Вт, 12.12.2017, 18:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 29«12567892829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 11:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:10
NataliyG Дата: Нд, 17.03.2013, 18:05 | Повідомлення № 91
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (gvmir)
Проблема не є в соціальних мережах, оскільки людина - істота соціальна і спілкування для неї є природнім, проблема є в контенті.
100% хтось казав я колись на уроках в морский бій під партою грав. 
Цитата (gvmir)
А яким буде контент мережі - залежить від кожного з нас.
Теж підтримую!
bgd Дата: Нд, 17.03.2013, 22:06 | Повідомлення № 92
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 68
Цитата (NataliyG)
100% хтось казав я колись на уроках в морский бій під партою грав.

Так морській бій, хоча б логіку мислення розвиває, тактику, стратегію!!!! І є скінченною грою.
А соціальні мережі (навіть якщо там є цікав ігри), вони ж безкінечні!!!
Це зовсім різні речі!!!

Цитата (NataliyG)
Теж підтримую!

І навіщо вчителям наповнювати там цей контент, навіщо тоді форуми, сайти шкіл (на них не має часу, дехто жаліється, бо за них не платять вчителям, а соцмережі наповнювати є час????), електронна пошта.
Давайте тоді краще закриємо всі сайти, і залишемо лише Соціальні мережі, наприклад один ВКонтакт. Це ж абсурд!!!

Вчитель повинен не Соціальні мережі наповнювати контентом, а навчати учнів на уроках, розвивати логічне мислення, виховувати інтерес до предмету, і т.д.
Ktara Дата: Нд, 17.03.2013, 22:23 | Повідомлення № 93
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
есть один социальный сервис, который мне нравится - социальный будильник - http://budist.ru/
Я уже пообщалась со многими людьми с разных уголков мира. Никто не знает с какого номера ему звонят. В общем - прикольно :) Зато я гарантировано просыпаюсь на работу. Иногда правда звонит робот, но все же - уже не проспишь :)
NataliyG Дата: Нд, 17.03.2013, 22:28 | Повідомлення № 94
Активний учасник
Цитата (bgd)
Вчитель повинен не Соціальні мережі наповнювати контентом, а навчати учнів на уроках, розвивати логічне мислення, виховувати інтерес до предмету, і т.д.
Ти вже переходиш на крайність. Ніхто не каже, що соцмережі повинні замінити навчання. Просто в майбутньому як варіант ідея соціальних мереж може бути використана в навчанні, для спілкування, обміну думками, дискусій тощо. Створений одним вчителем блог може бути використаний і продовжений іншим чи іншими. Чому не розглядати такий варіант. Ніхто ж не говорить що то мають бути саме ВК.
bgd Дата: Нд, 17.03.2013, 22:41 | Повідомлення № 95
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
Ти вже переходиш на крайність. Ніхто не каже, що соцмережі повинні замінити навчання. Просто в майбутньому як варіант ідея соціальних мереж може бути використана в навчанні, для спілкування, обміну думками, дискусій тощо. Створений одним вчителем блог може бути використаний і продовжений іншим чи іншими. Чому не розглядати такий варіант. Ніхто ж не говорить що то мають бути саме ВК.

Це не я переходжу на крайність, а Ви так пишете!! І взагалі я не тільки про ВК, а про всі інші подібні до нього соцмережі.
Це моя думка, виходячи із соцопитування серед студентів (провів раніше ніж виклав в Інтернет) таке ж яке розмістив в Інтернеті, то результати були дуже не втішні!!! Відбувається прив'язка (зациклення, залежність) від соцмереж, діти крім соцмереж майже нічого про Інтернет не знають і знати не хочуть!!!

Навіщо створювати велосипед, його вже до нас створили!!!!
І я ж не кажу закрити всі соцмережі, а обмежити доступ до них в навчальних закладах!! І було б не погано, щоб діти використовували соцмережі вдома тільки для спілкування і обміну думками, а не іграли в ігри, приколювалися один із одного, ....

Навіщо розглядати соцмережі як перехід до чогось корисного (блог, сайт, форум, ....). Це зовсім інші сервіси!!!! Вони і так вже є. Не плутайте їх!!! Навіщо нам ще раз їх створювати із соцмереж???!!! КРАЩЕ ВДОСКОНАЛЮВАТИ ВЖЕ ІСНУЮЧІ!!!

Цитата (Ktara)
есть один социальный сервис, который мне нравится - социальный будильник - http://budist.ru/ Я уже пообщалась со многими людьми с разных уголков мира. Никто не знает с какого номера ему звонят. В общем - прикольно Зато я гарантировано просыпаюсь на работу. Иногда правда звонит робот, но все же - уже не проспишь

Ще є не поганий сервіс ЩОДЕННИК.UA, хоча і там багато чого мене не влаштовує!!!!

Відредаговано: bgd - Нд, 17.03.2013, 22:49
Ktara Дата: Нд, 17.03.2013, 23:09 | Повідомлення № 96
Перспективна вчителька
Цитата (bgd)
Ще є не поганий сервіс ЩОДЕННИК.UA, хоча і там багато чого мене не влаштовує!!!!

Так и меня не устраивает, так как я тоже работаю в колледже. И когда я рассказала сколько под мои запросы им надо переделать, то нас сразу перестали уговаривать пользоваться этим сервисом :)
bgd Дата: Пн, 18.03.2013, 00:06 | Повідомлення № 97
Досвідчений вчитель
Цитата (Ktara)
Так и меня не устраивает, так как я тоже работаю в колледже. И когда я рассказала сколько под мои запросы им надо переделать, то нас сразу перестали уговаривать пользоваться этим сервисом

В нас теж подібна проблема (працюю в коледжі)!! На звіті директорів Волинської області презентували його, всі викладачі активно заповнювали, я і мій колега Руслан (наповнили цей сервіс). Далі звіт закінчився, ми теж перестали писати в службу підтримки, там дійсно багато чого міняти потрібно і доповнювати. І налаштовувати багато мороки!!

Хоча сервіс в принципі сам по собі не поганий, але недопрацьований!!!
volodschool2 Дата: Пн, 18.03.2013, 00:55 | Повідомлення № 98
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 287
gvmir Дата: Пн, 18.03.2013, 13:21 | Повідомлення № 99
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Цитата (bgd)
Частково Ви праві!!! Але ще років із 10 назад ми жили без соцмереж і нічого страшного не було, теж обмінювалися думками, передавали дані один одному, і т.д. На жаль контролювати контент соцмереж на відміну від форуму не можливо!!!!! І до того ж як проконтролювати це в навчальному закладі???? Як на мене соцмережі в навчальних закладах мають бути закриті - вдома хай користуються, інакше виробляється цілковита залежність від них (вдома, в школі, на роботі, з мобільного, і т.д.)!!!

Так я теж за те, щоб у навчанні їх не використовувати, їх можна використовувати, як рекламу або повідомлення учням певної інформації. Я, наприклад, додаю всіх своїх учнів у друзі з певною метою: я дивлюся на напрямок розвитку їхніх думок і намагаюся відвернути їх увагу від того, що взагалі уваги не варте. Але на 100% соц.мережі не вдасться викорінити, оскільки з їх забороною вони стануть ще популярнішими. Це, як хвороба, переболіє покоління і виробить саме до цього імунітет, а нам, учителям, варто триматися твердого курсу: створення, збереження, обробка та захист інформації....

Відредаговано: gvmir - Пн, 18.03.2013, 13:24
NataliyG Дата: Ср, 20.03.2013, 20:42 | Повідомлення № 100
Активний учасник
Цитата (gvmir)
Це, як хвороба, переболіє покоління і виробить саме до цього імунітет, а нам, учителям, варто триматися твердого курсу
Хто його знає, що нам варто. В одному ви точно праві сьогоднішній вчитель має бути насамперед вихователем: відвертати від поганого. Інформації і так багато, треба у всьому бути прикладом для наслідування. 
А Енштейна з Днем народженням 14.03!!!

Додано (20.03.2013, 19:42)
---------------------------------------------

Цитата (bgd)
а обмежити доступ до них в навчальних закладах!!
Краще скористатися Європейським досвідом і зоборонити Соцмережі в робочий час. Бо що дасть заборона в навчальних закладах тоді можна до школи не йти...
bgd Дата: Ср, 20.03.2013, 21:42 | Повідомлення № 101
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
Краще скористатися Європейським досвідом і зоборонити Соцмережі в робочий час. Бо що дасть заборона в навчальних закладах тоді можна до школи не йти...

А навчальний період це і є робочий час. Вдома нехай користуються соцмережами!!! А перерва це не для того, щоб зайти в кабінет інформатики і посидіти в соцмережах!!! Перерва для того, щоб відпочити, підготуватися до наступного уроку. Тобто це теж робочий час.

Який сенс наприклад заборонити соцмережі під час уроків, а на перерві їх дозволяти. Діти будуть тільки й думати, скоріше б почалася перерва.

Додано (20.03.2013, 20:42)
Цитата (NataliyG)
Європейським досвідом

І взагалі, хто сказав, що Європейський досвід підійде до України. Вся наша й біда втому, що ми забагато Європейського та іншого досвіду хочемо взяти, то в одних щось візьмемо, то в інших, а своєї думки не маємо!!!
Вся наша проблема в тому, що ми завжди хочемо скористатися чиїмось досвідом, не задумуючись чи він нам підійде (не тільки в освіті, чи соцмережах, скрізь...). І забуваємо, що у нас є свій досвід, потрібно навчатися у всіх, але не забувати й про свій власний досвід.
Не все Європейське підходить нам, в них менталітет зовсім не такий як в нас, рівень життя інший!!!
І якщо брати якийсь Європейський досвід, то брати весь повністю, тобто потрібно у всіх сферах його застосовувати!!! По простому, копіювати якусь Європейську або іншу державу повністтю!! А так, щось одне взяти і зробити як в них, нічого путнього з того не вийде!!
Це як швейцарський годинник, вийняв з нього одну-дві їх деталі і вставив наші запчастини, йти він уже нормально не буде!!!!

Відредаговано: bgd - Ср, 20.03.2013, 21:48
Ktara Дата: Ср, 20.03.2013, 21:58 | Повідомлення № 102
Перспективна вчителька
А я за то. чтобы брать европейский опыт выдачи зарплат и социальной реабилитации :)
bgd Дата: Ср, 20.03.2013, 23:32 | Повідомлення № 103
Досвідчений вчитель
Цитата (Ktara)
А я за то. чтобы брать европейский опыт выдачи зарплат и социальной реабилитации

І я теж!!!   ;)
Але на жаль в нас такого ніколи не буде, в нас тільки вимоги європейські+українські!!!!!!
gry Дата: Чт, 21.03.2013, 07:56 | Повідомлення № 104
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Цитата (bgd)
Вдома нехай користуються соцмережами!!!
Зареєструйтеся в соцмережі. Додайте у друзі своїх учнів. І ПОДИВІТЬСЯ У ЯКИЙ ЧАС ВОНИ СИДЯТЬ ЗА ПК ! Це далеко за 12 годину ночі... А потім ми вимагаємо з них продуктивної праці на уроках...
swetikccc Дата: Чт, 21.03.2013, 08:50 | Повідомлення № 105
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Цитата (NataliyG)
Бо що дасть заборона в навчальних закладах тоді можна до школи не йти...
А до чого тут соцмережі? ;)

Цитата (gry)
І ПОДИВІТЬСЯ У ЯКИЙ ЧАС ВОНИ СИДЯТЬ ЗА ПК ! Це далеко за 12 годину ночі... А потім ми вимагаємо з них продуктивної праці на уроках...
І тут тут також? ;)

Відредаговано: swetikccc - Чт, 21.03.2013, 08:50
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 7 з 29«12567892829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.