Пн, 23.10.2017, 10:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Спілкування через Skype
Спілкування через Skype
svbor Дата: Нд, 07.11.2010, 18:40 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
В мене є ідея провести урок спілкування через скайп з учнями іншої школи . Тобто учні моєї школи спілкуються з учнями іншої школи. Тема уроку "Культура спілкування в Інтернеті". В кого є така можливість, і хто зацікавлений провести подібний урок? Відгукніться!!!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:34
svbor Дата: Чт, 11.11.2010, 08:13 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Quote (swetikccc)
Все це для галочки, а от коли вчити Інет потрібно буде навести контакти для спілкування на уроках. )))

Я за!!! Тема форуму для цього була і створена - щоб навести контакти. ))))А галочку я вже іншим чином отримаю )))))
НІКОЛЯ Дата: Чт, 23.12.2010, 22:08 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
[admin] Користувачам які останню добу мали проблеми з використанням Skype Порада змініть в налаштуваннях рідний порт 32503 на 1080 і скайп працюватиме чудово. Дана проблема з'явилась в багатьох користувачів після оновлення програми до 5 версії хоча розробники невиключають можливість атаки, а я виключаю таку можливість.
Варіант помлка в оновлені версії а точніше НЕСУМІСНІСТЬ.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Спілкування через Skype
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.