Пн, 21.08.2017, 15:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.9 Вирішення проблем з залізом » Відновлення даних вінчестера (Проблема відновлення даних з відформатованого вінчестера)
Відновлення даних вінчестера
bana Дата: Чт, 21.04.2011, 16:48 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Доброго дня! У мене вперше виникла така проблема: після переустановки Windows на логічному диску C перестав відображатись логічний диск D. Після установки програмки Paragon Partition Magic 9 диск D показує як нерозмічену область! Що робить, якщо на тому диску була вся важлива інформація! ДОПОМОЖІТЬ! БУДУ РАДА ВИСЛУХАТИ БУДЬ-ЯКИЙ КОМЕНТАР НАВІТЬ НЕГАТИВНИЙ!!! :? :$
W-w-W Дата: Чт, 21.04.2011, 17:40 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
bana, нажаль ви при установці віндовса чи іншим способом видалили диск D і він створився як нерозмічена область, не копіюйте нічого на нього і не проводьте ніяких змін з ним. Частково можна відновити дані через спеціальні програми: ресіва чи схожі до них. Дещо можна взяти з цієї теми: відкрити
Взагалі таке трапляється в багатьох користувачів при роботі з жосткими дисками. все 100% не відновиться, але багато чого можна відновити
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 21.04.2011, 18:54 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Недавно пережив невеликий шок, коли, gscky pfdbcfzzyувімкнувши ноутбук виявив там... порожній вінчестер. Навіть без розбивки Так і не зрозумів, що так вплинуло на завантажувальні сектори. Два вечори "танців з бубном" - відновлено 100%, включно з працюючою Віндовс. Випробував низку різних утиліт. Якщо не помиляюсь, найбільше допомогла Acronis Recovery Expert.

Додано (21.04.2011, 17:54)
---------------------------------------------
Помилився. Допомогла R-Studio. Програма "вміє" знаходити на диску "рештки" файлової системи і зберігати як окремі айли, так і цілий образ диска.

swetikccc Дата: Чт, 21.04.2011, 21:42 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Прочитайте перше повідомлення
http://informatic.org.ua/forum/104-1440-1
Я таким чином зняв усі 50 гіг інформації
serbor Дата: Чт, 21.04.2011, 22:00 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Я не раз восстанавливал данные. Недавно в бухгалтерии раздел С исчез. А у них, как часто бывает, всё важное на рабочем столе лежало. Программа Easy Recovery Pro меня выручила: на другой диск были скопированы все данные вместе со структурой каталогов.
bana Дата: Пт, 22.04.2011, 09:26 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Дуже дякую! Спробую все!
Я встановила програму Paragon Partition magic і запустила на нерозміченій області (колись був диск Д) Мастер востановление удаленных разделов. Процес дуже довгий, повільний. Мені це щось дасть???

Відредаговано: bana - Пт, 22.04.2011, 09:33
Bandalak Дата: Пт, 22.04.2011, 13:12 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Нагороди: 36
Рейтинг: 247
bana, Видалені розділи я відновлював Acronis Disk Director 10,0. У ньму вибирав "Відновлення розділів". Там є декілька режимів, спробуйте усі. Якщо за 10 хвилин розділ не знайшло - марна трата часу, скоріш за все вже не знайде! Пробуйте інший режим. Головне не створюйте на порожньому місці нові розділи і нічого не пишіть туди!!!
У Києві є фірма (координати не пам'ятаю), яка навіть може вінт розібрати по частинах і вставити диски у новий вінт (якщо проблеми з механікою)! ;) Програмні збої вони теж долають. Але ціна там захмарна. До них зветаються переважно банки та спецслужби!
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 22.04.2011, 21:26 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Quote (bana)
Процес дуже довгий, повільний. Мені це щось дасть???

Ну що там, закінчився процес? Дещо пізно, але нагадаю: починаючи процес треба подбати про носій даних, на який буде збережено відновлений образ розділу. Мені, наприклад, дуже допоміг портативний вінчестер на 320 ГБ.

Додано (22.04.2011, 20:26)
---------------------------------------------
Хоча окремі файли можна записати і на живий розділ того ж вінчестера, на якому втратили розділ.

Imperial Дата: Сб, 23.04.2011, 09:27 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Рейтинг: 0
Таку проблему можна вирішити скориставшись утилітою Acronis Recovery Expert бажано з LiveCD. Сам нею два вінчестера по 250 Гб з не розмічених піднімав. Але це зайняло чимало часу (годин 15 для 250 Гб).
swetikccc Дата: Сб, 23.04.2011, 19:47 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Acronis BootCD Collection 1.3.1 Lite (2011/RUS)
http://www.zaza.net.ua/program....us.html
bana Дата: Вт, 26.04.2011, 15:52 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
[b][color=blue]Дякую за поради! Відновила майже все (із 16 Гб відновилось 12 Гб). Спочатку у програмі Paragon Partition Manager 9.0 на нерозміченій області бувшого диска д запустила Мастер востановления удаленных разделов. він знайшов там розділ. Потім зробила цей розділ логічним. Потім у програмі R-Studio вибрала цей розділ, запустила сканування після цієї процедури з'явилися всі папаки і благополучно зберегла на додатковому вінчестері.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.9 Вирішення проблем з залізом » Відновлення даних вінчестера (Проблема відновлення даних з відформатованого вінчестера)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.