Пн, 25.09.2017, 23:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 15«12456781415»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Антисоціальна мережа "В контакте"! (Описуємо, хто як бориться з цим ганебним явищем.)
Антисоціальна мережа "В контакте"!
Bandalak Дата: Вт, 18.01.2011, 15:53 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Блокування соціальних мереж та сайтів для "дорослих"

1 спосіб:
За допомогою файла hosts
котрий лежить в директорії: c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\

Остання версія знаходиться в прикріпленні.

2 спосіб:
Від користувача ppima, програма Child Protect-програма блокує як соціальні мережі так і сайти для "дорослих"

Child Protect -

Завантажити: ТУТ

3 спосіб:

Антивірусні програми, наприклад Касперський, Dr.Web Security Space та інші, а в них функія "батьківський контроль"

за допомогою антивіруса можна блокувати й інші ресурси
Завантажити: ТУТ

Рекомендуємо використовувати дані способи в поєднанні, так як єдиної програми яка б справлялась ефективно не існує

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Прикріплення: hosts.zip(1Kb)

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:13
НІКОЛЯ Дата: Чт, 17.03.2011, 21:00 | Повідомлення № 76
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (mouse)
А я ось гадаю, хто ж сервер пана Пасіхова атакував

А сенс який ;) Хоча я й недивуюсь в Пасіхова дірок в серваку як в ситі. Якщо бажає можу скинути інфу в картинках бєглого сканування алетільки пану Пасіхову так як інформація конфінденційна ;) Доступні майже всі порти, та й під час підєднання учасників які гарантії що канл конектить веб камера а не що небудь інше або паралельно і веб і щось інше ;)
А про контакт, так, почитать на общих началах ;) http://how-to-do.org/yak-zlamaty-vkontakti/
Andrey123q Дата: Чт, 17.03.2011, 22:10 | Повідомлення № 77
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (НІКОЛЯ)
Якщо бажає можу скинути інфу в картинках бєглого сканування алетільки пану Пасіхову так як інформація конфінденційна Доступні майже всі порти,

на вскидку и мне показалось, что сеть уж слишком открытая...
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 00:19 | Повідомлення № 78
Знавець вірусів
Quote (PTetyana)
Дякую НІКОЛЯ, може спробуємо, але тут виникло кілька питань:
- "контакти" потрібно буде відкрити? тобто виконати вхід? Боюсь мало хто погодиться.
- таких класів у мене багато, якщо тільки показати 10-м, то буде 3 класи - 6 підгруп.

Варіант 2 ;) Ви вмикаєте компютери і повідомляєте мене в аські що вони ввімкнені я заберу куки сам ;) і всі хто з ваших компів шаривсь вконтакті зранку побачать оновлені анкети відвязані від мобільних телефонів ну і скажем коротий опис розумових здібностей та ще дещо власника анкети ;)
Спосіб дієвий ;) Повірьте - діти після виходу з контакту іншим разом старатимуться дифібрилятором по системнику пройтись щоб куки знищить ;)

А щодо прописаної заборони в файл хвоста, то ваші дітки просто ще недоперли що, з любим анонімайзером як я вже писав варто тільки набрати в гугле запит і через анонімний проксі заходим в контакт , однокласники та інше.

pasichov Дата: Пт, 18.03.2011, 09:57 | Повідомлення № 79
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Якщо бажає можу скинути інфу в картинках бєглого сканування алетільки пану Пасіхову так як інформація конфінденційна

Не зовсім розумію, про який сервер ідеться...Якщо той, на якому була спроба провести вебінар - він взагалі тестується, ще й не було спроб і часу його закрити. А взагалі - скиньте свої дослідження (краще поштою), мені буде корисно. Наперед дякую.

Відредаговано: pasichov - Пт, 18.03.2011, 09:58
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 10:19 | Повідомлення № 80
Знавець вірусів
Quote (pasichov)
А взагалі - скиньте свої дослідження (краще поштою)

pasichov@edu.vn.ua Скинув. Але це недослідженя а просто бєгле сканування ради цікавості.
PTetyana Дата: Пт, 18.03.2011, 10:46 | Повідомлення № 81
Прописаний назавжди
Рейтинг: 40
Quote (russo)
А може не треба боротися з "контактами"? Можливо ми, старі перд досвідчені вчителі, та й молоді, забули про своє дитинство.

Та питання не стоїть - правильно це чи ні. Інша справа, що нормально працювати на уроках неможливо. Повністю вимкнути Інтернет не можу, бо він потрібний для виконння багатьох практичних. А в Інтернеті моїх учнів цікавлять лише контакти: постійно чую зараз питання - ви що інтернет вимкнули? Ніхто навіть не пробує зайти на інші сайти, а коли пояснюю, що ні - лише контакти, то більшість учнів взагалі ПК вимикає, говорять їм там нема чого робити. Крім того, останнім часом в контактах "сиділи" на усіх перервах, під час пояснення теми, навіть під час роботи над практичними. Я вже стомилася пояснювати, вимикати і забороняти... Вчора двоє учнів мало не побилися за ПК, де є контакти (поставила ОС з образа і ще не заблокувала) - як на мене це вже не нормальна поведінка здорої психологічно людини.
А на рахунок що обійдуть заборону, НІКОЛЯ - так у мене ж розумних учнів мало. Один здогадався зайти через vc.com, а коли заблокувала і його - більше спроб не було.

Додано (18.03.2011, 09:46)
---------------------------------------------
Тільки, що знову просили відновити допуск до контактів. На відповідь "ні" сказали: "а нащо тоді нам інтернет та інформатика взагалі". У мене бракує слів...

Yura_Shrol Дата: Пт, 18.03.2011, 12:10 | Повідомлення № 82
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Не переймайтеся. Не тільки у Вас так. До мене в клас раніше також бігали старші класи "в контакт". А коли заблокував - то тільки середня ланка бігає. Хто сходинками погратися, хто картинки подивитися. Може в них сформуються поступово інші стереотипи. Старшим сказав що є можливість обійти мою заборону, але навіть спроб це зробити вони не роблять через лінь і, мабуть, тупість.
А ще попросіть колег, щоб навантажували учнів різними рефератами і ін. Толку з тих рефератів не дуже, але все ж муситимуть використовувати інтернет в освітніх цілях.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 12:45 | Повідомлення № 83
Знавець вірусів
Quote (PTetyana)
Тільки, що знову просили відновити допуск до контактів. На відповідь "ні" сказали: "а нащо тоді нам інтернет та інформатика взагалі". У мене бракує слів...

Ну надайте їм доступ хай пошаряця а потім з куків підніміть логіни та паролі і всі анкети під ноль через днів три. і так раз 3 ;) тяга пропаде або зрозуміють що в школі контакту зась ;)
PTetyana Дата: Пт, 18.03.2011, 12:55 | Повідомлення № 84
Прописаний назавжди
Quote (Yura_Shrol)
Не переймайтеся. Не тільки у Вас так.

Спробуємо. Сумно лише... Ще кілька років тому з учнями можна було поговорити про щось з інформатики, чимось цікавилися ... Зараз - єдине, що цікавить - розваги, і в школі, і дома.
А так, ще оцінки, але без знань.

Додано (18.03.2011, 11:55)
---------------------------------------------

Quote (НІКОЛЯ)
зрозуміють що в школі контакту зась

НІКОЛЯ, ви хочете, щоб на інформатику не ходив жоден учень? У мене і так відвідування в 11 класі (вчитися вони не хочуть, а гратися на уроках і отримувати за це хороші оцінки - так не хочу я) десь близько 30-40%. Всеодно не зрозуміють, бо не хочуть зрозуміти.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 13:15 | Повідомлення № 85
Знавець вірусів
Quote (PTetyana)
НІКОЛЯ, ви хочете, щоб на інформатику не ходив жоден учень? У мене і так відвідування в 11 класі (вчитися вони не хочуть, а гратися на уроках і отримувати за це хороші оцінки - так не хочу я) десь близько 30-40%. Всеодно не зрозуміють, бо не хочуть зрозуміти.

Та непереймайтеся ви так ;) мої тоже були пробували дуркувать за 3 тижні попустило ;) тільки в мене ще й мильниця однокласники та ютуб закриті ;)
і нічого живі всі пережили нормально а контакт відкритий на канікулах ;)
Але мої переживають це легше тому що WI - FI мережа відкритого типу зі швидкістю 10 метрів криє тереторію школи а так як практично в більшості телефони з підтримкою WLAN то можливість сидіти нахаляву вконтакті практично є в кождого.
Хоча й інтенсивність та користувачів мережі теж є можливість контролювати та обмежувати а так замість того щоб ганяти на перекури та робити інші дурниці діти зайняті наперерві ;) а під час уроків просто швидкість зменшується до 5 кіл і діти слухають вчителя а неграються телефонами. хоча раніш практикувалось створення зони тиші для сигналів мобільних операторів. ;) Але за таке можуть компетентніслужби дати по шапці. Такщо потреба відпала.
PTetyana Дата: Пт, 18.03.2011, 13:36 | Повідомлення № 86
Прописаний назавжди
Quote (НІКОЛЯ)
Та непереймайтеся ви так

Та не буду, то сьогодні просто дітки з самого ранку настій спортили. В 10-х класах далі тема Інтернет, то плануюю провести парочку занять на тему "Чим корисний та шкідливий Інтернет", тому шукаю матеріал про витівки над користувачами в контактах чи ще десь, бажано з ілюстраціями для наглядності.
volodschool2 Дата: Пт, 18.03.2011, 14:09 | Повідомлення № 87
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Quote (НІКОЛЯ)
Ну надайте їм доступ хай пошаряця а потім з куків підніміть логіни та паролі

І як це зробити? Інструкцію в студію!
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 14:12 | Повідомлення № 88
Знавець вірусів
http://vkontakte.ru/id25504924#/id15020105 http://vkontakte.ru/id25504924#/id4202554 Це квіточки ;) бо натуральні анкети яко ломані мають такий зміст B) що демонструвати дітям в школі упаси господь ;)

По кукам ;) початківцям ;)
http://vkontakte.biz.ua/enter_vk.php
http://xn--c1akdrjfh.net/2111 по опері
http://forum.xakep.ru/m_947948/tm.htm по контакту

pasichov Дата: Пт, 18.03.2011, 15:13 | Повідомлення № 89
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
1. Ще раз дякую Ніколя за інформацію. Сервер вебінарів я дійсно не закривав, ще не визначився, чи він може бути гарною заміною нашим саморобним вебінарам.
2. Щодо проблеми фільтрації трафіка. Маю свою думку щодо цього. (розумію, що не популярну, особливо у чиновників, але...)
ІМХО нічого не варто фільтрувати. Це все рівно, що вести дитину в дитячий садок і залити їй вуха парафіном, аби матюкатися не навчилася...
З учнями варто вести на уроках (та й поза ними) таким чином, аби НЕ БУЛО В НИХ ВНУТРІШНЬОЇ ПОТРЕБИ (і часу) лазити там, де не слід. І ще треба добре пояснити, ЧОМУ НЕ СЛІД. І добре виставити на посміховисько (доброзичливо, але з притиском) того, хто попадеться першим. Другого не буде... (ну, хай третього). Перевірено. (Ні, збрехав, буде, але не зі шкільного комп"ютера...:-,), але це вже інше....
mouse Дата: Пт, 18.03.2011, 16:12 | Повідомлення № 90
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (pasichov)
Маю свою думку щодо цього.

Так це і виховання.
Ніж - це зброя. Але дітям можна користуватися, бо з ним знайомлять як правильно.
А от з іншими інтернетовськими речами вони як правило знайомляться пізно. І тут велика роль сім*ї, про яку ніхто і не згадує на рівні тієї ж держави.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Антисоціальна мережа "В контакте"! (Описуємо, хто як бориться з цим ганебним явищем.)
Сторінка 6 з 15«12456781415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.