Пт, 24.05.2019, 03:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яким монітором ви користуєтесь? (Проголосуйте...)
Яким монітором ви користуєтесь?
Яким монітором ви користуєтесь?
1.Електоронно променевим 15"[ 1 ][1.43%]
2.Електоронно променевим 17"[ 24 ][34.29%]
3.Електоронно променевим 19"[ 3 ][4.29%]
4.Рідко-кристалічним (LCD) 17"[ 20 ][28.57%]
5.Рідко-кристалічним (LCD) 19"[ 28 ][40.00%]
Усього відповідей: 70
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 27.10.2007, 13:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні учасники форуму! Прохання дати відповідь на питання опитування та в повідомленнях залишити свої аргументи: яка модель того чи іншого монітору, якими ви користуєтесь вдома чи на роботі, чи влаштовує він вас, чи не палить вам очі і т.д.?

У мене особисто ситуація така: в школі монітори на основі електронно-променевих трубок Sumtron 17". Максимальна частота оновлення - 85 Гц. Роздільна здатність при цьому - 1024х768. Про ці монітори нічого хорошого сказати не можу, палю за ними свої очі. Робота для мене дискомфортна для очей. Та ще й великий мінус в тому, що в них випуклий екран.
В дома - супер-сучасний TFT Sumsung 940 BF. Максимальна розд. здатність - 1280х1024 (рекомендована для роботи), частота - 75 Гц. Час відповіді матриці - 2 ms. Справжній подарунок для очей, комфорт і задоволення від роботи. Купував 8 місяців тому. Тоді віддав за нього - 1700 грн. Скільки коштує зараз не цікавився. Та ще й у доповненні використовую захисні очки (купив в магазині "Оптика" за 60 грн.). І що можу сказати: очки+якісний монітор - майже 100% захист ваших очей.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 17:20
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 07.12.2007, 09:09 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Quote (Yurik_lutsk)
а коли лекція то також ходиш по класу і на монітори взагалі не дивишся.

Ну взагалі-то в мене інша ситуація. Коли лекція, я вже понад рік практикую використання відомої програми net support school, сиджу за центральним і показую учням або презентацію або воджу дуже повільно мишкою по екрані і показую як виконувати ту чи іншу дію. Нещодавно проходили тему "Архівація даних", так учні її нормально засвоїли після мого інтерактивного пояснення. На практичній роботі після цього майже кожен виконав більшість завдань і мінімальна оцінка була лише в одного учня (5 балів). Учні змогли встановити пароль на архів, додавати інформацію про відновлення, коментарі, створювати sfx-архіви... І це все після того, як я детально все показав-розказав при поясненні теоретичного матеріалу. Я замітив, що такий наочний метод дозволяє учням повністю засвоювати навчальний матеріал. До цієї чудо-програми було значно важче пояснювати.
Taras Дата: Пт, 07.12.2007, 09:10 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
З власного досвіду поділюсь, що по надійності і якості краще зарекомендовагного між TFT немає ніж TFT 17'' Samsung 710 ASKS. Користуюсь сам в домашніх умовах і замовляю в НКК для навчальних закладів району. Проблем ще не було за 4 роки.
Yurik_lutsk Дата: Пт, 07.12.2007, 14:21 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Ковальчук_Олександр)
Ну взагалі-то в мене інша ситуація. Коли лекція, я вже понад рік практикую використання відомої програми net support school, сиджу за центральним і показую учням або презентацію або воджу дуже повільно мишкою по екрані і показую як виконувати ту чи іншу дію. Нещодавно проходили тему "Архівація даних", так учні її нормально засвоїли після мого інтерактивного пояснення. На практичній роботі після цього майже кожен виконав більшість завдань і мінімальна оцінка була лише в одного учня (5 балів). Учні змогли встановити пароль на архів, додавати інформацію про відновлення, коментарі, створювати sfx-архіви... І це все після того, як я детально все показав-розказав при поясненні теоретичного матеріалу. Я замітив, що такий наочний метод дозволяє учням повністю засвоювати навчальний матеріал. До цієї чудо-програми було значно важче пояснювати.

У вашому випадку цілком з вами згідний, сам короистувався, тільки netОР school. Але так як в 10-му класі вивчалися типи даних, арифметичні операції, фунції то я використовував роздатковий матеріал, хоча коли демонстрував відкриті програми, то і використовував тоді netОР school.

Quote (Yurik_lutsk)
за весь цей час (12 уроків) просидів може хвилин 40 за центральним компом
у двох класах за один урок. cool
Newbie Дата: Пт, 07.12.2007, 17:26 | Повідомлення № 19
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
не знаю, навіть показуючи презентацію все-рівно я більше до учнів звертаюсь, ніж на монітор дивлюся. хоча якби я їх використовувала на кожному уроці, може би й задумалась.

Quote (Yurik_lutsk)
Згідний, а якщо подумати то ще на три роки його хватить

та хватило би, але апетити тоді втихомирювати треба smile
nefor83 Дата: Ср, 16.01.2008, 08:52 | Повідомлення № 20
Новий користувач
Рейтинг: 0
у мене samsung 757dfx при 1024х768 витримує 120 Гц, але я працюю при 100, не хочу його перенавантажувати. Перед екраном я від 8 до 10 год в день, зір 100%, очі не втомлюються, правда я завжди знімаю яскравість, роблю так, щоб біле ставало сіруватим. Нарахунок того, що пишуть ніби реакція матриці рк мона 2 мс, то це маркетинговий хід. 2 мс це в градаціях сірого.
Spirit Дата: Вт, 12.02.2008, 22:47 | Повідомлення № 21
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Дома стоит ViewSonic VP920 19" - очень качественный монитор. VP серия у производителя - это профессиональные мониторы! Рекомендую обратить внимание на всю серию. smile

Сам пользуюсть уже более 2-х лет ноутбуком Acer, монитор хуже чем ViewSonic!

Ogorodets Дата: Пт, 15.02.2008, 12:52 | Повідомлення № 22
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Philips 170 на жидких кристаллах. 17 дюймов. Четвертый сезон пошел. Ни одного выгоревшего пикселя. Качество картинки - супер.
До этого был Nokia электронно-лучевой (тоже 17 дюймов), по сравнению в Филипком - небо и земля.
Sasyk Дата: Пт, 15.02.2008, 17:05 | Повідомлення № 23
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Ковальчук_Олександр)
з власного досвіду ствердужую, що коли сидю годину-дві за своїм домашнім LCD монітором без окулярів - очі втомлюються і навіть трохи болять. В окулярах - сиджу з ранку до пізньої ночі (з невеликими перервами) і зовсім не відчуваю втому очей.

Буває вдома цілу ніч сиджу за LCD. Тху-тьху, поки нічого...

Добавлено (15.02.2008, 17:05)
---------------------------------------------

Quote (nefor83)
у мене samsung 757dfx при 1024х768 витримує 120 Гц, але я працюю при 100, не хочу його перенавантажувати. Перед екраном я від 8 до 10 год в день, зір 100%, очі не втомлюються, правда я завжди знімаю яскравість, роблю так, щоб біле ставало сіруватим. Нарахунок того, що пишуть ніби реакція матриці рк мона 2 мс, то це маркетинговий хід. 2 мс це в градаціях сірого.

Здоровя дорожче... Якщо монітор витримує, мені здається не потрібно на цьому економити... Хоча 100Гц нормально wink
mouse Дата: Пт, 22.02.2008, 09:12 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Підтримую вище згадане.
Але я думаю, що все вище згадане - сучасні монітори, та ще 17".
Є багато шкіл в яких 14" або 15" та ще й частота добре якщо 75 Гц.
А ви про такі високі матерії....
А про ЕПТ - очі садить та ще й як. Добре в кого зір від природи добрий, а в кого вже не 100%?
Це дійсно гігієна на робочому місці, тільки для керівників закладів воно стоїть на останньому, особливо якщо він, керівник, сам нічого не петрає в цьому. (і не хоче інший слухати). Таких зараз не багато, але по школах бачив.
КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ - ПО TFT моніторчику, і бажано 19".
Дивлюсь на свій Самтрон 76DF (і після того як прочитав цю гілку форуму) і хочеться плакати.
Треба купувати нотик і ходити з ним на роботу... sad
Sasyk Дата: Пт, 22.02.2008, 13:59 | Повідомлення № 25
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Зараз на школи почали давати рідкокристалічні монітори. І мене цікавить питання "життя" цих моніторів.
Що буде, якщо вчитель не вгледить і якийсь "розумний" учень штирхне в екран ручкою або, ще гірше циркульом? angry
ssh Дата: Пн, 25.02.2008, 21:26 | Повідомлення № 26
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
дома - LG LETRON 775FT 17" і Samsung TFT LCD 19"
на роботі - Самтрони 17" і Акери 17"
Varkan Дата: Вт, 26.02.2008, 09:33 | Повідомлення № 27
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Sasyk)
Що буде, якщо вчитель не вгледить і якийсь "розумний" учень штирхне в екран ручкою або, ще гірше циркульом?

На ручки ці монітори тест уже проходили і пройшли на добре.
Циркуль? циркуль ще мої студенти не тикали.

До речі маю вдома променевий самсунг 17. моя дочка кинула по ньому керамічною іграшкою і зараз в захисному склі є дирочка діаметром 1мм. (монітор працює) чим це грозить?

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 26.02.2008, 15:08 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)
До речі маю вдома променевий самсунг 17. моя дочка кинула по ньому керамічною іграшкою і зараз в захисному склі є дирочка діаметром 1мм. (монітор працює) чим це грозить?

Я зовсім не впевнений, але, можливо, це грозить підвищеним випромінюванням.
Моя порада - не пожалійте грошей - купіть якісний монітор, тоді це грозитиме тільки одним - збереженням зору і здоров’я в цілому.
Nicola Дата: Вт, 26.02.2008, 15:26 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Скотчем - це ,,ідея''!!! У нас у школі новий клас (1 рік) всі 8 м-рів Flatron L1752S. Раніше були променеві, що і зір тепер ТУ-ТУ.
W-w-W Дата: Ср, 27.02.2008, 01:42 | Повідомлення № 30

в комп’ютерному класі стоять монітори Samtron 76E, діти не жаліються, хоча я особисто не дуже хорошу думку маю про ці монітори, не подобаються вони мені. Дома стоїть електро-променевий Samsung Sync Master 763, цей монітор більше трьох років у мене стоїть, його роботою дуже задоволений
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яким монітором ви користуєтесь? (Проголосуйте...)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.