправити по електронкі підкидують 5-7 грн.
Зробив сайт школи (велике спасибі Ковальчуку О. - почитав його пости щодо Юкозу тут на сайті і вирішив спробувати), накидав туди фото з випускниками за 300 штук. Мав надію, що хтось з випускників трохи підтримає... Чекаю до сих пір)))
Раонний відділ освіти на сайті в гостьовій книзі так і написав "Молодці, приємно вражені, але окрім великого Дякую нічим матеріально допомогти не можемо". Директор, коли отримує якісь кошти від спонсорів кидає їх на першочергові потреби, якими інформатика не вважається.
З інтернету у нас тільки EDGE від МТС. Користуюся тарифом "Гіпернет", а це 120 грн. на місяць + 9 грн у пенсійний + 1 коп/Мб = ~165 - 180 грн. у мене набігає за місяць, бо користуюся і вдома, ще й жінка також вчитель і їй також треба.
Ось такі наші реалії...
mouse Дата: Пн, 21.02.2011, 18:15 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Оце воно. Якщо й у містах це проблема....
А я б на вашому місці написав би у МОН, що коли буде інтернет???? Може хоч комусь дадуть по шапці.
Bandalak Дата: Пн, 21.02.2011, 19:31 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Quote (gu2in)
З інтернету у нас тільки EDGE від МТС. Користуюся тарифом "Гіпернет", а це 120 грн. на місяць + 9 грн у пенсійний + 1 коп/Мб = ~165 - 180 грн. у мене набігає за місяць

Шановний, відстаєте від життя. Тариф "гіперактив" давно вже не актуальний. З грудня МТС ввело безліміт за 135 грн. на місяць (настройки в прикріпленні). Але найдешевшим варіантом на сьогодні є купівля модема МТС ZTE MF180S за 200 грн. та акційним пакетом "2 місяці безліміту". При не потрібності модем завжди можна продати без стартового пакету за 50 грн. Тоді виходитиме по кругу 75 грн. на місяць, а не 180 як у Вас!!! ;)

mouse, розслабтеся. Не забувайте в якій країні живемо! По шапці крім нас самих ніхто не отримає! B)

Прикріплення: MTS.zip(137Kb)
mudrak Дата: Пн, 21.02.2011, 19:48 | Повідомлення № 7
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 46
А у нас повільна, але еволюція! Спочатку був dial-up, для галочки. Через місяць всі зрозуміли, що краще б його не було! Я агітував директора пробити в районі CDMA, та видно, тоді це було не можна. Собі купив EDGE модем київстаровський, дітям показував інтернет через проектор, вчителі коли дуже треба було в інтернет користувались послугою Інтернет XL (5.30 за вхід, потім 5 коп кожний Мгб).
А цього року в нас новий інформатик, молодий спеціаліст і як виявилося директорів хрещеник! І РАЙВО подобрішало, дало таки кошти і на Інтертелекомівський модем, і на 5 Гиги щомісячного трафіку! Інколи, правда, затримуються з оплатою, але коли інтернет є, то вже є! На 10 комп'ютерах - пристойна швидкість (порівняно, бо ж нема межі досконалості). Тепер всі задоволені, діти "контактами" та іншими "...актами" (молодий ще не навчився їх звідти ефективно "ганяти"), дирекція має завжди свіжу "пошту", вчителі "смокчуть" фахову літературу, і я, буває торентами балуюсь.

Відредаговано: mudrak - Пн, 21.02.2011, 19:49
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.02.2011, 19:55 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
5 Гб трафіку на клас і торентами балуєтесь ? :)
gu2in Дата: Пн, 21.02.2011, 20:31 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Quote (Bandalak)
Шановний, відстаєте від життя. Тариф "гіперактив" давно вже не актуальний.

Грудень і частину січня дійсно прозівав. А тепер вже знаю. Просто давно не заходив на сайт МТС, а телевізор рідко дивлюся - може й була там реклама. Все таки трохи дешевше. Тільки швидкість все більше падає, бо користувачів більшає на 1 базову станцію. Не інтернет, а черепаха. Реально щось можна робити або до 9.00-9.30, або після 23.00. Навіть залити файли більше 7 Мб зазвичай не можу - видає помилку. З 9 до 23 швидкість: 1-3-7-12 кілобайт/секунду, а платимо такі гроші. І це при тому, що живу в 300 метрах від підсилюючої вишки МТС. Маю надію, що може і до нас добереться WI-FI, способом, який Ковальчук О. описав. Цікавий підхід.

Додано (21.02.2011, 20:31)
---------------------------------------------

Quote (mudrak)
5 Гиги щомісячного трафіку

Я щодня на своєму EDGE набігаю трафіку ~120 мегабайт, множемо на 30 днів. 5 Гіг це малувато, щоб ще й торентами балуватись. Це тільки пошту перевірити, новини освітні та варезні подивитися та сайт ковирнути, ну щось по урокам качнути.

Відредаговано: gu2in - Пн, 21.02.2011, 20:52
mudrak Дата: Пн, 21.02.2011, 21:18 | Повідомлення № 10
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 46
Quote (Ковальчук_Олександр)
5 Гб трафіку на клас і торентами балуєтесь ?

Так, зловживаю, але поки можна - буду! (Директор в це діло не вникає, лаборант - мій учень, молодому допомагаю інколи з ремонтом (знаю яким боком системника об підлогу кинути, щоб запрацював).
W-w-W Дата: Вт, 22.02.2011, 01:02 | Повідомлення № 11

Раніше декілька місяців оплачував Інтернет директор школи з благодійних внесків, тепер це неможливо, є нагальніші проблеми. Я почав здавати сам + діти, які хотіли щось робити й вчитись, але й це вже не проходить, діти неохоче беруться здавати, тому останні місяці взагалі без нету, я не збираюсь платити такі суми трицифрові, витрати становлять 126 грн за 5 гб на місяць, це єдиний вихід для нашої школи через модем від київстару.

Одне вбиває, що всі хочуть в нет і тіки двері в компютерний смикають, питаючи чи є нет, а платить ніхто не хоче, оце народ видає, просто дивуюсь.

взагалі перспектив забезпечення шкіл якісним інтернетом нема, тещо наші високі говорять все дурниця, для них є важливі справи

gu2in Дата: Вт, 22.02.2011, 02:03 | Повідомлення № 12
Досвідчений учасник
Quote (Махновець_Ігор)
Одне вбиває, що всі хочуть в нет і тіки двері в компютерний смикають, питаючи чи є нет, а платить ніхто не хоче, оце народ видає, просто дивуюсь.

В нашій школі таке саме. Одне дивує: є учні, у яких батькі заможні і дають дитині кожен день ~10-25 грн. - і від таких якраз у першу чергу не дождешся, а двері в кабінет дійсно смикають))). Я із-за цього в цьому році відмовився від гуртка з інформатики. Давали 1 годину - то не схотів. Дійсно вчитися хочуть 3-4 учня, а іншим дай порозважатися. Пару років назад хотів зробити комп'ютерні курси для дітей, щоб батьки оплачували, а гроші через шкільний рахунок пропускали. Немає бажаючих - усі хочуть за державні кошти, або за чиїсь.
А з тими 3-4 учням після уроків щось розбираємо, робимо хвилин 30-40, або на перервах. Як дитина цікавиться - то ми і за власний час допоможемо, я думаю, що у всіх нас така натура, одним словом - вчителі.
А "За державу обидно" - як у фільмі Верещагін казав...
Yura_Shrol Дата: Вт, 22.02.2011, 07:29 | Повідомлення № 13
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Інтернет від Ютела. Стабільно на початок місяця є 5 ГБ трафіку. Відділ освіти працює. Завдяки швидкості в школі можна не вспіти використати весь трафік. В кінці місяця намагаюсь використати все, щоб "буржую не досталось", качає інколи й вночі.
vinohodov Дата: Вт, 22.02.2011, 08:04 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
м. Нікополь, Інтернет від Укртелекома, всім школам оплачує відділ освіти.
swetikccc Дата: Вт, 22.02.2011, 08:04 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Аналогічна ситуація була років з п’ять тому.
Тепер Ого, користуйся скільки хочеш, але кому він потрібен, контакт бо закритий. )))
Прийдуть, подивляться чи часом не забув я його закрити,))) подивляться щось на ютубі і все.
Це ж треба, вільний доступ, вставляй флешку і качай на неї в розумних межах, або скільки датуть інші, і майже пусто. )))))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Оплата за Інтернет у школі (Хто і як оплачує шкільний інтернет)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.