Ср, 22.11.2017, 05:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 29«12456782829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 11:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:10
bgd Дата: Нд, 19.08.2012, 11:26 | Повідомлення № 76
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Quote (swetikccc)
В тому що ми так погано живемо винуваті соцмережі. )) Та більшість вчителів, до такої степені боязливі. Вождь був правий, ми гнила, вшива інтелігенція, яка тільки одобрять може, і плакатися тут на форумі і на кухні.

Quote (swetikccc)
Цензури і там захотілося? Та сам комп в 80 відсотках зло

Взагалі то ми говоримо про Соцмережі з точки зору навчання, а не в загальному!!!

В загальному там є і плюси, але для навчання там нічого корисного не має...

Відредаговано: bgd - Нд, 19.08.2012, 11:36
Bandalak Дата: Нд, 19.08.2012, 11:35 | Повідомлення № 77
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (swetikccc)
Цензури і там захотілося?

Маю на увазі не політичну цензуру, а моральну!
swetikccc Дата: Нд, 19.08.2012, 15:58 | Повідомлення № 78
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (bgd)
В загальному там є і плюси, але для навчання там нічого корисного не має...

Якщо відсутній матеріал для навчання, відсутня й користь. :)
Quote (Bandalak)
Маю на увазі не політичну цензуру, а моральну!

В клачі організовуйте, дома батьки.
А для всіх непотрібно.
Все починається з дрібниць, а потім настає 33-й.

Додано (19.08.2012, 15:58)
---------------------------------------------
Дайте посилання на LMS (бажано безкоштовну) систему по навчанні з зворотнім зв'язком.
В Росії пару продивлявся, а у нас? )))

Відредаговано: swetikccc - Нд, 19.08.2012, 15:59
tana256 Дата: Нд, 19.08.2012, 17:09 | Повідомлення № 79
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Соціальні мережі мають плюси (наприклад деякі товари купую через посередника в контактах) проте їх дуже мало
Мені здається, що проблема не в контактах, а в сучасних дітях.
Чимось займатися корисним (більшості з них) не вдається. Вони просто цього не вміють не навчені
А з тих, що вміють відпочивати чи вчитися ще й глузують.
Якщо узагальнювати до до зла можна віднести і мобільні телефони і навіть компютер
bgd Дата: Нд, 19.08.2012, 23:14 | Повідомлення № 80
Досвідчений вчитель
Quote (tana256)
Соціальні мережі мають плюси (наприклад деякі товари купую через посередника в контактах) проте їх дуже мало
Мені здається, що проблема не в контактах, а в сучасних дітях.
Чимось займатися корисним (більшості з них) не вдається. Вони просто цього не вміють не навчені
А з тих, що вміють відпочивати чи вчитися ще й глузують.
Якщо узагальнювати до до зла можна віднести і мобільні телефони і навіть компютер

Не розумію, про що ви!!!
Ми говоримо про корисність Соціальних мереж для навчання, а не для купівлі товарів (хоча для цього є спеціальні сайти без посередників, наприклад: Аукро, Розетка, і т.д.).
swetikccc Дата: Нд, 19.08.2012, 23:32 | Повідомлення № 81
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (bgd)
Ми говоримо про корисність Соціальних мереж для навчання,

90% нету, для навчання ноль,.
Закрийте їх в школі і проблем нема.
Ми в морський бій на уроках грали, ну то й що? ))
tana256 Дата: Нд, 19.08.2012, 23:36 | Повідомлення № 82
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Не розумію, про що ви!!! Ми говоримо про корисність Соціальних мереж для навчання, а не для купівлі товарів (хоча для цього є спеціальні сайти без посередників, наприклад: Аукро, Розетка, і т.д.).

Погоджуюсь з вами користь для навчання 0
А от про купівлю Ви помиляєтесь. Але це не стосується цієї теми.

Закрийте їх в школі і проблем нема.

Теж так вважаю
bgd Дата: Сб, 16.03.2013, 00:17 | Повідомлення № 83
Досвідчений вчитель
Соціологічне дослідження: "Соціальні мережі - За і Проти"!!!

Проводиться соціологічне дослідження на тему: "Соціальні мережі - За і Проти"!!!
Будь ласка, дайте щиру відповідь на всі питання, заздалегідь велике Вам спасибі.

Дякуємо за Ваші відповіді та час, витрачений на заповнення анкети.

Перейти до опитування: http://www.survio.com/survey/d/N7A3X4Z9R1K9S5A1N

Відредаговано: bgd - Сб, 16.03.2013, 00:23
gvmir Дата: Сб, 16.03.2013, 14:39 | Повідомлення № 84
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Щр стосується використання соціальних мереж для навчання, то тут у них користі мало, хіба що можливість популяризувати навчальний контент певного ресурсу засобами створення групи та залучення до неї якомога більшої кількості користувачів. Але і це не гарантує великого ККД використання соціальних мереж для навчання. Скоріше їх можна використати для спілкування, реклами та інших цілей. Але руки опускати не варто. Треба якомога більше створювати посилань на навчальний контент у своїх групах чи облікових записах і звертати увагу учнів на цей матеріал. Великого результату не буде, але все ж таки діти будуть замислюватися над певними матеріалами. До того ж чим більше навчального контенту в соц. мережі, тим більше шансів, що підлітки будуть на нього потрапляти і ділитися між собою цією інформацією.

Принаймні я так роблю: створив групу в соц.мережі та ділюся там посиланнями на інформацію, намагаюся залучати якомога більше користувачів до групи.
У всьому є корисне і шкідливе: це питання філософське! Все залежить від підходу до справи, а що занадто, - то нездраво!
bgd Дата: Сб, 16.03.2013, 19:05 | Повідомлення № 85
Досвідчений вчитель
Цитата (gvmir)
Великого результату не буде, але все ж таки діти будуть замислюватися над певними матеріалами. До того ж чим більше навчального контенту в соц. мережі, тим більше шансів, що підлітки будуть на нього потрапляти і ділитися між собою цією інформацією.

Я взагалі противних соцмереж у навчанні!!!!

На жаль дійсно великого результату від цього не буде. І до того ж тут є один недолік, діти шукати і скачувати інформацію в Інтернеті будуть намагатися через соціальні мережі а не пошукові машини, а там дуже обмежений контент. І кінцевий результат буде такий, що якщо закриють соцмережі, то дитина навіть в Інтернет не зможе зайти, не те, щоб знайти якийсь цікавий матеріал чи щось скачати для навчання чи щось інше (якраз так майже виходить із Соціологічне дослідження: "Соціальні мережі - За і Проти"!!).

Як на мене нам потрібно не створювати групи в соцмережах, а намагатися показувати інші, більш цікаві навчальні і не тільки ресурси Інтернету і залучати до них дітей (навіть туж саму електронну пошту, щоб діти передавали файли через неї, а не через Соцмережі)!!! Потрібно це роз'яснювати і дітям і їхнім батькам, іншим вчителям!!!
BBC Дата: Сб, 16.03.2013, 22:00 | Повідомлення № 86
Тут живе...
Цитата (bgd)
На жаль дійсно великого результату від цього не буде. І до того ж тут є один недолік, діти шукати і скачувати інформацію в Інтернеті будуть намагатися через соціальні мережі а не пошукові машини, а там дуже обмежений контент. І кінцевий результат буде такий, що якщо закриють соцмережі, то дитина навіть в Інтернет не зможе зайти, не те, щоб знайти якийсь цікавий матеріал чи щось скачати для навчання чи щось інше (якраз так майже виходить із Соціологічне дослідження: "Соціальні мережі - За і Проти"!!).
А як результати цього дослідження побачити?
NataliyG Дата: Нд, 17.03.2013, 11:33 | Повідомлення № 87
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (bgd)
Я взагалі противних соцмереж у навчанні!!!!
Однозначно сказати важко хто його знає, що буде завтра. Але є одна стара істина: "Не можеш перемогти  то очоль". Ми наврядчи в силі перемогти соціальні мережі то може варто подумати про очолити...
bgd Дата: Нд, 17.03.2013, 11:44 | Повідомлення № 88
Досвідчений вчитель
Цитата (BBC)
А як результати цього дослідження побачити?

На жаль цей сервіс де я створив дане опитування не дозволяє Зробити показ результатів усім бажаючим!!

Коли буде опитано хоча б 100 чоловік, викину на форум експортовані результати в PDF форматі!!!! Тоді зможуть усі побачити результат.

При нагоді може хто знає сайт із створення опитування он-лайн із можливістю його проходження і щоб можна було без проблем переглядати результати всім охочим!!!!!

Цитата (NataliyG)
Однозначно сказати важко хто його знає, що буде завтра. Але є одна стара істина: "Не можеш перемогти  то очоль". Ми наврядчи в силі перемогти соціальні мережі то може варто подумати про очолити...

На жаль як на мене це хибна думка, очолити соцмережі!! Тоді буде в нас ще більша залежність від них!!!!
Ніхто ж і не каже їх перемогти (це дійсно майже не можливо), потрібно їх обмежити і зацікавити дітей іншим!!!

P.S. А якщо діти в школах, зокрема старшокласники курять, то, що ми повинні очолити їх, тобто почати курити з ними, ї купувати ще їм цигарки????? Це абсурд.
gvmir Дата: Нд, 17.03.2013, 15:44 | Повідомлення № 89
Часто заходить...
Насправді, соціальна мережа не надто відрізняється від форуму, на якому ви обговорюєте дану проблему, я маю на увазі приблизний устрій з обміном інформацією та повідомленнями. Соц. мережі - це наслідок гібридизації форумів, чатів, вебсторінок і т.д. в одному середовищі. Проблема не є в соціальних мережах, оскільки людина - істота соціальна і спілкування для неї є природнім, проблема є в контенті. А яким буде контент мережі - залежить від кожного з нас. Наразі є соціальні мережі для науковців. В одній з них я зареєстрований. Досить непогано, оскільки завжди можна побачити, чим дихає науковий світ. 

Навчання - це процес отримання теоретичних знань та практичних навичок з метою подальшого застосування засвоєного матеріалу на практиці. А чи використовувати для цього мережі чи ні, - питання спірне, головне, щоб був позитивний результат.

Особисто я проти надмірного використання соц. мереж, але на перервах, хвилин на 5 - 10, дозволяю дітям зайти в свій обліковий запис соц. мережі та подивитися те, що їх цікавить, звичайно з моїм контролем контенту.
bgd Дата: Нд, 17.03.2013, 16:10 | Повідомлення № 90
Досвідчений вчитель
Цитата (gvmir)
Насправді, соціальна мережа не надто відрізняється від форуму, на якому ви обговорюєте дану проблему, я маю на увазі приблизний устрій з обміном інформацією та повідомленнями.

Частково Ви праві!!! Але ще років із 10 назад ми жили без соцмереж і нічого страшного не було, теж обмінювалися думками, передавали дані один одному, і т.д.

На жаль контролювати контент соцмереж на відміну від форуму не можливо!!!!! І до того ж як проконтролювати це в навчальному закладі???? Як на мене соцмережі в навчальних закладах мають бути закриті - вдома хай користуються, інакше виробляється цілковита залежність від них (вдома, в школі, на роботі, з мобільного, і т.д.)!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 6 з 29«12456782829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.