Вт, 16.07.2019, 16:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яким монітором ви користуєтесь? (Проголосуйте...)
Яким монітором ви користуєтесь?
Яким монітором ви користуєтесь?
1.Електоронно променевим 15"[ 1 ][1.43%]
2.Електоронно променевим 17"[ 24 ][34.29%]
3.Електоронно променевим 19"[ 3 ][4.29%]
4.Рідко-кристалічним (LCD) 17"[ 20 ][28.57%]
5.Рідко-кристалічним (LCD) 19"[ 28 ][40.00%]
Усього відповідей: 70
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 27.10.2007, 13:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні учасники форуму! Прохання дати відповідь на питання опитування та в повідомленнях залишити свої аргументи: яка модель того чи іншого монітору, якими ви користуєтесь вдома чи на роботі, чи влаштовує він вас, чи не палить вам очі і т.д.?

У мене особисто ситуація така: в школі монітори на основі електронно-променевих трубок Sumtron 17". Максимальна частота оновлення - 85 Гц. Роздільна здатність при цьому - 1024х768. Про ці монітори нічого хорошого сказати не можу, палю за ними свої очі. Робота для мене дискомфортна для очей. Та ще й великий мінус в тому, що в них випуклий екран.
В дома - супер-сучасний TFT Sumsung 940 BF. Максимальна розд. здатність - 1280х1024 (рекомендована для роботи), частота - 75 Гц. Час відповіді матриці - 2 ms. Справжній подарунок для очей, комфорт і задоволення від роботи. Купував 8 місяців тому. Тоді віддав за нього - 1700 грн. Скільки коштує зараз не цікавився. Та ще й у доповненні використовую захисні очки (купив в магазині "Оптика" за 60 грн.). І що можу сказати: очки+якісний монітор - майже 100% захист ваших очей.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 17:20
ppima Дата: Ср, 11.02.2009, 17:35 | Повідомлення № 46
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Санстанція почала вимагати, щоб у сертифікаті відповідності був прописаний кожний монітор, що він перевірений і ним можна користуватись. А сертифікат прописаний на весь комплект, в якому не прописані номери моніторів. 19 лютого перевірятимуть, що зроблено. Поставщики відповідають "Действия не правомерны!!!!", а припис уже є. Що робити? Я то вмію користуватися фотомонтажем, але це не вихід. Хто знає, як вийти з положення - відгукніться, будь-ласка.
KozhemyakaDI Дата: Ср, 11.02.2009, 21:31 | Повідомлення № 47
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (ppima)
Санстанція почала вимагати, щоб у сертифікаті відповідності був прописаний кожний монітор, що він перевірений і ним можна користуватись

Сертифікат видається на ряд продукції! Кожен монітор не перевіряється ні УКРСЕПРО ні ДСанПіном.
Правда на вашому боці. Єдине, що на кожному з моніторів в ідеалі має бути наліпка "УКРСЕПРО"...і це мали б робити постачальники

Додано (11.02.2009, 21:31)
---------------------------------------------

Quote (bochik)
не монітори у порівнянні із Самсунгом

Не факт. Варто мати зуб на конкретні моделі. Останнім часом мене Самсунги теж не тішать, наприклад, кольоропередачею...А щось більш цікаве із їх модельного ряду наштовхує на думку, що майже за такі гроші можна і ДЕЛЛа, і НЕКа...А там все "веселіше".

Відредаговано: KozhemyakaDI - Ср, 11.02.2009, 21:21
Spirit Дата: Ср, 11.02.2009, 23:21 | Повідомлення № 48
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Quote (Newbie)
вдома працюю за лептопом - не дуже добре, що монітор так низько - голова постійно нахилена донизу трошки, якщо довго працювати ще й шия болить

А!!!!!!!!!!!!!!!!!!! УРА!!!!!!!!!! Такие же симптомы как у меня!!! Я весь день работаю за лептопом, и на работе и дома... тоже шея болит... а из-за шеи голова... Всё куплю себе стационарный комп домой!

Quote (Yurik_lutsk)
Щоб рукам було зручно потрібно підібрати оптимально висоту стола, а вже потім під нього підібрати кут нахилу дисплея щоб не напружувати шию

Неа! Ничего не получается... как ни пробовал... уже больше 3-х лет работаю за лаптопом, реально говорю что шея ОЧЕНЬ устает!!! Уже и под стол подставки делал и садился по разному... и лежа на диване... ну никак!!! Это не возможно. ДОКАЗАНО!(мной) :)

Quote (Yurik_lutsk)
тому частенько з собою став "совати" ноута

Да... я 3 года на работу и с работы в рюкзачке ноут тягаю.

.

ВЕРДИКТ! Для всех!
Стационарный монитор лучше чем ноутбук для вашего здоровья!

.

Теперь про мониторы.

"-" негативно отзываюсь про TFT мониторы фирм:
LG - ужасные углы обзора, цвет меняется при изменении на 10 градусов, при этом в документации углы 170 и 160 град. В ВУЗе меня вообще учил один преподаватель, видишь монитор LG - беги открывай окно и выкидывай его туда! :)
Acer - битые пиксели
Philips - не видел вообще ни одного моника этой фирмы с небитыми пикселями
Dell - не помню почему, но что-то мнение о них не хорошее, хотя, наверно, наилучший вариант из всех этих.

"+" позитивно отзываюсь:
ViewSonic
Samsung (дорогие модели)

Відредаговано: Spirit - Ср, 11.02.2009, 23:24
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 11.02.2009, 23:35 | Повідомлення № 49
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
Quote (Spirit)
Samsung (дорогие модели)

Вдома Sync Master 940BF, 19", 4:3. Користуюсь 2 роки. Коштував 360 у.о. В поєднанні з комп’ютерними очками практично не втомлює очі.
Великий недолік при роботі з будь-яким монітором: розвиток короткозорості та "курячої сліпоти", коли людина вночі дуже погано бачить. В мене обидві хвороби прогресують. Мабуть з цією проблемою стикаються всі, хто більше 5 років працює понад 10 год. на добу за комп’ютером. Є відеофільм про методику тренування очей від короткозорості. Брався двічі, але терпіння більш ніж на 3 дні не вистачало. Мабуть, візьмусь втретє і на цей раз безперервно буду тренуватись. Бачу, що справи погані. Об’єкт на відстані більше 3-х метрів розмивається.
На роботі - найбільше "убийство" для очей - Sumtron 17", дуті CRT-шніки. Ох, страшно згадувати.
P.S. Категорично негативно ставлюсь до широкоформатних моделей.
KozhemyakaDI Дата: Чт, 12.02.2009, 14:03 | Повідомлення № 50
Я тут недавно...
Quote (Ковальчук_Олександр)
P.S. Категорично негативно ставлюсь до широкоформатних моделей.

Дуже зручно 16:9 для дизайну. Я після широкоформатного домашнього на роботі відчуваю дискомфорт.

Quote (Spirit)
"+" позитивно отзываюсь: ViewSonic Samsung (дорогие модели)

Дивна згадка про дорогі моделі Самсунг. Жоден Самсунг нічого не протиставить ні НЕКу, ні згаданому ДЕЛЛу, ні СОНІ, ні ЕПЛУ такого ж класу. ФЕ. Треба говорити конкретніше про моделі.
Панове, давайте про конкретні моделі. Це ж все одно, що сказати, що Шкода - погане авто, бо Феліція не справила на вас враження...)))

В мене в класі 710Н Самсунги. Дешево. І відповідно до ціни якість. Швидкі, але для ФОТОШОПУ не придатні.
Вдома Ейч3000 ЛЖ - вертоліт високої якості та комфорту. Краще що я бачив - тільки НЕК http://www.nec.com.ua/tehnolegy/

Додано (12.02.2009, 14:03)

Quote (Ковальчук_Олександдр)
Sync Master 940BF

Чудовий вибір. Фактично найкраще на свій час (якість-ціна-дизайн-картинка).

Відредаговано: KozhemyakaDI - Чт, 12.02.2009, 13:55
smolynvas Дата: Пт, 27.02.2009, 05:56 | Повідомлення № 51
Я тут недавно...
Користуюсь Самсунг 940н інколи печуть очі, думав про захисні окуляри, порадьте які краще купити?
Bizon Дата: Чт, 03.09.2009, 20:28 | Повідомлення № 52
Я тут недавно...
В основном пользуюсь жидкокристалическим монитором фирмы LG 15 дюймов, для фильмов маловат, а для работы достаточно.
grebenchukov Дата: Чт, 03.09.2009, 22:07 | Повідомлення № 53
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 34
У 2006 році змінив Самсунг 15 на BENQ 91GP. Монітор вибирав за типом матриці. Вдома побувало багато різних моніторів, але дружина всі їх забракувала за зображенням. У BENQ 91GP матриця MVA, яскравість змінюється лампами підсвітки, досить м*яке зображення, кути зору просто супер -- все ж таки матриця MVA.
Ще був чудовий ViewSonic теж на такій матриці, але ціну заломили дуже високу -- жаба задавила. Зараз знайти щось подібне проблема -- все на TN матриці, а там зовсім не те зображення.

Відредаговано: grebenchukov - Чт, 03.09.2009, 22:11
Вчитель Дата: Пт, 13.11.2009, 00:24 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Зараз сидю у колеги вдома за ViewSonic VA2226w - чудове зображення, розмір, яскравість - супер. Але ж поставили - кошмар, або скручуйся гвинтом, бо комп"ютерний стіл зроблено так, що монітор стоїть над тумбочкою, сісти навпроти нього неможливо, або бери клавіатуру (хотів написати "Клаву" :* !) на коліна. От і проблема - монітор дорогий, а комфорту -0!

Додано (13.11.2009, 00:00)
Два місяці не читав гілку - говорили, говорили, а як я щось написав - зась...
Чукча сказал бы - закономерность, однако...
Додаю - вдома теж за собою помітив (після того, як здох мій коханий СRТ 21") - щось некомфортно сидіти. Може справа і в тому, як все це розташоване?

Додано (13.11.2009, 00:24)

Quote (Ковальчук_Олександр)
Категорично негативно ставлюсь до широкоформатних моделей.

Олександре, це нормально - якщо в людини більше плюс 2 на очі - для неї широкоформат - щастя? Якщо мінус - горе, бо треба наблизитись і вертіти головою. Широкоформат чудово прислужується для верстки, зрозуміло чому.
А так - взагалі, якщо абстрагуватись від конкретики, шкідливо жити - від цього вмирають. Мовчу про сумне.
БУДЕМ ЖИТЬ!

Відредаговано: Вчитель - Пт, 13.11.2009, 00:30
mouse Дата: Сб, 14.11.2009, 22:13 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Вчитель)
Цитата (Ковальчук_Олександр )
Категорично негативно ставлюсь до широкоформатних моделей.

У мене мрія саме про такий. Зручний і для дизайну, для програмування, для роботи з відео.
Ну і фільм можна подивитись 16:9 з вискою роздільною здатністю.
Маю вдома Самсунг SyncMaster 730 BF. Краще б було два. :?
ppima Дата: Сб, 14.11.2009, 22:43 | Повідомлення № 56
Тут живе...
Рейтинг: 11
Samsung Sync Master 920N - користуюся вдома з 2006 року. Дуже задоволений.
Bandalak Дата: Сб, 14.11.2009, 22:53 | Повідомлення № 57
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (mouse)
У мене мрія саме про такий. Зручний і для дизайну, для програмування, для роботи з відео.

І що ж тут зручного? Не виношу такі монітори категорчно! А фільми я ніколи не дивлюся, немає на це часу. А для монтажу він не зручний, особливо для фотошопа, так як більшість фотографій вертикальні. Та й коштують монітори 16:9 десь на 50 доларів дешевше, чим 3:4.
Я признаю тільки 3:4, можливо це справа звички!
Із дешевих рекомендую Samsung 943N, а з хороших - Samsung 971Р.
GаrDArik Дата: Нд, 15.11.2009, 00:25 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Boris_A)
Хотя я - очкарик, за компом провожу около 10-12 часоф в сутки)))

а хто тут не очкарик?) До речі, може адміни зроблять відповідне опитування?)

В школі - старий клас - монітори Самтрон 15'' (хоча учні почали приносити з дому старі монітори 17'' - вже є 3), а в новому класі - 17'' плоскі LG Flatron. Вдома - бук - DELL (15'').

НІКОЛЯ Дата: Нд, 15.11.2009, 08:38 | Повідомлення № 59
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (GаrDArik)
а хто тут не очкарик?

Я не очкарик. ;) Очки носю тільки сонцезахистні і то влітку, це при тому що кожного дня просидюю за монітором та ноутом не менше 11 годин.
Зір маю відмінний, вночі бачу краще як у день. Правда є одне правило останні 4 роки практично не користувавсь моніторами старого типу тільки LSD.
Дома користуюсь монітором Nokia 20034D1 24 - дюйми. В школі 1 клас Лижі 17 вибачаюсь LG - 17. Другий клас всі Samsung. Ноут шкільний Філіпакер - що не кажи в сонячну погоду коли працюєш очі за пів години починають лізти на лоба, ніде правди діти, хоча як на мене антиблікове покриття трохи допомага. Домашній ноут Sony VAIO VGN-AW3XRY/Q притензій нема, прцювати одне задоволення даже коли сонячно напрягу не відчувється ніякого.
SV Дата: Пт, 30.04.2010, 00:13 | Повідомлення № 60
Новий користувач
LG Flatron L1942S
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яким монітором ви користуєтесь? (Проголосуйте...)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.