Ср, 20.09.2017, 07:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 29«12345672829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 12:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:10
bgd Дата: Вт, 14.08.2012, 22:01 | Повідомлення № 61
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Quote (volevikt)
А взагалі, використання будь-якої соціальної мережі приносить як шкоду, так і користь. Головне, в яких "дозах" та з якою метою вона використовується. )))

Quote (Безбородько)
Відвідуючи сторінки учнів Вконтакті, можна краще зрозуміти своїх учнів.

Частково згідний з Вами. Але користі там менше, ніж шкоди.
На моє запитання яка користь від Вконтакте для навчання, 95% студентів відповідає, що вони Вконтакте використовують в навчальних цілях для передачі файлів (документів, фотографій і т.д.). Тобто, елементарно і простіше, вони звичайною електронною поштою користуватися просто не вміють і більшість навіть не знає, що там можливості більші для обміну файлами.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 14.08.2012, 23:53 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Quote (bgd)
вони звичайною електронною поштою користуватися просто не вміють і більшість навіть не знає, що там можливості більші для обміну файлами.

Це які такі можливості? Почнемо з того, що для пересилання електронною поштою файли перекодовуються у текстовий формат, через що суттєво зростає їх обсяг. Хто платить за трафік, має про це знати. Пошта не дозволяє зробити файл доступним протягом тривалого часу для багатьох людей і т.п.

Може роль електронної пошти поступово зменшується? Так само, не кожен з тих, хто впевнено керує автомобілем, зможе запрягти коня. :)

Соціальні мережі несподівано показали, наскільки активно діти шкільного віку готові спілкуватися між собою. Раніше просто не було засобів для такого активного спілкування. Основна проблема для школи - змінити тематику цього спілкування, змістити акценти...
Andrey123q Дата: Ср, 15.08.2012, 01:42 | Повідомлення № 63
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (Пилипчук_О_П)
Пошта не дозволяє зробити файл доступним протягом тривалого часу для багатьох людей і т.п.

Без проблем, например, в MS Exchange есть такая возможность как общие папки.

Quote (Пилипчук_О_П)
Може роль електронної пошти поступово зменшується?

Для личного пользования роль почты действительно падает, но в корпоративном секторе это жизненно необходимый сервис, которым нужно уметь пользоваться - те же правила деловой переписки.
filnick Дата: Ср, 15.08.2012, 14:04 | Повідомлення № 64
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Своєрідний та цікавий погляд на роль соціальних мереж відомого київського експерта з нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна» Андрія Маштакова.
1 частина:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TGl8PAnWtZI
2 частина:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HCC53W0rEYU
bgd Дата: Чт, 16.08.2012, 22:55 | Повідомлення № 65
Досвідчений вчитель
Quote (Пилипчук_О_П)
Це які такі можливості? Почнемо з того, що для пересилання електронною поштою файли перекодовуються у текстовий формат, через що суттєво зростає їх обсяг. Хто платить за трафік, має про це знати. Пошта не дозволяє зробити файл доступним протягом тривалого часу для багатьох людей і т.п. Може роль електронної пошти поступово зменшується? Так само, не кожен з тих, хто впевнено керує автомобілем, зможе запрягти коня. Соціальні мережі несподівано показали, наскільки активно діти шкільного віку готові спілкуватися між собою. Раніше просто не було засобів для такого активного спілкування. Основна проблема для школи - змінити тематику цього спілкування, змістити акценти...

Взагалі то кажучи в Gmail.com і взагалі в Google є багато цікавого для навчання (Академія, документи, і т.д.) і обміну даними!!!
А соціальні мережі, як не крути в такому вигляді як вони є зараз - це в більшості пуста трата часу (он-лайн ігри, переписка, оцінювання фото і т.д.). І яке там навчання???!!! А якщо змінити щось в соціальних мережах в кращу сторону до навчання, тоді це вже будуть не соціальні мережі, а щось на зразок "Навчальні мережі"....
Bandalak Дата: Пт, 17.08.2012, 18:08 | Повідомлення № 66
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Пилипчук_О_П)
Почнемо з того, що для пересилання електронною поштою файли перекодовуються у текстовий формат, через що суттєво зростає їх обсяг.

Перекодовувалося за зорі створення Інтернету. Тепер вже не перекодовується!
Наприклад беру файл бази даних проекту "Курс" 6 Мб, архівую в зіп 800 кб. Пересилаю - ніякого лишнього трафіку немає!
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 17.08.2012, 19:03 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Користуєтесь веб-інтерфейсом?
Моє спостереження таке: поштовий клієнт показує обсяг вкладеного файлу 2,6 МБ, а звантажений файл займає 1,86 МБ. При перегляді повного коду листа добре видно вкладення, перекодоване у текст...
Bandalak Дата: Пт, 17.08.2012, 21:48 | Повідомлення № 68
Лідер форуму
Користуюся "the bat"
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 17.08.2012, 21:57 | Повідомлення № 69
Ветеран спілкування
Порівняйте розмір листа з вкладенням і реальний розмір самого вкладеного файлу. У The Bat! це легко зробити. Потім перегляньте код листа (можливо, клавіша F9). Далі - сюди: http://uk.wikipedia.org/wiki/Base64
NataliyG Дата: Сб, 18.08.2012, 22:00 | Повідомлення № 70
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Пилипчук_О_П)
Соціальні мережі несподівано показали, наскільки активно діти шкільного віку готові спілкуватися між собою.

100%. І це швидше добре як погано. Просто все має бути вміру!
bgd Дата: Сб, 18.08.2012, 22:12 | Повідомлення № 71
Досвідчений вчитель
Quote (NataliyG)
100%. І це швидше добре як погано. Просто все має бути вміру!

А що в тому доброго так багато???
Як на мене там більше шкоди!! А спілкуватися можна і в Асьці, скайпі, по електронній пошті і т.д.

А коли воно буде вміру, то це вже буде не соціальна мережа а щось інше...
Просто потрібно зрозуміти, що соціальні мережі це не Навчальний проект.
Наприклад: В мене кабінет призначений для самопідготовки студентів (тобто він працює до 21.00 вечора). Якщо не блокую соціальні мережі, то вільних ПК не має, 90% сидять в соцмережах і нічим іншим не займаються, іншим які приходять немає де працювати. Ось такі справи!!

Відредаговано: bgd - Сб, 18.08.2012, 22:22
Bandalak Дата: Нд, 19.08.2012, 02:24 | Повідомлення № 72
Лідер форуму
NataliyG, якщо мислити дуже, ну дуже дуже глибоко, то можна прийти до невтішного висновку, що соціальні мережі це не просто погано, а до болі невтішно! Спілкування без рамок, повна вседозволеність виховують в сучасної молоді аморальні риси. А в далеко не поодиноких хронічних випадках можна спостерігати патологічну залежність від віртуального соціуму, повне стирання граней між реальним та віртуальним життям, як наслідок - цілковита моральна та розумова деградація окремих особин, а в майбутньому і суспільства в цілому!
bgd, коли вперше заблокував у школі соцмережі, діти ходили та говорили, що інтенету чомусь вже немає! ;)
У мене теж є сторінка В контактах, але я там ніколи не зависаю. Використовую лише при потребі передати комусь якусь інформацію, якщо інших контактних даних потрібної особи у мене немає. Серед моїх друзів у цій мережі немає жодного, котрого я б не знав особисто, або не познайомився тут на форумі. Обмін миттєвими повідомленнями В контакті я підключив до майл.агента. Так що на сторінку майже ніколи не заходжу, крім випадку потреби додати нового друга, а повідомленнями обмінююся через агент. Так що завжди он-лайн!
У соцмережах потрібно навести цензуру, створити машинну модерацію, тематичне спрямування, обмежити зайву можливість самовираження. Тоді вони стануть корисними.
Але як правильно підмітив bgd, то вже будуть не соцмережі! B)

Деякі молоді вчителі мають хибну думку, що соцмережі це вимога сучасності, самовираження і вседозволеність це дуже добре, бо розвиває комунікабельність особистості, а немолоді педагоги через свої комплекси та стереотипи не спиймають соцмереж...
Сткладається враження, що в більшості таких палких прибічників соцмереж вже у самих розвинулася залежність від віртуального світу!!!
Bandalak Дата: Нд, 19.08.2012, 11:57 | Повідомлення № 73
Лідер форуму
Особливо бентежать в соцмережах онлайн ігри типу Тамагачі.
Напиклад, посадила дитина в такій грі вранці гектар кукурудзи, а від 21-00 до 22-00 її потрібно зібрати, бо зігніє. Або якщо не годувати мавпочку бананами тричі на добу - то вона здохне!
От і старається дитина (часто не тільки дитина) у зазначений час сісти за комп'ютер. Але якщо саме тоді за комп'ютером сидить тато і робить квартальний звіт? У дитини починається істерика, конфлікти у сім'ї і т.д. А подібних часозалежних ігор в соцмережах тони!
Або "залежна особа (кібернаркоман)" каже, дай хоч на секунду зайду в однокласники, бо у мене пропадуть бали, рейтинги і тому подібне!
Що це таке? Не що інше, як формування у соціумі панічної залежності від соцмереж!
Обережно, у суспільстві закладена бомба на самознищення!!! :*
bgd Дата: Нд, 19.08.2012, 12:17 | Повідомлення № 74
Досвідчений вчитель
Повністюю підтримую думку Bandalak, все правильно.
Quote (Bandalak)
bgd, коли вперше заблокував у школі соцмережі, діти ходили та говорили, що інтенету чомусь вже немає!

В мене аналогічно було в коледжі, коли вперше заблокував Соцмережі, більшість студентів думала, що немає Інтернету в моєму кабінеті, почали жалітися своїм кураторам, що немає де працювати на самопідготовці (кабінет працює до 21.00). Викладачі мені претензії виставляли. Але коли я їм розказував, що Інтернет є, а заблоковані лише Соцмережі, то більшість із них заспокоювалися. До того ж внас директор по освіті математик, він теж дуже противних Соцмереж і Он-лайн ігор в такому вигляді в якому вони є.
І якщо підсумувати, то багато студентів (учнів), крім Соцмереж більше нічого про Інтернет і не знає і не хоче знати....
swetikccc Дата: Нд, 19.08.2012, 12:23 | Повідомлення № 75
Ветеран спілкування
Нагороди: 24
Рейтинг: 341
Quote (Bandalak)
Що це таке? Не що інше, як формування у соціумі панічної залежності від соцмереж!
Обережно, у суспільстві закладена бомба на самознищення!!!

В тому що ми так погано живемо винуваті соцмережі. ))
Та більшість вчителів, до такої степені боязливі.
Вождь був правий, ми гнила, вшива інтелігенція, яка тільки одобрять може, і плакатися тут на форумі і на кухні.

Quote (Bandalak)
У соцмережах потрібно навести цензуру, створити машинну модерацію, тематичне спрямування, обмежити зайву можливість самовираження. Тоді вони стануть корисними.

Цензури і там захотілося? :)
Та сам комп в 80 відсотках зло :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 5 з 29«12345672829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.