Пн, 25.09.2017, 00:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 9«1234589»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Яким інтернетом ми користуємося? (Обмін досвідом по використанню різних Інтернет підключень.)
Яким інтернетом ми користуємося?
Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
1.Діал-ап (Укртелеком, Інфоком, Вільний доступ та інше)[ 11 ][14.86%]
2.Мобільний EDGE GPRS (МТС, Київстар, Білайн, Лайф та інше)[ 8 ][10.81%]
3.Мобільний CDMA, чи 3G - 4G інтернет (МТС, Київстар, Білайн, Лайф, ПіпелНет, Ютел та інше)[ 10 ][13.51%]
4.Радіо Інтернет (ІнтерТелеком, АргоКом та інше)[ 11 ][14.86%]
5.Wi-Fi різних провайдерів[ 2 ][2.70%]
6.ADSL (ОГО від УкрТелеком та інше)[ 21 ][28.38%]
7.Виділена лінія[ 3 ][4.05%]
8.Кабельний інтернет (Воля, Міські телевізійні кабельні мережі та інше)[ 14 ][18.92%]
9.Супутниковий асиметричний, або двохнапрямлений інтернет[ 1 ][1.35%]
10.Інтернет невідомого походження, або інші типи підключення (конкретизувати у повідомленні)[ 2 ][2.70%]
Усього відповідей: 74
Bandalak Дата: Чт, 03.12.2009, 00:44 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Просимо відповісти на питання та залишити свої аргументи в повідомленнях
Шановні форумчани!!!!!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:16
Bandalak Дата: Пт, 14.05.2010, 15:42 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Київстар ніби відновив своє покриття GPRS у прикордонній зоні.
Швидкість поганенька, до 3 кБ/сек. максимум. Вдень до 1 кБ/сек..
Ще я помітив, що всі малюнки зтискаються на проміжному сервері до нерозпізнавання.
Наприклад, у панель керування власним Юкозовським сайтом я не можу зайти, бо там треба увести код з картинки, а він розмазаний на стільки, що вгадати його не можливо! ;)

МТС працює тільки на роумінг. Діалап вмер назавжди. Інтерет 3G, що я пробував підключити з Молдови мені заблокували спецслужби і дали підписати довідку-попередження, що я так більше робити не буду, бо використання іноземних провайдерів на території України заборонено міжнародним правом! Штраф не взяли на перший раз.
.

Oxana_cher Дата: Пт, 14.05.2010, 18:52 | Повідомлення № 32
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
С 10 мая в городской сети появился реальный интернет со скоростю 100 Мбит/сек. входящий и 10 Мбит/сек. исходящий.
Реальная скорость конкретного сайта зависит только от пропускной способности промежуточных линий и скорости серверов, на которых они располагаются.
%)
berdoxana Дата: Ср, 19.05.2010, 23:25 | Повідомлення № 33
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Користуюсь Інтертелеком вдома, а в школі - Укртелеком ОГО.
tipo4ek Дата: Чт, 20.05.2010, 07:24 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Купив собі 2 модеми: вдома ПіплНет 777 (швидкість 0,8...1 Мбіт), на роботі Інтертелеком: 700мб за 20 грн (швидкість до 512Кбіт)
Bandalak Дата: Сб, 22.05.2010, 00:30 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Я вже впевнений, що у моєму селі інтернету ніколи не буде. Тому вирішив провести ОГО своєму тестьові у сусідньому селі. Буду на вихідні приїздити з компом і закачувати все що мені потрібно. Одна проблема, тесть проживає на відстані 1800 м. від АТС.

Питання до тих, хто хоч трохи петрає в ОГО та має практичні навички здійснення такого підключення.
Чи буде працювати ОГО ультра 24 Мбіт на такій відстані?
Чи є можливість не використовувати загальний телефонний кабель, якість якого може бути сумнівна, а провести свій потовщений одноцільний?
Який модем краще купити, чи укртелеком дає свої модеми?

volodschool2 Дата: Сб, 22.05.2010, 01:56 | Повідомлення № 36
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Quote (Bandalak)

Відстань нормальна. Працює і на більших. Але розраховувати на 24 Мбіт/с в будь-якому випадку не слід, таке буде тільки в ідеальних умовах.
Quote (Bandalak)
провести свій потовщений одноцільний?

А це запитання до кого? Якщо домовитесь зі своїми укртелекомівцями, то проводьте. А не дорого буде за 1800 метрів кабелю платити? А може все буде працювати й на існуючій лінії, її спочатку треба протестувати, а вже потім вирішувати питання про заміну.
Quote (Bandalak)

Модем можна ставити свій, або придбати в Укртелекому при підключенні. Порівняйте ціну пропонованого модему з ціною в магазині і самі вирішуйте. Рекомендований укртелекомом Callisto 821+R3 і придбаний у них же працював нормально, поки не підключив тарифний план "Ультра". Декілька разів на день зв’язок переривався. Зараз підключаюся через Zyxel P600 - працює чудово, обривів зв’язку не буває (тук-тук по дереву). Та й з торентами він дружить набагато краще, 1024 потоки проти 256 в каллісто.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 22.05.2010, 12:25 | Повідомлення № 37
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Bandalak)
Я вже впевнений, що у моєму селі інтернету ніколи не буде. Тому вирішив провести ОГО своєму тестьові у сусідньому селі. Буду на вихідні приїздити з компом і закачувати все що мені потрібно. Одна проблема, тесть проживає на відстані 1800 м. від АТС.
Питання до тих, хто хоч трохи петрає в ОГО та має практичні навички здійснення такого підключення.
Чи є можливість не використовувати загальний телефонний кабель, якість якого може бути сумнівна, а провести свій потовщений одноцільний?

Давайте попорядку! Яка відстань від села вашого тестя до вашого? Якщо до 10 кілометрів то інтернет можливо провести і в ваше село, в тестя точку WI-FI, зєднання з вашим компютером типу міст. І буде нормальний хід вкладетесь десь в 7 тис. гр. + зможете розкидати інтернет по селі іншим користувачам. От щодо пропускної швидкості каналу АТС в селі тестя напевне сказати неможу. Тому що невідомо чи вони беруть його кабельним шляхом коаксіл, тощо, чи стоїть вишка подовження WI-FI укр телеком. Якщо домовитесь з сільським головою та директором. Матимете стабільних клієнтів. Вкладені кошти повернуться дуже швидко.
1800 метрів навідь на совдепівські парі -воздушкі( по стовпах) дають стабільними найменше 2 Mb без обривів.
Пока не проклали коаксіл я сам сидів на такому нетові. Стовби висіли на проводах без ізоляторів а провода повростали в гілля дерев. ;) До АТС 2,8 км.
Не раджу купувати кабель на таку відстань обійдеться в гарний кошт. Прикиньте вартість такого екранованого кабелю довжиною 1800 метрів. ;)
Ультра працювати буде тільки вам доведеться перевірити в режимі тестування максимально -пропускну здатність каналу наприклад 14 Мb, А потім звязатись з Укртелекомівським інженером з служби підтримки щоб вам на цю швидкість зробили звужений профіль, не широкосмуговий! Це дасть вам приблизно 40 % якості в роботі інету.
Що до мопеда. Краще купити свій раджу D-link в нас він коштує 242 грн. В комплекті 2 сплітера і кишки. Так як Calisto та Zyxel це вчорашній день. І краще відразу брати двопортовий мопед, різниця в ціні 70 гр. А практична польза очевидна ;)
volodschool2 Дата: Сб, 22.05.2010, 19:38 | Повідомлення № 38
Досвідчений учасник
Quote (НІКОЛЯ)
Calisto та Zyxel це вчорашній день

Bandalak, не вірте цьому! У мене в школі використовується D-Link і максимум, який вдалося витягнути на ньому це 2 Мбіт/с, та й відстань від школи до приміщення Укртелекому близько 200 м. Не знаю тільки кудою йдуть до школи провода, можливо десь в обхід ;) і їх довжина може бути 3 км, але ніякі маніпуляції наших корифеїв з Укртелекому не зуміли підняти до 4 Мбіт/с. Лампочка DSL поморгає та й гасне. Так що "вчорашній день" може краще і надійніше працювати. За зухель я віддав 362 грн, зараз в магазині Білій Церкві його продають за 420 грн. Не знаю, як може бути кращим модем за 242 грн. Розумію, що не завжди ціна=якість, але вирішувати Вам.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 22.05.2010, 20:42 | Повідомлення № 39
Знавець вірусів
Quote (volodschool2)
Bandalak, не вірте цьому! У мене в школі використовується D-Link і максимум, який вдалося витягнути на ньому це 2 Мбіт/с, та й відстань від школи до приміщення Укртелекому близько 200 м.

Quote (volodschool2)
але ніякі маніпуляції наших корифеїв з Укртелекому не зуміли підняти до 4 Мбіт/с

В ніх криві руки! Всі користувачі Делінка стикаюця з проблемою переналаштування модема під з'єднання типу міст та іншими приколами які містить цей мопед.
Повірьте використовую ADSL МОДЕМА D- LINK 2500U Витягує 20 Mb з свистом. А про те які продвинуті специ в Укртелекомі я знаю не понаслишці ;)
Коштує він на КПІ в Києві 242 грина А в Укртклекомі вам його радопропонуватимуть за 375. Як в приказці " Без лоха і жизнь плоха" ;)
Quote (volodschool2)
Лампочка DSL поморгає та й гасне.

Це проблеми не з модемомом а з лінією та портом. Потрібно було спецам лапи в тиски і трохи вирівняти. ;)
Я ніяким чином не хочу образити прцівників Укр телекому серед моїх друзів та знайомих є багато праціників цеї кантори, справді є профі в своєму ділі але є й такі яких треба гнати с...ю мітлою.
Приклад; Коли Bandalak запитав чи можливе продовження ADSL ліній через WI-FI на ноього вилупили очі як блюдця і сказали що він росказує щось з області фантастики. Чи не так Анатолію? B)
volodschool2 Дата: Сб, 22.05.2010, 20:54 | Повідомлення № 40
Досвідчений учасник
Quote (НІКОЛЯ)
не з модемомом а з лінією та портом

Та це і так зрозуміло, але в цих умовах домашній зухель працював! Я ж не кажу, що Ваш д-лінк поганий, поганий мені попався. Я з д-лінками знайомий давно, на них будував першу Wi-Fi мережу, бо апаратура цієї суперфірми найдешевша. Подобається в них те, що вони досить прості в налаштуаннях, можна знайти багато альтернативних прошивок на всі смаки. А найбільше д-лінковські вайфай точки доступу мені подобаються за те, що з них можна виковиряти дефіцитний високочастний конектор для вмонтовування його в ноутбук. Це юмор, але з однією несправною я так і вчинив.
Bandalak Дата: Вт, 25.05.2010, 02:49 | Повідомлення № 41
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
От щодо пропускної швидкості каналу АТС в селі тестя напевне сказати неможу.

Там оптоволокно другого рівня! У його селі в школі 24 Мбіти/сек. підключено. Реально до 20 витягує.
Quote (НІКОЛЯ)
Яка відстань від села вашого тестя до вашого? Якщо до 10 кілометрів то інтернет можливо провести і в ваше село, в тестя точку WI-FI, зєднання з вашим компютером типу міст.

Питання вже розгядалося мною. Відстань по прямій між нашими хатими біля 17 км., та й рельєф дуже складний, прямої видимості немає. Провести Фай-фай без двох додаткових проміжних точок неможливо, а це вже не 7, а 20 тис. грн. + трансформатори + електропроводка. Короче ніхто це робити не буде! ;)
Quote (НІКОЛЯ)
1800 метрів навідь на совдепівські парі -воздушкі( по стовпах) дають стабільними найменше 2 Mb без обривів.

2Мб це вчорашній день. Гулять так гулять. Менше ОГО ультра і чути не хочу. Або нехай дають 24, або буду купувати додатковий кабель.
Я ж буду до тестя приїздити десь на пів-дня при потребі, і за цей час багато чого треба скачати, а Ви кажете 2 Мб. B)
Quote (НІКОЛЯ)
Чи не так Анатолію?

Звичайно так! Мені ввічливо пояснили, що фантастика у них на другому поверсі. А насправді там псих-лікарня! :)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 25.05.2010, 09:50 | Повідомлення № 42
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
2Мб це вчорашній день. Гулять так гулять. Менше ОГО ультра і чути не хочу. Або нехай дають 24, або буду купувати додатковий кабель.
Я ж буду до тестя приїздити десь на пів-дня при потребі, і за цей час багато чого треба скачати, а Ви кажете 2 Мб

Я мав наувазі що 2 метри стабільними були навідь тоді коли на на проводах були підключені ще й яблуні з абрикосами кроми стовбів
нет працював стабільно. Хоча часом присідала до 1,5 але я думаю що це кроти в корінні дерев через анонімні проксі підєднували тимчасово собі нет B)
Bandalak Дата: Вт, 25.05.2010, 13:13 | Повідомлення № 43
Лідер форуму
У моєму селі позаторік хотіли волокно проводити, але місцеві УкрТелекомщики не хотіли зайвого гемороя на свою задницю і доповіли керівництву офіційно, що в селі інтерету нікому і нафіг не потрібно!
gromko Дата: Нд, 22.08.2010, 09:51 | Повідомлення № 44
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Міністр освіти вважає, що села на 100% забезпечені інтернетом
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник вважає, що використання електронних версій підручників замість друкованих не становить загрози якості шкільної освіти в сільській місцевості
Про це він сказав 21 серпня, на прес-конференції у Києві.
"Аналіз вступної кампанії цього року показав, що 100% забезпечення молоді Інтернетом існує, навіть у сільській місцевості", - сказав міністр.
Табачник зазначив, що рівень комп'ютеризації шкіл у сільській місцевості складає 86%, при цьому додав, що навіть якщо в школі немає Інтернету, учні 10 класів зможуть отримати до нього доступ самостійно.

Міністр не бачить проблеми в тому, щоб учні роздрукували кілька сторінок підручників, які до них ще не доставлені в друкованому вигляді.
Як відомо, в п'ятницю Міністерство освіти і науки почало доставку підручників у школи.
Відомство прогнозує завершення друку підручників за держзамовленням на 2010/2011 навчальний рік до листопада.

gry Дата: Нд, 22.08.2010, 12:21 | Повідомлення № 45
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (gromko)
Міністр не бачить проблеми в тому, щоб учні роздрукували кілька сторінок підручників, які до них ще не доставлені в друкованому вигляді.

А чи обрахував міністр просту форулу -> кількість підручників-> кількість сторінок->кількість учнів в класі... Чи хоч оди принтервитримає цю наругу ?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Яким інтернетом ми користуємося? (Обмін досвідом по використанню різних Інтернет підключень.)
Сторінка 3 з 9«1234589»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.