Ср, 24.05.2017, 16:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 13 з 14«1211121314»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Соціальні мережі
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 12:17 | Повідомлення № 1
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Я особисто вважаю словосполучення "Соціальні мережі" та "Соціальне зло" синонімами!
Заборонити учням зависати в таких мережах рахую своїм обов'язком!

Вчора я спостерігала картину, як в однієї десятикласниці підібрали ключі до "Контактів".
ЇЇ фотки замінили на еротичні. Від її імені розіслали всім друзям провокативні повідомлення.
Бідна дівчинка, її телефон не замовкав. А на перерві дівчати її просто кинули на землю і почали бити ногами! Але найцікавіше було ввечері, хлопці табунами почали збиратися біля її хати, як бджоли на мед з вигуками "Даринко дай, ти ж обіцяла!" :)
А недавно бачила в обласній газеті статтю, як через "контакти" наркотики розповсюджують!
Діліться досвідом, хто як бореться з цим соціальним злом!

До-речі, на цей форум я попала завдяки "Контактам". Побачила в учнів розсилку по "контактах", що на цьому форумі можна скачати відповіді до ДПА-2010.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:10
Bandalak Дата: Пт, 19.05.2017, 14:13 | Повідомлення № 181
Лідер форуму
Нагороди: 33
Рейтинг: 236
Сьогодні учні підходили і кажуть, що Фейсбук їх майже влаштовує, єдине щоб вони ще хотіли - це можливість слухати музику та ділитися нею. Я їм сказав про авторські права на музику, а вони кажуть, як так ФБ притримується авторських прав, а Ок і ВК - ні?
kind Дата: Пт, 19.05.2017, 14:14 | Повідомлення № 182
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата Bandalak ()
Ще на i.ua є якийсь агент, але я його не пробував.
Когда то пробовал. Но помнится что то запутался и бросил.
Будем пробовать. Все что мы пока можем это эксперимент.
sergey1979 Дата: Пт, 19.05.2017, 17:54 | Повідомлення № 183
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Здається, російські анонімайзери теж заблоковані - перші 2 з пошуку Гугла не відповідють, зате третій (український) сказав ВК привіт.
Діти як заходили в ВК так і будуть робити а от ми, школа, їх офіційно слідкувати не зможемо. Не переварюють учні ФБ, напевне громіздкий.
Bandalak Дата: Пт, 19.05.2017, 18:29 | Повідомлення № 184
Лідер форуму
Нагороди: 33
Рейтинг: 236
Діти повинні знати, що анонімайзери викрадають паролі і можуть їх колись використати.
kind Дата: Пт, 19.05.2017, 19:00 | Повідомлення № 185
Новий користувач
Цитата Bandalak ()
Ще на i.ua є якийсь агент, але я його не пробував.
Создал ящик на i.ua, испытал. Да действительно есть агент.
Но на mail.ru можно было подключить к Агенту несколько ящиков, а здесь, как мне кажется только один, а может я еще до конца не разобрался.
И еще, на mail.ru уведомление висело пока не прочтешь почту, здесь, опять таки как мне кажется, один раз продудело и все.
Буду разбираться дальше. Но хотя бы так, пока.

Відредаговано: kind - Пт, 19.05.2017, 19:23
swetikccc Дата: Пт, 19.05.2017, 19:19 | Повідомлення № 186
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 322
Цитата kind ()
Буду разбираться дальше. Но хотя бы так, пока.

Встановіть поштову програму і користуйтеся.

Відредаговано: swetikccc - Пт, 19.05.2017, 20:45
kind Дата: Пт, 19.05.2017, 19:21 | Повідомлення № 187
Новий користувач
Цитата swetikccc ()
Встановіть почтову програму і користуйтеся
Что Вы имеете в виду. Какую почтовую программу установить.
swetikccc Дата: Пт, 19.05.2017, 19:45 | Повідомлення № 188
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 322
Цитата kind ()
Что Вы имеете в виду. Какую почтовую программу установить.

http://zoomexe.net/inet/pochta/2814-new-mail.html
http://zoomexe.net/inet/pochta/
vasia Дата: Пт, 19.05.2017, 20:07 | Повідомлення № 189
Я тут недавно...
Рейтинг: 8
Укртелеком вже застосував санкції, кілька годин ні ВК ні яндекс та інші сайти не відкриваються.
Опера з включеним VPN найпростіший спосіб поки що.
На смартфоні варіантів також вистачає.
Просто для мене, як і для багатьох українців це стало ударом нижче пояса. Маючи майже 1500 друзів (фактично всі знайомі), я міг успішно рекламувати свої послуги... Інші мають групи з продажу товарів і т.д. Мігрувати на фейсбук не так просто, в більшості мої друзі так і залишаються з вк. Я поза політикою, і вважаю, що це вкрай жостка цензура, обмеження прав на доступ до інформації, сводобу слова. З таким успіхом скоро створять DNS-сервери з двома десятками "обраних" сайтів, а інше - зась. Сидіть раби і не рипайтесь.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 19.05.2017, 20:29 | Повідомлення № 190
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 256
Цитата sergey1979 ()
ми, школа, їх офіційно слідкувати не зможемо

А раніше могли офіційно слідкувати? Можна детальніше? Був наказ по школі? Вільний доступ до соціальних мереж, щоб слідкувати, що роблять? Чи якось інакше?
gu2in Дата: Пт, 19.05.2017, 20:30 | Повідомлення № 191
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 203
Перепробував різні додатки до браузера, зупинився
Доступно тільки для користувачів
З сервісів mail.ru видалився десь у 2008-2009 році, як тільки почалися серйозні зміни інтерфейсу - щось не подобалося вже тоді і не жалкую.
З Одноглазників - у 2014.
Вконтакті мене тривалий час не було, поки не зрозумів, щоб учнів розуміти та контролювати - треба реєструватись, тим паче, що шкільний Форум вмер.
Створив шкільну групу, заливав пробні тести, зразки рефератів та творчих робіт, навчальне відео та посилання на корисні ресурси. Виловлював та закривав групи, які займалися булінгом деяких учнів.
Зараз усе видалив та переношу на Фейсбук. Хоча трохи не зручно, але не жалію.
Вважаю, що це треба було зробити раніше, але і продумати альтернативу, та впроваджувати українське. Думаю, тепер буде стимул для розробників.
Зараз вивчаю ресурси з аудіохостингом, щоб дітям дати можливістю слухати улюблені пісні, не скачуючи їх з інтернету. Допомагайте!
Как Украина ВКонтакте и Однокласники запретила
volevikt Дата: Пт, 19.05.2017, 21:00 | Повідомлення № 192
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 177
Користуюся послугами Укртелекому. Сьогодні не отримувалось зайти ні в mail.ru, ні в Однокласники, ні у ВК.
Довелося завантажувати додаткову програму, щоб зайти в соціальні мережі та видалити особисту інформацію.
Цензурні санкції створили для мене певний дискомфорт.
Як класний керівник 5 класу відчула переваги спілкування у ВК. Ще у вересні 2016 року створила групову бесіду для свого класу. Дуже зручно. Діти, які хворіли і не були в школі з поважних причин, могли запитати домашні завдання, порадитися щодо розв'язування задач, викласти тексти творів, які пропонуються на самостійне прочитання. Я писала дітям різноманітні оголошення.
Сьогодні зайшла у ВК і не побачила там нікого зі своїх п'ятикласників. Звісно, вони не можуть ще обходити цензуру і я їх цього не вчитиму. Тож доведеться шукати альтернативні шляхи. Поки що не бачу кращого варіанту за скайп. Вже додала до контактів декілька дітей, але далеко не всіх (у багатьох немає ще профілю у скайп).
ВК також був зручний у спілкуванні з роботодавцями (займаюся фрілансом). Сьогодні довелося зайти, щоб повідомити свою електронну адресу на випадок, якщо не вдасться більше виконати вхід у соцмережу.
Імпортувала всі листи з mail.ru до gmail.com. 
Дуже не вистачатиме Агента, який миттєво повідомляв про надходження листів та надавав можливості для онлайн спілкування з друзями.
Висновок: життя продовжується. І хоча мені не вистачатиме зручностей деяких сервісів, шукатиму альтернативу.
gry Дата: Пт, 19.05.2017, 21:36 | Повідомлення № 193
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 90
Цитата volevikt ()
не вистачатиме Агента, який миттєво повідомляв про надходження листів
Вставте в Хром оцю штуку 
https://chrome.google.com/webstor....-dialog
Ну, а щодо  спілкування то звичайно... Може замінити чат на Фейсбук.
sergey1979 Дата: Пт, 19.05.2017, 22:32 | Повідомлення № 194
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Цитата Пилипчук_О_П ()
Можна детальніше
Трохи не так виразився (воно й в пості видно, не відредагував), скоріше офіційно мати контакт (хоча з іншої сторони й спостерігати). Кількість підписників як раз майже зрівнялась з кількістю учнів (ну так разом з випускникам та іншими :) )
nolk-v Дата: Пт, 19.05.2017, 23:41 | Повідомлення № 195
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Худа без добра не буває... Сьогодні більше 50 друзів у Фейсі добавив. Люди активно переходять на інші соцмережі. Трагедії особливої немає. Більш продвинуті зайняті бекапом своїх фото з однокласників та ВК. Сторінки школи як на фейсі так і на ВК працюють. За останніми даними білшьше 60% обійшли успішно заборону. На всяк випадок прикрив сторінку школи на ВК, хоча звісно жаль - за три роки накопилося багато корисного матеріалу... Дублюю все на фейс...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Соціальні мережі (В контакте, Однокласники, Мой мир та інші)
Сторінка 13 з 14«1211121314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.