Чт, 19.07.2018, 16:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 12:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчата її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:10
bgd Дата: Чт, 21.03.2013, 17:54 | Повідомлення № 106
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 68
Цитата (gry)
Зареєструйтеся в соцмережі. Додайте у друзі своїх учнів. І ПОДИВІТЬСЯ У ЯКИЙ ЧАС ВОНИ СИДЯТЬ ЗА ПК ! Це далеко за 12 годину ночі... А потім ми вимагаємо з них продуктивної праці на уроках...

На жаль соцмережі, показують в основному останній вхід користувача, тобто скільки часу назад він був в мережі!!!!

Я там теж зареєстровани, але я використовую соцмережі лише для спілкування!! І до того ж я заходжу туди десь приблизно 1 раз в тиждень а то і в 2 тижні!!!!
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 21.03.2013, 21:18 | Повідомлення № 107
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 372
Цитата (bgd)
я використовую соцмережі лише для спілкування!!

Упс! А діти для чого використовують? Теж для спілкування! Просто воно (спілкування) у них більш активне і багатогранне.

Нашвидкуруч знайшов таке: "Спілкування як провідний вид діяльності підлітка..... Для підліткового віку характерним є пріоритет дитячої спільноти над дорослою. Спілкування з однолітками є провідним видом діяльності в цьому віці."

Детальніше: http://b-ko.com/book_360_glava_8_1._5._Психологічні.html

Отже, якщо підліток надає перевагу спілкуванню з дорослими, а тим більше займається тими видами діяльності, які пропонує дорослий (навчання, підготовка до олімпіад тощо), це виняток, а не правило.
bgd Дата: Чт, 21.03.2013, 23:32 | Повідомлення № 108
Досвідчений вчитель
Цитата (Пилипчук_О_П)
Упс! А діти для чого використовують? Теж для спілкування! Просто воно (спілкування) у них більш активне і багатогранне.

Не зовсім згоден з Вами.
Діти в основному використовують його не так для спілкування, як для того, щоб пограти в он-лайн ігри, інші флеш-додатки, музику послухати, фільми переглянути, документ якийсь передати ну і звичайно поспілкуватися один з одним!!! А це все забирає дуже багато часу, особливо онлайн ігри та інші флеш-додатки!

Якби вони лише спілкувалися, то проводили б набагато менше часу в соцмережах. Більше б відпочивали, мали змогу б краще підготовитися до уроків, і т.д.
NataliyG Дата: Сб, 23.03.2013, 17:36 | Повідомлення № 109
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (bgd)
Який сенс наприклад заборонити соцмережі під час уроків, а на перерві їх дозволяти. Діти будуть тільки й думати, скоріше б почалася перерва.
Що означає "заборонити соцмережі"? Заблокувати ті сайти у навчальному закладі, тобто того провайдера який є постачальником до ващої школи? А що тоді заборонить дитині скористатися телефоном, айфоном на уроці чи перерві? На уроці скористатись соцмережею учню найбільше повинен заважати авторитет учителя. І той самий авторитет не пустить його на перерві в кабінет інформатики.
bgd Дата: Нд, 24.03.2013, 13:25 | Повідомлення № 110
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
Що означає "заборонити соцмережі"? Заблокувати ті сайти у навчальному закладі, тобто того провайдера який є постачальником до ващої школи?

Майже так, тільки причому тут провайдер???? Заборонити доступ до певних сайтів можна і без провайдера.
А на рахунок мобільних телефонів чи айфонів, то взагалі ними під час уроків і так заборонено користуватися!!!
Я маю на увазі "заборону (заблокування)" користуватися соцмережами у навчальному закладі (використовуючи шкільні комп'ютери чи ноутбуки). А про мобільні телефони я нічого не писав, на жаль їх важко проконтролювати, хоча я б їх теж заблокував, щоб не сиділи в соцмережах на перерві!!!
BBC Дата: Нд, 24.03.2013, 13:26 | Повідомлення № 111
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Цитата (bgd )
музику послухати, фільми переглянути, документ якийсь передати
Що поганого в цьому функціоналі?

Відредаговано: BBC - Нд, 24.03.2013, 13:27
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 24.03.2013, 15:00 | Повідомлення № 112
Ветеран спілкування
Цитата (bgd)
на жаль їх важко проконтролювати

Можна спробувати залучити операторів зв'язку, СБУ, екстрасенсів... B)

Ще у знаменитій пісні з рок-опери "Стіна" (1979) дитячий хор співав: "We don’t need no education, We don’t need no thought control... Teachers leave those kids alone" ("Нам не потрібне навчання, Нам не потрібний контроль над думками... Вчителі, дайте дітям спокій!" - переклад мій :) ) Соціальних мереж тоді ще не було, а бажання максимально контролювати тих, з кого потім хочемо отримати вільну, творчу особистість, було, звичайно... Толку з такого контролю мало. Подивіться, наприклад, на Північну Корею, де держава з задачею подібного контролю досить успішно справляється.
NataliyG Дата: Нд, 24.03.2013, 18:54 | Повідомлення № 113
Активний учасник
Цитата (Пилипчук_О_П)
"Нам не потрібне навчання, Нам не потрібний контроль над думками... Вчителі, дайте дітям спокій!"
Супер! А ще недавно прочитала на сторінці своєї учениці: "Якби моя мама була зареєстрована ВК вона багато чого про мене дізналася нового..."
Bandalak Дата: Нд, 24.03.2013, 18:58 | Повідомлення № 114
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Навіть відмінники, найчемніші у реальному житті діточки - Вконтактах зовсім інші, показують своє справжнє обличчя, використовують розширені словники матюками і повну неповагу до оточуючих!
Ганьба Контактам!
swetikccc Дата: Нд, 24.03.2013, 20:15 | Повідомлення № 115
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата (Bandalak)
Навіть відмінники, найчемніші у реальному житті діточки - Вконтактах зовсім інші, показують своє справжнє обличчя, використовують розширені словники матюками і повну неповагу до оточуючих! Ганьба Контактам!
Це Вони в школі інші, а в контактах такі як є.
Що Ж ми хочемо від дітей?
Там де торгують оцінками, там де кругова несправедливість.
А діти є діти, для них сіре буде потім.
Для прикладу, пане bgd в якій темі Ви розказували про 'блатних'? ;)
І ставимо і підкоряємося
Де ж ми інші?
На кухні?  ;)

NataliyG Дата: Нд, 24.03.2013, 21:55 | Повідомлення № 116
Активний учасник
Цитата (swetikccc)
Це Вони в школі інші, а в контактах такі як є.
А я схильна думати, що в такому віці Вони ще не знають які Вони є. І це такий собі спосіб пошуку себе.
Ktara Дата: Нд, 24.03.2013, 22:16 | Повідомлення № 117
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Та ладно Вам, пусть будут эти социальные сети (но не на уроке информатике или других уроках). Так можно договорится до того. что запретить ножи (ним же убить можно) или автомобили (на них людей давят). Надо обучить культуре в этих сетях. Вот это я делаю. А запрещать. А смысл? "Запретный плод сладок". На паре они не попадут в сеть (и даже блокировка не стоит). Но мы один раз с ними договорились - на парах мы занимаемся информатикой, а не сидим Вконтакте :)
swetikccc Дата: Нд, 24.03.2013, 22:26 | Повідомлення № 118
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Все вірно пані Ктара.
Горілка невинна що хтось алкоголік.
А ми все перекладаємо на горілку.
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 25.03.2013, 03:27 | Повідомлення № 119
Ветеран спілкування
Цитата (Bandalak)
Навіть відмінники, найчемніші у реальному житті діточки - Вконтактах зовсім інші, показують своє справжнє обличчя, використовують розширені словники матюками і повну неповагу до оточуючих!

А відмінники - не люди? Чи може відмінні оцінки ставлять за гарні очі чи за вихованість? Чому від відмінників чекають "відмінності" у всьому?

Цитата (Bandalak)
Ганьба Контактам!

Не заходьте - матимете спокій! :) Існує дуже багато поганих місць, але нам пощастило: ми там не були. І їм пощастило: ми проти них не воюємо, і навіть не критикуємо. Смикнуло ж нас в один чудовий день зайти в Контакти...
Veritas Дата: Пт, 18.10.2013, 14:20 | Повідомлення № 120
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Соціальні мережі є різні. У нас нещодавно запрацювала система Щоденник.ua. Там окрім електронних журналів і домашніх завдань - цілком функціональна соціальна мережа. Незрозумілих персонажів і "лівих" відео немає, а діти спілкуються.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.