Сб, 21.10.2017, 22:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 26 з 29«12242526272829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 12:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:10
Bandalak Дата: Нд, 30.07.2017, 00:56 | Повідомлення № 376
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
osseruy, а чим Ви торгуєте в Інтернет магазині, якщо не секрет? Може я, або хтось інший тут на форумі щось купили у Вас. Я останнім часом майже все купляю тільки в Інтернет магазинах, навіть одяг і продукти.
Мені знижок не потрібно, головне щоб рекомендували тільки якісний товар, бо часто підсовують повне фуфло.
Ktara Дата: Нд, 30.07.2017, 08:35 | Повідомлення № 377
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата osseruy ()
Згоден, домашній сервер це круто, але ставити його заради музики нелогічно. Витрати на електроенергію та шум від роботи сервера, плюс, щоб достукатися звідусюди потрібен інтернет з постійним ip, а це знову додаткові розходи.
У меня там не только музыка. там много чего, Я не ношу с собой флешки. Все. что надо - я возьму с сервера.
По электроенергии. Да не сказала бы что я трачу много. С учетом того, что у меня в квартире нет подключения газа. то я пользуюсь только электроприборами (включая электроплиту). Так что у меня априори расход электроенергии выше чем в домах, где есть газ.
Шум? Да нет его :) Я живу в городе, где нет проблем с интернетом. Во всяком случае у меня на телефоне всегда есть интернет. Я не подключаюсь к сетям по вай фай только потому что они бесплатны. Мне проще воспользоваться своим платным интернет. Если мне надо забрать с сервера вордовский файл - не так на это надо много трафика. Моих 2 Гб на месяц мне вполне хватает (примерно плачу оператору за это 10-12 грн в месяц)

Я редко слушаю музыку он-лайн. Я занимаюсь спортом, поэтому у меня есть спортивный плеер sony walkman, 4Гб памяти для музыки больше чем мне надо. И интернет для этого совсем не нужен. К тому же в нем есть хорошая функци - если нажать соотвествующую кнопку, то я буду слышать не только музыку, но и шум вокруг себя - что позволит не попасть под машину и избежать других случаем, когда из-за наушников чего-то не услышал :)
Ktara Дата: Нд, 30.07.2017, 08:36 | Повідомлення № 378
Перспективна вчителька
Цитата osseruy ()
Згоден, домашній сервер це круто, але ставити його заради музики нелогічно. Витрати на електроенергію та шум від роботи сервера, плюс, щоб достукатися звідусюди потрібен інтернет з постійним ip, а це знову додаткові розходи.
Не соглашусь. Мой провайдер 1 отдельный айпи предоставляет бесплатно, если мне надо еще один - тогда должна платить :)
Ktara Дата: Нд, 30.07.2017, 08:39 | Повідомлення № 379
Перспективна вчителька
Цитата Bandalak ()
Якщо клієнту не подобаються умови передачі роботи - нехай шукає іншого виконавця. А до гарного виконавця має стояти черга клієнтів.
Тоже много и давно покупаю в интернет магазинах. Если условия и цены для меня приемлемы. При этом если я получаю определенный сервис - тот же возврат и тд.
Так вот, много продавцов ушло на ФБ и создает там такие магазины.
gromko Дата: Нд, 30.07.2017, 08:42 | Повідомлення № 380
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Щодо "соцмереж", заборону Вконтактіка та Одноглазніков, дітей, "Синіх китів", школи та інформатики.
1. "Соціальні мережі" - головне зло від них у "віртуалізації" спілкування та створення "соціальної екосистеми", у якій комфортно користувачу (ви додаєте друзів/фоловерів) з тих осіб з якими вам приємно спілкуватися, в кінці отимуєте спотворене відображення дійсності, яке не відповідає реальному світу. У дорослих психіка більш стійка, але і вони стають залежними від ФБ чи Вконтактіка. Ви починаєте більшу частину свого життя жити в Мережі (торгівля, спілкування, тощо), знаходячи стоп'ятсот причин для оправдання себе коханого - "Я ж працюю, не просто так сиджу"
2. ВКонтактік та Одноглазнікі, Яндекс і прочая - засіб заробляння грошей для їх власників та засіб вбивання часу для користувачів. Президент НЕ ЗАБОРОНИВ користуватися цими соцмережами та сервісами простим громадянам - він заборонив провайдерам предавати їх трафік, що резонно, зважаючи на те, що податки які сплачують ВК, ОК та Я.Ру йдуть на те, щоб вбивати наших хлопців на Донбасі.
3. Для дітей комп'ютер та соцмережі - безумовне зло. Це я констатую, незважаючи на те, що виклаю інформатику дуже багато років. Але і забороняти не можна - заборони лише підігрівають цікавість. Альтернатива - "hand made","artwork", спорт, масові заходи і просто читання книг, хоча батькам та вчителям значно краще, коли діти сидят в Мережі і "нікого не трогають"
4. "Сині кити" та інші "групи смерті" - проблема, роздута журналістами, які хотіли сенсацій. Як я раніше казав, всі ці історії 2-3=річної давнини з Росії, де їх так само роздували місцеві ЗМІ. "Кити" і всяка інша муть - групи, на яких тупо заробляли гроші їх організатори. Чим більше підписників -тим більше грошей, шум у ЗМІ щодо самогубст, їх трансляції "наживо", про їх заборону тощо - лише на руку організаторам. Назви груп змінюються, а кількість підписників зростає. Усі ми вивчали психологію (хто краще, а хто і гірше), тож повинні розуміти - змусити накласти на себе руки практично неможливо, якщо у дитини відповідний стан психіки, то тут "кити" ні до чого - воно і так зможе вкоротити собі віку за допомогою 100500 способів. У дітей з нормальною психікою спрацьовує природній інстинкт самозбереження.
Щодо тих, хто наклав на себе руки і зв'язку їх з "китами" (які вже заблоковані давним даввно), то не "кити" їх шукали, а потенційні самовбивці шукають, як їм вважається, місце де їх зрозуміють, що "житяя - га.но, усі люди - с.ки"
5. Школу та вчителів зробили відповідальними за дітей з 6 до 18 років, причому вчителі повинні відповідати за все - від якості знань учнів до того, чк ці учні проводять свій вільний час, їх виховання, продовження навчання після школи та працевлаштування - батьки не мають такої відповідальності за їх дітей, як вчителі. Це все маячня - вчителям, себто школі, ніхто не дав права ВИХОВУВАТИ дітей, це пережиток совка, адже виховати ми можемо лише гіпетрофовану копію самого себе(до речі, більшість батьків вважають вчителів за невдах, які не можуть нічого іншого в житті, ніж навчати чужих дітей за копійки).
Далі буде.
mul44 Дата: Нд, 30.07.2017, 08:53 | Повідомлення № 381
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Цитата Маргарита ()
Всі важливі дані потрібно копіювати на свій комп'ютер, музика - це теж дані! А то одного разу проснетеся, а воно стане недоступним на завжди!
А деякі вчителі, мабудь дебіли (шутка така), розповідають дітям про онлайн сховища, про хмари, про хмарний офіс, а вон он як може статись... то може ну його той офіс 365 та інші цяцьки? ;)
Bandalak Дата: Нд, 30.07.2017, 09:03 | Повідомлення № 382
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я наприклад, важливі дані тримаю одночасно на комп'ютері і в хмарах. Дуже важливі дані - в кількох різних хмарах, в комп'ютері плюс ще на зовнішньому диску.
mul44 Дата: Нд, 30.07.2017, 09:45 | Повідомлення № 383
Наполегливий учасник
Цитата Маргарита ()
Та дитина теж проводила там по 6-7 годин, але ми її вилікували!
Ви ще не зрозуміли, що пан заробляє ти гроші? Це теж саме, що вас лікувати від вашої роботи) Подумайте.
mul44 Дата: Нд, 30.07.2017, 09:50 | Повідомлення № 384
Наполегливий учасник
Цитата Ktara ()
Я не ношу с собой флешки. Все. что надо - я возьму с сервера.
Кстати припоминаю вы писали за модель своего минисервера, можно еще раз написать что там у вас.
mul44 Дата: Нд, 30.07.2017, 09:52 | Повідомлення № 385
Наполегливий учасник
Цитата Bandalak ()
Я наприклад, важливі дані тримаю одночасно на комп'ютері і в хмарах. Дуже важливі дані - в кількох різних хмарах, в комп'ютері плюс ще на зовнішньому диску.
Два чая вам за мой счет, и маленький кексик) Сам так делаю.
osseruy Дата: Нд, 30.07.2017, 10:50 | Повідомлення № 386
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
Цитата Ktara ()
Мой провайдер 1 отдельный айпи предоставляет бесплатно

Не у всіх такий щедрий провайдер. І можна детальніше, що у Вас за сервер? Можливо колись знадобиться.
Ktara Дата: Нд, 30.07.2017, 11:56 | Повідомлення № 387
Перспективна вчителька
Цитата mul44 ()
Кстати припоминаю вы писали за модель своего минисервера, можно еще раз написать что там у вас.
QNAP (подключен к UPS)
модель старенькая, потому что покупалась давно, поэтому всего на 2 диска. 

Цитата mul44 ()
Два чая вам за мой счет, и маленький кексик) Сам так делаю.
Что-то только обещаете чай, а когда будет? :) :) :)
Цитата osseruy ()
Не у всіх такий щедрий провайдер. І можна детальніше, що у Вас за сервер? Можливо колись знадобиться.
Прошлому провайдеру за отдельный айпишник я платила 15 грн в месяц при абоноплате за интернет 120 грн/мес - не такие большие деньги :)
gu2in Дата: Нд, 30.07.2017, 11:57 | Повідомлення № 388
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 239
Мова йшла про мережеві сховища (NAS)
У Ктари одна із моделей від QNAP.
Дуже зручна штука для сім'ї, де у всіх різні гаджети з доступом в Інтернет.
Ktara Дата: Нд, 30.07.2017, 12:04 | Повідомлення № 389
Перспективна вчителька
Цитата gu2in ()
Мова йшла про мережеві сховища (NAS)У Ктари одна із моделей від QNAP.
Дуже зручна штука для сім'ї, де у всіх різні гаджети з доступом в Інтернет.
Угу :) да, стоило на то время не так уж и дешево, но не жалею что купила. правда пришлось поиграться настройками
mul44 Дата: Нд, 30.07.2017, 12:13 | Повідомлення № 390
Наполегливий учасник
Цитата Ktara ()
Что-то только обещаете чай, а когда будет? :) :) :)
Мне к вам долго-долго ехать лесом-полем, лесом-полем.)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 26 з 29«12242526272829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.