Вт, 27.10.2020, 02:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома? (Про Лінукс та інші ОС.)
Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома?
Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома?
1.Linux[ 25 ][73.53%]
2.MacOS[ 3 ][8.82%]
3.OS/2[ 0 ][0.00%]
4.BSD[ 1 ][2.94%]
5.Іншу (написати в повідомленні)[ 5 ][14.71%]
Усього відповідей: 34
kom_adm Дата: Сб, 03.11.2007, 20:25 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні форумчани!
Прохання проголосувати, а також в даній темі говорити про те, чому саме ви використовуєте ту чи іншу альтернативну ОС. Також коротко описуйте основні переваги вашої ОС над Windows та ін.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:46
nefor83 Дата: Вт, 15.01.2008, 12:29 | Повідомлення № 2
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У мене спочатку стояв LINUX KUBUNTU але там проблема з кодеками і дуже мало додаткового софта.На даний час дома пряцюю із LINUX slackware там програм хоч відбавляй, правда дистрибутив важкий для освоєння, я більш-менш розібрався десь через місяць. slackware важче встановити ніж комерціїні дистрибутиви, але якщо є хоч якесь поняття про Linux, то це реально.
W-w-W Дата: Ср, 23.01.2008, 01:47 | Повідомлення № 3

для різноманітності я користуюсь LINUX, що запускається з диска, який постачався разом з компютерним класом, ОС дійсно непогана, своєрідний стиль, функції.
Я її переважно використовую для аварійного копіювання файлів з диску С:, які не встиг вчасно перекинути на інший диск коли вінда злітає.
neon Дата: Пт, 08.02.2008, 22:14 | Повідомлення № 4
Новий користувач
А я пользуюсь Linux Suse 9.3
рульная весчь wink
При полной установке софта скок угодно
а главное это офис ничем не уступающий офису от дяди Геййййтса

ol_loy Дата: Ср, 16.04.2008, 18:02 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
В школі ALT Linux 2.1 Master - щось новіше при 128 метрах оперативи нереально. Дома Fedora 8.
Jokerz Дата: Ср, 16.04.2008, 18:46 | Повідомлення № 6
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
У меня дома стоит APS Linux 12 Carbon (кстати на том же редхатовском ядре что и федорка у вас) на сервере стоит Fedora 8
Привык я к RedHat структуре smile
gromko Дата: Ср, 04.06.2008, 23:33 | Повідомлення № 7
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
У нашій школі встановлено Mandriva Linux 2007 (придбано через Lafox.Net, до цього стояв Mandrake Linux 10.0) - жодних проблем. Всі драйвера "з коробки", підтримка локальної мережі та можливість виходу в Інтернет.
Jokerz Дата: Ср, 04.06.2008, 23:42 | Повідомлення № 8
Хостер
Quote (gromko)
У нашій школі встановлено Mandriva Linux 2007 (придбано через Lafox.Net, до цього стояв Mandrake Linux 10.0) - жодних проблем. Всі драйвера "з коробки", підтримка локальної мережі та можливість виходу в Інтернет.

да и не должно быть каких то проблем, если все верно делать то Линукс вполне может заменить виндовас smile
Но всеже каждая ОС для своего создана. ПОтому лучше всего на машине 2 ос и линукс и виндовс
Svitlana Дата: Чт, 12.06.2008, 18:03 | Повідомлення № 9
Новий користувач
В школі, в кабінеті інформатики стоїть операційна система Windows SP2 а вдома для різноманітності Linux.
Jokerz Дата: Чт, 12.06.2008, 22:37 | Повідомлення № 10
Хостер
Quote (Svitlana)
вдома для різноманітності Linux.

ну и зачем, что бы место занимало? если не работаете смысла нету.
Morpheuz Дата: Пт, 13.06.2008, 00:01 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Jokerz,
скорей всего чтоб учиться, привыкать, а то вдруг будет так как у наших соседей
ihor_hontar Дата: Пт, 13.06.2008, 09:32 | Повідомлення № 12
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Зарас в школі, покищо, в кабінеті інформатики стоїть операційна система Windows SP2 а вдома для різноманітності Linux. Хоч колеги, а особливо, бувші учні, рекомендують переходити на Linux.
gromko Дата: Чт, 19.06.2008, 18:18 | Повідомлення № 13
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (ihor_hontar)
арас в школі, покищо, в кабінеті інформатики стоїть операційна система Windows SP2 а вдома для різноманітності Linux. Хоч колеги, а особливо, бувші учні, рекомендують переходити на Linux.

Це дуже добре, що колеги намагаються не зупинятись на одній Віндозі. Windows - безперечно добра операційна система. Але переваг та недоліків у ній достатньо. Поширення - результат умілої маркетингової політики дядька Біла Гейтса. Це як у наркоманів - безкоштовно дали спробувати (середина 80-их - 90-і роки), а тепер - платіть! А ми ж нічого не знаємо крім Windows та MS Office! Якщо ви переглядаєте новини, то можете побачити, що у деяких країнах ліцензія на віндовс - 3 у.о. (бо є реальна альтернатива з боку Linux)
Jokerz Дата: Чт, 19.06.2008, 20:49 | Повідомлення № 14
Хостер
Я вижу что все хватаеются за линукс из-за того что он бесплатен. Я бы сказал что ОС виндовс и линукс сравнивать глупо как делаете Вы. Потому что для разных целей одна лучше другая хуже, т.е. какждая ос как бы выполняет лучще какждаю свою работу.
Для школы помойму глубоко пофигу какю юзать, тем более что преподаватель ее сам непокупает а покупает государство. Не морочте голову себе используйте виндовс.
Если Ваши знание в области линукс позволяют использовать ее в школе и решать мелкие проблемы с ОС то ставьте ради бога, но если Ваши знание равняются чайнику и вы хватаетесь за ос из-за бесплатности, то вы делаете себе огромную проблему. Знаете как говорят "короче дорога та которую знаешь" на виндовсе реально можно организовать многое, просто всем лень, а иногда некогда.
GаrDArik Дата: Нд, 22.06.2008, 04:06 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Недавно поставив Вісту на сервер в школі. Так працює нормально. А те що говорять шо вона "глючна", так то, мені здається, ізза того,що треба правильно її налаштувати. І все буде ОК)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку альтернативну ОС ви використовуєте в школі або в дома? (Про Лінукс та інші ОС.)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.