Сб, 31.10.2020, 04:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще? (Коли ж народ перейде на Вісту?)
Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще?
Коли на вашу думку школи перейдуть на нову ОС Windows Vista?
1.З 2008 року частково[ 2 ][4.17%]
2.З 2009 року частково[ 4 ][8.33%]
3.З 2010 року частково[ 4 ][8.33%]
4.Протягом 2011-2015 рр. всі школи напевне вивчатимуть Windows Vista[ 7 ][14.58%]
5.Це стане можливим лише тоді, коли модернізують комп'ютерні класи[ 27 ][56.25%]
6.Судячи з тенденції розвитку інформатики в Україні: ще пройде десятиліття[ 12 ][25.00%]
Усього відповідей: 48
kom_adm Дата: Сб, 03.11.2007, 20:33 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Проголосуйте і залиште свої аргументи в повідомленнях

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:00
Bandalak Дата: Нд, 11.01.2009, 13:41 | Повідомлення № 91
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (GаrDArik)
та і в майбутньому будуть працювати з Вістою.

Ніхто ніколи з Вістою працювати серйозно не буде. Вибачте за категоричність.

Дам коротку характеристику Вісти з точки зору користувача.
У мене віста стоїть дома, як друга операційка, для експерементів. Чи торомозе вона чи ні, я на своєму компі визначити не можу, у мене нічого не торомозить. (Core2 Qadr 9975, 3 Gz, 12 Мб кеш, 4 Гб Озу).
І драйвера до всіх пристроїв не проблема, знайшов у інтернеті усі!
А от зручність користування на 0-му рівні. Я не про те, що всі звикли до ХР, я про інше!
Віста постійно прагне нав'язати якісь не зрозумілі дії, може для чайника це і добре, а я звик все розуміти, що відбувається у системі.
Різноманітні вікна, зроблені під типи файлів, прагнення нав'язати додатки, конфігурації. Навіщо це все!
Як би Майкрософт не хотіла, як би не пхала насильно вісту у ноутбуки та нові материнські плати, вона ніколи не приживеться! Вибачте за категоричність.
Подивіться рейтинги продаж офіційної Вісти, вони віїзджають лише за рахунок ноутбуків, а в 2009 році ще й будуть виїзджати за рахунок нав'язування Вісти до материнських плат основних виробників.

Я бачу лише одну глобальну концепцію розвитку вінди. Це покращення надійності та швидкодії, підтримка багатоядерних систем та інтеграція в інтернет. А от не зрозумілий, дибільний інтерфейс потягне Майкрософт лише назад!

Будемо сподіватися, що нова Віндовс 7, врахує всі недоліки краху Вісти, і займе достойно свою нішу!

GаrDArik Дата: Нд, 11.01.2009, 20:34 | Повідомлення № 92
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
в п'ятницу 9 січня офіційно вийшла бета версія Windows 7.

Відредаговано: GаrDArik - Нд, 11.01.2009, 20:37
Ogorodets Дата: Нд, 11.01.2009, 20:41 | Повідомлення № 93
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (GаrDArik)
в п'ятницу 9 січня офіційно вийшла бета версія Windows 7.

А неофициально она уже месяца два по сети гуляет...
GаrDArik Дата: Нд, 11.01.2009, 20:53 | Повідомлення № 94
Прописаний назавжди
хтось користувався? Як враження? Кажуть глюк в неї - перші секунди мп3 фазлів відрізає)
kom_adm Дата: Нд, 11.01.2009, 23:08 | Повідомлення № 95
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Не думаю, що варто користуватись бета версією. Хай дороблять як слід, випустять офіційний реліз, тоді й будемо юзати.
У мене вже близько року вдома ХР SP2 не злітає. Важливо "не хапати" сильних вірусів.
Windows Vista мені зовсім не подуші, нічого сильно толкового в ній, окрім навороченого інтерфейсу не знайшов. При цьому визнаю, що досвід користування Вістою в мене біля 3-х днів. Великі надії покладаю на Windows 7, залишаючись задоволеним Windows ХР.
gry Дата: Пн, 12.01.2009, 18:00 | Повідомлення № 96
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 133
Quote (Ковальчук_Олександр)
Windows Vista мені зовсім не подуші, нічого сильно толкового в ній, окрім навороченого інтерфейсу не знайшов.

Хочу також знести Вісту з нового класу, але методист "радить" - може приїхати КРУ і будуть проблеми. По моєму можна ставити ліцензійний XP Pro SP2, якщо є ліцензія на Вісту. Чи може я помиляюсь? Теж саме з Офісом?
Підскажіть
W-w-W Дата: Пн, 12.01.2009, 18:13 | Повідомлення № 97

Quote (gry)
По моєму можна ставити ліцензійний XP Pro SP2, якщо є ліцензія на Вісту. Чи може я помиляюсь? Теж саме з Офісом?

Якщо ліцензія на ліцензійний XP Pro SP2 не обмежена в кількості на навчальний заклад, то можна ставити не боячись, щоє у вас ліцензія на Вісту, а якщо є обмеження, то уви..... треба ставити те що є.
Bandalak Дата: Вт, 13.01.2009, 15:12 | Повідомлення № 98
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Мені здається, що якщо є якась ліцензфя Майкрософту, то всі нижчі версії у тій ж кількості, того ж типу (наприклад коорпоративний чи ОМ) завжди можна ставити!
Deykun Дата: Нд, 01.02.2009, 23:42 | Повідомлення № 99
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Тестував Windows 7 beta.
Дуже сподобалося. Точніше навіть вразило тим, що ОС завантажила драйвери через Інтернет замостійно
Та й помітно швидше комп"ютер працював, порівняно з Vista, та все ж через два дні встановив назад XP. Але якби залізо в мене було б потужніше, то користувавс б сімкою
piktor Дата: Пн, 02.02.2009, 10:48 | Повідомлення № 100
Активний учасник
Рейтинг: 19
Quote (gry)
Хочу також знести Вісту з нового класу, але методист "радить" - може приїхати КРУ і будуть проблеми. По моєму можна ставити ліцензійний XP Pro SP2, якщо є ліцензія на Вісту. Чи може я помиляюсь? Теж саме з Офісом?

1 - Почитайте ліцензійну угоду - там все написано напевне (многа букаф, розумію, але я колись на ХР таки прочитав.)
2 - Наскільки я пам"ятаю, всі Вісти, окрім ОЕМ та Starter Edition дозволяють downgrade.
Quote (Deykun)
Тестував Windows 7 beta.

А як в ній щодо свободи вибору? Наприклад, вручну вказати куди писати бутлоадер (Віста куди хоче, туди-й пише, навіть на інший вінчестер, не той, на який її ставлять) Ну і так далі.
Deykun Дата: Пн, 02.02.2009, 15:04 | Повідомлення № 101
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
piktor, В Vista "Инструмент командной строки Bcdedit.exe изменяет хранилище данных конфигурации загрузки"
Взагалі, все чітко встановлюється, в той вінчестер і навіть той розділ, що треба =)
Сам файл бутлоадера хз де :) не перевіряв, але там той сайми Windows Boot Manager , що і в Vista
piktor Дата: Вт, 03.02.2009, 11:33 | Повідомлення № 102
Активний учасник
Рейтинг: 19
Quote (Deykun)
Взагалі, все чітко встановлюється, в той вінчестер і навіть той розділ, що треба =)

Я такий неуважний, що не побачив, коли інсталятор Вісти питав "А куди писати бутлоадер - на перший вінчестер чи на другий, чи на той розділ куди я ставлюся?" Тицьніть мені носом будь-ласка. Я, навіть, не пошкодую дискового місця на віртуальну машину щоб спробувати.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 27.02.2009, 09:19 | Повідомлення № 103
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
ВІСТА - ВИБАЧТЕ НА НЕЇ ЗОВСІМ НІКОЛИ НЕ ПЕРЕЙДУТЬ ВОНА ЯК БУЛА СИРОЮ ТАК І Є
ДОРЕЧНІШЕ БУЛОБ ЗАПИТАТИ КОЛИ МИ ПЕРЕЙДЕМО НА ЛІНУКС
GаrDArik Дата: Сб, 28.02.2009, 13:40 | Повідомлення № 104
Прописаний назавжди
А де можна скачати Віндоус7? Нормальну, шоб добре качалась ну і стала нормально?
mudrak Дата: Сб, 28.02.2009, 20:16 | Повідомлення № 105
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Після завнтаження SP1 та інших оновлень віста помітно "пожвавішала", але жаль програм, які не йдуть під нею, особливо Alkohol (хтось чув про сумістну версію?). А те що вона весь час "переставляє користувачеві ноги" (вчить що робити) багатьом подобається (не інформатикам), те що не дуже пускає "вглиб" цікавих, то така вже політика компанії. Словом, якщо її дороблять - то може бути непогана заміна ХР, хіба що Windows 7 буде ще краща.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще? (Коли ж народ перейде на Вісту?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.