Сб, 18.11.2017, 10:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 15«12567891415»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Антисоціальна мережа "В контакте"! (Описуємо, хто як бориться з цим ганебним явищем.)
Антисоціальна мережа "В контакте"!
Bandalak Дата: Вт, 18.01.2011, 14:53 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Блокування соціальних мереж та сайтів для "дорослих"

1 спосіб:
За допомогою файла hosts
котрий лежить в директорії: c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\

Остання версія знаходиться в прикріпленні.

2 спосіб:
Від користувача ppima, програма Child Protect-програма блокує як соціальні мережі так і сайти для "дорослих"

Child Protect -

Завантажити: ТУТ

3 спосіб:

Антивірусні програми, наприклад Касперський, Dr.Web Security Space та інші, а в них функія "батьківський контроль"

за допомогою антивіруса можна блокувати й інші ресурси
Завантажити: ТУТ

Рекомендуємо використовувати дані способи в поєднанні, так як єдиної програми яка б справлялась ефективно не існує

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Прикріплення: hosts.zip(1Kb)

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 22:13
swetikccc Дата: Пт, 18.03.2011, 15:28 | Повідомлення № 91
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Будучи адміністратором компа і не взнати паролів. )))
Та я б поставив клавіатурного шпіона і все.
На мою думку тут проблема не в фільтрації, а в відношенні учнів, а прямо сказати в наглості.
Я б наприклад відключив суб'єктивний фактор при виставленні оцінок, Оцінки ставить тільки комп, подавав матеріал тільки так, що якщо ти був на уроці то написати тобі тест досить легко.
PTetyana Дата: Пт, 18.03.2011, 15:39 | Повідомлення № 92
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Quote (swetikccc)
На мою думку тут проблема не в фільтрації, а в відношенні учнів, а прямо сказати в наглості.

Цілком за, але ...
Quote (swetikccc)
Оцінки ставить тільки комп, подавав матеріал тільки так, що якщо ти був на уроці то написати тобі тест досить легко.

можна, але як пояснити адміністрації, що не хочете піддаватися наглості учнів і ставите їм 2 чи 3 річну? Неофіційно ж можна ставити найнижчою - 4 бали. Про рейтинг школи (хоч школа звичайна, без всіляких поглиблень) не забули?
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 16:02 | Повідомлення № 93
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
http://www.diwaxx.ru/hak/key_loggers.php Що до кейлогерів ;) В моєму випадку я немав би можливості ставити кейлогери мені проще забрати куки та розшифрувати хеші в MB5 а вам дійсно можна наліпить на кожну машину а в кінці дня як тітці забить в базу а потім через пару днів дать жару B)

А що до рейтингу школи начхати це вже теж проходили. Вперте ( За карі очки оцінки ставити небуду) дирекція сприймає порізному, спочатку пробують по принципу "Партия сказала нада - комсомол оветил єсть" Коли бачать що невиходить пробують полякати, коли й такий варіант непроходить обламуються і починають доводити до відома батьків що їх діти ніякого беня нероблять на уроках інформатики а тільки граються та протирають штани і рік закінчать з твердою 4 або 5 ;) Тут починається саме цікаве батьки роблять виводи в деяких учнів це навідь візуально стає видно ;) Так що непадайте духом і неведіться на рейтинги та інше. Ви пишите що явка мала науроки інформатики, та кого це цікавить до відома дирекції ви цей факт доводили? Довідома батьків? І як це учні виключили без дозволу вчителя компютери бо контакту немає, в мене особисто такий результат закінчився б дуже плачевними наслідками для учня, або учнів. Питається на якого беня тоді ви в класі і чому дозволяєте учням самовільно вирішувати що їм можна а що ні.
Просто потрібно непопускати діток, от в чому ваша проблема.
А через три уроки контрольна, так сказать для перевірки засвоєного матеріалу непробували такий метод, допомагає. перші бажано відкриті в присутності когось з адміністрації школи або методистів. І явка відобразиця і адміністрація зрозуміє що дітки сачкують. І ви щось доводити будете незобов'язані. Все стане зрозуміло і ваша проблема стане невашою а адміністрації.

argun Дата: Пт, 18.03.2011, 16:38 | Повідомлення № 94
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (PTetyana)
Неофіційно ж можна ставити найнижчою - 4 бали. Про рейтинг школи (хоч школа звичайна, без всіляких поглиблень) не забули?

Систематично ставлю за семестр/рік 5-6 оцінок 2-3(і не лише я, а ще декілька вчителів).
Кара нам одна - зниження смішної премії, яку дають раз на рік, до дня вчителя, на 50 грн.
Тому за 50 грн. принижувати себе та нормальних учнів я не буду.
Ставлю тим хто не вчиться 2-3 та і все.

Quote (НІКОЛЯ)
І як це учні виключили без дозволу вчителя компютери бо контакту немає, в мене особисто такий результат закінчився б дуже плачевними наслідками для учня, або учнів.

100%

Quote (НІКОЛЯ)
Все стане зрозуміло і ваша проблема стане невашою а адміністрації.

Ну це вряд чи.
Andrey123q Дата: Пт, 18.03.2011, 17:09 | Повідомлення № 95
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Насчет кейлоггеров. Самый оптимальный и главное бесплатный это всем известный Punto Switcher - и ничего не нужно выдумывать :)
А насчет взлома страниц учеников - отношусь к этому негативно.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 17:50 | Повідомлення № 96
Знавець вірусів
Quote (Andrey123q)

Тільки практичні результати, тобіш ті які відчувають на собі дають позитивний результат інакше можна молотити язиком до сивого пелиху, і розповідати казки Вєнського лісу як думають слухачі, їм це долампочки, результату буде нуль пока небуде результату наліцо прктичного застосування точніш підтверження дією, так що я на це трохи з іншої позиції дивлюсь.
volevikt Дата: Пт, 18.03.2011, 18:17 | Повідомлення № 97
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (Andrey123q)

Я теж.
В школі не дозволяю сидіти ВКонтакті. Якщо без дозволу все ж зайшли - "Замок" на екран (через Net Support Shcool) і двійка в журнал (аргументація: невиконання правил ТБ, одне з яких говорить: виконувати лишу ту роботу, яку задав вчитель). Діти вже звикли і навіть не намагаються зайти.
А щодо того, щоб "провчити", то нехай набивають "шишки" самостійно і вчаться на власних помилках (ІМХО).
І ще: якщо Ви хоч раз дозволили їм зайти ВКонтакт (навіть на перерві чи після уроків), то Ваші заборони вже не спрацьовуватимуть.

До речі, багато моїх учнів сидять на FaceBook (фактично той самий ВКонтакте).
Я користуюся обома соціальними мережами, Одноклассниками та Мой мир, але без особливого фанатизму. Можливо, іноді потрібно таке спілкування. Головне вчити дітей культурі спілкування. Дитина повинна орієнтуватися у віртуальному світі і обрати для себе правильний стиль поведінки.

Andrey123q Дата: Пт, 18.03.2011, 19:37 | Повідомлення № 98
Досвідчений учасник
я сторонник жестких запретов :)
swetikccc Дата: Пт, 18.03.2011, 19:42 | Повідомлення № 99
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Andrey123q)

До цього тут взлом?
Шпигун використовував як доказ, особливі відпали коли показав скриншоти. :)
Було це правда давно коли нет був в диковинку. )))
mouse Дата: Сб, 19.03.2011, 14:04 | Повідомлення № 100
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Andrey123q)
я сторонник жестких запретов

Не погоджуюсь - завжди потрібно пояснювати "чому не можна", "а як потрібно", заборонили в школі - дитина знайди інший спосіб, але в загальному проблему не знімає. Інтернет сервіси не заборонити, треба вчити дітей як ними користуватися.
Andrey123q Дата: Сб, 19.03.2011, 14:27 | Повідомлення № 101
Досвідчений учасник
Quote (mouse)
завжди потрібно пояснювати "чому не можна", "а як потрібно", заборонили в школі - дитина знайди інший спосіб, але в загальному проблему не знімає. Інтернет сервіси не заборонити, треба вчити дітей як ними користуватися.

естественно. я тоже своим коллегам, когда ставлю запреты на социальные сети объясняю причины запретов (вирусы, политика руководства и т.п.), а тем кому все же приходиться открывать доступ провожу инструктаж по технике безопасности в социальных сетях :)
Сам лично к соц сетям отношусь лояльно, с друзьями могу там перекинуться иногда парой слов - удобно. Острой социальной проблемы в этом не вижу, вне заведения пожалуйста, а на работе/учебе пожалуйста только работа/учеба (ну хотя бы на процентов 90 :) ).

Відредаговано: Andrey123q - Сб, 19.03.2011, 14:30
mouse Дата: Сб, 19.03.2011, 14:38 | Повідомлення № 102
Ветеран спілкування
К слово. Читал исследования за рубежом о соц. сетях, аська и т.д. Запрет на эти вещи снизил производительность труда на 20-25 %.
Выводы:
1. Это своего рода смена деятельности - отдых.
2. Есть стимул все сделать быстро и пообщаться, посмотерть.
или возможно
1. Исследование "заказано" владельцами соц. сетей :)
Andrey123q Дата: Сб, 19.03.2011, 15:19 | Повідомлення № 103
Досвідчений учасник
Некоторые мои знакомые подтверждают, что выход в соц сеть хотя бы на немного дает хоть какую-то разрядку, отдых - особенно, если сидишь c утра до вечера за какими-то проектами.
mouse Дата: Сб, 19.03.2011, 16:57 | Повідомлення № 104
Ветеран спілкування
Тобто є в цьому раціональне зерно. Я там як правило музику слухаю. Мені зручно.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 19.03.2011, 22:25 | Повідомлення № 105
Знавець вірусів
http://uch.org.ua/technol....te.html Матеріал про шкоду вконтакте - наслідки.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Антисоціальна мережа "В контакте"! (Описуємо, хто як бориться з цим ганебним явищем.)
Сторінка 7 з 15«12567891415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.