Нд, 25.02.2018, 19:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Рівень володіння програмою Photoshop (Візьміть участь у цікавому опитуванні...)
Рівень володіння програмою Photoshop
Оцініть ваш рівень володіння найкращою програмою для фотомонтажу Adobe Photoshop cs/cs2/cs3.
1.1 бал.[ 2 ][3.51%]
2.2 бали.[ 2 ][3.51%]
3.3 бали.[ 6 ][10.53%]
4.4 бали.[ 7 ][12.28%]
5.5 балів.[ 4 ][7.02%]
6.6 балів.[ 11 ][19.30%]
7.7 балів.[ 10 ][17.54%]
8.8 балів.[ 7 ][12.28%]
9.9 балів.[ 3 ][5.26%]
10.10 балів.[ 5 ][8.77%]
Усього відповідей: 57
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 01.11.2007, 14:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Прошу дати відповідь на питання.
А в повідомленнях писати про те, чи використовуєте ви Photoshop у своїй діяльності, якою версією користуєтесь. А також, чи маєте ви якісь плагіни (додатки) та фільтри до Фотошопу.

За себе скажу: програмою Photoshop почав цікавитись близько року назад. Прочитав пару електронних посібників, маю близько 50 окремих відеоуроків та інтерактивний курс. Всього в мене близько 20 електронних посібників по фотошопу.
Зараз активно використовую програму для корекції зображень, відновлення та окраски ретро фотографій, монтажу фотографій, створення красивих заголовків, титульних сторінок, різноманітних запрошень (під замовлення) і ін.
Дуже корисна програма.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 15:48
Ковшун Дата: Чт, 01.11.2007, 15:08 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
...Дуже корисна програма.

Звичайно, дуже корисна програма.
Постійно її використовую для оброблення графіки для Web-дизайну.
Для інших цілей, на жаль не використовував.
Yurik_lutsk Дата: Чт, 01.11.2007, 15:44 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я вперше побачив програму, навчаючись на компютерних курсах (8 клас), потім трохи призабув (небуло можливості використання), потім з 11 класу і по сьогоднішній день відносно активно її використовую при роботі з фотографіями (зміна фону, підписи текстом, відновлення старих фото, додавання частини зображення ...). Спеціально ніколи невчив, вірніше не хватало терпіння. Також маю багато електронних підручників, але немає часу коли передивлюватися. Особливих фільтрів і плагінів не використовую, так як немає особливої потреби.
sergey Дата: Нд, 25.11.2007, 22:28 | Повідомлення № 4
Знаток мови С
Рейтинг: 9
Можу поділитися алгоритмом створення кольорового фото з ч/б...
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 25.11.2007, 23:09 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (sergey)
Можу поділитися алгоритмом створення кольорового фото з ч/б...

Діліться. Тільки не в цій темі. Зайдіть в підрозділ "Факультатив з інформаційних технологій". Там є тема "Ази роботи в програмі Adobe photoshop cs2/cs3". Там і пишіть свої уроки.
Sasyk Дата: Пн, 26.11.2007, 17:40 | Повідомлення № 6
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Ковальчук_Олександр)
Діліться. Тільки не в цій темі. Зайдіть в підрозділ "Факультатив з інформаційних технологій". Там є тема "Ази роботи в програмі Adobe photoshop cs2/cs3". Там і пишіть свої уроки.

Згоден tongue
Викладаю компютерні курси, ось там і навчився працювати з ФШ на юзерскому рівні, і впевнений, що парцювати професіонально в даній прогармі можуть лише "обрані" wacko
Ogorodets Дата: Пт, 01.02.2008, 23:44 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Це моя основна програма. Обробка весільних, шкільних і ін. фото, монтаж календарів, віньєток і т.д
SLKuty Дата: Сб, 02.02.2008, 00:38 | Повідомлення № 8
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Звичайно використовую:
Наклейки на диски
Заставки для коробок до дисків
Заставки до відео
Правка неякісних фото
Забирання прищів з лиця
ЗАміна фону на фото
Не можу все згадати вже пізня година - голова не сображає.
Доречі можна фотошоп файл вставити в Премєру і вона розкладає його шари по окремих доріжках і ними можна рухати, створюючи примітивну анімацію і ефект обємності. (Я це читав, але ще не робив)
W-w-W Дата: Сб, 02.02.2008, 01:13 | Повідомлення № 9

Photoshop я в принципі і не використовую, колись попробував і не сподобалось, можливо була невдала версія, користуюсь фотоекспресом, непогана програма. Зі слів колег про Photoshop розумію, що програма непогана, тож треба попробувати її на практиці
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.02.2008, 00:34 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Quote (WWW)
Зі слів колег про Photoshop розумію, що програма непогана, тож треба попробувати її на практиці

Adobe PhotoShop cs3 - кращий на сьогоднішній день професійний редактор растрової графіки. Дуже широкі можливості корекції цифрових фото, звичайно краще всього робити корекцію в ручному режимі, бо автокорекція часто не дає бажаного результату, хоча також на висоті.
Маю плагін до фотошопа для професійного забирання шуму - класна річ, прибирає шум і аберації значно краще за стандартний фільтр.
Є біля 20 електронних книг по фотошопу, але не має коли читати. Також є деякі відеоуроки.
melych_st Дата: Пн, 04.02.2008, 11:22 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Моя дружина любить робити фото, а мене заставляє обробляти (для сімейного альбому). Коли шукав літературу та уроки по PhotoShop то натрапив на хороший сайт (www.demiart.ru). Там є дуже багато уроків по дизайну, графіці, а також плагіни. Раджу подивитись.
ssh Дата: Пн, 25.02.2008, 21:13 | Повідомлення № 12
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Це моя основна програма по обробці фото
gromko Дата: Ср, 04.06.2008, 23:40 | Повідомлення № 13
Лінуксоїд
Нагороди: 29
Рейтинг: 357
Шановні , Photoshop - безперечно чудова програма, але знаєте скільки вона коштує (тобто її реальну ціну, а не вартість "викачки" контрафактної програми з файлообміннику), чи може комусь її було надано в комплекті ПЗ, що поставлялось з класом? Ми вивчаємо спецкурс "основи комп'ютерної графіки", використовуємо Gimp (хоча всі навчальні матеріали по Photoshop), прекрасні результати - схожий інтерфейс, плагіни, навіть клавіатурні скорочення такі ж самі.
Bandalak Дата: Пт, 06.06.2008, 13:24 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Нагороди: 41
Рейтинг: 265
Я запускаю фотошоп на своєму компі в десять разів частіше, чим усі інші програми разом узяті!
volodschool2 Дата: Пт, 06.06.2008, 15:10 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 329
Photoshop не купляв і купляти не буду. Використовував і буду використовувати. Кращої програми для для растрової графіки в природі ще не існує. Є клас програм, які стали класикою в своїй царині ( наприклад, Nero - ніхто мене не примусить писати диски чимось іншим, тим паче штатними засобами віндовоза) , і шукати альтернативу - даремна трата часу. Згоден, ми маємо в школі викорстовувати ТІЛЬКИ ЛІЦЕНЗОВАНЕ програмне забезпечення, але поки ми дочекаємось ( чи дочекаємось?) приходу в школи ліцензій на продукти Adobe, дітки самостійно вдома вивчать всілякі гімпи чи щось подібне. Якщо хтось сумнівається у виборі програми для роботи з графікою - Photoshop і тільки Photoshop (це не реклама, це -факт). А вивчити його при наявності в інтернеті маси самомучителів та відеоуроків під силу будь-кому, було б бажання і час.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Рівень володіння програмою Photoshop (Візьміть участь у цікавому опитуванні...)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.