Вт, 23.10.2018, 05:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яким монітором ви користуєтесь? (Проголосуйте...)
Яким монітором ви користуєтесь?
Яким монітором ви користуєтесь?
1.Електоронно променевим 15"[ 1 ][1.43%]
2.Електоронно променевим 17"[ 24 ][34.29%]
3.Електоронно променевим 19"[ 3 ][4.29%]
4.Рідко-кристалічним (LCD) 17"[ 20 ][28.57%]
5.Рідко-кристалічним (LCD) 19"[ 28 ][40.00%]
Усього відповідей: 70
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 27.10.2007, 14:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Шановні учасники форуму! Прохання дати відповідь на питання опитування та в повідомленнях залишити свої аргументи: яка модель того чи іншого монітору, якими ви користуєтесь вдома чи на роботі, чи влаштовує він вас, чи не палить вам очі і т.д.?

У мене особисто ситуація така: в школі монітори на основі електронно-променевих трубок Sumtron 17". Максимальна частота оновлення - 85 Гц. Роздільна здатність при цьому - 1024х768. Про ці монітори нічого хорошого сказати не можу, палю за ними свої очі. Робота для мене дискомфортна для очей. Та ще й великий мінус в тому, що в них випуклий екран.
В дома - супер-сучасний TFT Sumsung 940 BF. Максимальна розд. здатність - 1280х1024 (рекомендована для роботи), частота - 75 Гц. Час відповіді матриці - 2 ms. Справжній подарунок для очей, комфорт і задоволення від роботи. Купував 8 місяців тому. Тоді віддав за нього - 1700 грн. Скільки коштує зараз не цікавився. Та ще й у доповненні використовую захисні очки (купив в магазині "Оптика" за 60 грн.). І що можу сказати: очки+якісний монітор - майже 100% захист ваших очей.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 18:20
Newbie Дата: Нд, 28.10.2007, 13:12 | Повідомлення № 2
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
я от подумую над окулярами для комп*ютера. різні відгуки чую: дехто каже, що нема різниці, дехто хвалить...
бо при реально довгій роботі за монітором вже відчуваю втому очей, раніше не було такого. хоча зір одиничка, недавно перевіряла спеціально.
вдома працюю за лептопом - не дуже добре, що монітор так низько - голова постійно нахилена донизу трошки, якщо довго працювати ще й шия болить sad
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.10.2007, 13:55 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
я от подумую над окулярами для комп*ютера. різні відгуки чую: дехто каже, що нема різниці, дехто хвалить...

Із власного досвіду ствердужую, що коли сидю годину-дві за своїм домашнім LCD монітором без окулярів - очі втомлюються і навіть трохи болять. В окулярах - сиджу з ранку до пізньої ночі (з невеликими перервами) і зовсім не відчуваю втому очей. Тому окуляри потрібні і слугують хорошим доповненням до якісного монітора (і до неякісного також). wacko
Ковшун Дата: Нд, 28.10.2007, 14:07 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
У мене в комп’ютерному класі стоять Samtron 76E/77E.
Учні працюють, не скаржаться.
Вдома такий же монітор. Працюю досить довго. Скарг немає.
Правда, я працюю в окулярах. Проблем із зором немає, просто вже вік такий, що треба було одягти окуляри.
Вважаю, що треба правильно розташувати на столі монітор, тоді проблеми відпадуть.
Маю досвід, коли монітори були неправильно встановлені, то в самого починала боліти голова.
Проблема знялась правильною встановкою монітора.
Так, що проблема мабуть не в моніторі.
Yurik_lutsk Дата: Вт, 06.11.2007, 18:42 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В мене в дома наприклад ноутбук з нормальним екраном, на зір не жалуюсь, якість супер і задоволення при роботі, працюєш де хочеш в будь-якій позиції. А на роботі старий Нокіа 447xs, отут то враження ЖАХХХ!!! Очі при тривалій роботі як після балончика сльозоточивого газу, уявляю як колись люди працювали, хоча і сам колись при таких працював(навіть з гіршими(екран 14, розширення 640х480, частота 60 гц)). Найгірше це переходити з одного типу монітору на інший по пару разів на день. wink happy
takdiy Дата: Вт, 06.11.2007, 19:39 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Newbie)
бо при реально довгій роботі за монітором вже відчуваю втому очей, раніше не було такого. хоча зір одиничка, недавно перевіряла спеціально

Різниця є.
В 2005 р у Вінниці я придбав собі окуляри. Не дешево не дорого 200 грн. Тоді я керувався думкою що зір дорожчий. І в принципі Тимошенко добавила зарплати якраз в той місяць ну не так як зараз добавляють по 5 грн а помоєму відразу 250 грн короче гроші були. Сьогодні я твердо можу сказати що дуже правильно зробив. За 2 роки зір не погіршився ні на 1%. До того як небуло окулярів то монітор дуже втомлював очі а тепер реально можу працювати довгий час.
wink
Монітор у мене вдома Samtron 78Е. Із задоволенням змінив би на РК.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Із власного досвіду ствердужую, що коли сидю годину-дві за своїм домашнім LCD монітором без окулярів - очі втомлюються і навіть трохи болять.

У мене теж втомлюються очі без окулярів при роботі з LCD монітором

Newbie Дата: Вт, 06.11.2007, 19:45 | Повідомлення № 7
Хелпер
Quote (Yurik_lutsk)
працюєш де хочеш в будь-якій позиції

позиція справді яка хочеш - безумовний плюс smile але все-рівно получається, що голова нахилена, бо якщо рукам зручно, то голову нижче треба. або навпаки - шию випрямляю, то незручно набирати sad
Yurik_lutsk Дата: Ср, 07.11.2007, 15:17 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
Quote (Newbie)
позиція справді яка хочеш - безумовний плюсале все-рівно получається, що голова нахилена, бо якщо рукам зручно, то голову нижче треба. або навпаки - шию випрямляю, то незручно набирати

Щоб рукам було зручно потрібно підібрати оптимально висоту стола, а вже потім під нього підібрати кут нахилу дисплея щоб не напружувати шию roll
ihor_hontar Дата: Пн, 03.12.2007, 23:13 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
У мене особисто ситуація така: в школі монітори на основі супер-сучасний TFT Sumsung SyncMaster 710N в 1-му, класі, а 2-му 17" TFT FLOTRON 53S, але я в більшості працю з електронно-променевих трубок CTX 17". Максимальна частота оновлення - 85 Гц. Роздільна здатність при цьому - 1024х768. Про ці монітори нічого хорошого сказати не можу, палю за ними свої очі. Робота для мене дискомфортна для очей. Та ще й великий мінус в тому, що в них випуклий екран.
В дома - сучасний TFT Sumsung SyncMaster 710N. Максимальна розд. здатність - 1280х1024 (рекомендована для роботи), частота - 75 Гц. Час відповіді матриці - 2 ms. Для очей, комфорт і задоволення від роботи.
Newbie Дата: Вт, 04.12.2007, 19:48 | Повідомлення № 10
Хелпер
Quote (Yurik_lutsk)
Щоб рукам було зручно потрібно підібрати оптимально висоту стола, а вже потім під нього підібрати кут нахилу дисплея щоб не напружувати шию

тоді екран практично покласти треба на стіл (горизонтально), сумніваюсь що для нього то краще, ніж для моєї шиї happy хоча, шия рідніша biggrin
Yurik_lutsk Дата: Ср, 05.12.2007, 00:12 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Quote (Newbie)
тоді екран практично покласти треба на стіл (горизонтально), сумніваюсь що для нього то краще, ніж для моєї шиїхоча, шия рідніша

Так нема проблем поставити так екран, в мене це можна зробити, але тоді ви точно нічого не побачите, так як в ноутах як правило малі кути огляду по вертикалі (чорний прямокутник biggrin )

П.С. Який у Вас ноут?

KulAlex Дата: Ср, 05.12.2007, 07:06 | Повідомлення № 12
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Працюю за компютером вже 16 років, починав з "Корвета". На роботі Samsung 17" (електронно-променева), в дома ноутбук 15,4" очі ніколи не боліли і не болять, очками не користуюся, зір ідеальний (бачу всю табличку в окуліста).
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.12.2007, 17:05 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (KulAlex)
зір ідеальний (бачу всю табличку в окуліста).

Добре вам. Зичу здоров’я

Я працюю за комп’ютером 7-8 років. Останнім часом (4 роки) інтенсивність користування комп’ютером по 8-12 годин щодня. В школі палю очі за 17 Самтроном, в дома - ТFT Sumsung 940 BF 19". Всім рекомендую цей монітор, дуже якісний, хоч і дорогий. Коштував 8 міс. назад 1700 грн. Скільки зараз коштує не знаю. Очі постійно потерпають перенапруження. Основний недостаток - сильно розвинулась короткозорість. Також погано бачу в ночі (гірше, ніж раніше). Таке зловживання нормами робочого часу досить негативно сказується на моїх очах.

Newbie Дата: Ср, 05.12.2007, 19:07 | Повідомлення № 14
Хелпер
Quote (Yurik_lutsk)
П.С. Який у Вас ноут?

Samsung P28. майже 3 роки тому був непоганий, зараз вже треба щось потужніше. Хоча для тривіальних домашньо-офісно-шкільних задач вистарчає.

ви всі пишете, що за шкільними моніторами "палите" очі - я в школі практично не працюю з комп*ютером отак щоб сісти і працювати.
на уроці - підходжу до учнів, в яких є проблемки, то ж я не сідаю навпроти екрану, а лише підказую що їм робити, навіть не наближаючись до монітора.
а всі налаштування навчилась робити швидко і майже автоматично , і так знаю коли яке вікно появиться, що там клацнути чи ввести. тож знову ж таки сидячої роботи за компом практично нема. навпаки, практикую "сеанси одночасної гри" чи то пак інсталяції: запускаю setup на всіх компах, потім по колу йду, ввожу те, що на перший запит треба (на кожному по черзі), потім на другий і т.д. 4-5 разів по периметру кабінету і на всіх компах стоять програми smile і очі цілі

Yurik_lutsk Дата: Пт, 07.12.2007, 01:50 | Повідомлення № 15
Я тут недавно...
Quote (Newbie)
Samsung P28. майже 3 роки тому був непоганий, зараз вже треба щось потужніше. Хоча для тривіальних домашньо-офісно-шкільних задач вистарчає

Згідний, а якщо подумати то ще на три роки його хватить wink
В нас в деканаті такий самий. Непоганий, тільки екран мені в ньому неподобається(може вже вигорів)
Quote (Newbie)
ви всі пишете, що за шкільними моніторами "палите" очі - я в школі практично не працюю з комп*ютером отак щоб сісти і працювати.на уроці - підходжу до учнів, в яких є проблемки, то ж я не сідаю навпроти екрану, а лише підказую що їм робити, навіть не наближаючись до монітора.а всі налаштування навчилась робити швидко і майже автоматично , і так знаю коли яке вікно появиться, що там клацнути чи ввести. тож знову ж таки сидячої роботи за компом практично нема. навпаки, практикую "сеанси одночасної гри" чи то пак інсталяції: запускаю setup на всіх компах, потім по колу йду, ввожу те, що на перший запит треба (на кожному по черзі), потім на другий і т.д. 4-5 разів по периметру кабінету і на всіх компах стоять програмиі очі цілі

Ось три тижні проходив практику в школі і за весь цей час (12 уроків) просидів може хвилин 40 за центральним компом, просто коли практична то бігаєш то до одного то до другого, а коли лекція то також ходиш по класу і на монітори взагалі не дивишся.
А ось коли після уроків в неті сидиш або готуєшся до уроків або щось друкуєш то от тоді то і паляться очі на нещасних Samtron(ах), тому частенько з собою став "совати" ноута.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яким монітором ви користуєтесь? (Проголосуйте...)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.