Сб, 31.10.2020, 03:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома? (Про Лінукс та інші ОС.)
Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома?
Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома?
1.Linux[ 25 ][73.53%]
2.MacOS[ 3 ][8.82%]
3.OS/2[ 0 ][0.00%]
4.BSD[ 1 ][2.94%]
5.Іншу (написати в повідомленні)[ 5 ][14.71%]
Усього відповідей: 34
kom_adm Дата: Сб, 03.11.2007, 20:25 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні форумчани!
Прохання проголосувати, а також в даній темі говорити про те, чому саме ви використовуєте ту чи іншу альтернативну ОС. Також коротко описуйте основні переваги вашої ОС над Windows та ін.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:46
Jokerz Дата: Нд, 22.06.2008, 09:39 | Повідомлення № 16
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
Quote (GаrDArik)
А те що говорять шо вона "глючна"

кто вам такое сказал, раньше просто она была глючная поому что была бета версия. А сейчас все глюки убрали она довольно стабильна, на ее ядре вышли серверные ОС.
Quote (GаrDArik)
Недавно поставив Вісту на сервер в школі

На какой сервер если не секрет и какую машину?
gromko Дата: Нд, 22.06.2008, 17:20 | Повідомлення № 17
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (Jokerz)
Я вижу что все хватаеются за линукс из-за того что он бесплатен. Я бы сказал что ОС виндовс и линукс сравнивать глупо как делаете Вы. Потому что для разных целей одна лучше другая хуже, т.е. какждая ос как бы выполняет лучще какждаю свою работу.
Для школы помойму глубоко пофигу какю юзать, тем более что преподаватель ее сам непокупает а покупает государство. Не морочте голову себе используйте виндовс.
Если Ваши знание в области линукс позволяют использовать ее в школе и решать мелкие проблемы с ОС то ставьте ради бога, но если Ваши знание равняются чайнику и вы хватаетесь за ос из-за бесплатности, то вы делаете себе огромную проблему. Знаете как говорят "короче дорога та которую знаешь" на виндовсе реально можно организовать многое, просто всем лень, а иногда некогда.

Питання не в тому,що Linux безкоштовний - деякі Enterprise-версії коштують скажених грошей (хоча дешевше ніж аналогічні від МС). Використання Windows чи Linux для вчителя або учня нічого не змінює (про це вже сказано раніше) - це вже питання ідеології. Більшість розмов про проблеми з Linux'ом - від лукавого. 2007-а Мандріва стала на всі комп'/ютери без проблем, щось підправляти не треба. Чому саме Linux - слід дати учням свододу вибору. Наші учні працюють як у Linux'і так і у Windows (менший час), і все комфортно, потім вони самі оберуть, що краще. І ще . Антивірусні бази застаріли, доступу в Інтернет не було - за місяць у Віндовсі появилось десятки вірусів (доступ мають не тільки вчитель інформатики, а і ще 15 вчителів зі своїми флешками, дискетами та компакт дисками(за всіма не услідкуєш, а заборонити користуватись такими пристроями просто неможливо). Наразі все мабуть почистили і перевівши користувачів у Linux проблема з вірусами зникла (не працюють вони там). А про рівень навичок більшості вчителів - 90% з них не зможуть перевстановити операційну систему. І якщо у них появиться напис про "Безпечний режим" вони відправлять ПК на ремонт.
Jokerz Дата: Нд, 22.06.2008, 17:33 | Повідомлення № 18
Хостер
ну если так как вы описали то я беру свои слова обратно
Боря Дата: Ср, 10.09.2008, 20:45 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 0
Нажаль немає можливостей використовувати альтернативу Windows.
TYP Дата: Чт, 18.09.2008, 19:46 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Як тільки придбав додому ПК встановив дві ОС Windows Xp і Mandriva 2008 PowerPack. На роботі на учительському ПК теж стоїть Mandriva 2008. Підключив її в домен Win 2003. Все МАЙЖЕ чудово працює. Хоча як кажуть Лінуксоїди інколи потрібен бубен, а інколи ВЕЛИКИЙ БУБЕН, щоб налаштувати якусь фічу. Але без усякого сумніву Linux (будь який варіант) заслуговує уваги. В майбутньому, недалекому, планую ввести в якості факультативу чи гуртка. Ось ця ОС якраз і вимагає того, щоб взяти в руки хороший підручник і перечитати купу форумів. Якщо є азарт і бажання встановлюйте і вивчайте. Все ж таки безкоштовне ПО.
Newbie Дата: Чт, 18.09.2008, 20:19 | Повідомлення № 21
Хелпер
Рейтинг: 91
отримала диск з Едубунту, там є режим симуляції, без справжньої інсталяції запускається система з компакту. враження - досить позитивні, кардинальних проблем не побачила. звісно проблема з софтом, але при бажанні, думаю, її реально вирішити. можливо спробую поставити в школі як альтернативу, принаймні на окремих машинах і подивитись на реакцію учнів
gromko Дата: Пт, 19.09.2008, 19:18 | Повідомлення № 22
Лінуксоїд
Quote (Newbie)
отримала диск з Едубунту, там є режим симуляції, без справжньої інсталяції запускається система з компакту. враження - досить позитивні, кардинальних проблем не побачила. звісно проблема з софтом, але при бажанні, думаю, її реально вирішити. можливо спробую поставити в школі як альтернативу, принаймні на окремих машинах і подивитись на реакцію учнів

Шановна Newbie, саме в Edubuntu є певні проблеми зі софтом - вони пропонують все "тягнути" з їх репозитаріїв в Інеті. Сам використовую Mandriva 2008 (DVD)

Jokerz Дата: Пт, 19.09.2008, 20:22 | Повідомлення № 23
Хостер
лично я сторонник RedHat Enterprise Linux 5
потому везде ее использую как на серверах так и дома
fizikas Дата: Сб, 20.09.2008, 10:02 | Повідомлення № 24
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
І мені з RedHat більше доводилось працювати. У школі в якості проксі машина під Fedora3 працює. Оновлювати не хочу. Працює і грець з ним. Увімкнув і забув. Діти також бачать, що крім "форточки" ще є ОС і освоїти їх не складно на рівні користувача.
А щодо серверів під віндою, то принаймні за мої практики адміністрування Win2003Server (здебільшого як сервера терміналів для роботи з 1С) така система забути про себе не дасть :-)
Про лінукс-сервера згадую лише коли надовго світло вимикають.
Newbie Дата: Сб, 20.09.2008, 10:49 | Повідомлення № 25
Хелпер
Рейтинг: 91
Quote (gromko)
Шановна Newbie, саме в Edubuntu є певні проблеми зі софтом - вони пропонують все "тягнути" з їх репозитаріїв в Інеті. Сам використовую Mandriva 2008 (DVD)

дякую за пораду. сумніваюсь, що я буду наразі використовувати цю ОС як базову. поки планую ознайомлення своє і учнів
swetikccc Дата: Сб, 20.09.2008, 12:44 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (gromko)

1. Тяніть тільки те що потрібно.
2. Купіть репозитарії на Dvd.
3. Де е ще така підтримка як в Ubuntu?
4. Попробуйте Runtu.

А Mandriva 2008 (DVD) скачували чи купляли?

gromko Дата: Пн, 22.09.2008, 20:03 | Повідомлення № 27
Лінуксоїд
Quote (swetikccc)
1. Тяніть тільки те що потрібно.
2. Купіть репозитарії на Dvd.
3. Де е ще така підтримка як в Ubuntu?
4. Попробуйте Runtu.

А Mandriva 2008 (DVD) скачували чи купляли?

Купляв на Lafox.Net - 25 грн (скачати "труба" не дозволяє), на диску репозитарій від Free і Сontrib. Все працює чудово (особливо OpenOffice - відключив відразу словники, а колекція кліпартів, без сумніву, - супер, куди там від МС)

lirika911 Дата: Пн, 22.09.2008, 21:18 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Рейтинг: 0
А я користуюсь "хакинтошом"!
InformGRU Дата: Вт, 23.09.2008, 08:50 | Повідомлення № 29
Часто заходить...
В дома я використовую вже 3 місяця
MAC Leopard 10.5.Х

На форточки не перейду.

А на роботі тільки Windows XP SP3 Зборка Http://philka.ru

Відредаговано: InformGRU - Вт, 23.09.2008, 08:51
badm Дата: Вт, 23.09.2008, 09:13 | Повідомлення № 30
Знаток програмування
Використовую Fedora 8. Звик до Red Hat вітки, якою користуюсь вже 5 років. Сервер Linux/Unix для мережі краща і необхідна річ. Справа в використанні лише звичка. Не розумію чому лише у школа платять величезні кошти для ліцензії Windows.

Додано (23.09.2008, 09:13)
---------------------------------------------
До речі є зборка Alt Linux яка затверджена для використання у школах Росії. Думаю софт там цікавіший ніж в Ubuntu. Плюс є вибір для встановлення на різноманітні конфігурації машин. Можливо хтось використовую, поділіться враженнями. Через відсутність нормального інтернету скачати незміг.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома? (Про Лінукс та інші ОС.)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.