Пн, 11.12.2017, 15:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 22 з 29«1220212223242829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 11:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:10
Jokerz Дата: Ср, 26.07.2017, 22:33 | Повідомлення № 316
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Защита от мошенничества. Когда приходит человек и вписывается имя Василий пупкин и берет физ сервер дешевый . после чего начинаются сыпатся жалобы от bsi или других международных контор типа кибер полиции начинаешь пытаться защитить себя от такого. Хостинг если взяли то можно проконтролировать. Если вдс на ovz тоже файлы и процессы. А если kvm или dedicated никак не заглянеш что он там спам или управление ботнетом ставит
Jokerz Дата: Ср, 26.07.2017, 22:35 | Повідомлення № 317
Хостер
Рейтинг: 102
У нас был один тип взял тест крупного vds и за сутки продал его троим по 40$ и пропал. Через сутки вдс отключили так как тест закончился. И начали писать нам письма. Оказалось что тот человек под видом нашего сотрудника по дешевке вдс один и тот же продал 3 людям. Просто сейчас часто бкруд вдс и дедики для спама, ботнетов , фишинг атак . и с ростом парка серверов через день abuse приходят

Відредаговано: Jokerz - Ср, 26.07.2017, 22:39
mul44 Дата: Чт, 27.07.2017, 06:55 | Повідомлення № 318
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Цитата Jokerz ()
))))) Ну я даже от комментариев воздержусь.
Я еще раз перечитал то что выше, вчера не так понял: ректору предлагают закрыть официальные группы учебного заведения? Сразу почему-то подумал про личные страницы, неее если хотят пусть закрывают, он не дебил, да. И да я не знаю что за кпи))
draker Дата: Чт, 27.07.2017, 09:18 | Повідомлення № 319
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Обираємо варіанти контролю за інтернетами.

Кубинський варіант.
Немає комп'ютерів - немає проблем. В особистому користуванні кубинців комп'ютерів та гаджетів немає. Єдиний державний провайдер обслуговує визначені державні установи.

Іранський варіант.
Інфранет в масштабі країни, повністю від'єднаний від глобальної мережі (що, до речі, не врятувало виробництва зі створення ядерних матеріалів від вірусу Stuxnet, занесеного на "троянській" флешці).

Північнокорейський варіант.
Більш просунутий варіант іранського, є інфранет в масштабі країни, від'єднаний від глобальної мережі, є навіть власний планшет та операційка на базі Linux "Red Star". Доступ до глобальної мережі - тільки після погоджень з органами безпеки, під наглядом працівників органів та у спеціально обладнаних приміщеннях.

Бразильський варіант.
Всі дані користувачів знаходяться на серверах на території країни. На рівні провайдерів блокуються окремі сайти.

Російський варіант.
Більш просунутий варіант Бразильського. Додатково планується заборона анонімності спілкування, обов'язкова авторизація при виході в інтернети. Ярова плодить проекти законів не менше, ніж вся Госдума разом. В планах було створення державної всеросійської шкільної інформаційної системи "Чебурашка" на основі VPN з від'єднанням шкіл від "реальних" інтернетів, але, як і більшість програм Сколково, чомусь на стартувало.

Китайський  варіант.
Великий китайський фаєрвол. Nuff said.

Регулювання державою свободи спілкування, особливо в інтернетах, недопустимо. Нагадаю про звернення Тіма Бернерса-Лі, засновника www.

Оригінал:
http://www.wired.co.uk/article/tim-berners-lee-reclaim-the-web 

Переклад:

Відредаговано: draker - Чт, 27.07.2017, 09:30
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 27.07.2017, 10:43 | Повідомлення № 320
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата draker ()
Кубинський варіант.Немає комп'ютерів - немає проблем. В особистому користуванні кубинців комп'ютерів та гаджетів немає. Єдиний державний провайдер обслуговує визначені державні установи.
Вікіпедія каже:
С 2008 года власти Кубы начали продавать персональные компьютеры населению. Однако правительство Кубы по-прежнему ограничивает доступ в
Internet и воспринимает ИТ как угрозу национальной безопасности
...
В мае 2013 года правительство Кубы сообщило о расширении доступа в интернет и открытии в стране 118 интернет-кафе
Bandalak Дата: Чт, 27.07.2017, 19:21 | Повідомлення № 321
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата Ktara ()
Вот КПИ попросил всех своих студентов закрыть и выйти из групп в ВК
Деканат прислал студентам соответствующее письмо-просьбу.

Все правильно, державні органи повинні виконувати закони України! Чи України не існує?

Цитата mul44 ()
Дебил он там? Или как это характеризовать? КПИ? (это Киевский политехнический?)

Хто дибіл? Аналогічно зробили всі керівники всіх навчальних закладів. Точніше тільки ті, хто бажає надалі залишитися на своїй роботі!
Бачив в умовах вступу розданих абітурієнтам багатьох ВУЗів чітко написано, що використовувати Ок і Вк для спілкування та обміну даними в процесі навчання строго заборонено. За систематичне порушення цих правил буде відрахування без попередження!

Цитата mul44 ()
Я еще раз перечитал то что выше, вчера не так понял: ректору предлагают закрыть официальные группы учебного заведения? Сразу почему-то подумал про личные страницы, неее если хотят пусть закрывают, он не дебил, да. И да я не знаю что за кпи))

Для чого закривати? Просто створити аналоги у ФБ, а ті видалити. Скільки можна зливати конфіденційну інформацію агресору?

Цитата draker ()
Регулювання державою свободи спілкування, особливо в інтернетах, недопустимо.

Ви вважаєте спілкування у ВК і Ок - свободою?
Я вважаю це Державною зрадою, порушенням закону!
У своїй школі я всіма методами і способами блокував ці сервіси з моменту їх появи. Після виходу відповідного закону заборони зітхнув з полегшенням, але "збоченці" почали використовувати VPN.
Впевнений, що юзери котрі не можуть видалити свої сторінки Вк і Ок та перейти на більш цивілізовані соцмережі - здатні продати свою Батьківщину за шматок бринзі. А так як таких виявляється є ще багато - то наша країна немає майбутнього!
Вибачте, але наболіло!!!

Тай до чого ці суперечки? Якщо ми є громадянами України - повинні виконувати її закони. Кому не подобається - "Чемодан, вокзал, Россия"!
mul44 Дата: Чт, 27.07.2017, 19:45 | Повідомлення № 322
Наполегливий учасник
Цитата Пилипчук_О_П ()
Вот КПИ попросил всех своих студентов закрыть и выйти из групп в ВКДеканат прислал студентам соответствующее письмо-просьбу.

Все правильно, державні органи повинні виконувати закони України! Чи України не існує?
Я никак не могу понять чего вы хотите, можно ссылку на закон Украины в котором четко сказано что простым смертным запрещено использовать что-то в интернете? Что бы четко все было расписано, и обязательно указано какое наказание понесут нарушители. А то
"Вот КПИ попросил всех своих студентов закрыть и выйти из групп в ВКДеканат прислал студентам соответствующее письмо-просьбу.

"Согласно письму из Департамента киберполиции Национальной полиции
Украины обращаемся к вам с просьбой удалить официальные страницы групп
на ресурсах "Вконтакте" и "Одноклассники". В случае невозможности
удаления пришлите логин и пароль", - говорится в сообщении."
Я все же не могу понять: "закрыть и выйти из групп" в смысле не удалить свои страницы? А именно выйти из групп? Или закрыть группу если был ее создателем? А то я читаю одно, понимаю другое, а меня упрекают в третьем.
mul44 Дата: Чт, 27.07.2017, 19:47 | Повідомлення № 323
Наполегливий учасник
Цитата Bandalak ()
Тай до чого ці суперечки? Якщо ми є громадянами України - повинні виконувати її закони. Кому не подобається - "Чемодан, вокзал, Россия"!
Можна посилання на Закон України. Не треба вам "передьоргувати". Ви в якісь крайнощі кидаєтесь.
Bandalak Дата: Чт, 27.07.2017, 19:54 | Повідомлення № 324
Лідер форуму
Цитата mul44 ()
Я никак не могу понять чего вы хотите, можно ссылку на закон Украины в котором четко сказано что простым смертным запрещено использовать что-то в интернете?

Заборонене не простим смертним на печі, а заборонено використовувати в Державних установах.
Закон бачив, чомусь найти не можу. Запитаю на юридичних форумах і викладу тут.
А "прості смертні" повинні мати совість і не продавати Україну!
osseruy Дата: Чт, 27.07.2017, 20:02 | Повідомлення № 325
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
А чим Вас так турбують оті
Цитата Bandalak ()
"збоченці", котрі не можуть без Vk i Ok.
не Ви ж там сидите. :)

Ви там з простими смертними оприділіться вже
Цитата Bandalak ()
а заборонити VPN для домашніх користувачів, які за його допомогою порушують закон.

Цитата Bandalak ()
Заборонене не простим смертним на печі, а заборонено використовувати в Державних установах.

Відредаговано: osseruy - Чт, 27.07.2017, 20:09
Ktara Дата: Чт, 27.07.2017, 20:02 | Повідомлення № 326
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Вот честно, не могу понять массовой истерики по поводу отсутствия ВК и ОК. Видать я ненoрмальная. Но мне по барабану - Я не заметила отсутствия этих сетей
Сын очень расстроился, что теперь не может общаться с другом по сети.....который живет в соседней квартире. Теперь они чаще общаются вживую :) Нашлись еще общие интересы :)
mul44 Дата: Чт, 27.07.2017, 20:04 | Повідомлення № 327
Наполегливий учасник
Цитата Bandalak ()
А "прості смертні" повинні мати совість і не продавати Україну!
Завод свій нехай закриє. І порт в Криму. Тоді ми "прості смертні подумаємо" (хоча нічого не використовую, але подумаю)
Bandalak Дата: Чт, 27.07.2017, 20:41 | Повідомлення № 328
Лідер форуму
Цитата osseruy ()
Ви там з простими смертними оприділіться вже
Цитата Bandalak ()
а заборонити VPN для домашніх користувачів, які за його допомогою порушують закон.

Цитата Bandalak ()

У першому повідомлені слово "заборонити", мається на увазі бажано б було, але не заборонено.
У другому реченні слово "заборонено".
Так що все логічно.

Цитата Ktara ()
Вот честно, не могу понять массовой истерики по поводу отсутствия ВК и ОК. Видать я ненoрмальная. Но мне по барабану - Я не заметила отсутствия этих сетей

Значить на цьому форумі ми тільки двоє ненормальні!
;)
Oxana_cher Дата: Чт, 27.07.2017, 20:47 | Повідомлення № 329
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Объясняю, каким боком обычные пользователи нарушают закон, заходя в обсуждаемые выше социальные сети зерез ВиПиЭн:
1. Они проявляются на данных сервисах как жители другой страны, чаще всего Нидерландов.
2. При массовом таком пользовании существенно искажается информация о распределении интернет-трафика в мире, техники будут латать дыры не в том месте.
3. Всеобщее вранье о своем местоположении!
Ktara Дата: Чт, 27.07.2017, 20:50 | Повідомлення № 330
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Цитата Bandalak ()
Значить на цьому форумі ми тільки двоє ненормальні!
Значит во всем ярлыкам, которые некоторые поьзователи мне тут приклеили, появится еще один ярлычок :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 22 з 29«1220212223242829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.