Вт, 13.11.2018, 04:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Рівень володіння програмою Photoshop (Візьміть участь у цікавому опитуванні...)
Рівень володіння програмою Photoshop
Оцініть ваш рівень володіння найкращою програмою для фотомонтажу Adobe Photoshop cs/cs2/cs3.
1.1 бал.[ 2 ][3.51%]
2.2 бали.[ 2 ][3.51%]
3.3 бали.[ 6 ][10.53%]
4.4 бали.[ 7 ][12.28%]
5.5 балів.[ 4 ][7.02%]
6.6 балів.[ 11 ][19.30%]
7.7 балів.[ 10 ][17.54%]
8.8 балів.[ 7 ][12.28%]
9.9 балів.[ 3 ][5.26%]
10.10 балів.[ 5 ][8.77%]
Усього відповідей: 57
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 01.11.2007, 14:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Прошу дати відповідь на питання.
А в повідомленнях писати про те, чи використовуєте ви Photoshop у своїй діяльності, якою версією користуєтесь. А також, чи маєте ви якісь плагіни (додатки) та фільтри до Фотошопу.

За себе скажу: програмою Photoshop почав цікавитись близько року назад. Прочитав пару електронних посібників, маю близько 50 окремих відеоуроків та інтерактивний курс. Всього в мене близько 20 електронних посібників по фотошопу.
Зараз активно використовую програму для корекції зображень, відновлення та окраски ретро фотографій, монтажу фотографій, створення красивих заголовків, титульних сторінок, різноманітних запрошень (під замовлення) і ін.
Дуже корисна програма.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 15:48
gromko Дата: Нд, 22.06.2008, 17:33 | Повідомлення № 16
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (volodschool2)
Photoshop не купляв і купляти не буду. Використовував і буду використовувати.

Круто сказано. Скажіть і учням теж саме.
argun Дата: Нд, 22.06.2008, 17:41 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 37
Таке враження, що Photoshop найнеобхіднійша программа для викладання інформатики biggrin
Хоча я володію цією програмою досить пристойно.
NataliyG Дата: Пн, 23.06.2008, 11:01 | Повідомлення № 18
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я використовую цю програму поки, шо тільки для обробки фото (домашнього, своєї дитини). Подружці весільні фотки обробляля. Дуже гарно воно все виходить. Один мешканець нашої місцевості за обробку такої фотки 20 гривень бере. Не хвалюся, але мої весільні фотки вийшли якіснішими ніж його. (я не вмію бізнесом займатися).
Але для того, щоб ФШ в школі вивчати напевно потрібно більше годин для вивчення інформатики.
Bandalak Дата: Ср, 25.06.2008, 14:11 | Повідомлення № 19
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Quote (NataliyG)
Один мешканець нашої місцевості за обробку такої фотки 20 гривень бере. Не хвалюся, але мої весільні фотки вийшли якіснішими ніж його.

Викладіть свої і його фотки, ми і оцінимо у кого крутіше вийшло!

Додано (25.06.2008, 14:11)
---------------------------------------------

Quote (argun)
Таке враження, що Photoshop найнеобхіднійша программа для викладання інформатики

Після того як учні натягнули голову однокласниці на голу фотку моделі Плейбоя і надрукували 30х40 та повісили на дошці оголошень, вказавши ціни і види послуг, я вже боюся у школі Фотошоп викладати!
Uchinfo Дата: Нд, 27.07.2008, 20:24 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Мне тоже очень нравиться фотошоп. Сначала изучала по книжке. Шло как то с напрвгом. Потом в Интернете наткнулвсь на сайт:
http://demiart.ru
Там выложены замечательные уроки разного уровня сложности. Очень рекомендую.
TetyanaT Дата: Пн, 11.08.2008, 15:05 | Повідомлення № 21
Тут живе...
Рейтинг: 12
Заінтригували мене Фотошопом. :p
Не мала такої потреби вивчати досконально.
Користуюсь для редагування фото, малюнків програмою Paint Shop Pro.
Але переконали, що потрібно кращи вивчити і Фотошоп.
Боря Дата: Ср, 10.09.2008, 14:10 | Повідомлення № 22
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
придбав програму недавно, поки не встиг в ній розібратися і оцінити
NAW1977 Дата: Ср, 10.09.2008, 15:38 | Повідомлення № 23
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
ФШ майже не використовую, можливо, якби вдома був комп, а так поки нема грошей :)
romius Дата: Чт, 18.09.2008, 21:35 | Повідомлення № 24
Новий користувач
Рейтинг: 1
Постійно її використовую
InformGRU Дата: Пт, 19.09.2008, 08:32 | Повідомлення № 25
Часто заходить...
Рейтинг: 3
В мене є клас 11 який поглиблено вивчає інформатику, я в 11 класы практикую вивчення програми Photoshop CS 2 (9 версія), сам сижу з 2000 року на Photoshopi ще з 5 версії.

Використовую принципово тільки англомовну версію вже 2 роки працюю в Photoshop CS 3 (EN) - програма надзвичайно потрібна і незамінна для обробки як цифрового фото так і при веб дизайні.

TYP Дата: Пт, 19.09.2008, 09:09 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Теж користуюсь Photoshop CS з англійським інтерфейсом. Переходити на більш нові версії для себе не бачу сенсу, оскільки можливостей і цієї весії для мене достатньо. Сайт demiart.ru дійсно класний, кращий ніж будь який друкований підручник. Оскільки на реальних уроках можна непогано навчитись користуватись програмою.

Коли розпочинав вивчення разом з учнями, деякі похвастались що знають програму. Відразу запропонував пару нескладних речей із demiart.ru, в них навіть покроково не вийшло. Після цього решта захопилась. Учні які вміють гарно малювати від руки відразувсе схоплюють, а решта так і залишається на деяких стандатрних уроках. На більше творчості не вистачає.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.09.2008, 17:14 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (TYP)
Теж користуюсь Photoshop CS з англійським інтерфейсом. Переходити на більш нові версії для себе не бачу сенсу, оскільки можливостей і цієї весії для мене достатньо.

У Photoshop CS можливостей, звичайно, достатньо, але CS3 більш зручніший і навіть простіший у користуванні. Принаймі так є для мене.
demiart.ru, не спорю класний сайт, але таких в інеті зараз море розвелося, де є і плагіни і уроки і кисті і стилі і ще багато всього "смачного" і корисного.
Я вивчав Фотошоп по відеоуроках, інтерактивному курсі та електронних посібниках.

Однією з головних цінностей програми є можливіть підключати сторонні плагіни і їх зараз тисячі в інтернеті можна скачати.
Серед найбільш важливих для мене є плагіни компанії AKVIS - Smart mask (відділення об’єкту від фону), Enhancer - корекція фото, особливо якісно висвітлює темні участки на фотографії. Також незамінним в роботі є фільт Noiseware Professional - прекрасне прибирання шумів, Photo Frame - красиві рамочки та маски і багато інших.

gromko Дата: Чт, 16.10.2008, 22:29 | Повідомлення № 28
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Безперечно, Photoshop є однією з найкращих програм для обробки растрових зображень, але використанню в школі заважає вартість ліцензії
dpi Дата: Пт, 17.10.2008, 09:58 | Повідомлення № 29
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
существуют программы-фотостудии <2 Мб, которые выполняют самые необходимые операции, которыми пользуется основная масса любителей фотошопа. Прошу не забывать об этом. Да и в добавок имеют набор рамок и других интересных фильтров.
igor_ Дата: Нд, 19.10.2008, 15:15 | Повідомлення № 30
Тут живе...
Рейтинг: 21
Коли мова пішла про організацію шкільного факультативу - вибрав комп’ютерну графіку. До цих пір з ФШ знайомий був поверхнево. Вчилися діти, вчився і вчитель. Здається цю програму можна освоювати до безкінечності.

Цікаві уроки ще можна знайти в комп’ютерному журналі CHIP

Відредаговано: igor_ - Нд, 19.10.2008, 15:18
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Рівень володіння програмою Photoshop (Візьміть участь у цікавому опитуванні...)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.