Ср, 16.08.2017, 20:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 28«123452728»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 12:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:10
GаrDArik Дата: Сб, 15.05.2010, 02:56 | Повідомлення № 31
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Лев)
що саме такого є ВКонтакті, наприклад, і чого немає у сучасній школі, то можна змінювати свою систему викладання

Наприклад?
GuruVSEH Дата: Вт, 24.04.2012, 15:28 | Повідомлення № 32
Новий користувач
Рейтинг: 0
%) Справді цікава тема. Вона мабуть зараз є актуальною бо зараз учні ідуть на урок інформатики заради "контакту".
І заборона його не досить допомагає так як зараз в інтернеті багато тем на те як обійти блокування. Багато учнів використовують "дзеркало" для того щоб зайти "ВК" і головне вони не розуміють, що самі надають сторонньому свої данні,
і від чого можуть постраждати самі!
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 25.04.2012, 13:03 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Quote (GuruVSEH)
вони не розуміють, що самі надають сторонньому свої данні,

Якраз на цьому треба акцентувати на уроках.

Quote (GuruVSEH)
Справді цікава тема.

Ага :) Попереднє повідомлення - майже дворічної давності! B)
Oliver81 Дата: Ср, 25.04.2012, 22:02 | Повідомлення № 34
Я тут недавно...
Ставте програму к9веб і буде вам чистий спокій правда програма безкоштовна тільки для дому
Bandalak Дата: Ср, 25.04.2012, 23:27 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 247
Vita1995, нащастя Ви ще не потрапляли в "цікаві ситуації" з соцмережами. Повірте нам, досвідченим вчителям, що з соцмереж 1% користі і 99% біди! Особливо "В котнактє" - розсадник всього нечистого та вульгарного. Там діти себе "самовиражають" у кричущій з точки зору психології та моралі формі.
Безбородько Дата: Чт, 26.04.2012, 09:03 | Повідомлення № 36
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Bandalak)
Особливо "В котнактє" - розсадник всього нечистого та вульгарного. Там діти себе "самовиражають" у кричущій з точки зору психології та моралі формі.

Я з Вами згоден на 99,9999999. Начитався таких висловувань учнів, що ліквідував свою сторінку "В Контактє". Діти помимо "Однокласників" "добрались" до FaceBook. Мене дивує, чому цим переймаються вчителі, а батьки, соціальні служби та держава не вживають ніяких заходів. :'(
PTetyana Дата: Чт, 26.04.2012, 12:16 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Соціальні мережі, на мою думку, добре, коли цього спілкування (саме хорошого спілкування) в міру і воно є вчасним. Але почуття міри у наших підлітків майже зовсім відсутнє. Я довго спостерігала як на кожній перерві комусь з учнів "страшенно" треба було на 5с в контакти, а потім їх не можна було вигнати з класу; на уроці замість практичної сиділи лише в контактах (двійки не допомагали, у нас учні вже не дуже переймаються оцінками); і взагалі - інколи страшно дивитися: очі горять нездоровим вогнем, не чують що до них говориться, не помічають нікого навкруги.
Тому надивившись на все це, контакти заблокувала, принаймі зараз на уроках усі виконують ті завдання, які їм даю без додаткових нотацій і зауважень.
Bandalak Дата: Пт, 27.04.2012, 02:42 | Повідомлення № 38
Лідер форуму
Складається враження, що Vita1995 - це не вчителька, а віртуальний робот породжений однією із соцмереж.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 27.04.2012, 03:57 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Не вчителька - точно. А "корисного", відчувається, справді набралась в соціальних мережах: два майже дослівних пости.
Але чомусь не написала: "класна авочка". :'( В контактах це одна з ключових реплік B)

Я не проти соціальних мереж. Так само, як не проти інтернету, повітря і ще деяких речей.
mouse Дата: Пт, 27.04.2012, 22:22 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Тільки у мене Вконтакте не відкривається сайт?
inform6 Дата: Пт, 27.04.2012, 23:08 | Повідомлення № 41
Часто заходить...
Немає комп"ютера із соцмережами немає проблеми, але з інформатикою у школі на одному компі далеко не заглянеш!!!

До своїх учнів ставлюся з повагою, дуже їх люблю. Дорослі сидять в контактах, малі - на однокласниках. Час від часу пробігаю по всім сторінкам. Якщо там щось таке сумнівне, залишаю свій коментар, але на фотографії поряд. Відлучити їх можна тільки запропонувати щось набагато крутіше!!! Захищати вже почали самі себе - не викладають про себе достовірної інформації, адрес, телефонів, фотографій. Про це - вони самі молодці. Дуже підходять інтернет-статті про недоречність проведення свого часу в соцмережах.

Друге питання - виховний потенціал школи, а найперше - виховний потенціал сім"ї. І хай кожен батько і мама задумаються, що їх дитина може нести кримінальну відповідальність за те, що доводить іншу людину до страшних вчинків і психічних розладів. На кожних батьківських зборах треба про це коректно нагадувати, бо й самі батьки -замість часу проведеного з дитиною - спілкуються з однокласниками

Додано (27.04.2012, 22:08)
---------------------------------------------
Програмне забезпечення для блокування небажаної інформації на сайтах:
TMeter

Traffic Inspector для школы

Windows Live 2011

KinderGate Родительский Контроль
Norton Add-on Pack

Kaspersky Internet Security 2011

Один дома

Интернет Цензор

Спеціалізовані веб-ресурси:

http://www.onlandia.org.ua
http://www.microsoft.com/ukraine/athome/security/children/default.mspx
http://www.nachalka.com/bezopasnost

gu2in Дата: Сб, 28.04.2012, 08:38 | Повідомлення № 42
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 217
Quote (mouse)
Тільки у мене Вконтакте не відкривається сайт?

Доступность сайта
Бывает так, что вы пытаетесь открыть какой то сайт, но он никак не открывается. В чем может быть причина? Не всегда причина в сайте. Вполне возможно, что он как раз вполне себе даже работает.
Одной из причин может быть ваш провайдер, который блокирует сайт или даже подсеть. Другой вероятной причиной может быть блокировка вашего IP адреса владельцами сайта.
Мы попытаемся помочь вам. Введите адрес сайта, который у вас не открывается в поле ниже и мы скажем вам, работает ли он или проблема все таки с вашей стороны.

2 дні потому у мене не відкривався наш шкільний сайт. Пробував і різні браузери і з різних комп'ютерів. Найшов 3 різних таких сайта і перевірив на доступність - так зрозумів, що проблема не моя. Розумію, що повідомлення не в тему, але може комусь допоможе. )))
volevikt Дата: Сб, 28.04.2012, 10:10 | Повідомлення № 43
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Quote (gu2in)
2 дні потому у мене не відкривався наш шкільний сайт.

Аналогічна ситуація.
Quote (gu2in)
проблема не моя.

Але так неприємно...
А щодо Вконтакті - будь ласка, але не в школі.
Діти повинні вчитися спілкуватися і самі зрозуміти відмінність між вульгарщиною та культурною спілкування.
mouse Дата: Пн, 30.04.2012, 21:34 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Проблему доступности решил. После трассировки понял, что блокируется у меня программой. Потом нашел эту программу и в корзину.
Bandalak Дата: Вт, 01.05.2012, 15:39 | Повідомлення № 45
Лідер форуму
mouse, яка це була програма? Я б учням поставив! :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 3 з 28«123452728»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.