Вт, 26.09.2017, 03:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.9 Вирішення проблем з залізом » Утилізація списаної комп'ютерної техніки (Штрафи, процедура утилізації, фірми які займаються цим тощо)
Утилізація списаної комп'ютерної техніки
Spirit Дата: Пн, 19.01.2009, 01:12 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Проблема полягає в тому, що після бухгалтерського списання комп'ютерної техніки (КТ) її потрібно утилізовувати, просто викинути в смітник недозволено, за це штрафують.

Чи зустрічався хтось з утилізацією техніки, які фірми роблять це, скільки це коштує і де в законодавстві це прописано, особливо сама процедура утилізації (тобто як утилізувати, ну щось на кшталт - відокремити золото, залізо на брухт, пластмасу окремо і т.д.). Чи можна якось обходити це? Які штрафи за невиконання утилізації? (для прикладу, знаю що утилізація автомобільної покришки коштує стільки ж, скільки нова покришка, а штаф в 2 рази менший за цю суму).

Це проблема не тільки шкіл, але й комерційних структур, банків і т.д. Рано чи пізно всі ми зустрінемось з цією проблемою!

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Bandalak Дата: Пт, 18.02.2011, 23:49 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Motohobiman)
УКНЦ чи може БКшка,то з радістью купив би собі в майбутній музейчик

Розслабтеся, Ван ніхто не продасть навіть за 1000000 баксів. Все потрібно здавати по опису. В сусідньому районі, навіть відкривали кожну одиницю техніки і перераховували конденсатори. В одному селі чогось не вистачало, так склали акта на матеріально відповідального і подали в КРУ. Почалася судова тяганина, він готовий купити і повернути все назад, але ж який дурень йому продасть... ;)

Quote (Spirit)
АВК-АНТЕЙ - отлично работают.

Координати в студію!!! :o

Quote (Ostrenko_Aleks)
фура і ніхто не перераховував те що туди закидали

В казки я вже з 7-ми років не вірю!!! Все акуратно перераховується!!! :*
mouse Дата: Сб, 19.02.2011, 12:31 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
А ось таке питання: а якщо компи не рарітетні - звичайні, років з 5-6 їм, але ремонту не підлягають, як їх списувати? Бо це в нас проблема.
PanPete Дата: Сб, 19.02.2011, 13:32 | Повідомлення № 33
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (mouse)
А ось таке питання: а якщо компи не рарітетні - звичайні, років з 5-6 їм, але ремонту не підлягають, як їх списувати? Бо це в нас проблема.

Дозвольте нагадати, що проблема зняття з балансового обліку має два аспекти - зняття з експлуатації та утилізації. Зняття з експлуатації в вашому випадку можливе складанням акту про неможливість продовження строку експлуатації. Акт має спиратись на довідку з сервісного центру (ремонтної майтерні, тощо) про неможливість ремонту. Після складання такого акту переходите до другого етапу - утилізації. Цей етап нічим не відрізняється від подібного, але для "раритетів". При наявності актів зняття з експлуатації та утилізації бухгалтерія зобов'язана зняти списане з балансового обліку.

Відредаговано: PanPete - Нд, 20.02.2011, 12:03
Bandalak Дата: Нд, 20.02.2011, 10:07 | Повідомлення № 34
Лідер форуму
Quote (mouse)
років з 5-6 їм, але ремонту не підлягають

А що по них танк проїхав?
У моєму класі компам буде скоро 10 років, і все прекрасно ремонтується! B)
mouse Дата: Нд, 20.02.2011, 13:09 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
А що по них танк проїхав?

Добре, уточню. Їм 10 років. Малопотужні блоки живлення. Сгоріли мат. плати. На фірмах не придбаєш, що робити?
Quote (PanPete)
переходите до другого етапу - утилізації.

Як раз цікавить цей етап. Бухгалтерія ніяк не може знайти вихід.
Bandalak Дата: Нд, 20.02.2011, 13:49 | Повідомлення № 36
Лідер форуму
Quote (mouse)
Малопотужні блоки живлення. Сгоріли мат. плати.

Купляєте будь-які мамки з процами і вперед! На Караваєвих дачах у Києві їх як гною.
При необхідності міняєте БЖ.
Ми за 10 років поміняли вже 8 БЖ, 3 мамки, 4 модулі пам'яті.
Добро на списання таких компів ніхто не дасть ще років 50. ;)
Motohobiman Дата: Нд, 20.02.2011, 14:28 | Повідомлення № 37
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Не знаю може хтось вже й списав ,та забув викинутим :$ ,чи як,пишуть же люди,всяке буває,а я ніяк найти не можу :)
PanPete Дата: Нд, 20.02.2011, 18:35 | Повідомлення № 38
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (mouse)
Як раз цікавить цей етап. Бухгалтерія ніяк не може знайти вихід.

В Вінниці утилізатора не знайшов, але після зняття з експлатації цей головний біль підкинув завгоспу. Саме йому передали на збереження зняті з експлуатації машини. ;)
mouse Дата: Нд, 20.02.2011, 22:15 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Купляєте будь-які мамки з процами і вперед! На Караваєвих дачах у Києві їх як гною.

Для купівлі потрібно гроші, для грошей відповідний рахунок. Особисто для мене зручніше - хай лежать в куточку.
Quote (PanPete)
головний біль підкинув завгоспу

У нас також є приміщення де все це лежить. Просто хотілось довести справи до логічного кінця.
Denis_antey Дата: Ср, 23.03.2011, 19:56 | Повідомлення № 40
Новий користувач
Доброго времи суток, уважаемые форумчане!
Я являюсь сотрудником ЧП АВК-АНТЕЙ, если у вас есть вопросы по списанию и утилизации техники :? , я с радостью на них отвечу по телефону +380664628300 Денис. %)

Відредаговано: Denis_antey - Ср, 23.03.2011, 20:15
Motohobiman Дата: Сб, 09.04.2011, 20:10 | Повідомлення № 41
Новий користувач
Рекомендую ЧП АВК-АНТЕЙ дуже порядна та професійна фірма,мав справу- приємне враження.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 09.04.2011, 23:19 | Повідомлення № 42
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Motohobiman)
Рекомендую ЧП АВК-АНТЕЙ дуже порядна та професійна фірма,мав справу- приємне враження.

Доречі як рарітетні компи для музею багато найшли вже? Коли відкриєте музей запрошуйте я в ваших краях доволі часто, заскочу на булочки з маргарином. ;)

Доречі щодо ЧП АВК-АНТЕЙ нормальна фірма. По утілю.

НІКОЛЯ Дата: Сб, 09.04.2011, 23:22 | Повідомлення № 43
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Denis_antey)
Доброго времи суток, уважаемые форумчане!
Я являюсь сотрудником ЧП АВК-АНТЕЙ, если у вас есть вопросы по списанию и утилизации техники , я с радостью на них отвечу по телефону +380664628300 Денис

Повна інфа ЧП АВК-АНТЕЙ
УТИЛИЗАЦИЯ компьютерной и офисной оргтехники, бытовой техники, радиотелевизионной аппаратуры и т.д., а также оборудования, деталей, приборов, содержащих драгоценные металлы

Директор: Кацубинский А.В. Украина, г.Кировоград, ая 19, 25004

avk-antei@mail.ru
+380675200512

АБО
Предприятие "АВК-АНТЕЙ" предлагает свои услуги по диагностике технического состояния и утилизации компьютерной и офисной оргтехники, электро-вычеслительных машин, радиотелевизионной аппаратуры с выдачей Паспорта переработки и оплатой содержания в данном оборудовании драгоценных (если таковые имели место), черных, цветных металлов и полимеров. Лицензия.
Контакт: 27641, Украина, Кировоградская обл., С. Соколовское, переулок Школьный 10а
тел.: 80663232635
моб.тел.: 0663232635
e-mail: olgakonyk@yahoo.com

Denis_antey Дата: Пн, 11.04.2011, 16:01 | Повідомлення № 44
Новий користувач
Quote (НІКОЛЯ)
тел.: 80663232635 моб.тел.: 0663232635 e-mail: olgakonyk@yahoo.com

:Q
Эта информация уже не актуальна, остальное правильно. Спасибо за дополнение.

Відредаговано: Denis_antey - Пн, 11.04.2011, 16:04
Motohobiman Дата: Пн, 11.04.2011, 20:16 | Повідомлення № 45
Новий користувач
НІКОЛЯ, э багато чого вже,але ще поки не упорядкував нічого,поки-шо все в коробках:)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.9 Вирішення проблем з залізом » Утилізація списаної комп'ютерної техніки (Штрафи, процедура утилізації, фірми які займаються цим тощо)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.