Ср, 24.05.2017, 16:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Інтернет у школі (Для чого використовувати інтернет в школі)
Інтернет у школі
Lanchik_84 Дата: Вт, 20.10.2009, 17:03 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня шановні колеги!!!
Поділіться, будь-ласка, досвідом використання інтернету у школі.
Місяць тому нам провели швидкісний інтернет і тепер керівництво вимагає якомога активніше використовувати цей ресурс в освітніх цілях.
Поки що в нас існує вільний доступ до мережі інтернет усіх бажаючих, але наплив учнів дуже великий, а крім пошуку рефератів та спілкування нічого корисного вони не роблять.
Наперед вдячна за будь-які поради.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Ср, 06.01.2016, 00:35
Ковшун Дата: Чт, 22.10.2009, 16:16 | Повідомлення № 16
Адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ogorodets)
Только, в большинстве случаев, гниловатую, жаждущую "срубить капусту" душу...

Буває і таке... ;)
НІКОЛЯ Дата: Чт, 22.10.2009, 21:20 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Ogorodets)
Вот это супер!!! Только, в большинстве случаев, гниловатую, жаждущую "срубить капусту" душу...

Вибачайте в сім'ї не без урода, але не потрібно всих під одну розчоску! ;)
Lanchik_84 Дата: Ср, 11.11.2009, 21:56 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Рейтинг: 0
Привітик
Дякую всім за цікаві дописи і вітання.

Тішуся інтернетом сама, от скоро і учні повернуться з карантину.
але як було справедливо помічено

Контакт, mp3, - їхні захоплення. Може у Вас не так????

І в мене так. Причому неправда, що якщо дати дітям вдосталь набавитись, то вони почнуть займатись чимось корисним.
В моїх учнів, у кожного третього так точно є дома інтернет, але все одно крім контактів і он-лайн іграшок їх мало що цікавить.

Буду знову воювати за знання.
В чому і вам бажаю успіху.

Newbie Дата: Ср, 11.11.2009, 22:32 | Повідомлення № 19
Хелпер
Нагороди: 8
Рейтинг: 81
інтернет на уроці інформатики можна використати для онлайнових робочих зошитів
Bandalak Дата: Чт, 12.11.2009, 01:16 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Нагороди: 33
Рейтинг: 236
Quote (НІКОЛЯ)
Вибачайте в сім'ї не без урода, але не потрібно всих під одну розчоску!

Мені здається, що якби розробники ставили помірні ціни на свою продукцію, то й піратства би не було і автори більше б заробили!
GаrDArik Дата: Нд, 15.11.2009, 02:25 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Lanchik_84)
крім пошуку рефератів та спілкування нічого корисного вони не роблять.

Так а це корисне! Діти не вміють спілкуватись вживу - хай хоч так... Та і реферати - та сама бібліотека можна вважати.

В мене теж - вконтакт. Але іноді пробую давати завдання на уроці на пошук інформації в Інтернет

Lydysya Дата: Сб, 23.01.2010, 15:23 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Рейтинг: 11
Мене той "Контакт" в школі теж вже дістав. Спочатку дивилася на це крізь пальці - на деяких перервах один-два учні просились "в контакт", бо їм треба було терміново там щось зробити. А мені що, жалко? Дозволяла на кілька хвилин зайти. Але останнім часом це набуло характеру епідемії. І дійшло до того, що під час перерви в мене два дні назад поцупили гаманець, а з яким класом розбиратись, невідомо, бо на перерві були учні з різних класів.
Я вже знашла інформацію, як закрити "контакт", але, можливо, хтось поділиться своїм досвідом, як це можна зробити надійно і без "лазеек".
НІКОЛЯ Дата: Сб, 23.01.2010, 15:43 | Повідомлення № 23
Знавець вірусів
Quote (Lydysya)
Я вже знашла інформацію, як закрити "контакт", але, можливо, хтось поділиться своїм досвідом, як це можна зробити надійно і без "лазеек".

В юзерджейті є фільтр на кожного учня прописуєм силки в фільтер з зірочками отакі *вконтакте ру* , * vk.com*. та *durov.ru* і важайте якщо ваші учні не з продвинутих такі як деякі з моїх цього вистачить щоб обмежити їх від контакту. ;)
Lydysya Дата: Сб, 23.01.2010, 15:49 | Повідомлення № 24
Часто заходить...
Це було б простіше, звичайно, але ми не використовуємо проксі та Usergate. Треба зробити обмеження на кожному комп'ютері. Я думала це зробити за допомогою файла hosts, але вирішила запитати думку більш досвідчених людей.
argun Дата: Сб, 23.01.2010, 16:55 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (Lydysya)
думала це зробити за допомогою файла hosts,

Блокую за допомогою цього файлу. Але у мене модем підключений до мого(учительського ПК) по ЮСБ а далі Інтернет учням по мережі.
Заблокував контакт, Однокласники, Мой мир.
Бувають випадки, коли хтось найде якийсь варіант входу, але за допомогою NetSupport School контролюю та добавляю у блокіровку.
Якщо треба дати доступ вчителям, або деяким учням - знімаю блокіровку.
Набранний список блокування можу скинути. Якщо модем включений у свіч, то треба налаштовувати цей файл на кжному ПК. Але учні можуть його переналаштувати, потрібен постійний контроль.

Відредаговано: argun - Сб, 23.01.2010, 16:56
НІКОЛЯ Дата: Сб, 23.01.2010, 17:15 | Повідомлення № 26
Знавець вірусів
Quote (argun)
Набранний список блокування можу скинути. Якщо модем включений у свіч, то треба налаштовувати цей файл на кжному ПК. Але учні можуть його переналаштувати, потрібен постійний контроль.

Через що я і рекомендую використання юзер джейта все просто і без варіантів.
Lydysya Дата: Сб, 23.01.2010, 17:21 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
Quote (argun)
Якщо модем включений у свіч, то треба налаштовувати цей файл на кжному ПК. Але учні можуть його переналаштувати, потрібен постійний контроль.

Так, у нас модем в кабінеті директора і підключений до свіча. І всі інші підключаються по мережі. Тому хотіла спочатку добре розібратися, щоб потім знову не гратися з кожним комп'ютером.
Quote (argun)
Набранний список блокування можу скинути.

Якщо Ваша ласка :$ , думаю, пригодиться не тільки мені.
Quote (НІКОЛЯ)
Через що я і рекомендую використання юзер джейта все просто і без варіантів.

Повністю погоджуюсь. В нас колись був UserGate, але він дуже сильно тормозив Інтернет, тому відмовились від нього.

Відредаговано: Lydysya - Сб, 23.01.2010, 17:26
НІКОЛЯ Дата: Сб, 23.01.2010, 18:27 | Повідомлення № 28
Знавець вірусів
Quote (Lydysya)
В нас колись був UserGate, але він дуже сильно тормозив Інтернет

А дарма просто він у вас був неправильно налаштований. При бажанні можу скинути джейт налаштований повністтю після інсталяції тільки підкините файлик конфігурації в проінсталену програмку. Проксі порт все прописане моніторинг фільтри тільки бажано б знати на яку кількість ПК потрібно. Все що доведеться зробити перейменувати компютери в мережі комп 1 комп 2 комп 3 там се вже забито.
Lydysya Дата: Сб, 23.01.2010, 18:41 | Повідомлення № 29
Часто заходить...
Якщо я правильно зрозуміла, то UserGate треба поставити на сервері, а на учнівських комп'ютерах проксі призначити IP сервера?

Quote (НІКОЛЯ)
Проксі порт все прописане моніторинг фільтри тільки бажано б знати на яку кількість ПК потрібно.

В мене в класі 13 комп'ютерів.
Quote (НІКОЛЯ)
При бажанні можу скинути джейт налаштований повністтю після інсталяції тільки підкините файлик конфігурації в проінсталену програмку.

Не відмовлюся :$ . Спробую розібратися за вихідні.
gry Дата: Сб, 23.01.2010, 19:23 | Повідомлення № 30
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 90
Quote (Lydysya)
В мене в класі 13 комп'ютерів.

8 машин з UserGate працюють аж бігом. Дивіться фільтри, якщо щось гальмує.

Додано (23.01.2010, 18:23)
---------------------------------------------
До речі звик до UG 2.8 . Пробував 4. Значних переваг не знайшов. Мабуть тут працює принцип - чим простіше - тим краще.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.1 Інтернет. Сервіси Інтернету » Інтернет у школі (Для чого використовувати інтернет в школі)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.