Вт, 27.10.2020, 03:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще? (Коли ж народ перейде на Вісту?)
Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще?
Коли на вашу думку школи перейдуть на нову ОС Windows Vista?
1.З 2008 року частково[ 2 ][4.17%]
2.З 2009 року частково[ 4 ][8.33%]
3.З 2010 року частково[ 4 ][8.33%]
4.Протягом 2011-2015 рр. всі школи напевне вивчатимуть Windows Vista[ 7 ][14.58%]
5.Це стане можливим лише тоді, коли модернізують комп'ютерні класи[ 27 ][56.25%]
6.Судячи з тенденції розвитку інформатики в Україні: ще пройде десятиліття[ 12 ][25.00%]
Усього відповідей: 48
kom_adm Дата: Сб, 03.11.2007, 20:33 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Проголосуйте і залиште свої аргументи в повідомленнях

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:00
Yurik_lutsk Дата: Вт, 06.11.2007, 17:20 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Перспективи переходу на вісту дуже невтішні. на даний час ще не всі на ХР перейшли, користуються 2000-кою.
Враховуючи її вимоги до ресурсів апаратури, то це буде нескоро і дуже "мучітєльно". А коли перейдуть то може вийде ше не одна ОС від майкрософта. sad sad sad
Newbie Дата: Вт, 06.11.2007, 18:24 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
у мене навіть думки нема переходити на Вісту. вдома перейду якщо лептоп оновлю smile а в школі таке щастя не грозить однозначно. ще Офіс2007 - можливий перехід якщо будуть потужніші комп*ютери, а Віста - як на мене просто нерозумно.
вже безпосередньо мала незручності через нові формати офісу - вчителька купила лептоп з передустановленими Вістою і Офісом2007. принесла в школу документи, які не змогли ніяк відкрити. в результаті вона вирішила, що то в неї флешка поломана, прийшла до мене питати як флешки ремонтувати. добре, що я здогадалась про нові формати - то з одного шкільного компутера таки відкрили і зберегли в doc. звичайні користувачі навіть не задумуються про формати (і здебільшо про них і не здогадуються!), і в результаті нові нерви і несумісності sad
takdiy Дата: Вт, 06.11.2007, 19:07 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Рейтинг: 4
Мій клас то точно ще не скоро модернізують. sad Я як подумаю з яким залізом приходиться працювати дітям і мені то :'( хочеться. Майже мінімальні вимоги до WХР
Тим більше віста повинна бути ліцензійною а це приблизно на сьогодні 100 баксів.
Поки що працювати з WХРSP2 найбільш комфортно.

Добавлено (06.11.2007, 19:07)
---------------------------------------------

Quote (Yurik_lutsk)
А коли перейдуть то може вийде ше не одна ОС від майкрософта

Вибачте, не може - а так і буде
Newbie Дата: Вт, 06.11.2007, 19:32 | Повідомлення № 5
Хелпер
просто така річ є - Майкрософт вимагає передустановки лише Вісти. багато зараз фірм фід цього відмовляються з проблемами (я маю на увазі такі компанії як Делл, які власне працюють з такими речима, а не конторки маленькі, які ставлять все з одної болванки з креками) http://www.cyberstyle.ru/publications/view/209
тому якщо (ЯКЩО!) МОН буде закупати комп*ютери, і вони будуть з ліцензіями (ну а як інакше? ;)) то вони будуть з Вістою.
Ковшун Дата: Ср, 07.11.2007, 07:20 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Newbie)
...тому якщо (ЯКЩО!) МОН буде закупати комп*ютери, і вони будуть з ліцензіями (ну а як інакше? ;)) то вони будуть з Вістою.

Оце точно сказано!
Все залежить від МОНУ в цьому питанні.
Але не так швидко воно вирішиться, тому, що на все потрібні кошти і не малі.
Yurik_lutsk Дата: Ср, 07.11.2007, 11:51 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Поставив вісту на свій ноут, перших два дні враження були позитивні (гарне оформлення приємно працювати), закривав очі на те, що довго завантажується в порівнянні з ХР, після трьох днів користування, angry почала проявляти характер, грузиьться дуууже довго, "тормозить", прожила в мене 5 днів, невитримав. Приємно вразила робота з мережею як з LAN так і WiFi, легке підключення до інтернет.
XXX Дата: Чт, 15.11.2007, 12:19 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
Можливо це й непагана система але школи перейдуть на її використання лише тоді коли в школах будуть стояти компьютери які змошуть з нею нормально працювати на даний момунт я навідь на відносно непоганих машинах спостерігаю лише "Жуткого тормоза sad " cry
Sasyk Дата: Чт, 15.11.2007, 13:06 | Повідомлення № 9
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Навіщо переходити на Вісту, якщо XP SP2 - супер.
Все працює нормально, все перевірено...
Я ставив дома Вісту, щоб побачити... Інтерфейс, звичайно СУПЕР, але куча програм поки що не працюють під нею...

Добавлено (15.11.2007, 13:06)
---------------------------------------------
Школи вже отримують класи з Вістою... я знаю вже кучу таких шкіл angry

Newbie Дата: Чт, 15.11.2007, 14:28 | Повідомлення № 10
Хелпер
Quote (Sasyk)
Школи вже отримують класи з Вістою

це означає, що вони отримують досить потужні комп*ютери, і ліцензійну Вісту?
Sasyk Дата: Чт, 15.11.2007, 14:36 | Повідомлення № 11
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Newbie)
це означає, що вони отримують досить потужні комп*ютери, і ліцензійну Вісту?

Це означає, що їм звязали руки.
ПК не потужні, ну як... потужні, але... Селерон 2,7 десь так...
Newbie Дата: Чт, 15.11.2007, 14:53 | Повідомлення № 12
Хелпер
До речі, для Vista не передбачено downgrade (тільки для Business і Ultimate, які вочевидь в школи не ставлять).
Тобто їм справді зв*язують руки, якщо для техніки Віста є межею можливостей
mouse Дата: Сб, 17.11.2007, 01:24 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Мав нагоду поставити дома Вісту. Красиво. Але ВінХРSP2(серпень2007) включає багато того, що є вже у вісті. Тому Віста приказала довго жити. Поставив останнє оновлення вінди ХР (до речі, вай фай настроювся майже сам (тільки далі тиснув). Знайшов якусь мережу (моїми заботами я найшов компи в ній) Накачав собі фільмів дуже багато. Мені цікаво - він хоть здогадався, що я качав чи ні?

Тому висновок
1. WinXPSP2
2. Купуйте ліцензійне - працює воно коректніше, бо є можливість оновлювати.

ядолов Дата: Ср, 09.01.2008, 22:04 | Повідомлення № 14
Новий користувач
я би сказав так-тоді коли вийде нова ОС! Я з провінції-і навчаю в 3-х школах. У мене склалася така тенденція-коли тільки виходить в світ нова ОС, мені купляють новий комп. клас з , відповідно, новою опер. системою! До 2007-я в більшості класах мав 2000! тепер всюди - ХР! Так, що коли тільки вийде нова система , у мене буде Віста, не раніше! biggrin wink
nefor83 Дата: Пн, 14.01.2008, 09:38 | Повідомлення № 15
Новий користувач
Вісту я не зможу покласти доти, доки не замінять всі комп"ютери у мене 5 машин мають 128 оперативки, а 11 по 256+ інтегроване відео. дома у мене машина має 512 ddr, але вісту я не ставлю, працюю під linux slackware12. KDE 3.5.7 з вигляду нічим не гірше за вісту, а потребує у рази менше ресурсів. Я за LINUX smile
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Нова Windows Vista чи провірена часом Windows XP: що краще? (Коли ж народ перейде на Вісту?)
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.