Пт, 30.09.2022, 12:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще? (Коли ж народ перейде на Вісту?)
Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще?
Коли на вашу думку школи перейдуть на нову ОС Windows Vista?
1.З 2008 року частково[ 2 ][4.17%]
2.З 2009 року частково[ 4 ][8.33%]
3.З 2010 року частково[ 4 ][8.33%]
4.Протягом 2011-2015 рр. всі школи напевне вивчатимуть Windows Vista[ 7 ][14.58%]
5.Це стане можливим лише тоді, коли модернізують комп'ютерні класи[ 27 ][56.25%]
6.Судячи з тенденції розвитку інформатики в Україні: ще пройде десятиліття[ 12 ][25.00%]
Усього відповідей: 48
kom_adm Дата: Сб, 03.11.2007, 20:33 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Проголосуйте і залиште свої аргументи в повідомленнях

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:00
romius Дата: Пн, 08.09.2008, 22:55 | Повідомлення № 46
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Vista это жуть от которой мой новый комп стал тормозом. (PS:но очень красивая) XP еще лет 10 будет востребованой. У меня в класе Винда 98 лицензионая этож смешно. Пришлось ХР (черный рынок) ставить.
Boris_A Дата: Пн, 08.09.2008, 23:10 | Повідомлення № 47
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Навіщо переходити на Вісту, якщо XP SP2 - супер.
Все працює нормально, все перевірено...
Я ставив дома Вісту, щоб побачити... Інтерфейс, звичайно СУПЕР, але куча програм поки що не працюють під нею...

у меня в классе 11 пакетов "висты", лежат мертвым грузом... 512Мб ее не тянет+

kom_adm Дата: Пн, 08.09.2008, 23:33 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Windows Vista SP1 x86 Game Edition 2008 - все відмінно працює, ніяких тормозів.
Але з назви видно, що робили її пірати, тому згодиться хіба що для дому.
Boris_A Дата: Пн, 08.09.2008, 23:54 | Повідомлення № 49
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
що робили її пірати, тому згодиться хіба що для дому.

Можно называть "пиратами" и их незалежных чиновників: не один я бідую, все місто Дніпродзержинськ зараз тримає ось цю кнопку: ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Додано (08.09.2008, 23:50)
---------------------------------------------
хоча, можливо, я помиляюсь

Додано (08.09.2008, 23:54)
Пояснення: в Дзержине сделали реформу: в каждой школе - по нулячему классу... Хорошо? Хорошо. Работай на здоровье. А опять-таки шото не ндравицца... Зажрались?

Morpheuz Дата: Вт, 09.09.2008, 00:57 | Повідомлення № 50
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Знаете что мне напоминает эта ситуация с Вистой? Практически тоже самое было с досом и 95 виндой. А зачем нам граф. интерфейс который так много памяти требует, и процессора, и видиокарту и..и...
Если возможности ПК позволяют, то лучше стаивть висту. А требования у нее не такие уж и нереальные.
Притом, если комп. класс новый, то там будет виста. И никуда от этого не деться.:)
p.s. Скажите мне пожалуйста какие прогрммы у Вас не работают под Вистой? Только конкретно назвите.
Комарик Дата: Вт, 09.09.2008, 16:06 | Повідомлення № 51
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Як по мені, то Vista - це лиш більш гарно оформлений XP. Принаймні те, що викладається у школі аж ніяк не потребує нової операційної системи. Суть не в ній, а в якості викладання.
Приведу приклад.
Ось я свого часу поміняв багато шкіл(у мене батько військовий і ми часто переїжали...). Я зміг повчитися у одній сільській школі. Коли я туди прийшов, то дітей там навчали на новесеньких компах і з найновішою операційною системою. А потім я перейшов до фіз-мат гімназії, де на старих машинах стояв MSDos.
Так ось, до чого я веду. У селі мене навчали приблизно такому:"візьмем мишку...наведем на значок...клацнем...ой дзвінок! Урок закінчено". У фіз-маті на комп'ютерах ми вивчали Pascal.
По закінченю школи, ті діти, які залишились у селі, так і практично нічого не знали. Вони близько трьох років просто махали курсором по екрані. Я ж, після закінчення фіз-мату, уже міг повноцінно використовувати усі можливості Паскаля і знав початки Делфі(хоча на уроках такого не вивчали, але відсотків 60 народу в тому шарило).
Тому діте не потрібно гнати під нові операційні ситеми. Їм потрібно самим пройти еволюцію операційних систем і навіть якщо вони по закінченю школи так і не побачать тої Вісти, розібратись самим по аналогії їм вже не складе такої великої проблеми.
Morpheuz Дата: Вт, 09.09.2008, 16:24 | Повідомлення № 52
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Комарик, +1
Но, можно ж хорошо учить на любой ОСи. И виста для этого больше подходит. И Вы написали, что новый класс был у обычной школе.
gry Дата: Вт, 25.11.2008, 23:55 | Повідомлення № 53
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
Quote (Morpheuz)
Если возможности ПК позволяют, то лучше стаивть висту. А требования у нее не такие уж и нереальные. Притом, если комп. класс новый, то там будет виста. И никуда от этого не деться.:)

Недавно ортимав новий компютерний клас. На всіх машинах стоїть Vista Busines. Поки що працює нормально. Насторожує і не зрозуміло одне - немає окремої відеокартки на вчительському, не говорячи вже про учнівські ПК. Інтегрована. Зрозуміло, що ні про яку серйозну роботу з відео не може бути і мови.
Bandalak Дата: Ср, 26.11.2008, 00:06 | Повідомлення № 54
Лідер форуму
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
Quote (gry)
На всіх машинах стоїть Vista Busines.

Якщо вісту витерти і поставити ХР, то компи почнуть літати по класі, можливо навіть відеокарт не потрібно буде!
Якщо є ліцензія на Вісту, то дозволяється використовувати всі попередні версії!

Відредаговано: Bandalak - Ср, 26.11.2008, 00:09
swetikccc Дата: Ср, 26.11.2008, 10:57 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Всю "красу" ОС бачу тільки тоді коли її встановлюю а так файловий менеджер і все.
Total Commander він і в Хр і в Vista виконуе одні і ті функції
А Vista я б не ставив коли сумістність меньше 4

Додано (26.11.2008, 10:54)

Quote (Bandalak)
Якщо вісту витерти і поставити ХР, то компи почнуть літати по класі, можливо навіть відеокарт не потрібно буде!

Витер зразу , замість 55 процентів завантаження памяті 35 (Vistу оптимізував а ХР поставив з усіма наворотами)

Додано (26.11.2008, 10:57)

Quote (Bandalak)
Якщо є ліцензія на Вісту, то дозволяється використовувати всі попередні версії!

Потрібно мати тільки 1 стару ліцензію,
piktor Дата: Ср, 26.11.2008, 11:24 | Повідомлення № 56
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Цікавий факт. На своїй домашній машинці (Sempron 2800+, 1 GB RAM, GF 7600GT) пробував Vista Pirated Edition, ну, працювала задовільно, навіть з увімкненим Aero, певні негаразди спостерігалися, але то дрібниці. Наразі зніс.
Ставив людині на бука ліцензійну Home Basic OEM, бук, наче, не слабший за мою машинку, але ТАКЕ ГАЛЬМО було, відключав все, що міг: служби, оформлення, чистив автозапуск - марно. Наступного разу за встановлення/налаштування Вісти буду брати дорожче, ніж за ХР. Ну і скажіть, що краще - ліцензія, чи піратка. Висновок - не купуйте Samsung'и з Vista.
P.S. Поставив у Linux віконний менеджер xmonad (во збочинець!), довелося "покурити" багато документації, зате тепер літає... Наразі маю 2GB RAM, swap відключив через непотрібність.

Відредаговано: piktor - Ср, 26.11.2008, 11:26
Jokerz Дата: Ср, 26.11.2008, 13:55 | Повідомлення № 57
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
такс выскажу и свою сторону
Я сторонник висты если это виста лицензионная и со всеми обновлениями - тогда никаких тормозов не ощущаешь. Если ставить висту без абдейтов и ломаную то у нее куча глюков и тормозов.
ХР лучше ставить туда где не поставишь висту, ясное дело что там где виста не станет то ее не стоит и тыкать.
Но само ядро и все остально я не про графику, реально отличаеться в лучшую сторону чем у ХР
gry Дата: Ср, 26.11.2008, 13:57 | Повідомлення № 58
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
Quote (Bandalak)

Це само собою зрозуміло, але ж ми йдемо вперед...? Те ж саме мабуть із Офісом 2007 - для мене це красива, але дуже незручна штука, незнаю як іншим. Чи може я ще не "відчув смак"?
piktor Дата: Ср, 26.11.2008, 15:04 | Повідомлення № 59
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (Jokerz)
Я сторонник висты если это виста лицензионная и со всеми обновлениями - тогда никаких тормозов не ощущаешь. Если ставить висту без абдейтов и ломаную то у нее куча глюков и тормозов.

В мене було з точністю до навпаки.
Може пан прихильник скаже, чому Віста важить майже 10 ГБ відразу після інсталяції? Це при тому, що ХР - максимум 2. Ну сучасні жорсткі диски дозволяють мати таку розкіш, але на ті 8 ГБ я наставлю джентельменський набір софту. А куди пропадає ~500МБ пам"яті відразу при старті? Це 1/4 всього наявного в мене обсягу, чи ви скажете, що 2ГБ - це вже історія?
Bandalak Дата: Ср, 26.11.2008, 16:00 | Повідомлення № 60
Лідер форуму
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
Quote (gry)
Офісом 2007 - для мене це красива, але дуже незручна штука, незнаю як іншим. Чи може я ще не "відчув смак"?

Для кого не зручно, існує надбудова до 2007-го з інтерфейсом 2003-го. Буде вся зручність старої версії і всі можливості нової!

Quote (piktor)
що 2ГБ - це вже історія?

Звичайна 32-бітна віста, так само як і 32-бітна ХР всеодно не зможе побачити більше чим 2,9 Гб оперативки. Така вже природа 32-бітної обчислювальної системи.
У мене в компі стоїть 4 Гб дя симетрії каналів, з них 1,1 Гб для мебелі!

Якщо кому треба поставити 4Гб, або 8Гб - тоді ставте 64-бітну Вісту, або ХР 64 біт (тільки англійська буває).
Я так і не знайшов нормальну 64-бітну Вісту. Якась у мене є, але жоден драйвер до неї не підходить! Зате пам'яті бачить навіть 12 Гб! Теоретично може побачити 53 Гб, але мамок немає з підтримкою більше 16 Гб.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще? (Коли ж народ перейде на Вісту?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.