Вт, 21.11.2017, 21:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 17 з 29«1215161718192829»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 11:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Вт, 05.01.2016, 23:10
skif Дата: Чт, 01.06.2017, 22:22 | Повідомлення № 241
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
Цитата gromko ()
Блокування уріже аудиторію блокованих сайтів на 50-60% - інші будуть користуватися різними способами обходу.
та й ті що будуть заходити вже не матимуть аудиторії для спілкування - коли серед друзів залишиться менше 10%, ефект так чи інакше буде)
swetikccc Дата: Пт, 02.06.2017, 06:28 | Повідомлення № 242
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата sergey1979 ()
Зроби Віктор Федорович те ж саме що й Петро Олексійович і я вже не впевнений чи історія пішла б по сценарію осені 2013. Добру частину в розгортанні подій зіграли соцмережі. Я взагалі про свободу слова, а мене закидують капцями про війну :))).
Вірніше, не зроби нічого.
gu2in Дата: Пт, 02.06.2017, 10:00 | Повідомлення № 243
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Цитата skif ()
ефект так чи інакше буде

Вже зараз видно масову міграцію на ФБ з ВК та Одноглазників. Навіть з використанням VPN присутність знайомих з кожним днем все зменшується. Люди звикли до простоти, щоб натиснув одну кнопочку і все відразу працює, а з VPN треба "заморачуватись"  ;)  Учора викликали налаштовувати роутер, бо на ноуті все працює, а на мобілці - через раз та повільно. Переглянув налаштування роутера, перевірив Wi-Fi через свій планшет - все норм, почав розбиратися з мобілкою. Людина десь чула про VPN, щось таке скачала та увімкнула на мобілці не розібравшись - все, Інтернету практично немає.  ;)  І таких багато.
draker Дата: Пт, 02.06.2017, 10:31 | Повідомлення № 244
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
"Той, хто будує стіни, а не мости, не може вважатися християнином" Франциск, Папа Римський.

Завжди вважав потяг до соціальних мереж нездоровим, щось з різновиду ексгібіціонізму. Для спілкування по мережі є великий перелік засобів поза VK та інших "ОбличчяКнижок". Завжди негативно відношусь до намагань держави регулювати Інтернет, втрати від доходів з реклами VK, "бидлокласників" та інших мейлру сміхотворні, але є війна. Війна навіть не за те, чи бути Україні з ОРДЛО та АРК, війна за те, чи бути Україні взагалі. Тож вважатиму заборону вільного доступу до соцмереж Московії показовим, хоча і не ефективним заходом, чимось на зразок "європейського валу": зусилля і час витрачені, але толку ніякого.
Jokerz Дата: Пт, 02.06.2017, 12:24 | Повідомлення № 245
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Запрет соцсетей, это больше политика, технически реализовать  выполнение запрета на все 100% не возможно.
Зато сейчас активно начали VPN продаваться.
Каждый второй школьник уже умеет обходить запреты.
Вообще все зависит от того что в голове у человека и как он это соц сеть использует.
mudrak Дата: Пт, 02.06.2017, 13:06 | Повідомлення № 246
Активний учасник
Рейтинг: 36
Цитата Jokerz ()
технически реализовать  выполнение запрета на все 100% не возможно.

А прочитавши деякі попередні повідомлення можна зробити висновок що "возможно", було б лише бажання і гроші.
Цитата Jokerz ()
Вообще все зависит от того что в голове у человека и как он это соц сеть использует.
І саме знаючи, що в голові в головного сусіднього "человека" і як він використовує соціальні мережі, а тим більше що Ви стверджуєте що
Цитата Jokerz ()
Каждый второй школьник уже умеет обходить запреты.
в інтересах України щоб і бажання і гроші все-таки були.

Відредаговано: mudrak - Пт, 02.06.2017, 13:08
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 02.06.2017, 13:17 | Повідомлення № 247
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата Jokerz ()
технически реализовать выполнение запрета на все 100% не возможно.

Цитата mudrak ()
А прочитавши деякі попередні повідомлення можна зробити висновок що "возможно"

Я думаю, що найскладніше заблокувати саме окремі ресурси (наприклад, ВКонтакте). А якщо допускається ще з десяток чи сотню відсутніх у списку зачепити, то це вже простіше. Але ж така мета не ставиться. Прошу фахівців прокоментувати моє припущення.

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Пт, 02.06.2017, 13:18
sergey1979 Дата: Пт, 02.06.2017, 15:25 | Повідомлення № 248
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
"Адміністративний позов Євстіфеєва Микити Ігоровича до Президента України про визнання протиправним і нечинним указу в окремій частині перенесли на 14 червня на 12:00. Суддя по справі Нечитайло О.М. 
Причина переносу - клопотання СБУ, які схотіли стати третьою стороною справи. "
Bandalak Дата: Пт, 02.06.2017, 22:11 | Повідомлення № 249
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Увага!
Сьогодні за численними проханнями тимчасово всі провайдери знову (до 23-00) відкрили ВК і ОК, щоб користувачі змогли коректно видалити свої сторінки!
mul44 Дата: Пт, 02.06.2017, 23:03 | Повідомлення № 250
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Цитата Bandalak ()
Увага!Сьогодні за численними проханнями тимчасово всі провайдери знову (до 23-00) відкрили ВК і ОК, щоб користувачі змогли коректно видалити свої сторінки!
то есть вы пишете в 23.11 что до 23.00 работали соц.сети?))

Відредаговано: mul44 - Пт, 02.06.2017, 23:03
Jokerz Дата: Сб, 03.06.2017, 09:27 | Повідомлення № 251
Хостер
Цитата mudrak ()
А прочитавши деякі попередні повідомлення можна зробити висновок що "возможно", було б лише бажання і гроші.

Это не так. причем тут деньги и прочее? Поставьте себя на место провайдера, вам пришла бумага что вот нужно заблокировать . Каким образом вы будите блокировать ? По домену и по Ip , т.е. блокировать трафик на эти ресурсы.
Но каким образом вы узнаете о том что кто то пользуется проксированием трафика или VPN, VPN запретить нельзя вообще, это нужный и легальный инструмент. Как пример "УркЗалiзниця" полностью работает по VPN, все магазины и прочие торговые точки так же по VPN. Это норма.

Просто так щелкнув пальцами и сказать "я хочу запретить доступ и все тут" нельзя, по этой причине провайдеры Украины и сказали что мы сделаем все возможное но технически это не реализуемо на все 100 процентов.
Человек который использует  VPN для входа на соц сети как бы нарушает указ президента, но используя сам впн он не нарушает. Это как взять автомобиль и ехать на нем по дороге - можно, а вот наехать на пешехода - нарушаем закон, но инструмент легален (автомобиль).

Все системы обхода настроены на то что бы трафик шел не через провайдера напрямую, а в обход.
Я думаю что есть довольно умные люди на форуме, и кто то скажет разбирать пакеты и смотреть там. VPN шифрует трафик, как мы его будет разбирать ? Да и смотреть трафик на пакетом уровне это нужны огромные мощностя если смотреть масштабы Украины, у нас и так каналы и оборудование хилое. Мощная DDoS атака ложит канальных провайдеров на лопатки.....

По этому этот запрет будет действовать по сути только в головах людей, кто захочет войти - войдет, кто будет считать что это делать ненужно - не будет.

Відредаговано: Jokerz - Сб, 03.06.2017, 09:34
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 03.06.2017, 09:57 | Повідомлення № 252
Ветеран спілкування
Цитата Jokerz ()
Человек который использует VPN для входа на соц сети как бы нарушает указ президента,

Людина, яка користується, не порушує нічого, оскільки їй нічого не забороняли. Чи я щось плутаю?
Jokerz Дата: Сб, 03.06.2017, 10:18 | Повідомлення № 253
Хостер
Цитата Пилипчук_О_П ()
Людина, яка користується, не порушує нічого, оскільки їй нічого не забороняли. Чи я щось плутаю?
Не могу сказать, если я не ошибаюсь, была поправка которая запрещает использовать VPN и сторонние сервисы (анонимайзеры) для обхода запрета. А смотреть за этим должна кибер полиция, якобы.
Но на практике снова получается : "я сказал что сделайте так, а как вы это сделаете ваши проблемы" - по сути у нас так все и делается. Как вычислять ? Смотреть когда человек входил последний раз ? И потом прийти к нему с ордером и проверить компьютер входил ли он или нет ?
Как по мне, все это бред. Это как "давайте запретим Интернет, в нем много плохого", но и плюсы есть все же.
Всегда есть 2 стороны медали. Допустим OLX , сколько хорошего можно продать или купить там? Но и сколько там мошенник обманули людей и обманывают. Аналогично тот же VK , сколько девушек сидя дома продают одежду (дроп шопиннг) кто то делает фигурки из шариков (я ребенку на 1 годик покупал именно через вк и договаривался с человеком который это делает), вот сидит дома девушка в дикрете, и что бы с голодухи не помереть занимается маленьким бизнесом. А теперь она будет сидеть дома и все.

Так что VK это инструмент. а что им делать это уже другое дело.

Вообщем то спорить правильно ли это или нет - это можно десятилетиями, есть аргументы как за блокировку так и против нее.

Відредаговано: Jokerz - Сб, 03.06.2017, 10:55
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 03.06.2017, 11:34 | Повідомлення № 254
Ветеран спілкування
Зараз спостерігаю робочий Яндекс (https://yandex.ua) і заблоковані Вконтакті й Однокласники.

Цитата Jokerz ()
Не могу сказать, если я не ошибаюсь, была поправка которая запрещает использовать VPN и сторонние сервисы (анонимайзеры) для обхода запрета. А смотреть за этим должна кибер полиция, якобы.

Звучить як фейк, оскільки після цього повинні дуже голосно почати шуміти правозахисники у всьому цивілізованому світі.
Jokerz Дата: Сб, 03.06.2017, 11:44 | Повідомлення № 255
Хостер
Цитата Пилипчук_О_П ()
Звучить як фейк, оскільки після цього повинні дуже голосно почати шуміти правозахисники у всьому цивілізованому світі.
если честно то это информация так со слухов, я сам не читал дополнения. Так что если это не так, прошу прощение.

Ну моя личная позиция в данном вопросе: блокировка не оправданна, так как цель все равно не достигнута, но создано масса побочных проблем.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 17 з 29«1215161718192829»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.