Чт, 14.12.2017, 12:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 25 з 29«1223242526272829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 11:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:10
mul44 Дата: Сб, 29.07.2017, 13:16 | Повідомлення № 361
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
Цитата Шестопалов ()
Це не мої слова!!! Я такого не міг сказати! Навпаки, я проти такого підходу! Прошу виправити попередній пост!
Вибачте будь-ласка, то я ненавмисно, то інша людина ляпнула і не подумала.
Oxana_cher Дата: Сб, 29.07.2017, 14:46 | Повідомлення № 362
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Что я ляпнула? Вы не согласны, что людей с зависимостью от соцсетей надо лечить?
Я же не говорю лечить тех, кто иногда там зашел у ВК, а только тех кто жить без контактов не может! Кто не согласен?
Например, человека выпивающего в меру в дни рождения, Новый год и другие праздники никто не собирается лечить от алкоголизма, а вот тех у кого руки трусятся за водкой, кто только бредит выпивкой - лечить надо обязательно!
Не знаю, чего я не так сказала? mul44, что Вам не понравилось?

Відредаговано: Oxana_cher - Сб, 29.07.2017, 14:48
Oxana_cher Дата: Сб, 29.07.2017, 14:48 | Повідомлення № 363
Місцева кадра
Цитата mul44 ()
Скажите это вот этому парню
А причем здесь этот парень? В его эпоху даже интернета еще небыло!
Маргарита Дата: Сб, 29.07.2017, 14:59 | Повідомлення № 364
Юний талант
Івано-франківську 13-річну школярку, яка була учасником гри "Синій кит", психологи визнали схильною до суїциду

Я цю дитину знаю, вона донька маєї колишньої однокурсниці. Можна сказати я її витягнула з того світу! Мій знайомий хакер встановив у її будинку проксі-сервер, котрий перенаправляв запити у ВК на локальні копії сторінок. Періодично випускали її повідомлення в Інтернет і назад, але фільтрували. Обдурили дитину, що ніби куратор Синього Кита помінявся і перенаправили її на нашого психолога. Він відновив у неї радість життя!

=-=-=-
У кого є мізки думайте! Що таке добре, а що таке погано!
osseruy Дата: Сб, 29.07.2017, 20:56 | Повідомлення № 365
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
Цитата Oxana_cher ()
Так что людей с зависимостью от соцсетей не защищать надо, а лечить! Причем, лечить принудительно, как наркоманов и алкоголиков!

Думайте, що Ви пишете. У мене в ВК зібрана вся моя музична фонотека, являюсь адміном декількох груп, а також постійно маю кілька сотень оголошень по продажу. Проводжу у ВК по 6-7 годин на добу. То керуючись Вашою логікою виходить, що я маю залежність від ВК і мене потрібно лікувати?

Цитата Bandalak ()
От згадав історію
Пане Bandalak, у мене, щоб уникнути таких випадків, телефон з 00-00 по 6-00 переводиться в беззвучний режим.

Відредаговано: osseruy - Сб, 29.07.2017, 21:02
Маргарита Дата: Сб, 29.07.2017, 22:25 | Повідомлення № 366
Юний талант
Цитата osseruy ()
постійно маю кілька сотень оголошень по продажу
Як можна щось продавати там, куди вже майже ніхто не заходить? Чи пан у Росії торгує?
Цитата osseruy ()
У мене в ВК зібрана вся моя музична фонотека
Всі важливі дані потрібно копіювати на свій комп'ютер, музика - це теж дані! А то одного разу проснетеся, а воно стане недоступним на завжди!

Цитата osseruy ()
являюсь адміном декількох груп
Сподіваюся не Синього Кита?

Цитата osseruy ()
Проводжу у ВК по 6-7 годин на добу.
Та дитина теж проводила там по 6-7 годин, але ми її вилікували!

Цитата osseruy ()
я маю залежність від ВК і мене потрібно лікувати?
Можливо.
Але якщо можете створити альтернативу всім своїм заняттям у ВК на іншій платформі, то можливо і ні. Абсолютно всі мої друзі перенесли всі свої напрацювання в інші мережі і попивають каву з філіжанки, ні чим не переймаючись і нікому нічого не стараються довести. Від цього кількість відвідувачів їх сторінок тільки зросла.

Додано (29.07.2017, 23:25)
---------------------------------------------
Вибачте мене нерозумну, але я не можу без сліз читати коли хтось пропагує ВК, котре ледве не вбило доньку моєї подруги!

Відредаговано: Маргарита - Сб, 29.07.2017, 22:26
Bandalak Дата: Сб, 29.07.2017, 22:36 | Повідомлення № 367
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Цитата osseruy ()
телефон з 00-00 по 6-00 переводиться в беззвучний режим
одного разу так і зробив, то телефонували дітям, дружині і навть сусіду, котрий врешті постукав у двері і з виглядом помираючої кобили повідомив, що Настя у ВК не може зайти, а ти спиш сволочь!!!  B)

Цитата Маргарита ()
але ми її вилікували
Мене можете вилікувати? Я іноді забагато часу проводжу на Форумі Інформатиків, більше години на добу!
Маргарита Дата: Сб, 29.07.2017, 22:41 | Повідомлення № 368
Юний талант
І Вас вилікують і мене вилікують! Всіх вилікують! Час фист лікує!
osseruy Дата: Сб, 29.07.2017, 22:48 | Повідомлення № 369
Я тут недавно...
Цитата Маргарита ()
Як можна щось продавати там, куди вже майже ніхто не заходить? Чи пан у Росії торгує?

Тут Ви не праві. Так, дійсно після ведення блокування народ з ВК пішов, але не в тій кількості як Ви думаєте. Серед моїх клієнтів є люди які проживають не тільки в Україні, з росіянами не торгую вже декілька років.
Цитата Маргарита ()
Всі важливі дані потрібно копіювати на свій комп'ютер, музика - це теж дані!

Вже уявляю як ви додаєте новий трек на всі свої пристрої (а в мене їх багато)  А в мене він буде завжди зі мною, де б я не був і яким з гаджетів не користувався б.
Цитата Маргарита ()
Сподіваюся не Синього Кита?

Боже упаси.
Цитата Маргарита ()
Але якщо можете створити альтернативу всім своїм заняттям у ВК на іншій платформі, то можливо і ні.

У мене є окремий інтернет магазин, але ВК і досі приносить 25% доходу.
Цитата Маргарита ()
Та дитина теж проводила там по 6-7 годин, але ми її вилікували!

А тут уже частково вина батьків які недогледіли дитину
Oxana_cher Дата: Сб, 29.07.2017, 22:54 | Повідомлення № 370
Місцева кадра
Цитата osseruy ()
Думайте, що Ви пишете.
Да уж, тяжелый случай. Извините, но концентрировать всю свою деятельность в одном месте как минимум не безопасно. Случай что и всё пропало! Я бы использовала много разных сервисов, что-бы в случае отказа одного из них ничего не произошло. 
Опять извините за женскую логику блондинки. Если использовать ВК, как один из сервисов в том числе - это нормально, но если пользоваться исключилельно им - тут пахнет той приславутой зависимостью.
Bandalak Дата: Сб, 29.07.2017, 23:13 | Повідомлення № 371
Лідер форуму
Цитата osseruy ()
Вже уявляю як ви додаєте новий трек на всі свої пристрої (а в мене їх багато)  А в мене він буде завжди зі мною, де б я не був і яким з гаджетів не користувався б.
Наш модератор Ктара створила домашній сервер з виходом в глобальну мережу на основі мережного жорсткого диска. Там вона тримає всю свою улюблену музику, котра доступна скрізь на всіх пристроях. Запитайте її, вона поділиться досвідом! Я сам би таке зробив, але мені це не потрібно, музику майже ніколи не слухаю, а для файлів достатньо гугле-диска!

Цитата osseruy ()
А тут уже частково вина батьків які недогледіли дитину
Але якби ВК хоч трохи модерувалося, хоча б так як ФБ, то цього б не сталося. Якби у ВК стояли нормальні фільтри на злі заклики, то я би мовчав, ВК чи не не ВК, хто чим хоче тим і користується. Але так як зараз - то там повний безпрєдєл!
Цитата Oxana_cher ()
Извините, но концентрировать всю свою деятельность в одном месте как минимум не безопасно.
100%
osseruy Дата: Сб, 29.07.2017, 23:29 | Повідомлення № 372
Я тут недавно...
Цитата Oxana_cher ()
Извините, но концентрировать всю свою деятельность в одном месте как минимум не безопасно

Уже писав, що крім ВК маю окремий інтернет магазин. Але поки соц мережі дають прибуток, відмовлятися від них незбираюся.
Цитата Bandalak ()
Наш модератор Ктара створила домашній сервер з виходом в глобальну мережу на основі мережного жорсткого диска. Там вона тримає всю свою улюблену музику, котра доступна скрізь на всіх пристроях

Згоден, домашній сервер це круто, але ставити його заради музики нелогічно. Витрати на електроенергію та шум від роботи сервера, плюс, щоб достукатися звідусюди потрібен інтернет з постійним ip, а це знову додаткові розходи.
Bandalak Дата: Сб, 29.07.2017, 23:44 | Повідомлення № 373
Лідер форуму
Цитата osseruy ()
Витрати на електроенергію та шум від роботи сервера
Жорсткий диск споживає 8 Вт, а в режимі очікування 0,05 Вт. Кулєра там немає - значить і шуму немає!
Може Ви подумали, що системний блок у якості сервера постійно включений? Ні, у цьому випадку тільки жорсткий диск і плата подібна до маршрутизатора.

Цитата osseruy ()
потрібен інтернет з постійним ip
Є інше рішення через якісь сторонні сервіси. Колись читав про це.

Цитата osseruy ()
знову додаткові розходи
За безпеку потрібно платити!

Цитата volevikt ()
Все одно кожен залишиться при своїй думці.
Це само собою. Тут люди вже з усталеним світоглядом. Переконати один одного не реально. Просто кожен ділиться своїми поглядами на життя!
osseruy Дата: Сб, 29.07.2017, 23:44 | Повідомлення № 374
Я тут недавно...
Цитата Bandalak ()
Потрібно так працювати, щоб він тебе не хотів втрачати, а не ти його!

Тут з Вами погодитися теж не можу. Клієнт завжди правий. Яким би крутим і вигідним для мене не був виконавець, якщо він буде навязувати свої умови, я просто звернуся до іншого. І так зробить більшість.
Bandalak Дата: Сб, 29.07.2017, 23:49 | Повідомлення № 375
Лідер форуму
Якщо клієнту не подобаються умови передачі роботи - нехай шукає іншого виконавця. А до гарного виконавця має стояти черга клієнтів.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 25 з 29«1223242526272829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.