Сб, 18.11.2017, 14:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 24 з 29«1222232425262829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 11:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:10
Oxana_cher Дата: Пт, 28.07.2017, 23:11 | Повідомлення № 346
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Цитата Jokerz ()
Нужно не запрещать просто так, а давать альтернативу.

Большинству достаточно ФБ. Но как по мне, то и ФБ лишний. Есть такие классические понятия - "электронная почта" и "создать сайт". Все остальное - это чистой воды извращение над интернетом!

Цитата Oxana_cher ()
пора тему закрывать

Відредаговано: Oxana_cher - Пт, 28.07.2017, 23:14
Шестопалов Дата: Сб, 29.07.2017, 07:22 | Повідомлення № 347
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Цитата Bandalak ()
Шкода, нинішнє ідеологічне виховання не може зрівнятися з колишнім радянським!
Є за чим шкодувати!? Пам'ятаю,  кожен підручник розпочинався із постанов чергового з’їзду, а у творах про" мертвих душ" ми обов'язково повинні писати про світле комуністичне майбутнє. Вважаю, що політикою (і релігією) займаються люди, які таким чином знаходять собі і своїм дітям дармовий кусок хліба і масла. Щось мені не хочеться повертатися у "світле минуле" у сучасному виконанні! Для цього досить подивитися на наших вождів.

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 29.07.2017, 07:23
mul44 Дата: Сб, 29.07.2017, 07:36 | Повідомлення № 348
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Цитата Bandalak ()
От, наприклад, розказую на уроці про безпеку роботи в Інтернеті, пояснюю що ВК і ОК це дуже погано, а діти в цей час сидять там із смартфона і прикалуються!
Я конечно же их не защищаю, но чем плохи? Где в фейсбуке такое кол-во групп полезных? Именно полезных. То что россия агрессор это понятно, то что следит через вк (ну да). А то что цру следит через фейсбук, то есть хорошо? Или американцам можно? Призм и все дела? или "да что там такого, пусть следят" - двойные стандарты они такие, да.
mul44 Дата: Сб, 29.07.2017, 07:37 | Повідомлення № 349
Наполегливий учасник
Цитата Oxana_cher ()
Цитата Oxana_cher ()пора тему закрывать
Хватит уже закрывать темы. Я законов так и не дождался. Все на популизме.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 29.07.2017, 08:05 | Повідомлення № 350
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата Bandalak ()
ВК і ОК це дуже погано

Не забуваймо, що якщо навіть ВК і ОК це погано, то тільки на 3 роки. Якщо не помиляюсь, то саме на такий термін провайдерам сказано закрити доступ.
Цитата Bandalak ()
Єдиний вихід - виховати патріотичну молодь

А це правильно. Тільки значно складніше, ніж щось десь закрити...
Шестопалов Дата: Сб, 29.07.2017, 08:29 | Повідомлення № 351
Видавець посібників
Цитата Bandalak ()
Єдиний вихід - виховати патріотичну молодь
Вже виховали! На нашому кутку вся дієздатна молодь вже в Польщі, там за 12-годинний робочий день навчать "родину любить". Залишилися баби з дідами та молоді алконавти та наркомани. У Шепетівці всі заводи стоять, розібрали на металолом навіть молокозавод і хлібозавод. Закрився відомий на всю країну м’ясокомбінат, цукрокобінат доживає останні дні. Заводи електроніки і приладобудування розвалилися вже давно. Єдине, що працює на повну, це артбаза, що ремонтує гармати і відправляє їх у Донбас.

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 29.07.2017, 08:30
Bandalak Дата: Сб, 29.07.2017, 09:31 | Повідомлення № 352
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата mul44 ()
Где в фейсбуке такое кол-во групп полезных? Именно полезных.

Та достатньо корисних груп є у ФБ. Я собі знайшов усе, що було потрібно, по всіх своїх інтересах. А у ВК що є корисного? Ні разу не зустрічав, одні "Сині кити"!
Цитата mul44 ()
А то что цру следит через фейсбук, то есть хорошо?

Це не геть добре, але не критично, так як США наш союзник! ;)
Цитата osseruy ()
От не можу зрозуміти те що хтось сидить на заборонених сайтах то вони Вам проблеми створюють?

От згадав історію.

Цитата Шестопалов ()
Є за чим шкодувати!

Звичайно, але не подумайте, мені не радянська ідеологія подобалася, а сам підхід по її втіленню!
Чому б нам подібним чином не прививати любов до України?
Oxana_cher Дата: Сб, 29.07.2017, 09:43 | Повідомлення № 353
Місцева кадра
Цитата mul44 ()
Хватит уже закрывать темы. Я законов так и не дождался. Все на популизме.

Вот нашла!
http://www.bbc.com/ukrainian/news-39946342
Oxana_cher Дата: Сб, 29.07.2017, 09:53 | Повідомлення № 354
Місцева кадра
Лично у меня никогда не было страниц ВК, Ок и ФБ. Нет такой потребности.
С другой стороны мне в принципе не мешает, что кто-то там иногда сидит в соцсетях, чем бы дитя не тешилось - только бы не плакало!
Но часто заедает, что для некоторых "индивидов" интернет - это только ВК и (или) ОК. Для них эти сети на ровне с воздухом, водой и хлебом. Они готовы последнюю рубашку отдать и глаза выколоть за возможность там посидеть. А среди пользователей соцсетей, особенно ОК и ВК - таких большинство. Остальным, нормальным пользователем для общения вполне достаточно электронной почты, собственного сайта и специализированных форумов!
Так что людей с зависимостью от соцсетей не защищать надо, а лечить! Причем, лечить принудительно, как наркоманов и алкоголиков!

Відредаговано: Oxana_cher - Сб, 29.07.2017, 09:59
Шестопалов Дата: Сб, 29.07.2017, 11:34 | Повідомлення № 355
Видавець посібників
Цитата Oxana_cher ()
Так что людей с зависимостью от соцсетей не защищать надо, а лечить! Причем, лечить принудительно, как наркоманов и алкоголиков!
Таке вже було! "Я тебя, сволочь, счастливым сделаю!"
Для Бандалак питання: Що більше патріотично? У Москві пофарбували у жовтоблакитне  зірку на висотці, в Австралії пофарбували края плити на дорозі, щоб люди часом не впали?

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 29.07.2017, 11:40
mul44 Дата: Сб, 29.07.2017, 11:44 | Повідомлення № 356
Наполегливий учасник
Цитата Oxana_cher ()
Вот нашла!http://www.bbc.com/ukrainian/news-39946342
Ось чого я від вас чекав:
http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850
Де є два додатки, в яких вказано, що забороняється окремим фізичним і юридичним особам здійснювати свою підприємницьку діяльність (і не тільки) в межах України, в Законі України немає слів: "заборонити громадянам України, в межах держави, чи за її кордонами користуватися названими сайтами". Ні ви, ні бандалак не хочете зрозуміти: заборонили провайдерам надавати доступ, але ніде в законі немає і слова про заборону громадянам України в мехаж України чи за ЇЇ МЕЖАМИ користуватися сайтами, будь-якими. Чи ви хочете сказали що Асанж погана людина бо заборонений в США? Чи то може Вікілікс поганий і ворожий сайт, бо він викраває як ЦРУ слідкує за "усіма, за ким треба"? Все повино бути роздумливо зрозумілим. Якщо ви почнете вішати людей за те, що вони прагнуть чогось (що не шкодить особисто вам), то не в той час ви народилися.
mul44 Дата: Сб, 29.07.2017, 11:52 | Повідомлення № 357
Наполегливий учасник
Цитата Bandalak ()
Це не геть добре, але не критично, так як США наш союзник! ;)
Все, тепер вже я бажаю закрити тему.

Відредаговано: mul44 - Сб, 29.07.2017, 11:52
Шестопалов Дата: Сб, 29.07.2017, 11:53 | Повідомлення № 358
Видавець посібників
Цитата mul44 ()
Якщо ви почнете вішати людей за те, що вони прагнуть чогось (що не шкодить особисто вам), то не в той час ви народилися.
І я про те! Може досить диктату "правильних" над "неправильними"? На ці криваві граблі ми вже наступали за роки будови світлого майбутнього. Бачу, зараз нас знову ведуть тією ж дорогою і, що головне, ті ж самі люди (Кравчук, Турчинов, Фаріон ...)

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 29.07.2017, 11:55
mul44 Дата: Сб, 29.07.2017, 12:02 | Повідомлення № 359
Наполегливий учасник
Скажите это вот этому парню

Думаю мало таких лечат да? Согласно вашей теории таких вообще на дыбу надо? Зря вы эту фразу написали, и ведь уже не вытрешь...
У меня в вк кроме групп связанных с ИТ, была группа музыка для кодинга, там были неплохие композиции. В фб такого нет, там группы то есть, но вот что бы сразу слушать - нет. Надо нажимать  - переходить куда-то, но что бы слушать сразу в фб не нашел. И вкусы там у админов мягко говоря отвратные.

Відредаговано: mul44 - Сб, 29.07.2017, 13:16
Шестопалов Дата: Сб, 29.07.2017, 12:33 | Повідомлення № 360
Видавець посібників
Це не мої слова!!! Я такого не міг сказати! Навпаки, я проти такого підходу! Прошу виправити попередній пост!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 24 з 29«1222232425262829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.